Sázava

O řece

Jako pramen této známé řeky je uváděn rybník Velké Dářko poblíž Žďáru nad Sázavou, vodácky je využíváno 218 kilometrů z celkové délky toku, která činí 226 km. Vodáky a trampy bývá Sázava často nazývána „Zlatá řeka“, údajně podle hnědozlatého zbarvení vody díky okalu z jílovité půdy za větších děšťů. Z Kraje Vysočina se vine až do Středočeského kraje, kde nakonec spojuje své vody s Vltavou coby pravostranný přítok v obci Sázava. Sjízdný úsek začíná od Žďáru nad Sázavou, který je na stupni obtížnosti WW I až do Havlíčkova Brodu, následně se charakter řeky zklidňuje na ZWC, aby se od Smrčné řeka opět vrátila v jenom z nejkouzelnějších úseků až na úroveň WW II. Horní úsek je nejlépe sjízdný zjara a po déletrvajících deštích. Mezi Světlou n/S a Ledčí se nacházejí populární Stvořidla, peřejnatý úsek, který je lahůdkou pro vodáky i obdivovatele přírodních scenérií. Od Vilémovic se opět voda zklidňuje (až na ZWC), velmi dlouhý úsek až do Krhanic umožňuje pohodovou plavbu s otevřenými loďmi a je vhodný i pro rodiny s dětmi. V Krhanicích se mění charakter řeky na výrazně proudnější, náročnost se zvyšuje rázem až na WW II. Na řece je značný počet jezů, které jsou budovány s vorovými propustmi, některé ale mohou být za velké vody dost nebezpečné. Úsek z Krhanic do Pikovic je považován za jeden z nejhezčích zážitků při splouvání Sázavy. Od Pikovic plyne již Sázava poklidně až k soutoku s Vltavou a plně si zaslouží označení ZWB.

Přístup k řece je po celé délce toku velmi dobrý po silnici i železnicí, v okolí řeky najdete dostatek vodáckých tábořišť a kempů. Za zmínku stojí například Okrouhlice v horní části řeky, kemp a tábořiště ve Stvořidlech, Mexicana v Budčicích, autokemp a chatky Horka, Chocerady, Městečko, tábor Metaz v Týnci a veřejné tábořiště Pikovice, což je jedna z oblíbených cílových zastávek s dobrým spojením. Varování před nebezpečnými jezy se týká zejména jezu Horka – Buda, téměř tři metry vysokého (2,90 cm!) jezu v Českém Šternberku, jezu Sázava – Černé Budy a kaňovského jezu.

Půjčovny lodí Sázava

Vybrané půjčovny lodí na řece Sázava, které se angažují ve službě Vodáci sobě a mají nejlepší výsledky.

 1. půjčovna lodí sports x13 / x11 / x0 / celkem 69 aukcí
 2. půjčovna lodí bintas x38 / x27 / x0 / celkem 148 aukcí
 3. půjčovna lodí kapoun x11 / x5 / x0 / celkem 55 aukcí
 4. půjčovna lodí vservis x19 / x15 / x0 / celkem 81 aukcí
 5. půjčovna lodí marie x44 / x29 / x1 / celkem 215 aukcí
 6. půjčovna lodí jokota x28 / x36 / x0 / celkem 147 aukcí
 7. půjčovna lodí jakubec x3 / x2 / x0 / celkem 19 aukcí
 8. půjčovna lodí rikosport x12 / x7 / x0 / celkem 55 aukcí
 9. půjčovna lodí ahoooj x13 / x15 / x0 / celkem 131 aukcí
 10. půjčovna lodí delfin x1 / x2 / x0 / celkem 6 aukcí

Vodácká trasa Sázava

Kudy Sázava teče.

 

 • Havlíčkův Brod
 • Světlá nad Sázavou
 • Smrčná
 • Stvořidla
 • Ledeč nad Sázavou
 • Horka
 • Zruč nad Sázavou
 • Omaha nad Kácovem Střechov
 • Kácov
 • Český Šternberk
 • Rataje nad Sázavou
 • Ledečko
 • Samopše
 • Sázava
 • Chocerady
 • Zlenice
 • Čerčany
 • Týnec nad Sázavou
 • Pikovice

Vybrané aukce

Výběr aukcí, které skončily úspěšně nebo byly jinak vodácky zajímavé.

Aukce #128 trasa Samopše - Pikovice na 8 dvojmístných plastových kánoí (Ve vybavení prosím zahrnout vždy pro každou loď: - 2x vesta - 2x pádlo - 2x sud/barel V cenové nabídce prosím zvlášť uvést jako položku dopravu.) voda zrušena.

Aukce #167 trasa Havlíčkův Brod - Stvořidla na 4 dvojmístné plastové kánoe (plus pádla) (pojištění proti odcizení výhodou) voda proběhla.

Aukce #171 trasa Stvořidla - Rataje nad Sázavou na 4 dvojmístné plastové kánoe (Dalo by se domluvit na převozu věcí z kempu do kempu, abychom to nemuseli vozit v lodích? Popřípadě jak a za hlavně kolik. Děkuji) voda proběhla.

Aukce #197 trasa Smrčná - Zruč nad Sázavou na 2 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #221 trasa Kácov - Pikovice na 9 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #227 trasa Rataje nad Sázavou - Týnec nad Sázavou na 6 dvojmístných plastových kánoí (vydra) a 3 dvojmístné plastové kánoe (samba) a 1 trojmístná plastová kánoe (samba) (Počet osob (20 dospělých + 1 dítě). Pádla=21x, Vesty=20 dospělých +1 dětská, Barely=2ks/lod. Prosím o zahrnutí připojištění lodí proti krádeži a poškození do nabídky. Děkuji) voda proběhla.

Aukce #252 trasa Stvořidla - Zlenice na 8 dvojmístných plastových kánoí (Co všechno se půjčuje s lodí? Vesty, sudy,....) (Datum a místo startu je pevné, cíl necháváme volný podle toho kam se dojede a zda se rozhodneme jet pouze do pátka nebo i na výkend. Počet lodí taky není stále jistý ale melo by se to pohybovat kolem počtu osmi lodí +- 2 ledě. Přesné informace bych dodal do konce června.) voda zrušena.

Aukce #264 trasa Čerčany - Pikovice na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #278 trasa Kácov - Pikovice na 7 dvojmístných plastových kánoí (v Kácově bydlíme už od neděle je možný lodičky dopravit dříve) voda proběhla.

Aukce #290 trasa Český Šternberk - Zlenice na 5 dvojmístných plastových kánoí (včetně vybavení (pádla, barely, vesty)) voda proběhla.

Aukce #327 trasa Týnec nad Sázavou - Pikovice na 3 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #336 trasa Světlá nad Sázavou - Chocerady na 2 šestimístné nafukovací rafty voda zrušena.

Aukce #430 trasa Kácov - Rataje nad Sázavou na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #455 trasa Sázava - Pikovice na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #493 trasa Chocerady - Pikovice na 7 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #510 trasa Sázava - Pikovice na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #513 trasa Ledeč nad Sázavou - Týnec nad Sázavou na 3 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe (pokud možno přeprava zavazadel (není však naprostou podmínkou)) voda proběhla.

Aukce #534 trasa Ledeč nad Sázavou - Sázava na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #539 trasa Kácov - Pikovice na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #614 trasa Ledeč nad Sázavou - Pikovice na 7 dvojmístných plastových kánoí (Chceme si zapůjčit 7 lodí (samby vydry..) včetně vybavení. Děkuji) voda proběhla.

Aukce #621 trasa Týnec nad Sázavou - Pikovice na 8 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #664 trasa Sázava - Pikovice na 3 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #695 trasa Chocerady - Chocerady na 4 šestimístné nafukovací rafty (Nebo nakombinovat rafty pro cca 25 Lidí) (Doprava CCA 25 lidí Městečko-Chocerady na nalodění. Není podmínkou) voda zrušena.

Aukce #704 trasa Sázava - Pikovice na 2 šestimístné nafukovací rafty (Dobrý den, rád bych si pronajmul raft a nebo možná dva. Je nás 6 chlapů a do toho asi 10 dětí od 3-10 let, u kterých předpokládáme, že se budou na vodě nudit:o)Potřebujeme asi i poradit co je nejlepší. Děkuju) voda proběhla.

Aukce #760 trasa Týnec nad Sázavou - Pikovice na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #763 trasa Zruč nad Sázavou - Pikovice na 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #769 trasa Sázava - Pikovice na 6 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den, máme zájem o zapůjčení 6 ks kanoí. Start ze Sázavy do Zlenice, následně do Týnce a ukončení v Pikovicích. Zároveň máme zájem o převoz bagáže. Děkuji za nabídku Michalčák) voda proběhla.

Aukce #770 trasa Rataje nad Sázavou - Chocerady na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #773 trasa Stvořidla - Zruč nad Sázavou na 5 dvojmístných plastových kánoí (Ze Stvořidel budeme vyjíždět 27.6. dopoledne, stačilo by tedy převzít lodě 27.6. ráno. Na 26.6. bychom si rádi půjčili 3-4 rafty pro 6 osob vč. vybavení. ) voda proběhla.

