Vltava

O řece

Naše nejdelší a vodácky nejpopulárnější řeka se svými 433 kilometry nabízí vodákům široký výběr. Pramení na Šumavě a za sjízdné se považuje 424 kilometrů jejího toku. Horní úsek od Kvildy přes Borová Lada, dál k Horní Vltavici, Lenoře a přes Soumarský most patří do národního parku, podmínky pro případné sjíždění jsou dány stanovenými limity. Je zde nádherná krajina, provoz plavidel však musí být omezen na přijatelnou míru. Náročnost pomalu klesá s přibývajícími kilometry, od WW I-II postupně přechází u Soumarského mostu na ZWC. U Nové Pece už se hladina uklidňuje a přechází do lipenské přehradní nádrže. Bližší podmínky pro registraci a povolení ke splouvání horního úseku Vltavy najdete na stránkách Národního parku Šumava.

Dalším vodácky mimořádně zajímavým úsekem je asi nejnavštěvovanější část Vltavy pod Lipnem, kde díky plánovanému upouštění z přehrady je zaručena prakticky celoroční splavnost včetně údobí sucha. Většina jezů má vorové propusti a jsou sjízdné. Pod hrází lipenské přehradní nádrže se nachází poměrně náročný úsek (WW III-IV) do Loučovic, který končí vyrovnávací nádrží. Pod její hrází navazuje úsek z Vyššího Brodu až do Boršova, jedna z nejoblíbenějších vodáckých tras. Tady je obtížnost na úrovni WW I a díky regulaci průtoku jsou vodáci vždy spokojeni. Přístup v horní části je pouze po silnici a často s omezeními, v dolní části od Vyššího Brodu vede podle řeky silnice i železnice. O občerstvení ani ubytování není nouze, nabídka podle řeky je velmi bohatá. Od Rožmberka se řeka místy pomalu zklidňuje, stále ale teče velmi romantickým údolím a nabízí neopakovatelné scenérie.

Půjčovny lodí Vltava

Vybrané půjčovny lodí na řece Vltava, které se angažují ve službě Vodáci sobě a mají nejlepší výsledky.

 1. půjčovna lodí sports x13 / x11 / x0 / celkem 69 aukcí
 2. půjčovna lodí bintas x38 / x27 / x0 / celkem 148 aukcí
 3. půjčovna lodí veronica x18 / x19 / x3 / celkem 89 aukcí
 4. půjčovna lodí vservis x19 / x15 / x0 / celkem 81 aukcí
 5. půjčovna lodí cvaknise x12 / x11 / x0 / celkem 93 aukcí
 6. půjčovna lodí adajuniors x7 / x17 / x0 / celkem 62 aukcí
 7. půjčovna lodí marie x44 / x29 / x1 / celkem 215 aukcí
 8. půjčovna lodí jokota x28 / x36 / x0 / celkem 147 aukcí
 9. půjčovna lodí jakubec x3 / x2 / x0 / celkem 19 aukcí
 10. půjčovna lodí adalode x8 / x6 / x1 / celkem 46 aukcí
 11. půjčovna lodí epujcovnalodi x17 / x15 / x0 / celkem 66 aukcí
 12. půjčovna lodí lora x3 / x2 / x0 / celkem 10 aukcí
 13. půjčovna lodí vydra x4 / x3 / x0 / celkem 25 aukcí
 14. půjčovna lodí titanic x0 / x1 / x0 / celkem 6 aukcí

Vodácká trasa Vltava

Kudy Vltava teče.

 

 • Horní Vltavice (NKO)
 • Lenora
 • Soumarský most
 • Pěkná
 • Nová Pec
 • Vyšší Brod - Pod Hrází
 • U tří veverek
 • Rožmberk
 • Branná
 • Větřní - Na Pískárně
 • Český Krumlov - Vltavan
 • Český Krumlov - Nové Spolí
 • Český Krumlov - Kemp Krumlov
 • Zlatá Koruna
 • Boršov - Poslední štace
 • České Budějovice - Rožnov

Vybrané aukce

Výběr aukcí, které skončily úspěšně nebo byly jinak vodácky zajímavé.

Aukce #74 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 šestimístné nafukovací rafty (Dobrý den, poptávku bych chtěla doplnit o převoz bagáže :) Děkuji) voda proběhla.

Aukce #90 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #92 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 10 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #137 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #138 trasa Lenora - Soumarský most na 13 dvojmístných plastových kánoí (Končit bychom chtěli v Pěkné, pokud to půjde. Jinak na Soumaráku. Prosím o zajištění přepravy osob z Pěkné (Soumaráku) do Lenory. Průjezd v úseku Soumarák-Pěkná máme objednaný. ) voda zrušena.

Aukce #145 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 osmimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #152 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Nové Spolí na 1 sedmimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #155 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 3 čtyřmístné nafukovací rafty (V případě využití telefonního čísla, pouze jen SMS, protože nedoslýchám, děkuji za pochopení.) voda zrušena.

Aukce #189 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 3 šestimístné nafukovací rafty voda zrušena.

Aukce #194 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 14 dvojmístných plastových kánoí (ideálně Samba - prosím o sdělení typu v nabídce) voda proběhla.

Aukce #216 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 5 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #220 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 3 šestimístné nafukovací rafty (Do výbavy prosím pouze 3x barel a 12x vestu) voda proběhla.

Aukce #232 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 dvojmístná nafukovací kánoe a 2 čtyřmístné nafukovací rafty (Půjčovny, které nabízejí také přepravu osob, nabídněte prosím jako alternativní návrh cenu včetně přepravy osob z cíle na start. Děkuji) voda proběhla.

Aukce #240 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 14 dvojmístných plastových kánoí a 2 jednomístné plastový kajaky voda proběhla.

Aukce #242 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Nové Spolí na 1 dvojmístná nafukovací kánoe (Zapujceni jednoho gumoveho kajaku + dovoz zpet do Vyssiho Brodu nebo na misto zaparkovaneho auta.) voda zrušena.

Aukce #247 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 6 dvojmístných plastových kánoí (Rád bych končil cestu hned za Českým Krumlovem, bylo by to možné?) voda proběhla.

Aukce #256 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #272 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - České Budějovice - Rožnov na 1 šestimístný nafukovací rafte (budeme cestovat 2 dospělí +2 děti 11. a 15. let) (Požadujeme parkování auta, přeprava osob start cíl) voda proběhla.

Aukce #282 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 20 dvojmístných plastových kánoí (ještě není přesný počet, ale bude to přibližně kolem 20.) voda zrušena.

Aukce #304 trasa Zlatá Koruna - Boršov - Poslední štace na 1 dvojmístná nafukovací kánoe a 2 šestimístné nafukovací rafty (Jedná se o výlet TJ Sokol Čtyři Dvory v rámci příměstského tábora. Přihlášeny jsou děti od 6 do 13 let. Budou tedy třeba různé velikosti vest a pádel.Dále pak celkem 5 konví či pytlů. A zajisté i doprava lodí na místo vyplutí a jejich vyzvednutí na konci trasy. Lodě pak nejlépe raft colorado 6, a pálava. ) voda proběhla.

Aukce #324 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 šestimístné nafukovací rafty (celkem 10x pádlo, 7x barel, 5x vesta) voda proběhla.

Aukce #325 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #331 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - České Budějovice - Rožnov na 1 devítimístný nafukovací rafte (Sháníme raft (větší), vesty pro posádku, pádla, případně helmy, barel/y, odvoz věcí z kempu do kempu dle domluvy. Děkujeme za nabídky!) voda zrušena.

Aukce #350 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - České Budějovice - Rožnov na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte voda zrušena.

Aukce #355 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 7 dvojmístných plastových kánoí (1 kanoj bychom potřebovali až ráno 03.08.2013 v rožmberku) a 2 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #368 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 dvojmístná plastová kánoe (kanoe nebo kajak....to co má ploché dno...jedou na tom děti a poprvé) a 1 šestimístný nafukovací rafte (pro 4 dospělé a jedno 2leté dítě) (parkování dvou aut na startu...odvoz zpět k autům) voda proběhla.

Aukce #376 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 3 šestimístné nafukovací rafty (Dobry den, bude nas 18 osob. meli bysme zajem po dojeti do Borsova, tak dalsi den o odvoz do Vyssiho Brodu. Dekuji...) voda proběhla.

Aukce #379 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Nové Spolí na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #398 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #405 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte (Celkem 7 barelů, 7 vest, 7 padel) voda proběhla.

Aukce #413 trasa Rožmberk - Zlatá Koruna na 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #416 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 6 dvojmístných plastových kánoí (Převoz účastníků zpět k autům ve Vyšším Brodě.) voda proběhla.

Aukce #495 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #518 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #635 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 10 dvojmístných plastových kánoí (vodácký tábor ) voda proběhla.

Aukce #647 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 osmimístný nafukovací rafte (6 pádel 5 barelů 0 vest a helm ) voda proběhla.

Aukce #650 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Dívčí Kámen na 1 dvojmístná nafukovací kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte (Dobrý den, chtěla bych poptat zapůjčení lodí na Vltavu, bude nás 6 os dospělích a tři děti ve věku 5,6,11 let. Myslela jsem si, že by pro nás byl vhodný jeden raft a jedna kanoe - pálava. Prosím o zaslání cenové nabídky popřípadě rady ohledně lodí. Předem děkuji Myšková) voda proběhla.

Aukce #652 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 5 dvojmístných plastových kánoí (požadujeme kanoe Samba + pádla + vesty + barely) a 2 dvojmístné nafukovací kánoe (požadujeme kanoe Baraka + pádla + vesty + barely + pumpy) voda proběhla.

Aukce #654 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 šestimístné nafukovací rafty ( parkování jednoho auta (Vyšší Brod), přeprava řidiče k autu) voda proběhla.

Aukce #686 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 dvojmístné plastové kánoe (Možná nás bude více ,takže bychom přiobjednali další kanoe) (Jsme skupina 6-12lidí ,hledáme kanoe a eventuálně bychom nekončili 17.07. ale 18.07. v Rožnově Přepravu osob nepotřebujeme. Určitě si půjčíme i barely,případně vodní vaky.) voda proběhla.

Aukce #708 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - České Budějovice - Rožnov na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #710 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Nové Spolí na 8 šestimístných nafukovacích raftů voda proběhla.

Aukce #721 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Nové Spolí na 3 čtyřmístné nafukovací rafty (raft pro 4 nebo pro 6) voda zrušena.

Aukce #728 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 3 šestimístné nafukovací rafty (K lodím chceme zapůjčit plný počet pádel,barelů 6 kusů,vesty,popřípadě pumpu.) (První den dopoledne příjezd a splutí do kempu Branná(Vltava),budeme potřebovat dopravit do kempu bagáž.Druhý den splutí do kempu U Kučerů(Zlatá Koruna),také dopravit bagáž z předchozího kempu a třetí den konec plavby v Boršově,opět dopravit bagáž a řidiče zpět na start.Ještě se zeptám na čas začátku plavby,jestli je čistě na nás,nebo jsou odjezdy busů,nebo dodávek stanoveny na určitou hodinu.Díky za nabídky Dejv.) voda proběhla.

Aukce #731 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - České Budějovice - Rožnov na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #737 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #740 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 7 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe (ke každé lodi veškeré vybavení (barel pouze 1)) voda proběhla.

Aukce #742 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 4 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #748 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Nové Spolí na 1 šestimístný nafukovací rafte (Doprava na start iz cíle.Ubytování máme zajištěno Na pískárně) voda proběhla.

Aukce #755 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 5 dvojmístných plastových kánoí (Bez vest) voda proběhla.

Aukce #757 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 trojmístná plastová kánoe a 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #765 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 9 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #774 trasa Zlatá Koruna - Boršov - Poslední štace na 3 šestimístné nafukovací rafty (Jelikož se jedná o výlet dětí, bude potřeba zapujcit dětské vesty, dále pak 15 kratších pádel ( pro děti od 6 do 8 let)a 8 delších pro dospělé a větší děti. Dále pak 7x vak (popř. konev) a jednu pumpu.) (Jedná se o vodácký výlet v rámci příměstského tábora pro děti z TJ Sokol Čtyři Dvory. ) voda proběhla.

Aukce #781 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 šestimístné nafukovací rafty (raft Coloredo – pouze 1 barel pro každý raft, 3 vesty, 6 pádel, pumpu, pro všechny dohromady 1 házecí záchranný pytlík) voda proběhla.

Aukce #794 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #803 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #804 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 3 dvojmístné plastové kánoe (přeprava bagáže mezi kempy) voda proběhla.

Aukce #809 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 dvojmístná nafukovací kánoe a 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #813 trasa Rožmberk - Boršov - Poslední štace na 12 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #839 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 šestimístný nafukovací rafte voda zrušena.

Aukce #843 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 dvojmístné plastové kánoe (4 lodě, 8 lidí, 8x pádlo, 8x vesta a 8x vak) voda proběhla.

Aukce #849 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #881 trasa Soumarský most - Český Krumlov - Nové Spolí na 10 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #884 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #894 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #897 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 5 dvojmístných plastových kánoí (Je možné lodě pojistit proti poškození a krádeži?) voda proběhla.

Aukce #911 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #946 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 10 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #947 trasa Rožmberk - Boršov - Poslední štace na 3 dvojmístné plastové kánoe a 2 čtyřmístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #951 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #954 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Nové Spolí na 1 dvojmístná nafukovací kánoe a 1 čtyřmístný nafukovací rafte (další služby jako parkování zdarma nebo odvoz z cíle zpět na parkoviště vozidel vítáno nikoliv podmínkou) voda proběhla.

Aukce #982 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 10 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #987 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 šestimístné nafukovací rafty (stačí 1 pumpa, 2 barely) (4 dosp, 5 dětí, potřebujeme půjčit 2 rafty i pádla a vesty, prosíme o návrh možnosti přepravy) voda proběhla.

Aukce #989 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 dvojmístné plastové kánoe (4 kanoe VYDRA + 6 barelů + 6 pádel + 6 vest) voda proběhla.

Aukce #1010 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 dvojmístné plastové kánoe (Byla bych ráda, kdyby předání lodí bylo už ve středu večer, ale cena půjčovného za pronájem lodí by se počítala až od čtvrtka 7.8.) voda proběhla.

Aukce #1021 trasa Rožmberk - Zlatá Koruna na 4 dvojmístné plastové kánoe (Dobrý den měl bych zájem o převoz zavazadel první noc asi kemp Branná druhá buď Zlatá Koruna či Český Krumlov) voda proběhla.

Aukce #1037 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda zrušena.

Aukce #1051 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Vltavan na 4 čtyřmístné nafukovací rafty (plus 4x sud a 16x vesta) ( ) voda proběhla.

