Lužnice

O řece

Řeka Lužnice je jedním z významných jihočeských toků. Při své celkové délce 208 km nabízí pro vodácké využití plných 146 kilometrů. Její pramen a část horního toku leží v sousedním Rakousku. Oproti ostatním řekám v jižních Čechách teče díky malému spádu většinou pomalu, nabízí ale velké množství atraktivních jezů. Ty jsou běžně dobře sjízdné, za výrazně zvýšeného stavu vody a za povodní mohu však být nebezpečné, stačí si připomenout například jez v Dráchově a pomníčky na něm. Výchozím bodem pro horní část Lužnice bývá často Nová Ves, ležící nedaleko státních hranic. Tuto řeku lze doporučit i pro začátečníky a sjíždět ji v otevřených lodích. Úroveň horní a střední části toku odpovídá označení ZWC, ačkoli například v úseku mezi Táborem a Dobronicemi jsou i pasáže, které si zaslouží označení WW I. Pod Majdalenou se řeka dělí na dvě ramena, označovaná jako Stará a Nová. V minulosti totiž kromě napájení a regulace vody pro síť rybníků sloužila i jako kanál pro splavování dřeva v podobě vorů, čemuž byla přizpůsobována. Stará řeka vytváří mnoho meandrů, je poměrně zarostlá a stav vody nebývá vždy optimální. Pokud byste se přesto rozhodli na Starou řeku vydat, je třeba na vodočtu v Kazdovně mít nejméně 70 centimetrů. Plavba po Staré řece je romantická, jsou tu však v úseku rezervace v platnosti omezení výstupu. Na Nové řece problémy mít nebudete, uměle vytvořený tok v délce 13 kilometrů má vody dostatek. Až k Veselí nad Lužnicí se nacházíte v chráněné oblasti, kde platí předpisy, omezující striktně táboření.

Jedná se o vhodný tip na několikadenní výlet, kempy a tábořiště najdete po celé délce toku, stejně tak všude seženete něco k zakousnutí a zapití. Přenocovat lze pohodlně v kempech v Suchdole nad Lužnicí, na Majdaleně, oblíbené je tábořiště ve Veselí, v Soukeníku, vodácké kempy Harachovka i Matoušovský mlýn, Dobronice, několik kempů je i v Kolodějích. V horkých letních měsících myslete na repelenty proti hmyzu, který dokáže být občas v klidnějších pasážích velmi dotěrný a nepříjemný. Dojet můžete pohodlně až k soutoku s Vltavou, nejčastějším místem pro ukončení trasy bývají Koloděje nad Lužnicí. Spodní úsek je na úrovni ZWB. Pro sjetí celé řeky počítejte s pěti až sedmi dny. Spojení je velmi dobré po silnici i železnicí.

Půjčovny lodí Lužnice

Vybrané půjčovny lodí na řece Lužnice, které se angažují ve službě Vodáci sobě a mají nejlepší výsledky.

 1. půjčovna lodí sports x13 / x11 / x0 / celkem 69 aukcí
 2. půjčovna lodí bintas x38 / x27 / x0 / celkem 148 aukcí
 3. půjčovna lodí veronica x18 / x19 / x3 / celkem 89 aukcí
 4. půjčovna lodí vservis x19 / x15 / x0 / celkem 81 aukcí
 5. půjčovna lodí cvaknise x12 / x11 / x0 / celkem 93 aukcí
 6. půjčovna lodí marie x44 / x29 / x1 / celkem 215 aukcí
 7. půjčovna lodí jokota x28 / x36 / x0 / celkem 147 aukcí
 8. půjčovna lodí jakubec x3 / x2 / x0 / celkem 19 aukcí
 9. půjčovna lodí lora x3 / x2 / x0 / celkem 10 aukcí
 10. půjčovna lodí vydra x4 / x3 / x0 / celkem 25 aukcí
 11. půjčovna lodí titanic x0 / x1 / x0 / celkem 6 aukcí

Vodácká trasa Lužnice

Kudy Lužnice teče.

 

 • Suchdol nad Lužnicí
 • Hamr
 • Majdalena
 • Stříbřecký Most (Nová řeka)
 • Mláka (Nová řeka)
 • Stará Hlína
 • Jemčina (Nežárka)
 • Lužnice
 • Veselí nad Lužnicí - ostrov
 • Dráchov - Karvánky
 • Soběslav - Spartak
 • Roudná - Pohoda
 • Planá nad Lužnicí u jezu
 • Sezimovo ústí - Soukeník
 • Tábor - Suchomelův ostrov
 • Tábor
 • Harrachovka
 • Lužničanka
 • Dobronice
 • Bechyně - Lišky
 • Bechyně - pod žel. mostem
 • Týn nad Vltavou

Vybrané aukce

Výběr aukcí, které skončily úspěšně nebo byly jinak vodácky zajímavé.