Aukce #796 trasa Sázava - Pikovice na 10 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #801 trasa Ledeč nad Sázavou - Zruč nad Sázavou na 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #848 trasa Ledeč nad Sázavou - Sázava na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #899 trasa Týnec nad Sázavou - Pikovice na 3 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #900 trasa Čerčany - Pikovice na 5 dvojmístných plastových kánoí (Mohu požádat o příslušenství ke každé lodi:1x Barel, 2x Padla, 2x Vesta.) voda zrušena.

Aukce #978 trasa Havlíčkův Brod - Pikovice na 1 šestimístný nafukovací rafte (Buď zdrav půjčovateli,potřebuji raft typu Coloredo,pro partu starých vlků,samý dlouhodobý vodácí na kánojích,ale již se jim nechce to tahat. Venca-Pádlo Šteflík ) voda zrušena.

Aukce #981 trasa Zruč nad Sázavou - Sázava na 3 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #992 trasa Sázava - Pikovice na 8 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den, jsme sportovní oddíl. 8 lodí 4 na Pátek 18.7. v Sázavě (Kemp- Sázavský ostrov) a 4 lodě ve Zlenicích tábořiště u hotelu Kormorán v Sobotu 18.7. Společný konec v Píkovicích v neděli 19.7.) voda proběhla.

Aukce #993 trasa Týnec nad Sázavou - Pikovice na 6 dvojmístných plastových kánoí (Sest kanoi vcetne vybaveni(padla,vesty,helmy) ) voda zrušena.

Aukce #1017 trasa Kácov - Čerčany na 5 dvojmístných plastových kánoí (prosím o cenu za vesty (doplníme počet)) (přeprava řidičů z cíle na start v den vyplutí prosím o cenu/zdarma: za pojištění proti poškození pojištění proti nepříznivému vodnímu stavu ) voda proběhla.

Aukce #1032 trasa Sázava - Pikovice na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1042 trasa Rataje nad Sázavou - Čerčany na 3 dvojmístné plastové kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1178 trasa Rataje nad Sázavou - Pikovice na 6 dvojmístných plastových kánoí a 3 trojmístné plastové kánoe (Vesty pouze pro děti, cca 7ks.) voda proběhla.

Aukce #1237 trasa Týnec nad Sázavou - Pikovice na 2 dvojmístné plastové kánoe (2 lodě, 4 pádla, 1 barel) voda proběhla.

Aukce #1268 trasa Český Šternberk - Pikovice na 1 dvojmístná plastová kánoe voda zrušena.

Aukce #1310 trasa Stvořidla - Chocerady na 2 dvojmístné plastové kánoe (Lodě je možné převzít v neděli večer 24.8.2014. ) voda proběhla.

Aukce #1364 trasa Sázava - Pikovice na 3 šestimístné nafukovací rafty (Dobrý den k lodím bychom požadovali plnou výbavu tj. Padla, záchranné vesty barelů tolik potřeba nebude máme své nepřímo kávě vaky, ale to bychom se dohodli poté. Jeste nevíme přesně datum, ale počítáme ze přelom července a srpna a bylo by to určitě od čtvrtka do neděle. Začínat budeme v Sázavě. Děkujeme za Vaše nabídky ) voda proběhla.

Aukce #1367 trasa Kácov - Pikovice na 6 dvojmístných plastových kánoí (+ 7x barel + 15x pádla + 1x řetěz se zámkem) ( Je možné objednat i s přepravou věcí po souši? Kontrabas+housle+kytary + věci. Děkuji za vyjádření Sraz v Kácově v kempu "U Kouzelníka" v pátek 17. 7. večer. Sobota 18. 7. Kácov (ř. km. 88,6) Český Šternberk (ř. km. 75,3) Neděle 19. 7. Český Šternberk (ř. km. 75,3) Ledečko , U mostu (ř. km. 67,1) Pondělí 20. 7. Ledečko, U mostu (ř. km. 67,1) Sázava, Ostrov (ř. km. 55,9) (pozn.: tyto etapy lze spojit do jedné a využít tak den volna v Sázavě – Klášter, sklárny, ….) Úterý 21. 7. Sázava, Ostrov (ř. km. 55,9) Zlenice (ř. km.ř. km. 38,9) Středa 22. 7. Zlenice - volno, grilování Čtvrtek 23. 7. Zlenice (ř. km. 38,9) Týnec nad Sázavou (ř. km. 19,8) Pátek 24. 7. Týnec nad Sázavou (ř. km. 19,8) Pikovice (ř. km. 3,2) ) voda proběhla.

Aukce #1379 trasa Stvořidla - Pikovice na 4 dvojmístné plastové kánoe (požadavek: samba) a 1 dvojmístná nafukovací kánoe (požaadvek: baraka) (včetně příslušenství (pádla, vesty, pár barelů, pumpa, atd.)) voda proběhla.

Aukce #1380 trasa Zruč nad Sázavou - Chocerady na 3 dvojmístné plastové kánoe (Možná budu chtít jen 2 lodě, jde to pak změnit? Díky.) voda proběhla.

Aukce #1389 trasa Český Šternberk - Pikovice na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1454 trasa Sázava - Pikovice na 3 sedmimístné nafukovací rafty (Můžou být i jinak velké rafty, bude nás 16-20 osob) (V cenové nabídce prosím zohlednit všechny náklady (půjčení raftů, pádel, vesel, vest, barelů…, doprava raftů na start a z cíle). Dále prosím o info o platbě (zálohy+doplacení) a nutného termínu rezervace raftů (objednávky).) voda proběhla.

Aukce #1474 trasa Kácov - Samopše na 3 trojmístné nafukovací kánoe (posádka prvni kanoe 2 dospeli, 2 deti, posadka druhe kanoe 2 dospeli a dve deti, posádka tretí kanoe dva dospeli a jedno dite. Prosime o plnou vybavu padel, jeden barel ci lodni pytel do lone a zahranne vesty pro deti (pripadne i pro dospele)) a 1 šestimístný nafukovací rafte (posádka tri dospelí a tri deti - vesty, padla, barel ci lodni vak) voda proběhla.

Aukce #1479 trasa Sázava - Pikovice na 7 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #1513 trasa Kácov - Pikovice na 10 dvojmístných plastových kánoí (K lodím prosím pádla a vesty. Chtěli bychom si poslední úsek Týnec - Pikovice dát dvakrát. To znamená, že by nám půjčovna vyvezla lodě na poslední den zase zpět do Týnce. Děkuji.) voda zrušena.

Aukce #1515 trasa Český Šternberk - Pikovice na 9 dvojmístných plastových kánoí (počet lodí není konečný, je možné, že se to cca ⅔ kusy posune nahoru nebo dolů.) voda proběhla.

Aukce #1521 trasa Stvořidla - Pikovice na 2 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #1560 trasa Kácov - Pikovice na 5 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #1574 trasa Sázava - Pikovice na 9 dvojmístných plastových kánoí a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #1579 trasa Ledeč nad Sázavou - Sázava na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1622 trasa Rataje nad Sázavou - Pikovice na 3 dvojmístné plastové kánoe (pouze 2x vestu 8a13 let) voda zrušena.

Aukce #1637 trasa Sázava - Čerčany na 8 dvojmístných plastových kánoí a 4 trojmístné plastové kánoe (Doprava osob na start.) voda proběhla.

Aukce #1704 trasa Rataje nad Sázavou - Pikovice na 2 šestimístné nafukovací rafty (Dobrý den, Poptávám 2 rafty6, 12 pádel, 2 barely, 2 pumpy. Napište pls,co vše je v ceně možno obdržet navíc. Počítám s možností, že rafty budou dodány na start a z cíle v dohodnutou dobu odvezeny. Děkuji za nabídku. *********) voda proběhla.

Aukce #1719 trasa Ledeč nad Sázavou - Sázava na 1 trojmístná plastová kánoe (rodinná kanoe pro 2 dospělé, velkého psa (NO) a 2 barely) (parkování auta, odvoz osob k autu) voda proběhla.

Aukce #1733 trasa Světlá nad Sázavou - Pikovice na 3 dvojmístné plastové kánoe (pouze Samby) (Tak ještě jednou,ale méně lodí. pouze tři) voda zrušena.

Aukce #1759 trasa Čerčany - Pikovice na 2 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #1763 trasa Stvořidla - Český Šternberk na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #1786 trasa Kácov - Sázava na 3 dvojmístné plastové kánoe (Pokud by byl problem dodat jednu lod nafukovaci a ostatni plastove, tak bychom zvladli jet vsichni na nafukovacich.) a 1 dvojmístná nafukovací kánoe (Prosím o informaci o ceně pro případná další plavidla doplněná později.) voda zrušena.

Aukce #1816 trasa Sázava - Pikovice na 5 dvojmístných plastových kánoí (Včetně přepravy bagáže mezi kempy.) voda zrušena.

Aukce #1817 trasa Stvořidla - Kácov na 1 šestimístný nafukovací rafte (Misto nalodeni a ukonceni se muze zmenit dle splavnosti reky) voda proběhla.

Aukce #1830 trasa Ledeč nad Sázavou - Samopše na 3 dvojmístné plastové kánoe (Prosíme o dovoz lodí už ve čtvrtek večer, ale platit za pronájem až od pátku. Díky) voda proběhla.

Aukce #1832 trasa Ledeč nad Sázavou - Sázava na 1 trojmístná plastová kánoe (s možostí 4 sedačky) (potávám loď pro 2 dospělé a děti 8 a 12 let. ) voda proběhla.