Aukce #1059 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 dvojmístné plastové kánoe (Dobrý den, jsme 4 ženy. Chtěly bychom půjčit 2 kajaky - zřejmě vydry. Příjezd ve středu 16.7. po obědě do Vyššího Brodu, sjet bychom chtěly do Rožmberku, kde bychom chtěly přenocovat. Ve čtvrtek sjet do Českého Krumlova, zde přenocovat a v pátek sjet do Zlaté Koruny, odpoledne vrátit lodě. Nocovat bychom chtěly v chatkách - doporučíte nám kempy? A jak se zavazadly? Umíte převézt auto, nebo potřebujeme dva vozy? Díky, Veselá) voda proběhla.

Aukce #1086 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 šestimístné nafukovací rafty (možná i 3x raft ?...) (2x možná i 3 x raft pro 6 osob prosím o cenovou nabídku) voda proběhla.

Aukce #1094 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 šestimístné nafukovací rafty voda zrušena.

Aukce #1101 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 čtyřmístné nafukovací rafty a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #1112 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 5 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #1159 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 trojmístná plastová kánoe (Ahoj, hledám 3místnou loď (1dospělý, 2děti-16,8) nebo jiné vhodńé plavidlo. Děkuji) voda zrušena.

Aukce #1167 trasa Český Krumlov - Nové Spolí - Zlatá Koruna na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #1182 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 dvojmístné plastové kánoe (4 pádla, 1 barel) voda proběhla.

Aukce #1212 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #1219 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1222 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 čtyřmístný nafukovací rafte a 1 šestimístný nafukovací rafte (Bud tyto 2 rafty nebo 1x pro 8-9 osob. Jsme 4 dospělí, 4 děti (13let)+2 malé děti(2+4roky)) (Prosím o kalkulace lodí+doprava+pádla+vesty. Osoby a batohy, stany si odvezeme sami. Bud reft 6+4 osoby, nebo 1x 9osob.) voda proběhla.

Aukce #1225 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - České Budějovice - Rožnov na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #1230 trasa Branná - Český Krumlov - Nové Spolí na 8 dvojmístných plastových kánoí (Prosím o cenu včetně dopravy lodí na místo startu a odvozu z konce trasy. V sobotu 6.9. plánujeme sjet úsek Branná U Fíka - ČK U Trojice s tím, že bychom rádi v neděli sjeli úsek kemp Vltavan /nebo kemp Spolí/ - ČK U Trojice. Byla by možnost v sobotu 6.9. dopravit 4 lidi /naše řidiče/ z ČK do kempu U Fíka?) voda proběhla.

Aukce #1236 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 dvojmístná plastová kánoe a 2 šestimístné nafukovací rafty (Parkování aut a odvoz řidičů) voda proběhla.

Aukce #1255 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 šestimístný nafukovací rafte (Možnost parkování auta na staru trasy a zárověň možný převoz z cíle, alespoň jedné osoby zpět k autu.) voda proběhla.

Aukce #1276 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 5 dvojmístných plastových kánoí (včetně pádel, barelů a vest) voda proběhla.

Aukce #1280 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 dvojmístné plastové kánoe (Jsme studenti. Rádi bychom k lodi dostali i ocelové lanko a zámeček. ) voda proběhla.

Aukce #1295 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #1306 trasa Lenora - Soumarský most na 12 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1331 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 4 dvojmístné plastové kánoe (Prosíme 4 lodě pro osm pasažérů, parkování na startu pro dvě auta a odvoz z cíle osm lidí a 4 lodě zpět do výchozího bodu. ) voda proběhla.

Aukce #1353 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 8 šestimístných nafukovacích raftů (Kompletní vybavení +20 vest pro dět) voda zrušena.

Aukce #1356 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 čtyřmístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #1398 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 7 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1423 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #1459 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Branná na 7 šestimístných nafukovacích raftů (Na start do Vyššího Brodu potřebujeme dopravit skupinu cca 35 osob ze Sporthotelu Zátoň, Zátoňské Dvory 1, Větřní. Místo vylodění bude u mostu u Sporthotelu Zátoň.) voda proběhla.

Aukce #1493 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Nové Spolí na 5 čtyřmístných nafukovacích raftů (na kazdou osobu sud a padlo) a 1 šestimístný nafukovací rafte (na kazdou osobu sud a padlo) voda proběhla.

Aukce #1504 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 3 šestimístné nafukovací rafty voda zrušena.

Aukce #1516 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte (vzadu uzavřený raft - např. typ Paradis (NE typu Colorado), vesty : 2x vel.XXL, 2x vel.XL, 1x pro 13leté dítě, 1x pro 8.leté dítě,) voda proběhla.

Aukce #1520 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 7 dvojmístných plastových kánoí (nejlépe s kompletní výbavou: 2x pádlo, 2x vesta, 2x barel. Speciální požadavek na 1x dětskou vestu (věk 4 roky).) (Podrobnosti k cestě: Z Vyššího Brodu bude odjíždět 6 lodí, 7 loď by jsme si vyzvedli po domluvě v některém z kempů na začátku Českého Krumlova v pátek odpoledne. Čili 6 lodí by jsme si půjčily na 4 dny a jednu na 2 dny. Dalším speciálním přáním je možnost zapůjčení dětské vesty.) voda proběhla.

Aukce #1535 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Nové Spolí na 1 šestimístný nafukovací rafte (6 barelu) (Prosim o nabidku zpatecny cesty pro 4-5 lidi z Krumlova do Vyssiho Brodu, nabidku uvedte separatne.) voda proběhla.

Aukce #1555 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 šestimístný nafukovací rafte (pádla pro 4 dospělé a 2 děti, 3 dětské vesty, 2 sudy) voda proběhla.

Aukce #1558 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 9 dvojmístných plastových kánoí (prosím včetně vybavení 2xpádlo,2x vesta,2xbarel nebo vak) (Dobrý den, prosím o nabídku zápujčky vybavení pro celou partu včetně vybavení (pádla, vesty, barely...) v nabídce upřednostníme před ostatními širší typ kanoe jako například kanoe Samba,Gatz....) voda proběhla.

Aukce #1569 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Nové Spolí na 12 dvojmístných plastových kánoí (plastové kanoe Vydra - ke každé 2 vesty, 2 pádla, 2 barely) voda proběhla.

Aukce #1608 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Nové Spolí na 1 čtyřmístný nafukovací rafte (2 dospělí, 2 děti - 7 let, 12 let; skladbě posádky potřebuji přizpůsobit výbavu - velikost pádel a vest) a 1 šestimístný nafukovací rafte (2 dospělí, 3 děti - 5 let, 6 let, 11 let; skladbě a počtu posádky potřebuji přizpůsobit výbavu - velikost pádel a vest) (Potřebuji zajistit parkování jednoho auta ve Vyšším Brodě a jednoho auta v Českém Krumlově. Pokud to není možné, bude stačit zajištění parkování 2 aut ve Vyšším Brodě.) voda proběhla.

Aukce #1619 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 5 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe (Zájem mám o lodě typu SAMBA 4.2 a 5.2 !! ) voda proběhla.

Aukce #1623 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Vltavan na 1 dvojmístná plastová kánoe voda zrušena.

Aukce #1629 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 5 dvojmístných plastových kánoí a 5 trojmístných plastových kánoí (Ahoj, chystáme se na Vltavu ve výše uvedeném termínu a potřebujeme zapůjčit vybavení: 5ks kanoe 3 os., 5ks kanoe 2 os., 14ks pádlo, 7ks pádlo dětské, 20ks barel, 13ks vesta dětská, event. 2ks lodní vak.) voda proběhla.

Aukce #1643 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #1692 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 10 dvojmístných plastových kánoí (8-10 lodi) (23/07 planujeme prichod v popoludnajsich hodinach, tak aby sme u vas mohli nechat odparkovanych cca 4-5 aut a vy by ste nas potom odviezli do Vyssieho Brodu do kempu Pod Hrazi. Lode potrebujeme az na rano 24/07. dakujem. prosim nacenit s cenou parkovneho a dopravy osob od vas na miesto startu. ) voda proběhla.

Aukce #1694 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 dvojmístné plastové kánoe (8 barelů a 3 vesty) (Tuto aukci jsem již zadával, ale byla smazána :( Pojedeme na těžko, proto prosím o uschování cestovních zavazadel po dobu výpůjčky. Počítám, že se vejdou do jedné větší cestovky.) voda proběhla.

Aukce #1711 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 devítimístný nafukovací rafte (bude nas cca 7, z toho 2deti, jedno trochu prerostle, takze bud 1velky raft nebo idealne 2 mensi) (Jedna se o cca 7osob, z toho 2deti, jedno přerostlé :) Ideálně 2 rafty nebo jiná kombinace. Dekuji.) voda zrušena.

Aukce #1713 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 dvojmístné plastové kánoe a 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #1718 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 trojmístná nafukovací kánoe a 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda zrušena.

Aukce #1723 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 jedenáctimístný nafukovací rafte (nebo alternativně 2x raft pro 6 osob) (celkem pojede 8 osob + požadavek na 4ks plast. sudy + vesty + pádla) voda proběhla.

Aukce #1727 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - České Budějovice - Rožnov na 1 šestimístný nafukovací rafte (Na místo startu přijedeme vlakem.) voda zrušena.

Aukce #1741 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 3 šestimístné nafukovací rafty (Potřebuji přepravu řidičů k vozidlům, ze Zlatá Koruna do Vyšší Brod. Počet osob 4. Počet dětských plovacích vest 7. 2x dítě do 5let, 4x dítě do 12let, 1x dítě do 15let. Dále prosím 3x vodácký Vak.) voda proběhla.

Aukce #1792 trasa U tří veverek - Boršov - Poslední štace na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1804 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 dvojmístné plastové kánoe (Ahoj, pokud by byla možná i konikovací šňůra a hubka, byli bychom rádi :) Každý gram na zádech se počítá :)) voda proběhla.

Aukce #1809 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - České Budějovice - Rožnov na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1823 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 šestimístný nafukovací rafte (pozn: + 2 barely, 6 pádel, 6 vest) (Pozn.: Nabídku zaslat s dopravou raftu na místo vyplutí /start/ a pak odebrání v cíli.) voda proběhla.

Aukce #1824 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe (Plovaci vesty nebudeme potrebovat vsechny, nekolik si vezmem vlastnich. Jsme zatim 3 dospeli a 4 deti.) voda proběhla.

Aukce #1831 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 šestimístné nafukovací rafty voda zrušena.

Aukce #1833 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 dvojmístná nafukovací kánoe a 2 šestimístné nafukovací rafty (poslední den odvoz řidičů Vyšší Brod ) voda proběhla.

Aukce #1836 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 7 dvojmístných plastových kánoí (7 lodí 14 padel 14 barelu 11 vesta) voda proběhla.

Aukce #1855 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 dvojmístné plastové kánoe (Cena včetně dopravy lodí a pojištění proti škodám.) voda proběhla.

Aukce #1860 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #1901 trasa Horní Vltavice - Zlatá Koruna na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #1905 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 dvojmístné plastové kánoe (požaduji přepravu řidiče z cílového místa na start (na začátku), nebo dopravu 4 osob z cíle na start (na konci plavby) parkování 1 vozidla) voda proběhla.

Aukce #1925 trasa Český Krumlov - Nové Spolí - České Budějovice - Rožnov na 7 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #1941 trasa Český Krumlov - Vltavan - Boršov - Poslední štace na 7 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1958 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 3 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe (Ze Zlaté Koruny bychom 19.7. dopoledne potřebovali dostat 2 řidiče (ideálně celou bandu) zpět do Vyššího Brodu, kde budeme mít zaparkovaná auta. Díky moc za nabídky.) voda proběhla.

Aukce #1959 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1988 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 6 dvojmístných plastových kánoí (Do Vyššího Brodu už přijedeme 9.7. večer. ) voda proběhla.

Aukce #1989 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 3 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #2010 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 3 šestimístné nafukovací rafty (Dobrý den, potřebuji vědět cenu zda je včetně vybavení (sudy, pádla, vesty ) či ne. Případně kolik by stál převoz bagáže. děkuji) voda zrušena.

Aukce #2014 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - České Budějovice - Rožnov na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2020 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 šestimístné nafukovací rafty ( Dobrý den, potřebuji vědět cenu zda je včetně vybavení (sudy, pádla, vesty ) či ne. Případně kolik by stál převoz bagáže. děkuji) voda proběhla.

Aukce #2021 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #2023 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #2026 trasa Český Krumlov - Nové Spolí - Boršov - Poslední štace na 3 šestimístné nafukovací rafty (případně 2ks raftů pro 8 osob, nebo zkrátka libovolné rafty pro cca 15lidí) (přeprava bagáže mezi kempy vítána (není to ale nutnost)) voda proběhla.

Aukce #2062 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 čtyřmístný nafukovací rafte (Zájem o pronájem pro 3 osoby. V případě nemožnosti máme zájem o nafukovací kanoe pro 3 osoby.) (Měli bychom zájem o zapůjčení lodi, včetně vybavení i vodotěsného sudu pro tříčlennou posádku. Výjezd by byl někdy v ranních hodinách mezi 8-10. hodinou. Pronájem bychom platili za celé 3 dny. Předem děkuji ) voda zrušena.

Aukce #2072 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #2092 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 11 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #2143 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 9 dvojmístných plastových kánoí (staci 1 barel do lodi) (prevoz zavazadel vyssi brod - kemp u nojdy - kemp nové spolí - zlatá koruna. staci 1 barel do lodi.) voda proběhla.

Aukce #2166 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 4 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #2195 trasa Rožmberk - Český Krumlov - Nové Spolí na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #2204 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 dvojmístné plastové kánoe (preferuji Sambu) (Rádi bychom zaparkovali 2 auta a dle sídla půjčovny potřebujeme odvoz lodí a osob na místo vyplutí a z cíle svoz k autu (alespoň řidiče) Díky. ) voda proběhla.

Aukce #2215 trasa Český Krumlov - Vltavan - Boršov - Poslední štace na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #2225 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - České Budějovice - Rožnov na 3 dvojmístné plastové kánoe (nejlépe Vydra) (Konec plavby je jak je již napsáno v poznámce v ČB na Meteoru. K lodím dále potřebujeme 2 pádla a 1-3 sudy (ještě upřesním). Uveďte prosím cenu bez pojištění proti poškození a s pojištěním proti poškození. Děkuji) voda proběhla.

Aukce #2230 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 dvojmístné plastové kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe (Parkování Vyšší Brod.Odvoz zpět z Boršova) voda proběhla.

Aukce #2238 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Nové Spolí na 13 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2242 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Rožmberk na 1 šestimístný nafukovací rafte (stačí nám pouze 1 barel a nechceme vzduchovou pumpu) (Dobrý den, v neděli 30.8.bychom chtěli jet na raftu z Vyššího Brodu v 12:00 hod do Rožmberka - v počtu 2x dospělí + 2x 16-leté děti(celkem 4 osoby). Auto bychom chtěli nechat ve Vyšším Brodu a z cílové stanice Rožmberk bychom chtěli odvést zpět k autu do Vyššího Brodu kolem 15:00. Děkuji Jirušková) voda proběhla.

