Doporučujeme


Lodě, rafty

Půjčovna lodí a raftů NaVltavu.cz - Vyšší Brod - Český Krumlov - Boršov.

Půjčovna lodí Vyšší Brod Potápka - Půjčovna lodí a raftů na řece Vltava od Vyššího Brodu přes Český Krumlov až po Boršov.

Kempy

Vypůjčte si lodě či rafty a vyražte bez obav na plavbu s vědomím, že vás čeká teplá sprcha, místo pro stan, sucho, něco teplého do žaludku, volejbal, nohejbal, či jiné sportovní i jiné vyžití, které k vodáckým kempům patří. Kempy pro vodáky na českých řekách.

Trička pro vodáky

Pořiďte si slušivá trička s logem Vodáci sobě a propagací pomozte službě, která má smysl, aby se stala známější, úspěšnější a zesilte tak tlak na kvalitu služeb a úroveň cen půjčoven lodí a raftů.

Vodacketrika - Námořnické tričko, vodácká trička, pláštěnka a pirátská vlajka za bezkonkurenční ceny.

Námořnická trička .eu - E-shop s tričky s námořnickou a vodáckou tématikou. Velká nabídka hotových motivů + editor vlastních originálních triček.

Vodácké spolky

Voda a Rum Teplice - Mléko a nečistoty

Sportovní a další tipy

Pingpongový stůl - vysoká kvalita a jedinečný design od Cornilleau.cz

Dětská koloběžka - kvalitní pohybové hračky, široký výběr na Cyklo-hracky.cz.

Posilovací stroje - vše pro posilování: posilovací stroje, lavice a činky pro vybavení domácích, hotelových, klubových, firemních a veřejných posiloven.

Posilovací stroje - kvalitní posilovací stroje od Domafitu.

Eurovíkendy - levně a bezpečně do celého světa s EuroVíkend.cz

Levné letenky rychle, pohodlně, online na Pilotka.cz

Výroba dresů - Bison sportswear - Fotbalové dresy, hokejové dresy, basketbalové, volejbalové a cyklistické dresy, štulpny, dále v nabídce hokejová výstroj, brankářské masky, betony, vyrážečky, lapačky, potisk dresů a další potřeby pro sport...