Aukce #1986 trasa Sázava - Pikovice na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2005 trasa Ledeč nad Sázavou - Pikovice na 3 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2134 trasa Kácov - Sázava na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2159 trasa Sázava - Čerčany na 15 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den, rádi bychom si na sobotu 29.8. půjčili na odpoledne cca 15 lodí ze Sázavy do Samechova. Jakou nám můžete nabídnout cenu? Děkuji S pozdravem Jan Labohý ) voda proběhla.

Aukce #2234 trasa Týnec nad Sázavou - Pikovice na 6 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné plastové kánoe (Počet plavidel bych ráda ještě upřesnila, podle toho, zda se ještě někdo přidá.. je to možné?) voda proběhla.

Aukce #2280 trasa Týnec nad Sázavou - Pikovice na 3 čtyřmístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #2298 trasa Samopše - Pikovice na 4 čtyřmístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #2305 trasa Sázava - Pikovice na 7 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #2333 trasa Ledeč nad Sázavou - Český Šternberk na 7 dvojmístných plastových kánoí (Mohou být i Samby) voda proběhla.

Aukce #2350 trasa Čerčany - Pikovice na 4 dvojmístné plastové kánoe (8x barel) (Prosím o zaslání nabídky z dotazem, co když by došlo k změně a lodí by byly potřeba jen 3ks a 6ks barů. Děkuji.) voda proběhla.

Aukce #2353 trasa Smrčná - Kácov na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2368 trasa Stvořidla - Český Šternberk na 1 dvojmístná plastová kánoe (kanoe Vydra) voda proběhla.

Aukce #2369 trasa Stvořidla - Pikovice na 4 dvojmístné plastové kánoe (3x Samba 1x Vydra) (Ahoj. Prosíme 3x Sambu a 1x Vydru Pokud to budeme stíhat, tak chceme po sjetí Sázavy ještě na otavu, tak by to bylo s převozem.) voda proběhla.

Aukce #2397 trasa Kácov - Čerčany na 8 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den, Poptáváme zapůjčení následujícího vybavení v uvedeném termínu 8.7. - 10.7.2016: 8 x kanoe pro 2 osoby 13 x barel 15 x padlo 15 x vesta Děkuji.) voda zrušena.

Aukce #2416 trasa Ledeč nad Sázavou - Kácov na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 čtyřmístný nafukovací rafte a 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #2462 trasa Český Šternberk - Pikovice na 5 dvojmístných plastových kánoí a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #2465 trasa Stvořidla - Pikovice na 1 trojmístná plastová kánoe (parking auta ?) voda proběhla.

Aukce #2474 trasa Český Šternberk - Pikovice na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #2490 trasa Týnec nad Sázavou - Pikovice na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #2494 trasa Kácov - Sázava na 4 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe (Dobrý den, máme zájem o zapůjčení 5 ks kanoí. Start z Kácova a ukončení v Sázavě. Zároveň máme zájem o převoz bagáže. Děkuji za nabídku Michalčák) voda proběhla.

Aukce #2512 trasa Ledeč nad Sázavou - Čerčany na 6 dvojmístných plastových kánoí a 3 trojmístné plastové kánoe (3ks loď 3místná, 6ks loď 2místná, 12ks pádlo, 6ks pádlo dětské, 18ks barel, 9ks vesta dětská, ) voda proběhla.

Aukce #2527 trasa Ledeč nad Sázavou - Týnec nad Sázavou na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #2624 trasa Týnec nad Sázavou - Pikovice na 2 dvojmístné plastové kánoe a 3 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2625 trasa Český Šternberk - Pikovice na 3 dvojmístné plastové kánoe (do každé lodi 2 pádla a 2 barely) voda proběhla.

Aukce #2648 trasa Čerčany - Pikovice na 7 trojmístných plastových kánoí (Dobrý den ! Poptávám na dvou denní výlet na Sázavě / Čerčany- Pikovice. Účastnit se má 6 dětí pro které je zapotřebí pořidit plovoucí vesty( věk 6-7let )a malé pádla. děkuji !) voda proběhla.

Aukce #2675 trasa Zruč nad Sázavou - Pikovice na 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda zrušena.

Aukce #2700 trasa Týnec nad Sázavou - Pikovice na 1 dvojmístná plastová kánoe (Rada bych si navic vyzkousela jednomistny kajak jeste pred startem, asi tak na hodinu kdyz to podminky v Tynci dovoli....) voda proběhla.

Aukce #2787 trasa Kácov - Sázava na 3 dvojmístné plastové kánoe (1ks zapůjčit pouze na 14.7. , vrácení lodě na trase mezi Kácov - Sázava) (Upřednostňuji možnost zapůjčení helmy pro děti a dětské vesty - 3ks (cca 5 let).) voda proběhla.

Aukce #2844 trasa Kácov - Zlenice na 7 dvojmístných plastových kánoí (+ převoz bagáže mezi kempy Kácov - Rataje - Sázava - Zlenice 1 barel do lodi) voda proběhla.

Aukce #2860 trasa Ledeč nad Sázavou - Český Šternberk na 1 trojmístná plastová kánoe (pádla, barely - 2 ks) voda proběhla.

Aukce #2861 trasa Kácov - Sázava na 3 dvojmístné plastové kánoe (parkování aut zdarma v místě startu) voda proběhla.

Aukce #2866 trasa Ledeč nad Sázavou - Sázava na 1 trojmístná plastová kánoe a 1 dvojmístná nafukovací kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #2896 trasa Stvořidla - Český Šternberk na 9 dvojmístných plastových kánoí (ke každé lodi 2x barel, 2x vesta, 2x pádlo) (Vodu pojedeme určitě, osvědčenou půjčovnu máme v CB a teď tedy zjišťujeme, zda není lepší použít lokální půjčovnu než vozit lodě z Budějěk. S úctou Rous Roman) voda proběhla.

Aukce #2897 trasa Český Šternberk - Sázava na 6 dvojmístných plastových kánoí a 3 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2948 trasa Sázava - Zlenice na 3 dvojmístné nafukovací kánoe voda proběhla.

Aukce #3009 trasa Český Šternberk - Pikovice na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #3143 trasa Kácov - Pikovice na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3250 trasa Rataje nad Sázavou - Samopše na 5 dvojmístných plastových kánoí ( firemní jednodenní akce) voda proběhla.

Aukce #3323 trasa Kácov - Ledečko na 7 trojmístných plastových kánoí (+vesty a pádla) a 3 osmimístné nafukovací rafty (+vesty a pádla) voda proběhla.

Aukce #3355 trasa Pikovice - Pikovice na 3 dvojmístné plastové kánoe a 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #3401 trasa Zlenice - Pikovice na 10 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3428 trasa Stvořidla - Kácov na 8 dvojmístných plastových kánoí (8 lodí + 15-16 vest (upřesníme) + 15-16 pádel (upřesníme) + počet barelů upřesníme) voda proběhla.

Aukce #3446 trasa Český Šternberk - Chocerady na 7 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den, prosím o informaci, zda by bylo možné plavbu ukončit (+odvoz lodí) ve Stříbrné Skalici 18.6.2017, v cca 14-15 hod. Děkuji Pošíková) voda proběhla.

Aukce #3452 trasa Zlenice - Pikovice na 6 dvojmístných plastových kánoí (viac v popise) a 2 trojmístné plastové kánoe (viac v popise) (Dobrý deň, chceli by sme si objednať lode na rieku Sázavu na termín 03-04 jún. Lode by sme si zobrali v sobotu ráno v Loděnice Zlenice, následne pár lodí zamenili v nedeľu ráno v Týnec nad Sázavou a v nedeľu po obede by sme Vám lode vrátili v Pikovice pod Medníkem. Zoznam lodí na Sobotu: Kanoe plast dvojmiestne, počet: 9 Rodinná kánoe plat trojmiestne, počet: 3 Nafukovací kánoe dvojmiestne, počet: 2 Malý raft, počet 0 Zoznam lodí na nedeľu: Kanoe plast dvojmiestne, počet: 6 Rodinná kánoe plat trojmiestne, počet: 0 Nafukovací kánoe dvojmiestne, počet: 6 Malý raft, počet: 2 Budeme ešte potrebovať: cca 10x Pádlo dětské, Vesta baby cca 23x Pádlo dospělácké, Vesta dospělá Pokiaľ by na poslednom úseku bolo málo vody, tak by sme si namiesto raftu nechali Rodinná kánoe trojmiestne. Na celú objednávku budeme potrebovať faktúru.) voda proběhla.

Aukce #3459 trasa Sázava - Pikovice na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3472 trasa Ledeč nad Sázavou - Čerčany na 12 dvojmístných plastových kánoí (Tří lodě nepojedou až do Čerčan ale budou končit v pondělí 3.7 cca v 18h v kempu Bořeň r.km 69,1) voda proběhla.

Aukce #3516 trasa Sázava - Pikovice na 5 dvojmístných plastových kánoí (8 pádel, 9 vest, 4 barely) voda proběhla.

Aukce #3529 trasa Ledeč nad Sázavou - Český Šternberk na 7 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3621 trasa Sázava - Chocerady na 15 dvojmístných plastových kánoí (ke každé kanoi 2x pádlo, 2x vesta a 1x sud) (Počet se možná bude o 1-3 lodě snižovat, méně nás ale nebude.) voda proběhla.