Aukce #2261 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Nové Spolí na 8 dvojmístných plastových kánoí a 1 šestimístný nafukovací rafte (Dobrý den, prosím o zpracování nabídky na půjčení 8 ks plastových kanoí /Vydra, Samba/ a 1 ks šestimístný raft včetně pádel, vest, 8 barelů a pojištění. Termín pátek 10.6. – sobota 11.6. 2016, řeka Vltava, úsek Vyšší Brod – Český Krumlov U Trojice Co vše požadujeme: 1.Dovoz lodí a příslušenství + našich 6 řidičů z Branné U Fíka v pátek 10.6. na cca. 10 hod. do Vyššího Brodu. U Fíka máme zajištěno ubytování. 2. Odvoz materiálu a příslušenství v sobotu 11.6. z Českého Krumlova U Trojice v cca. 16 hod. Předem děkuji za nabídku. Antonín Khop ) voda proběhla.

Aukce #2273 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 dvojmístné plastové kánoe (nejlépe Samba) a 1 trojmístná nafukovací kánoe a 6 šestimístných nafukovacích raftů (dobrý den, trasa je v zadání, s tím, že lodě bychom si převzali ve Vyšším Brodě dopoledne, kolem půl jedenácté. U plastových lodí preferuji Sambu, která je širší než klasická Vydra a tím i stabilnější. Jsme parta rodin s dětmi, takže budou potřeba i vesty, na bagáž máme vlastní auto. Nevím jsem napsal vše, na případné doplňující dotazy určitě odpovím.) voda proběhla.

Aukce #2278 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 dvojmístná plastová kánoe (samba) a 1 dvojmístná nafukovací kánoe (pálava nebo baraka) a 4 šestimístné nafukovací rafty (colorado) voda proběhla.

Aukce #2285 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 dvojmístná nafukovací kánoe (2 pádla, 1 barel) a 4 šestimístné nafukovací rafty (4 pádla, 2 barely / loď) voda proběhla.

Aukce #2359 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Nové Spolí na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #2388 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 7 dvojmístných plastových kánoí (6x barel, 7x vesta (cca 3xL, 2xM, 2x dětská pro cca 4leté 15-20kg), 11x pádlo (cca 7x150cm, 3x 140, 1x krátké pro děcko)) voda proběhla.

Aukce #2414 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 9 dvojmístných plastových kánoí (Ahój! Rád bych pro naši skupinku zajistil vodáckou dovolenou na Vltavě. Bude nás 18 a většina z nás jsou již zkušení vodáci. Lodě bychom vyzvedli ve Vyšším Brodě a dojet bychom chtěli až do Zlaté Koruny (je možné, že nakonec dojedeme jen do Krumlova - určitě bych včas upřesnil) Chtěli bychom mít k dispozici převoz bagáže a stanů každý den mezi kempy. Předběžně by to bylo mezi kempy Vyšší Brod - Na Pískárně - Český Krumlov (kemp za městem) - Zlatá Koruna. Kempy zatím vyjmenovávám jen orientačně, při přesném domlouvání ještě místa upřesním, případně si rád nechám poradit a nebo doporučit. Předem děkuji za nabídky! Petr) voda proběhla.

Aukce #2420 trasa Soumarský most - Vyšší Brod - Pod Hrází na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2429 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Nové Spolí na 1 dvojmístná plastová kánoe (možnost dva rafty po 8 osobach bez kanoe) a 2 sedmimístné nafukovací rafty (Budeme přejíždět auty vzhledem k účasti dětí. Prosím vesty pro děti 4, 7, 9, 12, 12 let. 3xbarel Uvítám možnost prodloužení zapůjčení lodí o 1 den do neděle cca 14hod. po tel. dohodě během plavby. Dle možností bychom si Krumlov vychutnali ještě jednou v neděli dopoledne. Máte zprávy bude-li v sobotu již v provozu kemp pod Krumlovem? ) voda proběhla.

Aukce #2452 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #2466 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #2476 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 1 trojmístná nafukovací kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #2488 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 šestimístné nafukovací rafty ( Celkem 10 lidí + vesty + pádla + 2x pumpa + 4x barel 50l. Stany + spacáky povezem na raftech / možno doplnit i lodní vaky cca 5 ks / ) voda proběhla.

Aukce #2491 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 3 šestimístné nafukovací rafty (Pouze konečná cena k platbě bez skrytých poplatků včetně vybavení (pumpa, pádla, barely nebo vaky, vesty na osobu), dopravy materiálu na start a vyzvednutí v cíli, popř. povinného pojištení.) voda proběhla.

Aukce #2514 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - České Budějovice - Rožnov na 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #2515 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 šestimístný nafukovací rafte (pro 6 osob je min velikost, muže být i větší, tak aby ho utáhli s pádli 4 osoby) (Raft pro 6 osob, obsazenost 5 osob 4 padla 4 bandy Čas vrácení dle domluvy, předpokládané připlutí do Koruny někdy k večeru.) voda proběhla.

Aukce #2521 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 dvojmístná plastová kánoe a 4 dvojmístné nafukovací kánoe a 1 trojmístná nafukovací kánoe voda proběhla.

Aukce #2523 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 šestimístný nafukovací rafte (Ahoj, prosím o kalkulaci raftu včetně pojištění, dopravy, 6 pádel a 2 vest a 1-2 barelů.) voda proběhla.

Aukce #2538 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 šestimístný nafukovací rafte (Předpokládám, že rodinu zavezu autem do V.B., pak se vrátím do Č.K. nebo do Koruny kde zaparkuji auto a poté se přepravím do V.B. (autobusem nebo nějak ???) a v odpoledních hodinách zahájíme plavbu. První úsek zřejmě k Nojdovi.) voda proběhla.

Aukce #2544 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 3 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #2552 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 3 dvojmístné plastové kánoe (Pondělí 4.7 vrátit jednu loď záleží na domluvě.) voda proběhla.

Aukce #2555 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 čtyřmístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #2572 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 5 dvojmístných plastových kánoí (prosím o zaslání cenové nabídky včetně dopravy) voda proběhla.

Aukce #2581 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 4 dvojmístné plastové kánoe (Ahoj, 20.7. mezi 10-12 bychom akorát potřebovali dovalit řidiče ze Zlaté Koruny zpátky k autům do Vyššího Brodu, těšíme se na nabídky a předem díky :)) voda proběhla.

Aukce #2582 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #2603 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 7 dvojmístných plastových kánoí (Rádi bychom i nějakou pomoc s dopravou do Vyššího Brodu - jelikož to máme daleko, nestíháme ranní vodácky autobus. Chtěli bychom nechat auta v Boršově a zahájit plavbu ve Vyšším Brodě.) voda proběhla.

Aukce #2617 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 4 dvojmístné nafukovací kánoe ( odvoz na nádraží Zlatá koruna.) voda zrušena.

Aukce #2638 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 18 dvojmístných plastových kánoí (jednu z 18 lodí bych potřebovala stabilnější (nejlépe samba), zbytek je celkem jedno obvykle půjčujeme vydry) a 1 jednomístný plastový kajak (s komplet výbavou) (Ačkoliv je nás hodně, nejde o školní výlet a nemáme žádné speciální přání. K lodím potřebuji 32 pádel 35 vest 10 barelů někteří mají svá pádla Velikosti potřebuji nějak namixovat, jedou děti i dospělí, ale to bych domluvila až před odjezdem.) voda proběhla.

Aukce #2646 trasa Český Krumlov - Nové Spolí - Boršov - Poslední štace na 7 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe a 1 dvojmístná nafukovací kánoe voda zrušena.

Aukce #2699 trasa Branná - Český Krumlov - Nové Spolí na 1 dvojmístná plastová kánoe (Je brzy, termin musim potvrdit asi tyden pred konanim akce, ale je to na 85% :)) voda proběhla.

Aukce #2719 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 dvojmístné plastové kánoe (prosím kanoe Samba nebo DAG) voda proběhla.

Aukce #2742 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2750 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 trojmístná nafukovací kánoe (2 pádla, 1 dětská vesta + 2 přilby) a 3 šestimístné nafukovací rafty (11x dosp. vesta, 8 vest dětských, pádel 13) (1 kanoe 1 baraka 3 rafty 6místné Končili bychom pod pivovarem v Krumlově 10.8. cca. v 13:00 .Měli bychom zájem o dopravu báglů z kempu Braná do Nového Spolí.13 dosp.+9 dětí Díky za kalkulace a zpětnou vazbu ********* ) voda proběhla.

Aukce #2765 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 šestimístné nafukovací rafty (včetně vybavení (barely, pádla, vesty) (Počet osob: 4 dospělí, 4 děti (9+9+13+14 let)) voda proběhla.

Aukce #2827 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 4 dvojmístné plastové kánoe (jen 2 barely) voda proběhla.

Aukce #2845 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 dvojmístné plastové kánoe (Vesty pro 9 lidí (jedno dítě 12 let), barely možná nebudou třeba, to bychom se domluvili později telefonicky.) voda proběhla.

Aukce #2852 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 4 dvojmístné plastové kánoe (Možná 5 nebo 6 kánoí) a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #2871 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 3 dvojmístné plastové kánoe (vydry nebo samby) (jedem na 100% za jakéhokoli počasí :-) děkuji za nabídky) voda proběhla.

Aukce #2911 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 dvojmístné plastové kánoe a 2 šestimístné nafukovací rafty (parkování vozidel) voda proběhla.

Aukce #2975 trasa Český Krumlov - Vltavan - Český Krumlov - Vltavan na 4 šestimístné nafukovací rafty (Prosím o konečnou cenu včetně příslušenství pro 7 dospělých a 10 dětí ve věku 5-11 let a taky přepravu 4 osob zpět do kempu Vltavan pro auta. ) voda proběhla.

Aukce #3028 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 dvojmístné plastové kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe a 1 jednomístný plastový kajak voda proběhla.

Aukce #3054 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 dvojmístné plastové kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe (Prosba o zaparkování 1 auta) voda proběhla.

Aukce #3113 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3114 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 6 dvojmístných plastových kánoí (možná jen 5, upřesním) voda proběhla.

Aukce #3136 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3156 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 dvojmístné plastové kánoe (4 pádla + 4 barely) a 3 trojmístné nafukovací kánoe (7 pádel + 4 vesty + 5 barelů) voda proběhla.

Aukce #3318 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 4 dvojmístné plastové kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #3346 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #3368 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Vltavan na 10 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den. Mám vážný zájem o zapůjčení asi 10 lodí s vybavením.Množství lodí se možná ještě změní +-2 lodě. Jezdíme pravidelně začátkem září. Letos jedeme 9-10.záři Jsme stále v jednom kempu aby jsme nemuseli vozit bagáž a buď použijeme dopravu půjčovny nebo se přepravujeme auty. Děkuji za vaše nabídky. ) voda proběhla.

Aukce #3371 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 7 dvojmístných plastových kánoí (Pouze lodě SAMBA.) voda zrušena.

Aukce #3391 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 dvojmístné plastové kánoe (+ vesty + barely a padla pre 4 osoby + 2x konickovacie lano + 2x spongia) a 1 čtyřmístný nafukovací rafte (+ vesty + barely a padla pre 4 osoby + pumpa) (Mali by sme zaujem o dopravu ludi rano 20.07.2017 z kempu Na Piskarne do Vissiho brodu (idealne spolu s lodmi).) voda proběhla.

Aukce #3408 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - České Budějovice - Rožnov na 4 dvojmístné plastové kánoe (dále bych ke lodím zapůjčil 8 ks pádel, 4 ks barel, 4 ks lodní pytel (na cennější věci ale není podmínkou)) (rád bych využil pojištění proti krádeži a poškození avšak není podmínkou. Uvádějte prosím do kdy je možné bezplatně změnit či zrušit rezervaci) voda proběhla.

Aukce #3410 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 čtyřmístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #3414 trasa Horní Vltavice (NKO) - Nová Pec na 8 dvojmístných plastových kánoí (Případně nabídněte převoz osob a lodí z Nové Pece do Vyššího Brodu. V případě výhodné nabídky bychom rozšířili objednávku do středy 21.6.2017, vrácení ve Zlaté Koruně. ) voda proběhla.

Aukce #3423 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3427 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 6 dvojmístných plastových kánoí (pokud si můžeme vybrat, preferujeme kanoe Vydra) voda proběhla.

Aukce #3442 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3458 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 šestimístné nafukovací rafty (nabídněte alternativu např. raft pro 11 osob) ( Celkem 10 lidí + vesty + pádla + 2x pumpa + 4x barel 50l. Stany + spacáky povezem na raftech / prosím doplnit i lodní vaky cca 6 ks /) voda proběhla.

Aukce #3476 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 3 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #3508 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3512 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 šestimístné nafukovací rafty (Dobrý den, mám vážný zájem o zapůjčení 4 až 5 nafukovacích raftů pro šest osob. Přesný počet ještě upřesním v co nejkratší době. Přivezení raftů v ideálním případě v úterý večer do Vyššího Brodu. Celá naše skupina přijede vlakem. Možnost i dovezení vybavení ve středu ráno, toto je možné domluvit osobně po telefonu. Vyzvednutí vybavení zpět by bylo v pátek v odpoledních hodinách. Čas by se opět telefonicky upřesnil předem ještě před závazným objednáním. Tento čas by se odvozoval od času odjezdu vlaku ze zastávky v Boršově. S pozdravem T. Moule) voda proběhla.

Aukce #3514 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 5 šestimístných nafukovacích raftů voda proběhla.

Aukce #3524 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 5 šestimístných nafukovacích raftů (5x raft nafukovací (pro 6 osob) Pozn.: Respektuji pouze konečnou cenu k platbě, bez skrytých poplatků a včetně vybavení (pumpa, pádla, barely nebo vaky a vesty na osobu), dopravy materiálu na start a vyzvednutí v cíli, popř. povinného pojištění. Posádka bude tvořena 50:50 dospělí a děti.) voda proběhla.

Aukce #3538 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 6 dvojmístných plastových kánoí (odvoz řidičů z cíle na start(z Boršova do Vyššího Brodu)) voda proběhla.

Aukce #3548 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 3 trojmístné plastové kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #3587 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #3594 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 dvojmístné plastové kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3596 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #3604 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná nafukovací kánoe (6x barel 4x vesta (vel. M, L + 2x dětská s límcem pro 3 a 6 let) 10x pádlo (cca 2x160cm, 5x150, 1x140, 2x dětské)) voda proběhla.