Aukce #94 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 8 dvojmístných plastových kánoí (8-10 lodí, bez vest pouze pádla a barely) voda zrušena.

Aukce #206 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 10 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #224 trasa Veselí nad Lužnicí - ostrov - Týn nad Vltavou na 6 dvojmístných plastových kánoí (Ke každé lodi nejlépe barel+pádla+vesty+vak+pojištění proti krádeži a poškození) voda proběhla.

Aukce #267 trasa Suchdol nad Lužnicí - Tábor - Suchomelův ostrov na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #317 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - Lišky na 5 dvojmístných plastových kánoí (+/-1 loď +pádla+barely+vesty) voda proběhla.

Aukce #406 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Bechyně - pod žel. mostem na 3 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #408 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 4 dvojmístné plastové kánoe (stačí pouze jedna vesta celkem) (Konec ve Veselí není jistý, ještě nevíme kam za ty tři dny dojedeme.) voda proběhla.

Aukce #414 trasa Mláka - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #424 trasa Majdalena - Hamr na 5 trojmístných plastových kánoí (Potřebujeme plavidla pro 16 osob, přičemž rozhodující je pro nás cena (jde o dětský tábor a peněz není nazbyt). Proto budeme zvažovat i nabídku jiných plavidel, například raftů.) voda proběhla.

Aukce #436 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #460 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - pod žel. mostem na 1 dvojmístná plastová kánoe (ideálně Samba) voda proběhla.

Aukce #465 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Týn nad Vltavou na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #468 trasa Suchdol nad Lužnicí - Malšice - Salón Lužnice na 4 dvojmístné plastové kánoe (Pokud to nezmění cenu, rádi převezmeme výbavu již 25. 7. večer.) voda proběhla.

Aukce #499 trasa Suchdol nad Lužnicí - Majdalena na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #505 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Bechyně - pod žel. mostem na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #506 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - pod žel. mostem na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #514 trasa Veselí nad Lužnicí - ostrov - Soběslav - Spartak na 1 dvojmístná plastová kánoe (poptávám stabilnější loď ( tzn. ne Vydra ) plast, laminát) (prosím o cenu s dopravou i bez ( jsme schopní si dopravu zajistit případně i vlastním vozem )) voda proběhla.

Aukce #535 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 3 dvojmístné plastové kánoe (pádla komplet, barely pouze 2, vesta jen 1x) voda proběhla.

Aukce #576 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 8 dvojmístných plastových kánoí (Rádi bychom eventuálně využili možnost dopravy řidičů zpět.) voda proběhla.

Aukce #581 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #588 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 3 dvojmístné plastové kánoe (Nabízejte prosím pouze vydry. 4 dospělí, dvě děti 4 a 5 let. Počítám se dvěma barely do lodi, hodil by se jeden až dva loďáky navíc.) (Automaticky předpokládám, že půjčovna má lodě řádně pojištěné a proto nezodpovídáme za jejich případné zcizení, nebo nechtěné poškození.) voda proběhla.

Aukce #613 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 2 dvojmístné plastové kánoe (Zajímá nás i zpětný odvoz řidiče z Veselí nad Lužnicí pro auto do Suchdola.) voda proběhla.

Aukce #643 trasa Planá nad Lužnicí u jezu - Bechyně - pod žel. mostem na 6 šestimístných nafukovacích raftů voda proběhla.

Aukce #651 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Týn nad Vltavou na 4 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #656 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 6 dvojmístných plastových kánoí (nejlépe Samba , + pádla + vesty 12x) (+ prosím kalkulaci dopravy a)neděle, řidiči (3x) z Veselí do Suchdola b)pátek, všichni lidi ( 12x) z Veselí od aut na start do Suchdola) voda zrušena.

Aukce #661 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - pod žel. mostem na 2 dvojmístné plastové kánoe (Nabízíte někdo dovoz zavazadel/stan,sp.pytel,náhr.oblečení/denně navečer po trase? Potřeboval bych parking pro auto na začátku a popř.odvoz na konci k autu.Díky za tipy) voda proběhla.