Aukce #3657 trasa Kácov - Pikovice na 5 dvojmístných plastových kánoí (V případě nedostatku vody možnost změny řeky. Možnost navýšit, nebo snížit počet lodí.) voda proběhla.

Aukce #3789 trasa Rataje nad Sázavou - Pikovice na 8 dvojmístných plastových kánoí a 1 dvojmístná nafukovací kánoe voda proběhla.

Aukce #3795 trasa Stvořidla - Český Šternberk na 8 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3806 trasa Sázava - Zlenice na 3 dvojmístné plastové kánoe (ke kazde lodi 1 barel) voda proběhla.

Aukce #3820 trasa Samopše - Pikovice na 10 dvojmístných plastových kánoí (2 lodě vrátíme v pátek večer/sobotu ráno) voda proběhla.

Aukce #3845 trasa Rataje nad Sázavou - Pikovice na 9 dvojmístných plastových kánoí a 1 dvojmístná nafukovací kánoe voda zrušena.

Aukce #3863 trasa Horka - Sázava na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4006 trasa Kácov - Pikovice na 3 dvojmístné plastové kánoe (zaparkování dvou osobních aut. možnost přepravy osob a jejich osobních věcí z konečného místa cíl do bodu start zpět k vozidlům. jedná se o 6 osob. ) voda proběhla.

Aukce #4109 trasa Čerčany - Pikovice na 15 dvojmístných plastových kánoí (Jedna se o vypravu dětského turistického oddílu. ) voda proběhla.

Aukce #4145 trasa Zruč nad Sázavou - Pikovice na 5 šestimístných nafukovacích raftů voda proběhla.

Aukce #4155 trasa Kácov - Pikovice na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #4162 trasa Světlá nad Sázavou - Sázava na 5 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #4178 trasa Kácov - Sázava na 10 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4188 trasa Chocerady - Pikovice na 14 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4266 trasa Čerčany - Pikovice na 8 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4279 trasa Stvořidla - Horka na 7 dvojmístných plastových kánoí (dobrý den, rádi bychom 7 dvoumístných lodí, dopravu na start a z cíle si zajistíme. díky za nabídku, zdravím Kateřina) voda proběhla.

Aukce #4304 trasa Čerčany - Pikovice na 8 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4312 trasa Ledečko - Pikovice na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4320 trasa Rataje nad Sázavou - Pikovice na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #4417 trasa Kácov - Ledečko na 9 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4487 trasa Týnec nad Sázavou - Pikovice na 2 dvojmístné plastové kánoe a 9 trojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4552 trasa Čerčany - Pikovice na 4 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #4887 trasa Stvořidla - Sázava na 1 dvojmístná plastová kánoe (2xvesta, 2x pádlo, 1x barel) a 1 trojmístná plastová kánoe (2xvesta, 2x pádlo, 2x barel) a 1 jednomístný plastový kajak (1xpádlo, 1x vesta) (zatím poptávám lodě jen pro naši rodinu, je možné, že poptávka bude navýšena o další dvě lodě.) voda proběhla.

Aukce #4936 trasa Stvořidla - Omaha nad Kácovem Střechov na 6 dvojmístných plastových kánoí a 6 trojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná nafukovací kánoe (Bylo by prima, kdyby jsme mohli předat 2 lodě již v neděli, 9.6., večer v tábořišti Horka. Další materiál k objednání: 21x pádlo pro dospělého 11x pádlo pro děti 4x vesta pro dospělého 15x vesta pro děti 4x malý barel 4x velký barel) voda proběhla.

Aukce #4952 trasa Čerčany - Pikovice na 6 trojmístných plastových kánoí (Pojede 13 osob - tedy 13 pádel, do lodi jeden barel, počet vest dle následné dohody.) voda proběhla.

Aukce #4996 trasa Zruč nad Sázavou - Český Šternberk na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #5016 trasa Omaha nad Kácovem Střechov - Chocerady na 7 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #5132 trasa Ledeč nad Sázavou - Rataje nad Sázavou na 8 dvojmístných plastových kánoí a 3 čtyřmístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #5155 trasa Sázava - Týnec nad Sázavou na 2 šestimístné nafukovací rafty (Zdali by bylo možné převést tři řidiče na začátek trasy k vozidlům. Případně za jaký příplatek. Předem děkuji za odpověď.) voda proběhla.

Aukce #5173 trasa Ledeč nad Sázavou - Ledečko na 5 dvojmístných plastových kánoí (počet může být navýšen nebo snížen) a 5 trojmístných plastových kánoí (počet může být navýšen nebo snížen) voda proběhla.

Aukce #5510 trasa Zlenice - Pikovice na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #5517 trasa Horka - Český Šternberk na 9 dvojmístných plastových kánoí (Preferujeme Samby nebo nějaké stabilnější lodě.) (Preferujeme Samby nebo nějaké stabilnější lodě.) voda proběhla.

Aukce #5531 trasa Chocerady - Pikovice na 7 dvojmístných plastových kánoí (Preferujeme lodě Vydra ) voda proběhla.

Aukce #5599 trasa Ledeč nad Sázavou - Rataje nad Sázavou na 5 dvojmístných plastových kánoí (Kanoe typu Vydra - 5x) voda proběhla.

Aukce #5619 trasa Rataje nad Sázavou - Pikovice na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe a 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #5631 trasa Kácov - Sázava na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #5659 trasa Sázava - Pikovice na 3 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #5760 trasa Sázava - Pikovice na 16 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #5827 trasa Stvořidla - Samopše na 6 dvojmístných plastových kánoí (Počet lodí ještě není stoprocentní, na případnou změnu upozorním) voda proběhla.

Aukce #6035 trasa Ledeč nad Sázavou - Omaha nad Kácovem Střechov na 5 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné nafukovací kánoe (ahoj v pátek se chceme utábořit v kempu horka v sobotu vyplout z Ledče nad Sazavou a končit v neděli navečer v tábořiště Omaha nad KÁCOVEM.) voda proběhla.

Aukce #6044 trasa Světlá nad Sázavou - Zruč nad Sázavou na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #6052 trasa Český Šternberk - Čerčany na 22 dvojmístných plastových kánoí a 8 trojmístných plastových kánoí a 5 šestimístných nafukovacích raftů voda proběhla.

Aukce #6075 trasa Sázava - Pikovice na 3 dvojmístné plastové kánoe (vydra) (pokud by byla moznost prevozu alespon ridicu mezi startem a cilem,moc radi toho vyuzijeme a preferujeme :) ) voda proběhla.

Aukce #6090 trasa Zruč nad Sázavou - Rataje nad Sázavou na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #6097 trasa Český Šternberk - Pikovice na 8 dvojmístných plastových kánoí (Počet se může ještě změnit) (Jsme studenti takže můžeme využít ISIC slevu) voda proběhla.

Aukce #6149 trasa Český Šternberk - Pikovice na 4 dvojmístné plastové kánoe (rezervace 4 lodí ihned, předpokládané přiobjednání dvou dalších na konci června) (Úsek Č. Šternberk - Pikovice, 29.7.-1.8.2021, možnost vyrazit již ze Soběšína, vítána. Pevná a okamžitá rezervace 4 lodí, další 2 v jednání a potvrzení na konci června. Prosím o cenovou nabídku na komplet 4-6 lodí - vyder pro 2 osoby + pro každého pádlo a vestu + 3 barely, přeprava lodí na místo a zpět + případné podmínky - nutno využít určité kempy apod. Případně info o možnosti slevy - množstevní/ISIC,.. !!POUZE 4 DNY!!, netuším, proč 4 není v přednastavené nabídce.) voda proběhla.

Aukce #6167 trasa Čerčany - Pikovice na 13 dvojmístných plastových kánoí (Jedná se o větší skupinu, počet účastníků se může lehce změnit. Rádi bychom převoz věcí do Týnce a pak do Pikovic) voda proběhla.

Aukce #6213 trasa Smrčná - Český Šternberk na 5 dvojmístných plastových kánoí a 1 jednomístný plastový kajak (2x malé vesty a pádla pro děti do 10 let, prosím!) voda proběhla.

Aukce #6294 trasa Zruč nad Sázavou - Český Šternberk na 8 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #6298 trasa Český Šternberk - Pikovice na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #6415 trasa Smrčná - Kácov na 4 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #6434 trasa Rataje nad Sázavou - Chocerady na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #6562 trasa Český Šternberk - Pikovice na 7 dvojmístných plastových kánoí (případně až 10ks) voda proběhla.

Aukce #6567 trasa Stvořidla - Český Šternberk na 6 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe a 1 dvojmístná nafukovací kánoe a 2 trojmístné nafukovací kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte ( Předem díky za nabídky. Ahoj na vodě!) voda proběhla.

Aukce #6568 trasa Horka - Rataje nad Sázavou na 13 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den, poptáváme pro naší partu půjčení lodí s vybavením (přesný počet barelů, vest a pádel bychom doladili před termínem). Převážet věci budeme buď vlastním doprovodem nebo na lodi. Děkuji) voda proběhla.

Aukce #6613 trasa Zruč nad Sázavou - Ledečko na 5 trojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #6623 trasa Čerčany - Pikovice na 5 dvojmístných plastových kánoí (pouze vydry prosím) a 3 trojmístné plastové kánoe a 1 jednomístný plastový kajak (pravé pádlo) (možná přibude ještě 1-2 lodě) voda zrušena.