Aukce #3605 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 3 čtyřmístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #3619 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 čtyřmístný nafukovací rafte (pojedou 3 osoby) a 2 šestimístné nafukovací rafty (pojede 8 osob) a 1 dvojmístný nafukovací kajak (Dobrý den, prosím o nacenění vypůjčení 2x šesti místný raft, 1 x čtyř místný raft a 1 x gumová Pálava nebo Baraka ,dále prosím o nacenění vybavení - sudy pro 12 - 13 osob. Dále potřebuji dopravu zpět z Boršova do Vyššího Brodu 4 den ráno nebo dopoledne. V případě potřeby jsem k dispozici na e-mailu: *********. Děkuji. Effenbergerová Jana ) voda proběhla.

Aukce #3624 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #3630 trasa Český Krumlov - Vltavan - Zlatá Koruna na 13 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3635 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 4 dvojmístné nafukovací kánoe voda proběhla.

Aukce #3637 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 šestimístné nafukovací rafty (odvoz řidičů k autům,) voda proběhla.

Aukce #3663 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 8 dvojmístných plastových kánoí (Chtěli bychom si v půjčovně uschovat krosny po celou dobu plavby. ) voda proběhla.

Aukce #3673 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 osmimístný nafukovací rafte voda zrušena.

Aukce #3753 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 dvojmístné plastové kánoe (Dobry den, prosim o zvlast naceneni Cesty 2 osob z cile na start... dekuji Novak) voda proběhla.

Aukce #3778 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Větřní - Na Pískárně na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #3781 trasa Rožmberk - Zlatá Koruna na 1 dvojmístná nafukovací kánoe a 2 čtyřmístné nafukovací rafty a 1 šestimístný nafukovací rafte (Prosím o přepravu bagáže mezi kempy. V sobotu večer Nové Spolí.) voda proběhla.

Aukce #3784 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 9 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3786 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 šestimístný nafukovací rafte (jedná se o 4 osoby dva dospělí a dvě děti ve věku 13 a 15 let) voda proběhla.

Aukce #3857 trasa Rožmberk - Boršov - Poslední štace na 9 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3878 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 devítimístný nafukovací rafte (3 dospeli, 6 deti) voda proběhla.

Aukce #3894 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 šestimístný nafukovací rafte (5 x vesta 5 x pádlo (2x velké 3x dětské ) 5 x barel 1x palubní barel malý 1x pumpa) (doprava ze Zlaté Koruny zpěz do Vyšší Brod ) voda proběhla.

Aukce #3903 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3910 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 6 dvojmístných plastových kánoí (+vesty) a 1 šestimístný nafukovací rafte (+vesty a 2 barely) voda proběhla.

Aukce #3911 trasa Větřní - Na Pískárně - Zlatá Koruna na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #3930 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Rožmberk na 1 šestimístný nafukovací rafte a 1 sedmimístný nafukovací rafte a 1 osmimístný nafukovací rafte (Dobrý den. Jsme tři maminky se třemi tříletými dětmi. Chtěli bychom půjčit raft na 1 - 2 dny. Kolik bychom platili? Včetně dopravy, půjčení vestiček a sudu. Můj email je *********. Moc děkuji za nabídky. Jana Neumannová ) voda zrušena.

Aukce #3949 trasa Rožmberk - Větřní - Na Pískárně na 1 dvojmístná plastová kánoe (odvoz osob na start) voda proběhla.

Aukce #3950 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #3958 trasa Rožmberk - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #4005 trasa Lenora - Nová Pec na 4 dvojmístné plastové kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #4051 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 5 dvojmístných plastových kánoí (2x vesta,2 x padlo, a 2x barel na lodku) voda proběhla.

Aukce #4055 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #4056 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #4062 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 6 dvojmístných plastových kánoí (Možná bude o jednu loď víc nebo míň) voda proběhla.

Aukce #4073 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #4127 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 dvojmístné plastové kánoe (moznost dopravy 4 osob z Borsova do Vyssiho Brodu vitana) voda proběhla.

Aukce #4143 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe (odvoz 2 řidičů 17.6.z Boršova do Vyššího Brodu) voda proběhla.

Aukce #4148 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - České Budějovice - Rožnov na 7 šestimístných nafukovacích raftů (Ahoj, V brodě potřebujeme zaparkovat auta. Díky za nabídky) voda proběhla.

Aukce #4171 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 dvojmístné plastové kánoe (zkousnem vydry, samby by byly lepší :)) (Ahoj, rádi bychom během doby výpůjčky materiálu využili uschování batohů. Je rozdíl v ceně, kdybychom materiál přebrali v sobotu navečer nebo v neděli dopoledne? Jaké jsou případné storno poplatky - někteří z nás mají malé děti, takže tam se může stát, že vypadnou. Ale jinak to s poptávkou myslíme vážně :)) voda proběhla.

Aukce #4173 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 8 dvojmístných plastových kánoí a 3 trojmístné plastové kánoe (celkem do všech lodí-20 pádel(pokud máte nějaká dětská,tak ještě 6 krátkých),18 barelů,10 vest (pro děti)) (Pokud je možné zaparkovat auta nahoře i dole,ta si to obstaráme,pokud ne rádibychom odvoz řidičů k autům,7 lidí.) voda proběhla.

Aukce #4174 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 23 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4186 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 5 dvojmístných plastových kánoí (Postačí 8 ks barelů či loďáků.) voda proběhla.

Aukce #4191 trasa Lenora - Pěkná na 4 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe (Současně s tímto poptávám i splutí Vltavy Vyšší Brod -Boršov/n Vltavou termín 25.7. - 28.7.2018 - stejný počet lodí) voda proběhla.

Aukce #4193 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #4210 trasa Lenora - Soumarský most na 20 dvojmístných plastových kánoí (Předchozí den, tj. 2.6., bychom chtěli jet ve stejném složení lodí Soumarský most - Pěkná ) voda proběhla.

Aukce #4212 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 čtyřmístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #4232 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 4 dvojmístné plastové kánoe (Potrebovali by sme odvoz zo zeleznicnej stanice Rybnik 21.6. o 13:15 do Vyssiho Brodu. A tiez odvoz v nedelu 24.6. zo Zlatej Koruny na zeleznicnu stanicu Rybnik, kde potrebujeme byt najneskôr o 12:30. 8 osob. Ak by bola aj moznost prepravy batoziny medzi kempami, vyuzili by sme to. Dakujem) voda proběhla.

Aukce #4244 trasa Český Krumlov - Kemp Krumlov - Zlatá Koruna na 20 šestimístných nafukovacích raftů (prosím o zapůjčení 120 ks vest velikosti upřesním děkuji ) voda proběhla.

Aukce #4257 trasa Lenora - Boršov - Poslední štace na 3 dvojmístné plastové kánoe (Důležitá podmínka pro půjčovnu je možnost a realizace převozu posádky a případně lodí v neděli 29.07. z Nové Pece nebo od mostu u Pěkné (včasná tel. domluva na kterém místě se setkáme a v kolik hodin, předpoklad je 15:00 - 18:00, do Vyššího Brodu. Z Vyššího Brodu budeme splouvat až v pondělí. Na některých bližších časech jsme schopni se podřídit půjčovně a to zase po telefonu. ) voda proběhla.

Aukce #4270 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Branná na 6 dvojmístných plastových kánoí (dale vypujcit:) a 2 trojmístné nafukovací kánoe (nejlepe Barraka) voda proběhla.

Aukce #4278 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #4280 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - České Budějovice - Rožnov na 9 dvojmístných plastových kánoí (2x dětská vesta záchranná (ISO 12402-4), podrobněji viz "doplnění") (Upřesnění materiálu: 9x plastový debl 12x dospělé pádlo, nejlépe 4x145cm, 2x155cm, 6x160cm 3x dětské pádlíčko cca 105 cm (není nutné) 4x dospělá vesta 2x M, 1x L, 1x XL 2x dětská vesta záchranná na děti 125cm/30kg a 135cm/30kg 4x barel na věci popř. koňadry, houby :-) děkuji) voda proběhla.

Aukce #4305 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 dvojmístné plastové kánoe (+2x pádlo, 2x vesta a 2x barel) a 1 trojmístná nafukovací kánoe (baraca +3x vesta, 3x pádlo a 3x barel) a 1 šestimístný nafukovací rafte (+5x vesta, 4x pádlo a 5x barel) voda proběhla.

Aukce #4326 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #4329 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - České Budějovice - Rožnov na 7 dvojmístných plastových kánoí (Přepravu zavazadel využijeme jen pokud nebudeme mít vlastní. Fakturační adresa: Občanské sdružení Klub Pathfinder Londýnská 30 120 00 Praha 2 IČO: 62939211) voda proběhla.

Aukce #4338 trasa Český Krumlov - Nové Spolí - Boršov - Poslední štace na 5 dvojmístných plastových kánoí (k lodím 10 ks pádel, 5 ks barelů) voda proběhla.

Aukce #4345 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 dvojmístná plastová kánoe a 5 šestimístných nafukovacích raftů (5x raft nafukovací (pro 6 osob) a 1x kánoe plastová. Pozn.: Respektuji pouze konečnou cenu k platbě, bez skrytých poplatků a včetně vybavení (pumpa, pádla, barely nebo vaky a vesty na osobu), dopravy materiálu na start a vyzvednutí v cíli, popř. povinného pojištění. Posádka bude tvořena 55:45 dospělí a děti.) voda proběhla.

Aukce #4346 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 šestimístný nafukovací rafte a 1 jednomístný plastový kajak (Radi bychom parkovali ve Zlate Korune...je to mozne? Takze potrebujeme svoz do Vysssiho Brodu) voda proběhla.

Aukce #4349 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 8 dvojmístných plastových kánoí a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #4365 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 3 šestimístné nafukovací rafty (Celkem 13 lidí + vesty + pádla + 3x pumpa + 6x barel 50l. Stany + spacáky povezem na raftech tzn./ prosím doplnit i lodní vaky 13 ks /) voda proběhla.

Aukce #4369 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 8 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4402 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #4456 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - České Budějovice - Rožnov na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #4500 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 4 dvojmístné plastové kánoe (chtěli by jsme lodě Samba, pokud to nepůujde tak Vydra, ale preferujeme lodě Samba) (Dobrý den, máme již naplánovaný termín viz. výše a chtěli by jsme parkovat vozidla ve Zlaté Koruně, zde je nechat,a odtud dopravit 7 osob včetně vybavení do Vyššího Brodu v den příjezdu tj. 1.7.2018, kdy ve Zlaté Koruně budeme kolem 12:00 hod +-. Za Vaše nabídky předem děkujeme.) voda proběhla.

Aukce #4526 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #4529 trasa Rožmberk - Zlatá Koruna na 5 dvojmístných plastových kánoí (Pouze kanoe Samba, bez vest a prileb.) voda proběhla.

Aukce #4550 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #4567 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 dvojmístné plastové kánoe (ke každé kánoi pouze jedno pádlo...) voda proběhla.

Aukce #4585 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #4594 trasa Rožmberk - Boršov - Poslední štace na 5 dvojmístných plastových kánoí (Preferuji kanoe Samba) (Barely a vesty nebudeme potřebovat pro všechny. ) voda proběhla.

Aukce #4609 trasa Český Krumlov - Nové Spolí - Boršov - Poslední štace na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #4657 trasa Rožmberk - Zlatá Koruna na 2 dvojmístné plastové kánoe (Dobrý den, dne 6.8.2018 v ranních hodinách potřebujeme ještě odvést ze Zlaté Koruny do Rožmberka (4 osoby), děkuji za nabídky) voda proběhla.

Aukce #4661 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #4664 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 3 dvojmístné plastové kánoe a 4 dvojmístné nafukovací kánoe a 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #4667 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #4668 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #4680 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 1 trojmístná nafukovací kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #4694 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 šestimístné nafukovací rafty (bude nas max 8) (Dobry den chtel bych zajistit parkovaní a odvoz od auta a potom k autu dekuji ) voda proběhla.

Aukce #4696 trasa Větřní - Na Pískárně - Boršov - Poslední štace na 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #4697 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 2 čtyřmístné nafukovací rafty (Pokud to lze - možnost parkování Ve Vyšším Brodě na 1. den plavby (z 21.-22.8.) ???) voda proběhla.

Aukce #4706 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #4708 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 4 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe (Dobrý den, máme speciální přání. Odvoz 3-4 řidičů z cílové stanice Zlatá koruna do Vyššího Brodu nejlépe současně s objednanými loděmi a vybavením dne (pátek) 27.7. v nočních hodinách mezi 22-23:00hodinou. ) voda proběhla.

Aukce #4714 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 1 dvojmístná nafukovací kánoe a 3 čtyřmístné nafukovací rafty a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #4721 trasa Rožmberk - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #4780 trasa Branná - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #4795 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 šestimístný nafukovací rafte (Je mozna preprava bagaze mezi kempy? ) voda proběhla.

Aukce #4798 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 osmimístný nafukovací rafte (4 dospělí,2 děti-7let-raft 2 děti 15let-kanoe) voda proběhla.

Aukce #4816 trasa Horní Vltavice (NKO) - Nová Pec na 3 dvojmístné plastové kánoe (info o doprave 2 řidičů v den startu z nova pec do horni vltavice nebo v den vraceni lodi na soumarsky most.) voda proběhla.

Aukce #4851 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 6 šestimístných nafukovacích raftů voda proběhla.

Aukce #4863 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 3 dvojmístné plastové kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #4869 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 6 dvojmístných plastových kánoí (Vydra) voda proběhla.

Aukce #4871 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 šestimístné nafukovací rafty (dobry den chteli by jsme dopravu ze zlate koruny do vysiho brodu v den prijezdu děkuji ) voda proběhla.

Aukce #4902 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 7 dvojmístných plastových kánoí (Ideálně Samby) (Uvítali bychom převoz lidí v sobotu 8.6. v cca 9:30 ráno z Branné do Vyššího Brodu a v neděli 9.6. z Českého Krumlova zpátky do Branné (v cca 15:00). Bude nás 16 a kdyby nebylo možné zajistit převoz všech lidí, tak alespoň řidičů.) voda proběhla.

Aukce #4908 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 8 dvojmístných plastových kánoí (Cíl i čas improvizujeme podle počasí a podle toho, kam dojedeme v neděli, tedy pokud by to šlo.) voda proběhla.

Aukce #4920 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 7 dvojmístných plastových kánoí a 1 jednomístný plastový kajak voda proběhla.

Aukce #4923 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 5 dvojmístných plastových kánoí a 1 čtyřmístný nafukovací rafte a 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #4944 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 8 dvojmístných plastových kánoí (vydra nebo zkrácená vydra) (Stačí nám 3 barely, odpovídající počet vesel a velikosti vest zašlu mailem. Vyjíždíme v neděli, úterý pauza a končíme ve čtvrtek, takže pojedeme 4 dny. Časy orientační, upřesníme. Předem děkuji) voda proběhla.