Aukce #6841 trasa Zruč nad Sázavou - Český Šternberk na 7 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #6893 trasa Český Šternberk - Zlenice na 8 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #6904 trasa Kácov - Ledečko na 3 dvojmístné plastové kánoe a 1 dvojmístná nafukovací kánoe a 2 šestimístné nafukovací rafty a 2 jednomístné plastový kajaky (Co se týká velikosti vest a délky pádel, jedeme ve složení: 14 dospělých 2 větší děti 5 menších dětí Navíc k základnímu vybavení prosíme o 6 barelů. Děkuji a těším se na nabídky :-)) voda proběhla.

Aukce #6998 trasa Čerčany - Pikovice na 6 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #7016 trasa Horka - Český Šternberk na 5 dvojmístných plastových kánoí (ideálně vydra, ale sambu taky zvládneme) (Kdyby byla možnost převozu věcí mezi kempy, nebo převozu řidičů, bylo by to super, ale kdyžtak zvládneme i bez převozu.) voda proběhla.

Aukce #7034 trasa Zruč nad Sázavou - Český Šternberk na 6 dvojmístných plastových kánoí (Počet lodí ještě upřesním, zatím se předběžná účast pohybuje kolem tohoto čísla.) voda proběhla.

Aukce #7068 trasa Český Šternberk - Zlenice na 6 dvojmístných plastových kánoí (Vrácení jedné lodě 16.6.2023 v Sázavě - místo dle možností dodavatele. Lodě včetně vest, pádel, hub + max 2 sudy.) voda proběhla.

Aukce #7122 trasa Zlenice - Pikovice na 8 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #7203 trasa Ledeč nad Sázavou - Český Šternberk na 3 dvojmístné plastové kánoe a 4 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #7221 trasa Sázava - Pikovice na 7 dvojmístných plastových kánoí (Ahoj, chtěli bychom pouze dopravit prázdnou bagáž do Pikovic, abychom si ji tam v sobotu odpoledne při předání lodí vyzvedli.) voda proběhla.

Aukce #7251 trasa Kácov - Týnec nad Sázavou na 7 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #7289 trasa Zlenice - Pikovice na 15 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #7395 trasa Sázava - Pikovice na 5 dvojmístných plastových kánoí výběr vítěze.

Aukce #7401 trasa Ledeč nad Sázavou - Sázava na 2 dvojmístné plastové kánoe (4x pádlo, 4x vesta) a 1 trojmístná plastová kánoe (2x pádlo, 3 vesta) aktivní.

Vodáci Sázava

Vodáci, vybraní uživatelé, kteří mají k řece Sázava nějaký vztah.

dan (od 7.5.2013), greg (od 19.5.2013), kofi (od 20.5.2013), kulich (od 23.5.2013), ratatuj (od 24.5.2013), kaca (od 29.5.2013), samot (od 29.5.2013), harry (od 30.5.2013), lipan (od 17.5.2013), pavelj (od 3.6.2013), gabi (od 9.6.2013), hedwika (od 10.6.2013), jira (od 16.6.2013), mila (od 17.6.2013), mara (od 14.5.2013), mara (od 14.5.2013), markeeet (od 18.6.2013), atomickitenbara (od 19.6.2013), rici (od 19.6.2013), luk (od 20.6.2013), eva (od 20.6.2013), fotograf (od 20.6.2013), exa (od 20.6.2013), medabeda (od 20.6.2013), mona (od 22.6.2013), profota (od 25.6.2013), kapr (od 27.6.2013), nero (od 28.6.2013), maagdiickaa (od 29.6.2013), kuki (od 29.6.2013), mirek (od 30.6.2013), lungren (od 1.7.2013), barca (od 3.7.2013), martina (od 4.7.2013), efka (od 4.7.2013), patrik (od 4.7.2013), kvakyla (od 4.7.2013), vendy (od 12.7.2013), peha (od 15.7.2013), suky (od 16.7.2013), zelena (od 16.7.2013), linda (od 16.7.2013), ruffer (od 17.7.2013), missis (od 18.7.2013), tasmano (od 18.7.2013), mary (od 19.7.2013), jan (od 19.7.2013), eva (od 20.6.2013), monika (od 23.7.2013), berunky (od 23.7.2013), goman (od 23.7.2013), dusan (od 24.7.2013), krysa (od 24.7.2013), kristiana (od 25.7.2013), goman (od 23.7.2013), majky (od 27.7.2013), lucka (od 28.7.2013), anndy2 (od 29.7.2013), anndy2 (od 29.7.2013), bobo (od 29.7.2013), anndy2 (od 29.7.2013), stepan (od 31.7.2013), kocourek (od 31.7.2013), vojtek (od 31.7.2013), bhikkhu (od 1.8.2013), checki (od 1.8.2013), goman (od 23.7.2013), goman (od 23.7.2013), woodstock (od 2.8.2013), dashai (od 2.8.2013), mama (od 2.8.2013), stewe (od 5.8.2013), ota (od 6.8.2013), checki (od 1.8.2013), vambi (od 10.8.2013), erlif (od 12.8.2013), ketiv (od 12.8.2013), jegounyl (od 13.8.2013), kolo (od 14.8.2013), lenka (od 15.8.2013), kafe (od 15.8.2013), aja80 (od 16.8.2013), zdenek (od 16.8.2013), pavik (od 16.8.2013), chmelda (od 17.8.2013), vera (od 19.8.2013), jitkaska (od 20.8.2013), jaryn (od 21.8.2013), radi (od 21.8.2013), luk (od 20.6.2013), luk (od 20.6.2013), pista (od 6.1.2014), vodak123 (od 3.3.2014), ivka (od 17.3.2014), romario (od 27.3.2014), skrblik (od 14.4.2014), skrblik (od 14.4.2014), neci (od 21.4.2014), nalitkin (od 22.4.2014), ivas (od 28.4.2014), milda1964 (od 15.5.2014), sarce (od 17.5.2014), jucka (od 18.5.2014), lucerna (od 18.5.2014), kamil (od 19.5.2014), zelena (od 16.7.2013), vr (od 20.5.2014), smekacka (od 21.5.2014), smekacka (od 21.5.2014), libor (od 28.5.2014), boda (od 31.5.2014), 001 (od 2.6.2014), mulapa (od 2.6.2014), kael (od 2.6.2014), martchla (od 1.6.2014), pilot (od 9.6.2014), machor (od 9.6.2014), maevad (od 10.6.2014), tatik (od 11.6.2014), mariusek (od 12.6.2014), cop (od 16.6.2014), vorech (od 16.6.2014), radovan (od 16.6.2014), rosomak (od 16.6.2014), stepwater (od 17.6.2014), admazl (od 23.6.2014), padlo (od 28.6.2014), brundibar (od 29.6.2014), camrak (od 30.6.2014), cesky.honza73 (od 30.6.2014), vaci (od 23.6.2014), hovno (od 30.6.2014), ententyky (od 30.6.2014), chalda (od 1.7.2014), 210 (od 2.7.2014), lubas (od 2.7.2014), lena.6111 (od 2.7.2014), baldos (od 3.7.2014), baldos (od 3.7.2014), poopp (od 3.7.2014), romario (od 27.3.2014), hubert (od 6.7.2014), kvizak (od 6.7.2014), bony (od 6.7.2014), novacka (od 9.7.2014), bony (od 6.7.2014), bobson (od 9.7.2014), letec (od 12.7.2014), anetamil (od 13.7.2014), cimago (od 14.7.2014), zviratko (od 17.7.2014), uzovka (od 20.7.2014), luko27 (od 20.7.2014), jolis (od 20.7.2014), richie (od 21.7.2014), richie (od 21.7.2014), cihla (od 21.7.2014), arty (od 14.5.2013), ali (od 23.7.2014), pitrus (od 25.7.2014), zdenda (od 25.7.2014), portos (od 28.7.2014), gaban (od 31.7.2014), deny (od 2.8.2014), adra (od 6.8.2014), daja (od 6.8.2014), dracek (od 7.8.2014), kjana (od 8.8.2014), 0404 (od 10.8.2014), akamik (od 14.8.2014), vachu (od 19.8.2014), vachu (od 19.8.2014), horacek (od 25.8.2014), dzery (od 2.9.2014), eddie (od 3.9.2014), maa (od 3.9.2014), vltava (od 28.2.2014), romces (od 9.3.2015), luckao (od 25.3.2015), petrbelik (od 26.3.2015), jo (od 27.3.2015), vltava (od 28.2.2014), jo (od 27.3.2015), danni (od 9.4.2015), maca (od 14.4.2014), klaskova (od 6.5.2014), pekarka (od 2.8.2013), maa (od 3.9.2014), khe (od 22.7.2014), jan.konvicka1 (od 25.4.2015), jan.funke (od 27.4.2015), standa32 (od 27.4.2015), mapu (od 5.5.2015), zdenca (od 7.5.2015), zdenca (od 7.5.2015), nika (od 11.5.2015), mikee7 (od 12.5.2015), kvido (od 12.5.2015), thepope1984 (od 12.5.2015), saulute (od 12.5.2015), mirec (od 30.6.2014), marietrefna (od 13.5.2015), medved (od 13.5.2013), bilce (od 17.5.2015), ibamu (od 18.5.2015), jakub (od 23.5.2015), vipera (od 20.5.2014), unihocplayer (od 27.5.2015), dakota (od 6.3.2014), john (od 31.5.2015), cert (od 1.6.2015), zirris (od 2.6.2015), roman (od 4.6.2015), m.jarosova10 (od 5.6.2015), m.jarosova10 (od 5.6.2015), cert (od 1.6.2015), richmond (od 8.6.2015), velika (od 9.6.2015), martin_voda (od 11.6.2015), vainer (od 11.6.2015), kopec (od 11.6.2015), jackmobil (od 11.6.2015), cihakova.ver (od 12.6.2015), radek.krupicka (od 13.6.2015), vanous (od 28.5.2015), jiri.sup (od 17.6.2015), kamoncz (od 17.6.2015), lindi (od 17.6.2015), kabath (od 17.6.2015), petra.hol (od 17.6.2015), mkozlova (od 18.6.2015), roman.ruzek (od 19.6.2015), dakota (od 6.3.2014), z.helige (od 19.6.2015), atekram (od 6.8.2014), ivin (od 22.6.2015), michal.mitas (od 22.6.2015), zdenek.bernard (od 22.6.2015), cmoud (od 22.6.2015), cmoud (od 22.6.2015), eva.mayerova (od 24.6.2015), zdenek.bernard (od 22.6.2015), x.jiri (od 24.6.2015), dada.mach (od 24.6.2015), organizatorka (od 9.6.2014), jakub.roun (od 24.6.2015), honzamarecek (od 24.6.2015), ivetava (od 25.6.2015), petrmerta (od 26.6.2015), atekram (od 6.8.2014), kastnerp (od 26.6.2015), ivo_jirovsky (od 26.6.2015), beruska46 (od 2.7.2014), gala.lukas (od 28.6.2015), juzovakaterina (od 29.6.2015), zelenkamilos (od 29.6.2015), zelenkamilos (od 29.6.2015), velika (od 9.6.2015), jandrdla (od 29.6.2015), atekram (od 6.8.2014), hedsin (od 30.6.2015), klimesmichal (od 1.7.2015), misulyna (od 1.7.2015), bacilkoval (od 1.7.2015), stanislava.alexova (od 2.7.2015), blazkova.zany (od 2.7.2015), chantom (od 2.7.2015), stanislava.alexova (od 2.7.2015), petulis (od 2.7.2015), martinsalansky50 (od 3.7.2015), h.pax (od 5.7.2015), tomanbou (od 6.7.2015), petrabozekova (od 7.7.2015), salanskypetr (od 7.7.2015), skripe (od 10.7.2015), d.filippi (od 13.7.2015), jolana (od 26.6.2015), ivana.pajerova (od 20.7.2015), kveton (od 20.7.2015), pyronovotny (od 22.7.2015), liborhruza (od 25.7.2015), jan.labohy (od 27.7.2015), p.petjer (od 27.7.2015), seipy (od 28.7.2015), katefragner (od 30.7.2015), perusicova.kc (od 8.8.2015), pavel.zelenak (od 18.8.2015), ka.cerna (od 3.6.2015), dagmar.kalvachova (od 30.3.2016), cc (od 17.2.2014), cc (od 17.2.2014), smrtka (od 24.3.2015), smrtka (od 24.3.2015), mikaki (od 11.5.2015), martin.dymacek (od 9.5.2016), zuzana.kozova (od 9.5.2016), kysilko.robert (od 11.5.2016), miica (od 14.5.2016), dakota (od 6.3.2014), veronika.lipoldova (od 19.5.2016), korsican (od 20.5.2016), pitthard.tadeas (od 21.5.2016), ludek_s (od 23.5.2016), radko (od 24.5.2016), hwsoft (od 24.5.2016), simi (od 30.5.2016), kafoun (od 25.5.2015), mlipavsky (od 31.5.2016), nikipi (od 15.7.2015), otava (od 1.6.2016), kmoriova (od 3.6.2016), radovan.minar (od 6.6.2016), kamil (od 19.5.2014), reci (od 2.6.2014), pavla7 (od 31.5.2016), jan4 (od 8.6.2016), dpodzimkova (od 12.6.2015), bh (od 14.6.2016), vladimir.hudousek (od 16.6.2016), ales.michalek95 (od 17.6.2016), roman (od 4.6.2015), liska1 (od 20.6.2016), liska1 (od 20.6.2016), marek_dvorak (od 20.6.2016), r.antos (od 20.6.2016), kluzdavid (od 20.6.2016), mara.hb (od 20.6.2016), p.douda (od 21.6.2016), frodo (od 21.7.2014), soukup.radek (od 21.6.2016), misak.cz (od 22.6.2016), edit11 (od 22.6.2016), martin.luky (od 22.6.2016), martin.patlevic (od 23.6.2016), qikfighter (od 23.6.2016), e.vesela (od 23.6.2016), keke (od 23.6.2016), jjedlic2 (od 23.6.2016), misha (od 23.6.2016), kluzdavid (od 20.6.2016), kluzdavid (od 20.6.2016), kacex (od 24.6.2016), terez187 (od 24.6.2016), kriste.andrs (od 25.6.2016), moorhuhni (od 27.6.2016), pavlasolarova (od 27.6.2016), glorie (od 16.8.2014), polednakova (od 28.6.2016), jarda.novot (od 28.6.2016), zikovskyd (od 30.6.2016), p.pospichal00 (od 24.6.2016), dlabajovaklara (od 2.7.2016), par (od 4.7.2016), lajdarova.verunka (od 4.7.2016), pseudolus (od 8.4.2015), kubinova01 (od 7.7.2016), hort.lucie (od 18.7.2015), martina.1 (od 8.7.2016), janskopek (od 8.7.2016), mhouzarova (od 8.7.2016), zdenek.kotva (od 10.7.2016), mila.kett (od 10.7.2016), karbos (od 11.7.2016), hkk (od 11.7.2016), czhannes (od 23.6.2014), emil.zahalka.cv (od 12.7.2016), kirnerova.jana (od 13.7.2016), jakub.kadecka (od 13.7.2016), dita.osv (od 13.7.2016), jindrek (od 14.7.2016), rous.r (od 18.7.2016), pospi (od 18.7.2016), ludek.machala (od 18.7.2016), teri (od 19.7.2016), wagi (od 19.7.2016), persinova.m (od 19.7.2016), lucinkakoskova (od 23.7.2016), rastislav (od 23.7.2016), mis.novakova (od 24.7.2016), mis.novakova (od 24.7.2016), mis.novakova (od 24.7.2016), tomas.hrstka (od 25.6.2015), paja05 (od 27.7.2016), vasekhales (od 27.7.2016), kopecka.pavlina (od 27.7.2016), martin.kvetnice (od 28.7.2016), fskrivan (od 28.7.2016), romansnajdr (od 29.7.2016), elilith.noir (od 29.7.2016), miica (od 14.5.2016), alousek (od 31.7.2016), levis77 (od 2.8.2016), lubos.t (od 2.8.2016), msavio (od 5.8.2016), t.brychta (od 7.8.2016), jirivalach (od 10.8.2016), jirkab (od 13.6.2016), evza (od 14.8.2016), roman.trousil (od 22.8.2016), bursik (od 23.8.2016), ladikku (od 25.8.2016), vv (od 26.8.2016), martina.paskova (od 26.8.2016), barunka.golmanka (od 26.8.2016), tureckova (od 5.9.2016), honza.zenga (od 9.9.2016), milla (od 1.11.2016), cerry (od 15.2.2017), tpondra (od 30.3.2017), jetmar.ondrej (od 9.7.2015), ivi (od 2.7.2016), ursula.sanova (od 20.4.2017), kaja (od 6.5.2014), jetmar.ondrej (od 9.7.2015), vipera (od 20.5.2014), dibel (od 26.5.2015), posici (od 12.5.2017), tom.abe (od 14.5.2017), jano (od 16.5.2017), michaela.liskova1 (od 17.5.2017), lubomir.rys (od 20.6.2016), iveta.benuga (od 22.5.2017), barboran11 (od 24.5.2017), barboran11 (od 24.5.2017), janouchova (od 24.5.2017), dkonrad451 (od 27.5.2017), monhart.lukas (od 28.5.2017), vasek.pt (od 28.5.2017), mullervladimir (od 28.5.2017), petrnac (od 29.5.2017), malda (od 30.5.2013), jan.labohy (od 27.7.2015), marenka (od 6.7.2014), pospi (od 18.7.2016), zdenek62 (od 14.6.2017), fitzekmartin (od 15.6.2017), marekdolezal (od 10.7.2016), karel.chodil (od 18.6.2017), mossa (od 19.6.2017), martina.bazatova (od 19.6.2017), monro (od 20.6.2017), s.machota (od 20.6.2017), luckyluke (od 21.6.2017), uherda (od 22.6.2017), marenka (od 6.7.2014), libusesuchankova (od 23.6.2017), vanous (od 28.5.2015), saris (od 28.6.2017), xpeha (od 30.6.2017), vladkynevsechmori (od 23.6.2016), pizl.julda (od 1.7.2017), pizl.julda (od 1.7.2017), rous.r (od 18.7.2016), tomasekn (od 1.7.2017), hubert (od 6.7.2014), tnosek (od 2.7.2017), mcaskova (od 17.6.2015), falesnisobi (od 18.6.2015), fsp98 (od 1.8.2016), langhi (od 4.7.2017), mariokr (od 5.7.2017), vladkynevsechmori (od 23.6.2016), stoura (od 27.4.2014), unihocplayer (od 27.5.2015), petad (od 11.7.2017), vlsvo (od 12.7.2017), vlsvo (od 12.7.2017), jiratom (od 12.7.2017), dalibor (od 23.6.2014), dalibor (od 23.6.2014), marcelka (od 17.7.2017), martin.mrkos (od 18.7.2017), danarybkova (od 20.7.2017), katka.prikrylova (od 20.7.2017), kamilheller71 (od 20.7.2017), sedlakovatynka (od 24.7.2017), bejak (od 25.7.2017), koblizule (od 26.7.2017), adela.semanova (od 26.7.2017), mirkov52 (od 26.7.2017), mkoutnak (od 26.7.2017), pajda.3 (od 27.7.2017), husakova.klara (od 27.7.2017), ppetelova (od 28.7.2017), petr_taufer (od 28.7.2017), ales.hvizdal (od 28.7.2017), zdenek.stritecky (od 31.7.2017), vit.pohanka (od 31.7.2017), droid (od 15.7.2014), marko.homola (od 1.8.2017), sam (od 2.8.2017), kasparek.karel (od 2.8.2017), kasparek.karel (od 2.8.2017), jenda.lump (od 3.8.2017), safrata (od 3.8.2017), ohnilazombie (od 9.8.2017), sedlacekp1 (od 9.8.2017), hornyp (od 10.8.2017), kvetinysykora (od 10.8.2017), tkuta (od 7.8.2016), tkuta (od 7.8.2016), mini_maca (od 26.7.2016), thornda (od 20.8.2016), nikolka.bb (od 24.8.2017), radek.hofmann (od 30.8.2017), strba1965 (od 2.9.2017), pospisp1 (od 30.11.2017), fialap (od 2.1.2018), rudolf (od 2.2.2018), petrus (od 1.6.2017), strnadhelena (od 20.3.2018), hra (od 29.3.2018), salik (od 3.4.2018), ss (od 6.4.2018), stepanek.obe (od 9.4.2018), marcelasifova (od 25.4.2018), veronika.cervikova (od 21.6.2017), katy9 (od 10.5.2018), dudko41 (od 8.8.2017), tomasnovotny_1 (od 15.5.2018), jakub.roun1 (od 16.5.2018), novakiz (od 14.6.2016), gabi73 (od 9.5.2015), ivabrezinova (od 29.5.2018), ivabrezinova (od 29.5.2018), marta26 (od 3.6.2018), dudko41 (od 8.8.2017), jarda.hrdina (od 10.6.2018), janav (od 11.7.2014), petrhapala (od 13.6.2018), uliula (od 14.8.2014), uliula (od 14.8.2014), lubodan (od 15.6.2018), pospi (od 18.7.2016), zs.pazderova (od 22.6.2018), cigovka (od 26.6.2018), martinna.p (od 27.6.2018), cigovka (od 26.6.2018), kamilapetranova (od 1.7.2018), saguaro (od 2.7.2018), micanji (od 3.7.2018), hary (od 4.7.2018), senm (od 5.7.2018), luciasek1980 (od 17.7.2018), vapa (od 17.7.2018), pavel.krovina (od 20.7.2018), karlicek_m (od 9.7.2014), mhrubec (od 7.8.2018), mhrubec (od 7.8.2018), mhrubec (od 7.8.2018), peskova.mir (od 23.6.2018), jaroslav.u (od 18.3.2019), pesi (od 5.4.2019), tomas.vodicka (od 10.4.2019), stanislav.skoda (od 17.4.2019), novotny.pavel (od 6.5.2018), novotny.pavel (od 6.5.2018), kal (od 25.4.2018), pavla7 (od 31.5.2016), zdenek.bernard (od 22.6.2015), otava (od 1.6.2016), miksjaroslav (od 23.4.2017), pavel640423 (od 9.6.2019), klimac3 (od 10.6.2019), sona.houfkova (od 11.6.2019), sona.houfkova (od 11.6.2019), jitkak (od 13.3.2018), vendyphotography (od 16.6.2019), jezek (od 17.6.2019), paczes (od 19.6.2019), fvrnata (od 20.6.2019), kkocianova6 (od 21.6.2019), zdenek.tur (od 22.6.2019), jana.singer (od 22.6.2019), jandal (od 24.6.2019), ksvrcinova (od 24.6.2019), milavoda (od 7.6.2017), janda (od 25.6.2019), lungren (od 1.7.2013), lungren (od 1.7.2013), jara.bares (od 26.6.2019), lenkasulakova (od 27.6.2019), kaliba.tomas (od 27.6.2019), radimvalouch (od 28.6.2019), jakys (od 2.7.2019), capekma (od 2.7.2019), vlastislav.bartos (od 21.7.2019), jiri.rozanek (od 22.7.2019), dudko41 (od 8.8.2017), michal.benes (od 28.6.2019), pavtrc (od 22.7.2019), brezinalukas (od 28.8.2019), jenda0505 (od 18.2.2020), terka.kutis (od 20.2.2020), georgesh (od 14.5.2020), m.havelkam (od 15.3.2016), jenistalukas7 (od 31.5.2020), jenistalukas7 (od 31.5.2020), monhart.lukas (od 28.5.2017), sisa.sperl (od 1.6.2015), m.havelkam (od 15.3.2016), davidek (od 4.6.2020), stavyd (od 8.6.2020), 1smartin1 (od 9.6.2020), petrus (od 1.6.2017), zachovaltomas (od 17.6.2020), klocova (od 18.6.2020), oldrichpokorny (od 18.6.2020), daniel.walter (od 20.6.2020), zuza (od 18.7.2019), pavel70 (od 21.6.2020), navodu (od 22.6.2020), matous (od 23.6.2020), mkacena (od 23.6.2020), jakub.zela (od 23.6.2020), davidsolc (od 6.6.2017), radek9 (od 25.6.2020), jirrikk (od 27.6.2020), david.michalicka (od 28.6.2020), romhi (od 28.6.2020), jiripetrasek71 (od 29.6.2020), vala.jakub (od 30.6.2020), zuzapok (od 26.6.2018), derri.derri (od 30.6.2020), shabdul83 (od 1.7.2020), smidmilos (od 2.7.2020), zuzapok (od 26.6.2018), falco (od 4.7.2020), sevcikota (od 2.7.2020), ludek.benak (od 15.5.2018), pukousomet (od 12.7.2020), marek.vykusa1 (od 13.7.2020), mjirik (od 13.7.2020), dawidkolar (od 25.6.2020), strycpa (od 17.7.2020), rosavka (od 19.7.2020), flaje (od 27.6.2016), zdewitt (od 13.5.2016), salik.saly (od 11.6.2018), chalupsky (od 22.7.2020), marmartulka (od 22.7.2020), pronik (od 30.3.2016), rocky (od 23.7.2020), mickalle (od 23.7.2020), vondruskoval (od 24.7.2020), vondruskoval (od 