Aukce #4946 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 dvojmístné plastové kánoe (Pokud bychom si mohli vybrat, preferujeme kanoe Vydra. Čas příjezdu je přibližný, upřesníme telefonicky během posledního dne plavby. Díky. Náčelník) voda proběhla.

Aukce #4948 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 dvojmístná plastová kánoe a 3 trojmístné plastové kánoe (Požadavky celkem pro všechny 4 lodě: 8 pádel pro dospělé + 1 pádlo dětské, 7 vest pro dospělé + 6 vest dětských) (Požadavek - doprava lodí na místo startu - odvoz lodí z cílového místa) voda proběhla.

Aukce #4984 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 5 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den, jedná se o výlet skupiny vysokoškolských studentů. Aktuálně můžu potvrdit účast 9 studentů (+2 studenti s vlastní lodí, kteří možná budou potřebovat půjčit nějaké vybavení), ale je dost pravděpodobné, že se počet ještě zvýší. Proto bych případně uvítal možnost doplacení za další účastníky (informoval bych o nich aspoň dva týdny před zahájením akce). Také bych uvítal přepravu bagáže mezi kempy. Dopravu osob na začátek a z konce trasy si zajistíme sami. Jde předevší o půjčení lodí a vybavení (případná pomoc s rezervací míst v kempech je vítána, ale není podmínkou).) voda proběhla.

Aukce #4991 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 trojmístná plastová kánoe a 1 trojmístná nafukovací kánoe voda proběhla.

Aukce #4998 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 7 dvojmístných plastových kánoí (počet se ještě možná bude měnit) voda proběhla.

Aukce #5004 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #5022 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 čtyřmístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #5029 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 1 dvojmístná nafukovací kánoe a 2 čtyřmístné nafukovací rafty (Chtěli bychom vyzvednout v pondělí ráno v kempu U Fíka, s půjčenými loděmi dovézt do Vyššího Brodu a v úterý odpoledne bychom předali lodě v kempu Krumlov (U Trojice) a prosili bychom řidiče zavézt zpět do Kempu U Fíka pro auta.) voda zrušena.

Aukce #5042 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #5057 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 dvojmístná plastová kánoe (od 4. 7. do 6. 7. 2019 1x kánoe plastová s vyzvednutím v kempu Krumlov do 09.00 hod.) a 4 šestimístné nafukovací rafty (Od 1. 7. do 6. 7. 2019 3x raft vyzvednutí V kempu Vyšší Brod - Pod Hrází a od 4. 7. do 6. 7. 2019 1x raft s vyzvednutím v kempu Krumlov do 09.00 hod.) (od 1. 7. do 6. 7. 2019 3x raft nafukovací (pro 6 osob) s vyzvednutím v kempu Vyšší Brod - Pod Hrází a od 4. 7. do 6. 7. 2019 a 1x raft nafukovací (pro 6 osob) a 1 x kánoe plastová s vyzvednutím v kempu Krumlov do 09.00 hod. Pozn.: Respektuji pouze konečnou cenu k platbě, bez skrytých poplatků a včetně vybavení (pumpa, pádla, barely nebo vaky a vesty na osobu), dopravy materiálu na start a vyzvednutí v cíli, popř. povinného pojištění. Posádka bude tvořena 55:45 dospělí a děti.) voda proběhla.

Aukce #5062 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 1 trojmístná plastová kánoe (kanoe až z kempu Branná, nebo Na Pískárně (podle toho kam dojedeme předchozí etapu)) a 1 šestimístný nafukovací rafte (Rádi bychom využili možnost odvozu bagáže a osob na nádraží v Krumlově, pokud takovou službu poskytujete.) voda proběhla.

Aukce #5072 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 čtyřmístný nafukovací rafte (2 dospělý + 1 dítě 6 let) (upřednostňujeme raft. 2 dospělý + 1 dítě 6let, vesty a sud na věci) voda proběhla.

Aukce #5083 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 dvojmístná plastová kánoe (bez barelu) a 1 trojmístná nafukovací kánoe (stačí 1x barel) a 1 čtyřmístný nafukovací rafte (stačí 1x barel) (Ahoj. Mám zájem o zapůjčení 1x Colorado 360, 1x Baraka a 1x Vydra. To vše celkem pro 2 rodiny (4x dospělý + 4x dítě) včetně pojištění lodí. Barely stačí pouze 2 (1 na rodinu).) voda proběhla.

Aukce #5084 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 čtyřmístné nafukovací rafty (Pojedeme 2 rodiny, tzn. celkem 4 dospělí a 4 děti) voda proběhla.

Aukce #5141 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 3 dvojmístné plastové kánoe a 3 dvojmístné nafukovací kánoe voda proběhla.

Aukce #5161 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 trojmístná nafukovací kánoe a 1 čtyřmístný nafukovací rafte a 1 šestimístný nafukovací rafte (Prosím o nacenění včetně dopravy a příslušenství-barely, pádla, vesty) voda proběhla.

Aukce #5172 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 3 dvojmístné plastové kánoe a 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #5205 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Nové Spolí na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #5228 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 čtyřmístný nafukovací rafte (požaduji dopravu na start a z cíle) voda proběhla.

Aukce #5236 trasa Zlatá Koruna - Boršov - Poslední štace na 1 čtyřmístný nafukovací rafte (Vážení přátelé, prosím o zapůjčení raftu pro 4os. (2deti+2dosp.) včetně pádel, 2vest a sudu, prosím převoz-odvézt zpět do kampu Zlatá koruna. Děkuji. v.ševčík ) voda proběhla.

Aukce #5271 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 sedmimístné nafukovací rafty (Odvoz 10 osob v sobotu v 8:00 z kempu Na Piskarne do Vyssiho Brodu pro rafty. Vraceni vybaveni v nedeli odpoledne na Zlate Korune) voda proběhla.

Aukce #5276 trasa Horní Vltavice (NKO) - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 7 dvojmístných plastových kánoí (pouze Vydry) (24.-25.8. - 7 lodí 26.-27.8. - 6 lodí Do nabídky prosím zahrnout přepravu 10 osob 25.8. večer (cca19h) z tábořiště v Nové Peci do Vyššího Brodu včetně lodí. ) voda proběhla.

Aukce #5314 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 čtyřmístné nafukovací rafty (4x barel, 8x padlo, 0x vesta) voda proběhla.

Aukce #5318 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 čtyřmístné nafukovací rafty (idealne colorado 360, 6 barelu, 8 padel, 8 vest) voda proběhla.

Aukce #5368 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 6 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #5371 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #5388 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 dvojmístné plastové kánoe (Preferuji Vydru, děkuji) voda proběhla.

Aukce #5391 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Vltavan na 3 čtyřmístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #5436 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #5439 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 5 dvojmístných plastových kánoí (Mám požadavek na odvoz 10 - 12 lidí z cíle = Boršov do Vyššího Brodu k autům, současně možnost parkování cca 4 aut ve Vyšším Brodě) voda proběhla.

Aukce #5447 trasa U tří veverek - Boršov - Poslední štace na 7 dvojmístných plastových kánoí a 2 jednomístné plastový kajaky voda proběhla.

Aukce #5460 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 8 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den, chtěl bych poptávku doplnit o poznámku, a to, že většina z nás jsou studenti a vzhledem k aktuální situaci, pár z nás nedokáže na 100% potvrdit účast, tudíž jestli by bylo možné cca do půlky června jednu nebo dvě lodě odebrat, či přibrat, děkuji.) voda proběhla.

Aukce #5465 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 dvojmístná plastová kánoe a 3 čtyřmístné nafukovací rafty ( 3 x 4místný raft + 1x kanoe 2os. možná přibyde ještě jeden raft pro 4.) voda proběhla.

Aukce #5475 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 8 dvojmístných plastových kánoí (Ahoj, zatím si nejsem úplně jistá počtem, možná to bude +- 1 loď. Určitě by mě zajímala možnost přepravy řidičů nebo bagáže, ale budu ráda i za nabídky bez. Díky! Monika) voda proběhla.

Aukce #5488 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Nové Spolí na 3 dvojmístné plastové kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #5489 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 dvojmístné plastové kánoe (upřednostňujeme kanoe Vydra) (Pokud bychom si mohli vybrat, preferujeme kanoe Vydra. Čas příjezdu je přibližný, upřesníme telefonicky během posledního dne plavby. Pokud by to šlo, přivítali bychom i dopravu aspoň řidičů (cca 4 osoby) zpátky na start. Díky a ahoj. Náčelník) voda proběhla.

Aukce #5490 trasa Český Krumlov - Nové Spolí - Zlatá Koruna na 4 dvojmístné nafukovací kánoe a 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda vysoutěžena.

Aukce #5507 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - České Budějovice - Rožnov na 9 dvojmístných plastových kánoí (fakturační adresa: KLUB PATHFINDER z.s. Londýnská 623/30 120 00 Praha 2 IČ: 62939211) voda proběhla.

Aukce #5518 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 7 dvojmístných plastových kánoí (k lodím prosím: 3x dětská vesta (ISO 12402-4) na děti 108cm/18kg, 120cm/21kg, 143cm/35kg 1x dospělá vesta XL 1x dětské pádlo na pádlování 120cm 2x dětské srandapádlo cca 110cm 5x dospělé pádlo (nejlépe 3x155cm, 2x160cm) 1x barel na věci) voda proběhla.

Aukce #5529 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 9 dvojmístných nafukovacích kánoí (Pouze kanoe BARAKA GUMOTEX ne PÁLAVA!!!!) (Pozn.: Pouze konečná cena k platbě bez skrytých poplatků včetně vybavení (pumpa, pádla, barely nebo vaky, vesty na osobu), dopravy materiálu na start a vyzvednutí v cíli, popř. povinného pojištení.) voda vysoutěžena.

Aukce #5540 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 5 šestimístných nafukovacích raftů voda proběhla.

Aukce #5552 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 3 dvojmístné plastové kánoe (preferuji model Samba) (Prosím, sdělit cenu, vybavení (velikost pádel možno vybrat ve VB), slevy, parkování v Boršově ,.. děkuji) voda proběhla.

Aukce #5563 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 šestimístné nafukovací rafty (alternativa - raft nafukovací pro 11 osob) ( Celkem 11 osob + vesty + pádla + 2x pumpa + 4x barel 50l. Stany + spacáky povezem na raftech / možno doplnit i lodní vaky cca 6 ks /) voda proběhla.

Aukce #5597 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #5608 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 2 dvojmístné plastové kánoe (Dobrý den, rádi bychom si vyzvedli 2 lodě (kanoe) cca kolem 11:00 - 12:00 a měli zařízenou dopravu z kempu Krumlov do Vyššího Brodu, další den kolem 18:00 - 19:00 předání lodí v kempu Krumlov. 4 osoby. Prosím o kalkulaci včetně přepravy atd. Předem děkuji za Vaše nabídky, Denisa Vošmerová) voda proběhla.

Aukce #5609 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 10 dvojmístných plastových kánoí a 1 šestimístný nafukovací rafte (26 vest 26 pádel 5 sudů lano/řetěz na svázání lodí pojištění proti krádeži? ) voda proběhla.

Aukce #5642 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #5667 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #5719 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #5733 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #5825 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #5834 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 sedmimístný nafukovací rafte (K raftu potrebujeme padla a vzduchovou pumpu. Vesty ani barely nejsou potreba;).) (Prosim, lze zajistit dopravu z mista predani ve Zlate Korune na vlakovou stanici Zlata Koruna?) voda proběhla.

Aukce #5839 trasa Větřní - Na Pískárně - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 1 dvojmístná plastová kánoe (Pouse Sambu) a 4 šestimístné nafukovací rafty (Viz poznamka, odvest ridice (7) na start rano cca 9:45) voda proběhla.

Aukce #5878 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #5900 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Vltavan na 2 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #5954 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 dvojmístné nafukovací kánoe voda proběhla.

Aukce #5977 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 3 dvojmístné plastové kánoe (Vyzvednuti lodi pred Zlatou Korunou. Odjezdime autobusem ze Zlatá Koruna - Rájov) voda proběhla.

Aukce #6002 trasa Horní Vltavice (NKO) - Soumarský most na 1 dvojmístná plastová kánoe a 3 trojmístné plastové kánoe (Dobrý den, poptávám zapůjčení 4 plastových kánoí, z toho nejméně 2 ks pro 3 osoby, 1x raft pro 6 osob, a k tomu celkem 9 ks dospělých pádel a vest a 7 ks dětských pádel a vest.) voda proběhla.

Aukce #6026 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 9 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné plastové kánoe (Roca (dva dospělí + dvě menší děti) bez barelů) (Doprava bagáže mezi kempy vlstní. Vesta dětská cca 10 ks. Vesta dospělí cca 16 ks. Barely menší (nebo vak) cca 10 ks. Děkuji) voda proběhla.

Aukce #6032 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 4 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #6060 trasa Branná - Zlatá Koruna na 3 dvojmístné plastové kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #6062 trasa Rožmberk - Zlatá Koruna na 3 dvojmístné plastové kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #6065 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #6079 trasa Soumarský most - Boršov - Poslední štace na 6 dvojmístných plastových kánoí a 1 jednomístný plastový kajak (prosíme o převoz lodí v pondělí z Pěkné do Vyššího Brodu) voda proběhla.

Aukce #6082 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 dvojmístná plastová kánoe (vydra) a 1 trojmístná plastová kánoe (Turan nebo Samba 5.2) a 3 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #6102 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 2 trojmístné nafukovací kánoe (Baraka) a 1 šestimístný nafukovací rafte (Colorado 450) voda proběhla.

Aukce #6112 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 4 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #6116 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 3 šestimístné nafukovací rafty (Celkem 12 osob + vesty + pádla + 3x pumpa + 6x barel 50l + 6x lodní vaky) voda proběhla.

Aukce #6160 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 čtyřmístné nafukovací rafty a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #6183 trasa Lenora - Boršov - Poslední štace na 8 dvojmístných plastových kánoí a 2 jednomístné plastový kajaky (Ahoj, prosím o nacenění výletu mladých hasičů. (11-18 let + doprovod) Celkem 18 osob, 8+2 lodí, plast Přijedeme vlakem 24.7. 2021 večer. Na sjezd máme 6 dnů od 25.7 do 30.7 31.7. Odjezd vlakem domů. Jeden z kempů chceme blízko Č. Krumlova, který chceme projít. Spíme ve stanech. Budeme mít jako doprovod osobní auto. Přesto chceme pomoct s odvozem stanů a batohů. Bylo by fajn, kdybychom mohli večer dělat oheň. Navrhněte prosím trasu. Ideálně od Lenory. Dle vašeho předpokladu sjízdnosti. Můžeme se i přesouvat před i po sjezdu vlakem. Jsme celkem flexibilní, odolní a soběstační. Už jsme něco sjeli. Děkuji Jirka) voda proběhla.