24.7.2020), mona.schifflerova (od 24.7.2020), fsp98 (od 1.8.2016), rybabobina (od 25.7.2020), martina.22 (od 27.7.2020), zdenek.skota (od 27.7.2020), vondracek.mar (od 27.7.2020), m.kahoun (od 29.7.2020), evidlopost (od 29.7.2020), gmk (od 29.7.2020), katerina.ruzickova33 (od 29.7.2020), jan2d (od 30.7.2020), kolmic (od 4.8.2020), 1korda1 (od 5.8.2020), lyshaczech (od 5.8.2020), martin.foltyn (od 6.8.2020), martin.foltyn (od 6.8.2020), zex (od 6.8.2020), jan.kopecky (od 7.8.2020), terezar (od 10.8.2020), pavtrc (od 22.7.2019), pavtrc (od 22.7.2019), michalkosina.mk (od 14.8.2020), jan.lazelod (od 14.8.2020), kuzelka94 (od 14.8.2020), jardasvebis (od 17.8.2020), novama1990 (od 19.8.2020), sebesta_marek (od 21.8.2020), brotnak (od 26.8.2020), hostalek (od 4.9.2020), kopriva (od 8.6.2020), j.janousek (od 20.1.2021), lucianhruska (od 12.2.2021), vsnajdr (od 23.4.2021), job (od 31.5.2014), bukac (od 9.5.2021), lubomir.rys (od 20.6.2016), m.havelkam (od 15.3.2016), r.simr (od 26.5.2021), lexa.lukas (od 13.8.2017), chudyanesuspesny (od 29.5.2021), alena.carvasova (od 1.6.2021), vara007 (od 6.6.2021), mamulajs (od 6.6.2021), salik.saly (od 11.6.2018), emeli188 (od 7.6.2021), cestmir.s (od 7.6.2021), zuzana.bezdekova (od 10.5.2021), luboskriz (od 24.6.2013), jb (od 8.6.2021), havelkap73 (od 8.6.2021), havelkap73 (od 8.6.2021), thornda (od 20.8.2016), vbursik (od 9.6.2021), danaockayova (od 10.6.2021), xvanekp (od 10.6.2021), therbon (od 5.6.2021), a.zajicova1 (od 10.6.2021), salik.saly (od 11.6.2018), ayylmaer (od 12.6.2021), tomas.sirovatka (od 13.6.2021), amos (od 13.6.2021), maminka (od 13.6.2021), dmitrij (od 31.7.2018), petr.vopat (od 14.6.2021), vr (od 20.5.2014), wocadlozb (od 14.6.2021), mattea (od 14.6.2021), 8aja (od 14.6.2021), lucinka.brituska (od 14.6.2021), petr.vopat (od 14.6.2021), miksjaroslav (od 23.4.2017), borek.simacek (od 15.6.2021), plch.martin (od 15.6.2021), direx (od 12.4.2017), tkrsek (od 16.6.2021), vanhara.michal (od 16.6.2021), pmaja (od 17.6.2021), ivetasvobodova23 (od 11.5.2017), brodskymartin (od 17.6.2020), tereza.houska (od 17.6.2021), kapo (od 18.6.2021), zuzana.dohnalova (od 18.6.2021), j.melichar67 (od 18.6.2021), miloskucian (od 20.6.2021), hanzl.tomas2 (od 20.6.2021), iva13 (od 21.6.2021), veselyokv (od 21.6.2021), fanujil (od 21.6.2021), marty.j.red (od 22.6.2021), jsvob (od 22.6.2021), meritum (od 1.7.2014), sabina.borecka (od 23.6.2021), zreza (od 23.6.2021), klarin (od 23.6.2021), janik74 (od 23.6.2021), marty.j.red (od 22.6.2021), strycpa (od 17.7.2020), vretencia (od 26.6.2021), teremi (od 27.6.2021), bartal.al (od 28.6.2021), martina.22 (od 27.7.2020), marzikes (od 29.6.2021), didka.jelinkova (od 3.7.2021), pavtrc (od 22.7.2019), stevo.mlynarc (od 4.7.2021), hwsoft (od 24.5.2016), sope83 (od 5.7.2021), sope83 (od 5.7.2021), hwsoft (od 24.5.2016), baru.hysk (od 7.7.2021), veronika.cervikova (od 21.6.2017), veronika.cervikova (od 21.6.2017), marek.vykusa1 (od 13.7.2020), brano (od 13.7.2021), slon (od 13.5.2015), jobbery (od 15.7.2021), milaprotomko (od 16.7.2021), martinsuma (od 16.7.2021), malecf (od 22.7.2021), trutova (od 22.7.2021), rihamila (od 22.7.2021), petr.krten (od 23.7.2021), petr.soukup (od 23.7.2021), mila.rbk (od 26.7.2021), semkam (od 26.7.2021), rene.skalik (od 27.7.2021), rene.skalik (od 27.7.2021), lucka.gabriel (od 27.7.2021), hornicek (od 27.7.2021), petrahrad (od 29.7.2021), kristyna31 (od 29.7.2021), bohac2002 (od 29.7.2021), d.cesek (od 29.7.2021), forejtova.kamca (od 30.7.2021), slecna.barova (od 2.8.2021), verca15 (od 4.8.2021), marf (od 4.8.2021), ebau (od 5.8.2021), kaca (od 29.5.2013), kluzdavid (od 20.6.2016), peskova.marta (od 10.8.2021), kuba.a.as (od 10.8.2021), blue.racing (od 11.8.2021), luj (od 12.8.2021), lenkakufova (od 12.8.2021), framaf (od 17.8.2021), pavtrc (od 22.7.2019), pavtrc (od 22.7.2019), z.capek (od 21.8.2021), nessieccx (od 25.8.2021), martin.prudek (od 28.8.2021), sedlackova.berta (od 11.9.2021), unihocplayer (od 27.5.2015), rk24 (od 14.2.2022), hanara (od 4.3.2022), hanara (od 4.3.2022), zdenka.medova (od 16.3.2022), solarik.martin (od 21.6.2020), prachar (od 19.4.2022), thornicek (od 20.1.2020), snehulak (od 20.4.2022), jirka.kohoutek (od 27.4.2022), tygr22 (od 4.2.2015), petan.sykora (od 2.5.2022), adam.filipensky (od 3.5.2022), adam.filipensky (od 3.5.2022), zreza (od 23.6.2021), dopi (od 11.5.2022), elinavratilova7 (od 12.5.2022), dopi (od 11.5.2022), hana.hruza (od 15.5.2018), soukup (od 30.5.2021), nema.m (od 27.5.2022), misa (od 28.5.2022), misa (od 28.5.2022), martin0 (od 28.5.2022), nema.m (od 27.5.2022), sysdan (od 31.5.2022), honmartin (od 1.6.2022), mart (od 2.6.2022), fastrackids (od 3.6.2022), krizumartin (od 6.6.2022), skipy (od 7.6.2022), mau.d (od 8.6.2022), durychovi (od 8.6.2022), ramartan (od 10.6.2022), barkii (od 10.6.2022), malcovi (od 13.6.2022), dakota (od 6.3.2014), scrafa (od 13.6.2022), jan.tvrdik (od 14.6.2022), lone_wolf (od 14.6.2022), jakubpavlk (od 14.6.2022), sakalenka (od 14.6.2022), gerbo (od 15.6.2022), sakalenka (od 14.6.2022), petr2311 (od 16.6.2022), veve.skoupa (od 17.6.2022), frantisek.jakub (od 18.6.2022), jardadufek (od 19.6.2022), jkoudela (od 20.6.2022), zlatr (od 21.6.2022), matyf1999 (od 21.6.2022), dakota (od 6.3.2014), marta (od 22.6.2022), novotnymichal79 (od 23.6.2022), balekovaveronika (od 24.6.2022), jirka.lungren (od 27.6.2022), krystof.blazek (od 29.6.2022), hladikpa (od 1.7.2022), jan.mudron (od 3.7.2022), petra.pavlikova (od 5.7.2022), michaldajc82 (od 6.7.2022), vanous (od 28.5.2015), roman.kunhart (od 8.7.2022), macak.jiri (od 9.7.2022), psimandlova (od 9.7.2022), mka.tisk (od 10.7.2022), ewe (od 11.7.2022), ewe (od 11.7.2022), dadlor (od 11.7.2022), danik (od 12.6.2015), lestem24 (od 14.7.2022), kama (od 14.7.2022), timi (od 25.7.2022), meritum (od 1.7.2014), salik.saly (od 11.6.2018), josefsabl (od 31.7.2019), kordiak232 (od 14.8.2022), mm.smetak (od 26.8.2022), l.matejkova11 (od 15.3.2023), svobi9 (od 17.4.2023), rolli (od 30.5.2021), chourin (od 2.5.2023), michal.benes (od 28.6.2019), tetourd (od 6.6.2015), jana.chemik (od 22.6.2020), magdalena.parizkova (od 18.5.2023), direx (od 12.4.2017), meritum (od 1.7.2014), poppi (od 27.5.2023), vialli (od 30.5.2023), kristynastikova (od 2.6.2023), p.douda (od 21.6.2016), klarka.betincova (od 7.6.2023), jindrova21 (od 8.6.2023), petr.sevcik (od 8.6.2023), honzahky (od 9.6.2023), milka (od 5.8.2014), peroxidos (od 11.6.2023), trnka.jakub (od 11.6.2023), milka (od 5.8.2014), janette2 (od 12.6.2023), matej7bartos (od 13.6.2023), dominik.hoza (od 14.6.2023), miroslavvalenta27 (od 15.6.2023), eva.lipovska (od 15.6.2023), ma11112 (od 16.6.2023), sebas (od 19.6.2023), koutnypeta (od 19.6.2023), hananovakova01234 (od 21.6.2023), zavodnikova.linda (od 21.6.2023), petka (od 22.6.2023), dr.balcar (od 27.6.2022), tomashladny (od 27.6.2023), tomashladny (od 27.6.2023), tino.pataky (od 29.6.2023), standa71 (od 27.5.2019), michal.vraspir (od 29.6.2023), joska (od 1.7.2023), pelisek (od 3.7.2023), bahasa77 (od 24.6.2013), victory.m (od 6.7.2022), petakova.katerina (od 5.7.2023), vaclav.votoupal (od 8.7.2023), honza.kubicek (od 12.7.2023), erbsovi (od 19.7.2023), seredovasy (od 26.7.2023), dedinovalucie (od 2.8.2023), petrdabrowski (od 3.8.2023), thornicek (od 20.1.2020), mirekpomsar (od 14.8.2023), hanakoviradost (od 14.8.2023), tomas.pokorny (od 1.9.2023), petapetahla (od 21.11.2023), angerova.eliska (od 13.1.2024), bara16.martinkova (od 31.3.2024), anetanejtkova12 (od 18.4.2023), cristoss86 (od 18.4.2024)

Půjčovna lodí Sázava

Sledujete netrpělivě každý rok stav vodočtu v Nespekách, a jakmile dosáhne vymodlených stupňů, žhavíte kabely a hledáte na internetu nejbližší půjčovnu lodí? Zkuste se tentokrát rovnou mrknout na pujcovnasazava.eu. V přehledném seznamu najdete jak velké, osvědčené - tak i méně známé nebo nově vznikající půjčovny kánoí, kajaků a raftů na řece Sázavě.

Partnerský katalog půjčoven lodí působících na řece Sázava.