Aukce #6198 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 1 dvojmístná nafukovací kánoe (Padla, vesty) a 1 šestimístný nafukovací rafte (+barel, padla a vesty) a 1 dvojmístný plastový kajak (Samba + padla, vesty) voda zrušena.

Aukce #6206 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 dvojmístná plastová kánoe (Prosíme co kánoe tak jen jeden barel (3kánoe- 3 barely)) a 2 dvojmístné nafukovací kánoe (Dobrý den, chtěly by jsme přepravu zavazadel mezi kempy a poslední den odvoz řidiče(ů) k autu. Vyplouvat by jsme chtěli v pátek kolem 8h. ráno. A v neděli by jsme chtěli odevzdat lodě cca kolem 12h. ) voda proběhla.

Aukce #6234 trasa Rožmberk - České Budějovice - Rožnov na 6 dvojmístných plastových kánoí (Počet se může změnit. Souhlasíte s upřesněním v neděli večer nebo v pondělí ráno?) (fakturační adresa: KLUB PATHFINDER z.s. Londýnská 623/30 120 00 Praha 2 IČ: 62939211 V případě nepříznivé předpovědi počasí akci zrušíme.Minule pršelo a nebylo to vůbec příjemné.) voda proběhla.

Aukce #6253 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 2 čtyřmístné nafukovací rafty (Poptávám lod Ontario 450 s plnou výbavou pro osm lidí) voda zrušena.

Aukce #6323 trasa Český Krumlov - Vltavan - Zlatá Koruna na 9 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #6336 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 šestimístné nafukovací rafty (4x pádlo, 3-4x barel /loď) voda proběhla.

Aukce #6359 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #6436 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 1 dvojmístná plastová kánoe (mozna bychom si to po domluve s vama prodlouzili o dalsi den treba do borsova nebo budejic, ale jeste upresnime idealne bych volil sambu, ale vydru taky zvladnem) voda proběhla.

Aukce #6458 trasa Větřní - Na Pískárně - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 4 šestimístné nafukovací rafty (celkem vybavení pro cca 22 lidí, z toho 6 dětí 3-12let) (Prosím o dodání lodí na start v cca 10:00 a odpoledne odvoz 6 řidičů na start do kempu Na Pískárně pro auta.) voda proběhla.

Aukce #6464 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 10 dvojmístných plastových kánoí (Ideálně 7 samb a 3 vydry) voda proběhla.

Aukce #6505 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 čtyřmístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #6552 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 15 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #6553 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 dvojmístné nafukovací kánoe voda proběhla.

Aukce #6557 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #6576 trasa Český Krumlov - Nové Spolí - Boršov - Poslední štace na 4 dvojmístné plastové kánoe a 2 čtyřmístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #6580 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 šestimístné nafukovací rafty (výbava pro 8 lidí) voda zrušena.

Aukce #6607 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 3 dvojmístné plastové kánoe a 2 osmimístné nafukovací rafty voda zrušena.

Aukce #6614 trasa Zlatá Koruna - Boršov - Poslední štace na 1 dvojmístná plastová kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe (včetně příslušenství - barely, pádla, vesty a dopravy) voda proběhla.

Aukce #6617 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 3 dvojmístné plastové kánoe (vydra) (Ahooj,poprosime prevoz alespon ridicu z cile na start,ale vse je na domluve atd .... :) ) voda proběhla.

Aukce #6618 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 6 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe (Prosím i s převodem baráže. ) voda proběhla.

Aukce #6650 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 3 dvojmístné plastové kánoe (Dobrý den chtěl bych si půjčít 3x loď vydra,6xpádlo,5xbarel,5xvesta. ) voda proběhla.

Aukce #6652 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 dvojmístná plastová kánoe a 2 dvojmístné nafukovací kánoe (Pouze kánoe Baraka Gumotex ne Pálava.) a 3 šestimístné nafukovací rafty (Pouze konečná cena k platbě bez skrytých poplatků včetně vybavení (pumpa, pádla, barely nebo vaky, vesty na osobu), dopravy materiálu na start a vyzvednutí v cíli, popř. povinného pojištění. ) voda proběhla.

Aukce #6654 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 čtyřmístné nafukovací rafty (Dobry den. Meli bysme zajem o dva rafty (jeden raft pro dve max 4 osoby). Prosime take 2 barely na veci. Na kazde lodi bude jeden pes, tak aby to pujcovne nevadilo. Lode prosime dovezt do kempu ve vyssim brode a prosime take, aby si lode pujcovna ve zlate korune vyzvedla. Nemame vlastni prevoz pro lode. Dekujeme) voda proběhla.

Aukce #6700 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 šestimístné nafukovací rafty (Celkem 12 osob + vesty + pádla + 2x pumpa + 4x barel 50l + 6x lodní vaky) voda proběhla.

Aukce #6740 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #6751 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 šestimístné nafukovací rafty (Vejde se na zvolené rafty 7 dospělých osob, 3 děti a 3 malí psi? Děkuji.) voda proběhla.

Aukce #6781 trasa Rožmberk - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 2 šestimístné nafukovací rafty (Výpujčka v 8:00 Vráceni cca 11:00 (po domluvě) ) voda zrušena.

Aukce #6799 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 čtyřmístný nafukovací rafte a 2 sedmimístné nafukovací rafty (parkování auta a odvoz řidiče) voda proběhla.

Aukce #6803 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 dvojmístná plastová kánoe a 3 šestimístné nafukovací rafty (4 pádla a 3-4 barely na raft, bez vest) voda proběhla.

Aukce #6804 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 1 čtyřmístný nafukovací rafte (4x pádla,4x barely,2x vesty,1xpumpa) (Poprosil bych přepravit 1 osobu na zpáteční místo k autu-Vyšší Brod.. Děkuji ) voda proběhla.

Aukce #6828 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #6882 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Větřní - Na Pískárně na 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #6883 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe a 3 šestimístné nafukovací rafty (Pokud je to možné, možnost prodloužení o jeden den až do Boršova.) voda proběhla.

Aukce #6908 trasa Rožmberk - Český Krumlov - Vltavan na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #6928 trasa Český Krumlov - Nové Spolí - Boršov - Poslední štace na 3 dvojmístné plastové kánoe (plus příslušenství) a 8 trojmístných plastových kánoí (plus přísl.) (Ahoj, pokud je možné, s dopravou z kempu Koruna do Nového Spolí. Díky, Honza) voda proběhla.

Aukce #6975 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 2 dvojmístné plastové kánoe (bez barelů) a 1 trojmístná plastová kánoe (bez barelů) voda proběhla.

Aukce #6977 trasa U tří veverek - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 4 dvojmístné plastové kánoe a 2 čtyřmístné nafukovací rafty (Budeme potřebovat v neděli přepravu řidičů (6) k autům do kempu Na Pískárně (v sobotu se na start dostaneme busem). ) voda proběhla.

Aukce #7005 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 10 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe a 1 čtyřmístný nafukovací rafte a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #7015 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 dvojmístné plastové kánoe (Ideálně Vydry) a 1 čtyřmístný nafukovací rafte (Nafukovací raft/kanoe (pojedou na něm 3)) (Ahoj, jsme parta, která není na vodě poprvé. Chtěli bychom si půjčit lodě včetně vybavení (pádla, vesty, barely, houbičky). Cenu prosím nabízejte včetně dopravy.) voda zrušena.

Aukce #7021 trasa U tří veverek - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 2 dvojmístné plastové kánoe (4 pádla dospělí, 1x barel) a 4 šestimístné nafukovací rafty (10 pádel dospělý, 11 pádel dětských, 1 dosp. vesta,10 vest dětsk., 5 barel) voda vysoutěžena.

Aukce #7050 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 dvojmístná nafukovací kánoe (Baraka nechceme Pálavu) a 3 šestimístné nafukovací rafty (Pouze konečná cena k platbě bez skrytých poplatků včetně vybavení (pumpa, pádla, barely nebo vaky, vesty na osobu), dopravy materiálu na start a vyzvednutí v cíli, popř. povinného pojištění. U raftů pro 6 osob nebudeme potřebovat plnou výbavu pro 18 osob, ale pouze pro 13 osob (sudy, pádla a vesty)) voda proběhla.

Aukce #7099 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 4 dvojmístné plastové kánoe (Vybaveni pro 9 osob, barely pro 4 lode) (Vyjíždět budeme už v pátek ráno, abychom se vyhnuli hlavnímu proudu. Končit budeme v neděli po obědě za Krumlovem asi U Kučeru nebo U kempa někde Zlaté Koruny. Bude nás 9, 5 dospělých, 4 děti (od 13-17). ) voda proběhla.

Aukce #7102 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 2 čtyřmístné nafukovací rafty a 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #7105 trasa Rožmberk - Zlatá Koruna na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #7113 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 1 dvojmístná nafukovací kánoe a 2 šestimístné nafukovací rafty (Prosíme o parkovaní 3 aut ve Vyšším Brodě, a odvoz řidičů z Boršova do Vyššího Brodu) voda proběhla.

Aukce #7125 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 8 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #7274 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 šestimístné nafukovací rafty (4 pádla a 3-4 barely na raft) (možnost převozu zavazadel mezi kempy (ale nemusí být)) voda proběhla.

Aukce #7316 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Boršov - Poslední štace na 4 dvojmístné plastové kánoe (parkovné za 2 automobily od 27.8. odpoledne do 30.8. + doprava z 8 osob (max 9) z místa parkování do Vyššího Brodu (27.8.) a z Boršova do místa parkování (30.8.), ideálně místo parkování v Boršově + dopravné za lodě ) voda zrušena.

Aukce #7321 trasa Český Krumlov - Nové Spolí - Boršov - Poslední štace na 6 trojmístných nafukovacích kánoí a 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #7412 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 11 dvojmístných plastových kánoí (prosíme dřevěné sedačky,) voda vysoutěžena.

Aukce #7433 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 4 čtyřmístné nafukovací rafty aktivní.

Aukce #7434 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Český Krumlov - Kemp Krumlov na 2 osmimístné nafukovací rafty aktivní.

Aukce #7438 trasa Vyšší Brod - Pod Hrází - Zlatá Koruna na 2 šestimístné nafukovací rafty (Stačí dva barely na raft) (Když bude i doprava tak to uvítáme) aktivní.

Aukce #7439 trasa Český Krumlov - Nové Spolí - Boršov - Poslední štace na 8 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe (pokud by šlo případně později vyměnit za 2-místnou (dle přihlášení poslední osoby)) (Ahoj, Do kempu Nového Spolí přijedeme již v pátek večer. Ráno chceme sbalit stany, převzít lodě a vyplout. Máme v plánu sjet velký úsek hned první den až ke Keltovi a následně odpočinkovou jízdu v neděli. Skupina se bude skládat ze 4 dospělých, 6-ti mládežníků (někteří již také plnoletí), 6-ti teenagerů a potom 2 mladší dětí cca 10 let. Jedno místo máme navíc jako rezervu, zda se nám přihlásí jeden člen. K lodím chceme 9 barelů (jeden do lodi). Vesty a pádla. Na noc raději lanko/a. Pokud budou k dispozici házečky, tak super! AHOJ) aktivní.

Vodáci Vltava

Vodáci, vybraní uživatelé, kteří mají k řece Vltava nějaký vztah.

melmen (od 14.5.2013), majkl (od 15.5.2013), borda (od 16.5.2013), elkapitan (od 17.5.2013), posip (od 17.5.2013), vicky (od 19.5.2013), volfi (od 19.5.2013), volfi (od 19.5.2013), katka (od 21.5.2013), bart (od 21.5.2013), maja (od 25.5.2013), sam87 (od 26.5.2013), jarda (od 26.5.2013), maja (od 25.5.2013), baksovka (od 26.5.2013), petr (od 27.5.2013), parez (od 27.5.2013), ailleen (od 27.5.2013), anet (od 27.5.2013), rozi (od 27.5.2013), vazi77 (od 28.5.2013), kropy (od 30.5.2013), jardatoman (od 31.5.2013), audi (od 1.6.2013), kony (od 2.6.2013), ailleen (od 27.5.2013), bala (od 6.6.2013), brko (od 6.6.2013), betty (od 7.6.2013), petisek (od 7.6.2013), chrisstophoruss (od 16.6.2013), michal (od 8.6.2013), audi (od 1.6.2013), mata (od 11.6.2013), mmmmm (od 12.6.2013), smudlavw (od 13.6.2013), mliko (od 13.6.2013), brko (od 6.6.2013), gajir (od 16.6.2013), nick (od 16.6.2013), uni (od 17.6.2013), pepe (od 18.6.2013), sedmicka (od 18.6.2013), gami (od 18.6.2013), maskte (od 18.6.2013), elmaho (od 18.6.2013), sapi (od 19.6.2013), milda (od 19.6.2013), zaba78 (od 20.6.2013), kralen (od 21.6.2013), martas (od 21.6.2013), vodouch.vodni (od 22.6.2013), jendula (od 23.6.2013), pmikesova (od 15.5.2013), kure (od 26.6.2013), vojta (od 26.6.2013), honzapi (od 26.6.2013), teesska (od 28.6.2013), anitram (od 30.6.2013), marky (od 7.6.2013), maagdiickaa (od 29.6.2013), veronika (od 2.7.2013), petra (od 4.7.2013), mira (od 5.7.2013), surikata (od 5.7.2013), ital (od 5.7.2013), bilce007 (od 5.7.2013), verunka (od 6.7.2013), lokki (od 8.7.2013), hanny (od 9.7.2013), gabaprax (od 9.7.2013), svatymeluzin (od 10.7.2013), bejkr (od 11.7.2013), jancara (od 12.7.2013), hudy (od 13.7.2013), cutters (od 13.7.2013), constantine (od 14.7.2013), petr123 (od 14.7.2013), petrlohr (od 15.7.2013), monis (od 16.7.2013), emcaa (od 17.7.2013), vacky (od 18.7.2013), anlea (od 18.7.2013), dava (od 18.7.2013), pralinka (od 18.7.2013), kacnev (od 19.7.2013), tomi (od 21.7.2013), ilik (od 22.7.2013), dobama (od 22.7.2013), bobes71 (od 23.7.2013), kacenka (od 24.7.2013), romis (od 24.7.2013), borek (od 25.7.2013), patata (od 25.7.2013), lerry (od 29.7.2013), wormicek (od 29.7.2013), outratka (od 30.7.2013), delete (od 30.7.2013), dejv (od 31.7.2013), evik (od 31.7.2013), dejv (od 31.7.2013), harbi (od 1.8.2013), onta (od 2.8.2013), dejv (od 31.7.2013), peal (od 4.8.2013), sisi (od 5.8.2013), dragoun (od 6.8.2013), skabry (od 11.8.2013), kamzik (od 11.8.2013), 12 (od 12.8.2013), kosta (od 13.8.2013), boonbabysoup (od 16.8.2013), jana (od 16.8.2013), calumet (od 19.8.2013), a23 (od 20.8.2013), romy (od 22.8.2013), tuhon (od 22.8.2013), kajn (od 27.8.2013), scanjett (od 14.9.2013), scanjett (od 14.9.2013), vodackyklubkvasice (od 16.10.2013), karel7 (od 24.10.2013), cabel (od 23.1.2014), zdenousm (od 14.2.2014), vltava (od 28.2.2014), untaka (od 25.1.2014), katouch (od 9.4.2014), danny (od 9.4.2014), dolly (od 13.4.2014), milona (od 24.4.2014), franchesco (od 25.4.2014), vazi77 (od 28.5.2013), dejv (od 31.7.2013), stepina (od 30.4.2014), vodak (od 2.5.2014), dejv (od 31.7.2013), stanley (od 4.5.2014), mickey (od 4.5.2014), tervic (od 5.5.2014), kaja (od 6.5.2014), klaskova (od 6.5.2014), kocelinda (od 8.5.2014), harry_ay1 (od 9.5.2014), radek (od 12.5.2014), kaja (od 6.5.2014), faraon (od 14.5.2014), vikousch (od 18.5.2014), pmikesova (od 15.5.2013), adour (od 20.5.2014), rivo (od 24.5.2014), charlie7 (od 27.5.2014), misak (od 31.5.2014), sirojezkin (od 31.5.2014), kubrt (od 2.6.2014), maagdiickaa (od 29.6.2013), manicka (od 3.6.2014), manicka (od 3.6.2014), sima (od 7.6.2014), vodaci (od 8.6.2014), maryss (od 9.6.2014), dejf (od 10.6.2014), capinaa (od 10.6.2014), kotva (od 11.6.2014), soula (od 12.6.2014), petrpavlovic (od 26.5.2014), bohun (od 15.6.2014), pavel.andrejs (od 15.6.2014), bara (od 16.6.2014), fifa (od 17.6.2014), lussynka182 (od 17.6.2014), jihlava (od 18.6.2014), crazyman2000 (od 20.6.2014), kocour (od 21.6.2014), waldstein (od 21.6.2014), dalibor (od 23.6.2014), dalibor (od 23.6.2014), ivet.svobodova1 (od 23.6.2014), tele (od 23.6.2014), fido (od 23.6.2014), dalibor (od 23.6.2014), palo (od 28.6.2014), ycek (od 29.6.2014), posip (od 17.5.2013), shimano (od 30.6.2014), mory (od 30.6.2014), radzi (od 1.7.2014), beruska46 (od 2.7.2014), kosta (od 13.8.2013), marty (od 6.7.2014), motyl (od 7.7.2014), zebro (od 8.7.2014), ilca (od 8.7.2014), sichan (od 8.7.2014), lucie (od 8.7.2014), helse (od 28.5.2014), maky (od 8.7.2014), allie (od 9.7.2014), majkls (od 9.7.2014), gami (od 18.6.2013), dak (od 12.7.2014), susha (od 13.7.2014), chlasty (od 13.7.2014), chlasty (od 13.7.2014), pavel2311 (od 14.7.2014), pernikar (od 14.7.2014), svatymeluzin (od 10.7.2013), cerv (od 14.7.2014), droid (od 15.7.2014), manas (od 15.7.2014), slavice (od 15.7.2014), slavka (od 20.7.2014), demo (od 21.7.2014), trotro (od 12.8.2013), zu (od 21.7.2014), ditatura (od 22.7.2014), hedusak (od 22.7.2014), vodnik (od 23.7.2014), amaster66 (od 23.7.2014), janan (od 27.7.2014), skratch (od 28.7.2014), kopinka (od 28.7.2014), stepina (od 30.4.2014), saly (od 29.7.2014), workoholik (od 30.7.2014), pepa1420 (od 18.7.2014), absik (od 31.7.2014), bobes71 (od 23.7.2013), slava (od 1.8.2014), dominik (od 3.8.2014), sima (od 7.6.2014), tp (od 12.6.2014), hedusak (od 22.7.2014), dobama (od 22.7.2013), uli (od 14.8.2014), ziminka8 (od 17.8.2014), kaspr (od 18.8.2014), zdenal (od 19.8.2014), sestra (od 4.1.2015), tara35 (od 12.3.2015), charlie7 (od 27.5.2014), charlie7 (od 27.5.2014), fousek (od 2.4.2015), smajlik (od 11.8.2014), bitchak (od 16.4.2015), pista (od 6.1.2014), keral (od 4.6.2014), pavelm (od 18.4.2015), eira (od 28.4.2015), kecil (od 11.5.2015), pafka (od 11.5.2015), mersy (od 11.5.2015), smelar (od 11.5.2015), pirmin (od 12.5.2015), stika131174 (od 12.5.2015), jirak (od 12.5.2015), dobama (od 22.7.2013), nasud (od 21.5.2013), nio (od 14.5.2015), igma4 (od 19.5.2015), jezdec (od 21.5.2015), tomica7 (od 22.5.2015), dibel (od 26.5.2015), bemac (od 22.8.2013), jozka (od 1.6.2015), rene (od 24.5.2015), rene (od 24.5.2015), sisa.sperl (od 1.6.2015), flint (od 1.6.2015), mickamiloslav23 (od 2.6.2015), droid (od 15.7.2014), mickamiloslav (od 5.6.2015), copataberuna (od 2.6.2015), reci (od 2.6.2014), ondras (od 8.6.2015), suvy23 (od 8.6.2015), bejkr (od 11.7.2013), kratas (od 10.6.2015), lucikluciklucik (od 10.6.2015), vlcek_vlcek (od 11.6.2015), lukasruda (od 12.6.2015), milan.svestka (od 13.6.2015), gabriel.gazi142 (od 16.6.2015), smelar (od 11.5.2015), lencami (od 16.6.2015), main (od 17.6.2015), sekacublondynek (od 17.6.2015), main (od 17.6.2015), astalosovi (od 17.6.2015), miraf (od 18.6.2015), danielsmiroslav (od 18.6.2015), mata (od 11.6.2013), sarkavalenta (od 18.6.2015), jan.pastika (od 19.6.2015), michal (od 8.6.2013), dalibor (od 23.6.2014), eironil (od 21.6.2015), maagdiickaa (od 29.6.2013), dalibor (od 23.6.2014), hedusak (od 22.7.2014), dalibor (od 23.6.2014), bonetti (od 26.6.2015), miksa (od 26.6.2015), honzad (od 26.6.2015), honzad (od 26.6.2015), pavel_s (od 27.6.2015), dalibor (od 23.6.2014), vybi28 (od 28.6.2015), absik (od 31.7.2014), kuba123456 (od 28.6.2015), jizy (od 6.7.2014), dalibor (od 23.6.2014), dalibor (od 23.6.2014), dalibor (od 23.6.2014), lukas.jelinek93 (od 29.6.2015), vanous (od 28.5.2015), zedkovat (od 29.6.2015), marek.sikr (od 29.6.2015), msuchos (od 29.6.2015), jirkahruska1 (od 29.6.2015), atekram (od 6.8.2014), caretta (od 30.6.2015), iqnitersuunto (od 30.6.2015), p.kolouch (od 30.6.2015), zdenekvil (od 30.6.2015), ravi (od 1.7.2015), sara.dolezalova (od 1.7.2015), sara.dolezalova (od 1.7.2015), jiri.suler (od 2.7.2015), jiri.suler (od 2.7.2015), klevap (od 2.7.2015), suvy23 (od 8.6.2015), vaclavneuzil (od 25.6.2015), vazi (od 3.7.2015), rosi5 (od 3.7.2015), tetazelda (od 4.7.2015), g6430497 (od 5.7.2015), vojtech.vosecky (od 6.7.2015), terrunka.s (od 6.7.2015), krumplovam (od 6.7.2015), masaryk2 (od 7.7.2015), zaludnyfemur (od 26.6.2015), masaryk2 (od 7.7.2015), koval.d (od 8.7.2015), ivana.rouskova (od 8.7.2015), strechaplzak (od 8.7.2015), tp (od 12.6.2014), suky (od 16.7.2013), vybitib (od 13.7.2015), m.sadovsky (od 13.7.2015), martin.kasl (od 13.7.2015), bocian (od 14.7.2015), kesartep19 (od 14.7.2015), pados (od 22.7.2013), nikipi (od 15.7.2015), svetla (od 17.7.2015), wormicek (od 29.7.2013), cutter007 (od 19.7.2015), janik.jirik (od 19.7.2015), vasekmaz (od 24.6.2015), czhannes (od 23.6.2014), prolop (od 22.7.2015), skabr (od 25.7.2015), nikipi (od 15.7.2015), m.avkovska (od 28.7.2015), scarletflower (od 28.7.2015), milada.vejtasova (od 28.7.2015), jan.somvarsky (od 3.8.2015), jedlanovak (od 3.8.2015), pavel.dedic (od 4.8.2015), lupeny11 (od 4.8.2015), babirusa (od 31.7.2013), manas (od 15.7.2014), jurdovaklara (od 7.8.2015), houska (od 9.8.2015), tele (od 23.6.2014), francek.66 (od 12.8.2015), havelkap (od 17.8.2015), p.nehasil (od 21.8.2015), neo0 (od 23.8.2015), miroslava.jiruskova (od 25.8.2015), miroslava.jiruskova (od 25.8.2015), dalibor (od 23.6.2014), workoholik (od 30.7.2014), adamova.zd (od 11.3.2016), dalibor (od 23.6.2014), ochi (od 14.3.2016), pista (od 6.1.2014), hanyska (od 29.3.2016), helmut (od 1.4.2016), petrcapek70 (od 7.7.2015), cyril (od 27.5.2013), vavrinec.dudek (od 10.5.2016), marky (od 7.6.2013), stykac (od 18.5.2016), benny (od 24.5.2016), jan.tikal (od 24.5.2016), jony (od 17.5.2015), koubova (od 27.5.2016), polda.j (od 30.5.2016), sarkah (od 30.5.2016), barakuda (od 27.6.2014), dalibor (od 23.6.2014), jirkavalenta (od 31.5.2016), kosta (od 13.8.2013), halys (od 1.6.2016), fire.boy (od 4.6.2016), miraf (od 18.6.2015), svetloplachy (od 6.6.2016), dalibor (od 23.6.2014), michal87 (od 7.6.2016), tydla11 (od 7.6.2016), stepo (od 9.5.2016), cutter007 (od 19.7.2015), skratch (od 28.7.2014), dpodzimkova (od 12.6.2015), ondrazeman (od 10.6.2016), zbybar (od 10.6.2016), sindar125 (od 11.6.2016), main (od 17.6.2015), kosta (od 13.8.2013), lucikluciklucik (od 10.6.2015), sindar125 (od 11.6.2016), lenka.mouleova (od 12.6.2016), novakiz (od 14.6.2016), suvy23 (od 8.6.2015), jana.salenova (od 16.6.2016), michal87 (od 7.6.2016), mata (od 11.6.2013), pamela (od 11.6.2014), tele (od 23.6.2014), glorie (od 16.8.2014), vasekmaz (od 24.6.2015), vachu (od 19.8.2014), huspenina (od 18.6.2015), vachu (od 19.8.2014), gulluk (od 1.7.2016), vamo (od 27.12.2013), vaso.b (od 3.7.2016), verka.petrova (od 3.7.2016), verca (od 4.7.2016), jiri.hora.82 (od 9.7.2016), rm321 (od 10.7.2016), karcoolka (od 10.7.2016), hedusak (od 22.7.2014), baritone (od 3.7.2014), posip (od 17.5.2013), kosta (od 13.8.2013), honza.panek (od 14.7.2016), karlicek_m (od 9.7.2014), martajan1973 (od 16.7.2016), vojta (od 26.6.2013), kaca.stepankova (od 19.7.2016), absik (od 31.7.2014), batkova.martina (od 20.7.2016), hedusak (od 22.7.2014), petr.habrman (od 20.7.2016), petrmares55 (od 21.7.2016), j.d. (od 21.7.2016), huspenina (od 18.6.2015), kugis (od 21.7.2016), j.d. (od 21.7.2016), francin (od 26.7.2016), francin (od 26.7.2016), rechsif (od 27.7.2014), bakamilan (od 29.7.2016), v.krepel (od 29.7.2016), fede (od 19.6.2015), zdenka.pirglova (od 1.8.2016), dagmar.benediktova (od 1.8.2016), jnavratil (od 1.8.2016), jasanekk (od 4.8.2016), b.sonicka (od 7.8.2016), moja (od 8.8.2016), j.vitazkova (od 8.8.2016), lucina (od 8.8.2016), sochorovihm (od 9.8.2016), francek.66 (od 12.8.2015), elias.filip (od 9.8.2016), vanous (od 28.5.2015), lulda (od 14.8.2016), jandasek (od 15.8.2016), obilek (od 18.8.2016), l.radek (od 22.8.2016), ski.ondrej (od 22.8.2016), dutka (od 30.8.2016), petula.vlk (od 4.9.2016), mz (od 12.9.2016), krtee (od 19.9.2016), lastikova.korina (od 17.10.2016), radekmaly13 (od 21.2.2017), orhor1 (od 26.2.2017), b.baca (od 17.7.2016), b.baca (od 17.7.2016), b.baca (od 17.7.2016), bejk (od 30.3.2015), bejk (od 30.3.2015), bejk (od 30.3.2015), jaroslava.zajickova (od 28.3.2017), olda (od 3.4.2017), michal22 (od 4.4.2017), romi (od 8.4.2017), radzi (od 1.7.2014), milona (od 24.4.2014), cutter007 (od 19.7.2015), rbezouska (od 1.9.2016), hubert (od 6.7.2014), mika13 (od 14.7.2015), baksovka (od 26.5.2013), majacik (od 26.4.2017), cabel (od 23.1.2014), tomas.lajksner (od 2.5.2017), rozsypalovaeva (od 2.5.2017), mara19.6 (od 3.5.2017), zuki.ez (od 21.7.2016), zuki.ez (od 21.7.2016), jtomanek (od 5.5.2017), aja027 (od 24.7.2014), smajlik (od 11.8.2014), nacelnik (od 27.6.2013), gingo (od 13.8.2013), monikacziglova (od 12.5.2017), miraf (od 18.6.2015), woophmartan (od 21.5.2017), kroky (od 23.1.2014), krekra (od 22.5.2017), fsp98 (od 1.8.2016), moule.tom (od 26.5.2017), popi (od 27.5.2017), fsp98 (od 1.8.2016), svetloplachy (od 6.6.2016), romana.havlanova (od 30.5.2017), kamila.kosatikova (od 30.5.2017), michi89 (od 1.6.2017), dpodzimkova (od 12.6.2015), milavoda (od 7.6.2017), sochorovihm (od 9.8.2016), stykac (od 18.5.2016), smaza.martin (od 9.6.2017), efiska (od 7.4.2014), maja (od 25.5.2013), janav (od 11.7.2014), janav (od 11.7.2014), jirimony (od 30.6.2016), vaclavneuzil (od 25.6.2015), absik (od 31.7.2014), filip.monsberger (od 15.6.2017), andrasik.daniel (od 13.6.2016), jirkavalenta (od 31.5.2016), capcula (od 24.6.2017), hamrsmidovak (od 25.6.2017), novas55 (od 27.6.2017), maker (od 11.3.2014), kabuto (od 29.6.2017), stepka.honza (od 30.6.2017), ondra.lev (od 30.6.2017), b.baca (od 17.7.2016), neckaradam (od 6.7.2017), tele (od 23.6.2014), dasa (od 17.8.2015), pavelstrasic (od 14.7.2017), cidurp (od 17.7.2017), rm321 (od 10.7.2016), andrejka.dr (od 18.7.2017), neumannova.jana1978 (od 20.7.2017), pannonmed (od 24.7.2017), v.e (od 24.7.2017), v.e (od 24.7.2017), v.e (od 24.7.2017), pecivat (od 24.7.2017), skolas (od 28.7.2017), jitadaniels (od 17.6.2015), jitadaniels (od 17.6.2015), kostkan4 (od 1.8.2017), heks (od 2.8.2017), rochovap (od 4.8.2017), veronika2000 (od 7.8.2017), dudko41 (od 8.8.2017), uliula (od 14.8.2014), dudko41 (od 8.8.2017), obilek (od 18.8.2016), ondrej23 (od 9.8.2017), aja.dvorakova (od 10.8.2017), schwarzova.a (od 11.8.2017), dudko41 (od 8.8.2017), m.havelkam (od 15.3.2016), kany75 (od 30.12.2017), fialkamoira (od 13.1.2018), gami (od 18.6.2013), lenka.reiterova (od 19.1.2018), janackovavladimira (od 4.2.2018), vojtas (od 14.4.2015), pidazamek (od 13.3.2018), jitkak (od 13.3.2018), stoura (od 27.4.2014), marekdolezal (od 10.7.2016), davidplatil (od 5.4.2018), luce (od 9.4.2018), petrcuhra (od 14.4.2018), petrcuhra (od 14.4.2018), josef.vocasek (od 16.4.2018), matt (od 8.3.2018), jitkak (od 13.3.2018), leos.prochazkaaa (od 12.6.2016), novotny.pavel (od 6.5.2018), flint (od 1.6.2015), poustva (od 11.5.2018), karcoolka (od 10.7.2016), vendula.kobzova (od 17.5.2018), novakiz (od 14.6.2016), smajlik (od 11.8.2014), jozef (od 22.5.2018), major (od 23.5.2018), kal (od 25.4.2018), svetloplachy (od 6.6.2016), ptumova31 (od 28.5.2018), lovicxh (od 28.5.2018), marekdolezal (od 10.7.2016), miraf (od 18.6.2015), mon (od 1.6.2018), bet (od 4.6.2018), d.janoch (od 8.6.2018), simunova_nicole (od 13.6.2018), simunova_nicole (od 13.6.2018), matyas.broukal (od 17.6.2018), matyas.broukal (od 17.6.2018), miskazavodnicek (od 20.6.2018), kosta (od 13.8.2013), jirhoff (od 24.6.2018), jirhoff (od 24.6.2018), sochorovihm (od 9.8.2016), martin22 (od 25.6.2018), romanbros (od 26.6.2018), sochorovihm (od 9.8.2016), sochorovihm (od 9.8.2016), sochorovihm (od 9.8.2016), martin22 (od 25.6.2018), romanbros (od 26.6.2018), neckaradam1 (od 29.6.2015), jirhoff (od 24.6.2018), capitanmorgan (od 2.7.2018), nlibor (od 2.7.2018), unihocplayer (od 27.5.2015), tomas.korinek (od 3.7.2018), ivansamek (od 4.7.2018), tele (od 23.6.2014), alena.kostohryzova (od 9.7.2018), jakubpetr81 (od 10.7.2018), jakubpetr81 (od 10.7.2018), gabosss (od 12.7.2018), neckaradam1 (od 29.6.2015), schwarzova.a (od 11.8.2017), petr_hosny (od 16.7.2018), bahasa77 (od 24.6.2013), bahasa77 (od 24.6.2013), pavelburianek (od 18.7.2018), pavelburianek (od 18.7.2018), petr.mlcak (od 21.7.2018), kure (od 26.6.2013), kure (od 26.6.2013), v.mocker (od 21.7.2018), milmen (od 21.7.2018), cendelin (od 24.7.2018), maker (od 11.3.2014), jandasek (od 15.8.2016), radeks (od 25.7.2018), stoosh (od 26.7.2018), michi89 (od 1.6.2017), pedy (od 30.7.2018), eduard (od 1.8.2018), mr.petrz (od 2.8.2018), elissmoll (od 3.8.2018), petr_hosny (od 16.7.2018), kveta.majerova (od 9.8.2018), pmikesova (od 15.5.2013), noba (od 11.8.2018), simeckova.pavla.x (od 12.8.2018), jana.pridalova1 (od 14.8.2018), pelos (od 19.8.2017), vejvodova.pionyr (od 11.12.2018), schreiber.72 (od 9.2.2019), martaham (od 11.2.2019), patrikb.9 (od 7.3.2019), ondraracz (od 24.3.2019), hagabr (od 28.3.2019), kure (od 26.6.2013), reichovaj (od 3.4.2019), lukas.rosulek (od 14.4.2019), petrcuhra (od 14.4.2018), hana.hruza (od 15.5.2018), tumovajaja (od 29.4.2019), lesni.manekyn (od 4.5.2019), direx (od 12.4.2017), katerina.kollarova (od 15.6.2018), nacelnik (od 27.6.2013), lulu (od 17.5.2019), jiri.maruscinec (od 28.5.2019), tjirota (od 30.5.2019), hajek.breta (od 31.5.2019), sidonie (od 15.7.2018), mon (od 1.6.2018), mon (od 1.6.2018), mlras (od 18.5.2017), misak (od 31.5.2014), dmitrij (od 31.7.2018), rybnikarzdenek (od 2.8.2017), sochorovihm (od 9.8.2016), karcoolka (od 10.7.2016), zuzka.zem (od 7.6.2019), cenda (od 23.4.2015), svetloplachy (od 6.6.2016), mlras (od 18.5.2017), petra.korcian (od 12.6.2019), milmen (od 21.7.2018), sochorovihm (od 9.8.2016), pepina (od 15.7.2018), bart004 (od 21.6.2019), danik (od 12.6.2015), skrivan9 (od 30.6.2018), monirysjan (od 25.6.2019), ivansamek (od 4.7.2018), vejprava (od 1.7.2019), cechyno (od 1.7.2019), mared (od 2.7.2019), kuba1 (od 29.5.2017), hovorka (od 2.7.2019), vit.sevcik (od 2.7.2019), nbalamoti1112 (od 10.7.2019), pepino.vs (od 11.7.2019), prso34 (od 24.8.2018), dvorak (od 22.7.2019), eva.enge2 (od 24.7.2019), doubek (od 9.6.2016), jiri.fujera (od 28.7.2019), tomassevka (od 29.7.2019), maker (od 11.3.2014), pavtrc (od 22.7.2019), radekhluchy (od 6.8.2017), janko (od 31.7.2019), novas55 (od 27.6.2017), m.havelkam (od 15.3.2016), majacik (od 26.4.2017), zdewitt (od 13.5.2016), novas55 (od 27.6.2017), honzek.m (od 19.8.2019), stykac (od 18.5.2016), m.havelkam (od 15.3.2016), mkrivosova (od 28.8.2019), dudko41 (od 8.8.2017), besiik (od 21.11.2019), bretas33 (od 5.2.2020), marek.masar (od 16.2.2020), cibulka (od 18.2.2020), peterka (od 23.2.2020), machdani (od 12.3.2020), barboradudova (od 16.3.2020), jiri.bulan (od 19.5.2017), ondraracz (od 24.3.2019), chejnovsky (od 31.5.2018), vavrincova.d (od 14.5.2020), janeceknet (od 15.5.2020), slon (od 13.5.2015), mon (od 1.6.2018), mon (od 1.6.2018), h.mrtkova (od 24.5.2020), kal (od 25.4.2018), nacelnik (od 27.6.2013), petr_hosny (od 16.7.2018), jozef (od 22.5.2018), poustva (od 11.5.2018), svetloplachy (od 6.6.2016), jindrichdrapela (od 7.6.2020), jirka22 (od 9.6.2020), miraf (od 18.6.2015), malda (od 30.5.2013), sehy75 (od 15.6.2020), vosmerovad (od 17.6.2020), marek5 (od 17.6.2020), malda (od 30.5.2013), sochorovihm (od 9.8.2016), martinperoutvr6 (od 25.6.2020), sochorovihm (od 9.8.2016), volmutik (od 3.7.2020), zdenda78 (od 4.7.2020), j.piric (od 5.7.2020), dalen (od 17.7.2020), lipno2020 (od 17.7.2020), pavtrc (od 22.7.2019), eva.enge2 (od 24.7.2019), lipno2020 (od 17.7.2020), michi89 (od 1.6.2017), havlovalucy (od 31.7.2020), jirikylies (od 5.8.2020), kristyna27 (od 5.8.2020), mikes (od 19.8.2020), smajlik (od 11.8.2014), jidvo (od 31.8.2020), doubek (od 9.6.2016), ondrej.cemus (od 7.4.2021), ondraracz (od 24.3.2019), dmach (od 7.5.2021), dvorak (od 22.7.2019), bennytomas23 (od 21.5.2017), strycpa (od 17.7.2020), strycpa (od 17.7.2020), strycpa (od 17.7.2020), sehy75 (od 15.6.2020), pytlous (od 5.9.2019), andrejkav (od 3.6.2019), janeceknet (od 15.5.2020), kroky (od 23.1.2014), danik (od 12.6.2015), svetloplachy (od 6.6.2016), martinperoutvr6 (od 25.6.2020), miraf (od 18.6.2015), sochorovihm (od 9.8.2016), r.simr (od 26.5.2021), mv68 (od 9.6.2021), svetloplachy (od 6.6.2016), svetloplachy (od 6.6.2016), vasicek.j (od 9.6.2021), karcoolka (od 10.7.2016), vladimirek (od 14.6.2021), jozef (od 22.5.2018), tommylee (od 18.6.2021), jana.chemik (od 22.6.2020), janav (od 11.7.2014), 1995ondra (od 29.6.2021), pavtrc (od 22.7.2019), eva.enge2 (od 24.7.2019), j.piric (od 5.7.2020), lipno2020 (od 17.7.2020), volmutik (od 3.7.2020), mira.pracny (od 4.8.2021), sochorovihm (od 9.8.2016), pavlatoman (od 16.8.2021), ludek.benak (od 15.5.2018), sedl.maruska (od 30.3.2022), marek288 (od 3.4.2022), v.mocker (od 21.7.2018), petrcuhra (od 14.4.2018), t.michera (od 30.6.2021), jirijanku (od 14.9.2020), martin311 (od 3.7.2019), danik (od 12.6.2015), m.havelkam (od 15.3.2016), radekhluchy (od 6.8.2017), manycb (od 20.5.2022), m.cyny (od 14.4.2022), svetloplachy (od 6.6.2016), fotografkaanna (od 23.5.2022), sehy75 (od 15.6.2020), stavinoha.vita (od 6.6.2022), miraf (od 18.6.2015), jitkak (od 13.3.2018), majpavel (od 7.7.2015), zuzka84 (od 16.6.2022), vladimir.machalicky (od 20.6.2022), vladimir.machalicky (od 20.6.2022), lukano (od 24.6.2022), jakub.149 (od 28.6.2022), martin311 (od 3.7.2019), 1995ondra (od 29.6.2021), holejsovsky (od 29.6.2022), sehy75 (od 15.6.2020), henrich (od 5.7.2022), mikurisss (od 22.7.2022), jena.janeckova (od 24.7.2022), simona.linnerova (od 25.7.2022), novas55 (od 27.6.2017), kptechnology (od 1.8.2022), slamak (od 6.8.2022), zetbrno (od 9.8.2022), jlukes (od 10.8.2022), danah (od 11.8.2022), zetor (od 14.8.2021), nacelnik (od 27.6.2013), kajamarik (od 6.1.2023), petas.34 (od 4.4.2023), petrcuhra (od 14.4.2018), ivetaskoupa (od 13.5.2022), tvrdikv (od 15.6.2019), chudyanesuspesny (od 29.5.2021), tvrdikv (od 15.6.2019), svetloplachy (od 6.6.2016), standys (od 31.5.2023), sehy75 (od 15.6.2020), radek.kaska (od 4.6.2023), dominika (od 5.6.2023), verka.petrova (od 3.7.2016), hynek.tikal (od 7.6.2023), karlikcze (od 11.6.2023), nakole15 (od 25.5.2020), zuzka84 (od 16.6.2022), radekhluchy (od 6.8.2017), nakole15 (od 25.5.2020), ilona.punk (od 4.7.2023), ilona.punk (od 4.7.2023), michalhart9 (od 5.7.2023), couffi (od 1.8.2013), oeserp (od 23.5.2023), dudko41 (od 8.8.2017), derfl.d (od 19.6.2021), 1995ondra (od 29.6.2021), jecna.lucka (od 24.7.2023), 1995ondra (od 29.6.2021), 1995ondra (od 29.6.2021), 1995ondra (od 29.6.2021), dalibor (od 23.6.2014), kluzdavid (od 20.6.2016), kluzdavid (od 20.6.2016), dalibor (od 23.6.2014), dalibor (od 23.6.2014), dalibor (od 23.6.2014), dalibor (od 23.6.2014), kluzdavid (od 20.6.2016), kluzdavid (od 20.6.2016), kluzdavid (od 20.6.2016), kluzdavid (od 20.6.2016), richardkapusta (od 16.8.2023), alias (od 25.6.2013), zetor (od 14.8.2021), filip.rysavy (od 17.8.2023), zuzana.hluchanova (od 20.9.2023), gabi73 (od 9.5.2015), michal.kuba (od 16.3.2024), langovajitka (od 9.7.2020), jarmila.palovcikova (od 16.4.2024), zuzana.starostova (od 10.4.2018), vpospisil (od 16.5.2022), sehy75 (od 15.6.2020), sehy75 (od 15.6.2020), kroky (od 23.1.2014), karlikcze (od 11.6.2023)

Půjčovna lodí Vltava

Řeka Vltava patří k těm, na kterých půjčovny lodí a raftů dotáhly nabízený servis k dokonalosti. Velké půjčovny lodí mají natolik masivní propagaci, že jiné menší - třebaže dobré, milé a levné firmy těžko hledají své zákazníky.

Partnerský katalog půjčoven lodí působících na řece Vltava.