Aukce #705 trasa Suchdol nad Lužnicí - Tábor - Suchomelův ostrov na 12 dvojmístných plastových kánoí a 1 jednomístný plastový kajak (Jsme dětské občanské sdružení, můžete nám poskytnout slevu na hromadnou objednávku?) voda proběhla.

Aukce #716 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - pod žel. mostem na 3 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe (pádla 8 ks, barely 8ks, 1ks vesta pro dítě 8 let) (Požadavky - dovoz vybavení do Bechyně, převoz účastníků 9 lidí a vybavení z Hamru do Tábora 16.7.2014 v cca 16.00 hod., převzetí vybavení v cíli v Bechyni. Uvítáme bezpečné parkování aut 2 ks v Bechyni po dobu plavby) voda proběhla.

Aukce #732 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 10 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den, prosím o cenu pro náš putovní dětský tábor pořádaný DDM.) voda proběhla.

Aukce #750 trasa Suchdol nad Lužnicí - Hamr na 6 dvojmístných plastových kánoí (Pokud možno Samba) voda zrušena.

Aukce #753 trasa Suchdol nad Lužnicí - Stará Hlína na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #800 trasa Veselí nad Lužnicí - ostrov - Sezimovo ústí - Soukeník na 1 trojmístná plastová kánoe (Zdravím, když nabídnete dobrou cenu, ještě bych mohl zlanařit další dvě lodě. Mějte se, David) voda proběhla.

Aukce #807 trasa Suchdol nad Lužnicí - Stará Hlína na 3 dvojmístné plastové kánoe (barely,) (chteli bychom tri lode,barely,padla,nemame dopravu ) voda proběhla.

Aukce #827 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - pod žel. mostem na 2 trojmístné plastové kánoe (Cíl cesty není přesný,záleží kam se nám podaří dojet.) voda proběhla.

Aukce #840 trasa Suchdol nad Lužnicí - Jemčina na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #850 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Bechyně - pod žel. mostem na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #853 trasa Suchdol nad Lužnicí - Hamr na 7 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den, rozhodujeme se mezi dvěma variantami. Za prvé buď ze Suchdola do Hamrů. Za druhé ze Suchdola do Majdaleny v pátek. Z Majdaleny starou řeku v sobotu. Z Majdaleny novou řeku. Záleží za jakých podmínek je možný převoz a posádky v sobotu večer zpět do Majdaleny.) voda proběhla.

Aukce #854 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Týn nad Vltavou na 5 dvojmístných plastových kánoí a 1 jednomístný plastový kajak voda proběhla.

Aukce #856 trasa Suchdol nad Lužnicí - Soběslav - Spartak na 1 trojmístná plastová kánoe (Kanoe Turan, nebo Roka) voda zrušena.

Aukce #891 trasa Suchdol nad Lužnicí - Soběslav - Spartak na 3 dvojmístné plastové kánoe (3x Vydra, 4x pádlo na osobu 160 cm, 1x pádlo na osobu 175 cm; 5x barel 50 l, 3x vesta,) (Potřebuji zaparkovat auto od 20.6. do 23.6.2014 na hlídaném parkovišti.Dostat se zněj 20.6.ráno do Suchdola n/L a 23.6.2014 mezi 13:00-14:00 dostal ze Soběslavi na dané parkoviště pro auto.) voda proběhla.

Aukce #893 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Bechyně - pod žel. mostem na 1 dvojmístná plastová kánoe a 5 trojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #896 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - pod žel. mostem na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #905 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 3 dvojmístné plastové kánoe a 1 dvojmístná nafukovací kánoe (10 ks pádel, barel 1 ks, vesta pro dospělé 4 ks, vesta střední 4 ks, vesta dětská 4 ks, vzduchová pumpa ks 1) voda proběhla.

Aukce #921 trasa Suchdol nad Lužnicí - Soběslav - Spartak na 11 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #949 trasa Suchdol nad Lužnicí - Hamr na 4 dvojmístné plastové kánoe (Možnost zaparkování dvou vozidel.) voda proběhla.

Aukce #974 trasa Veselí nad Lužnicí - ostrov - Bechyně - pod žel. mostem na 2 šestimístné nafukovací rafty (Žádáme o dopravu lodí do Veselí nad Vltavou a následné vyzvednutí v Bechyni.) voda zrušena.

Aukce #976 trasa Suchdol nad Lužnicí - Tábor - Suchomelův ostrov na 4 dvojmístné plastové kánoe (plus 1 kanoe k vyzvednutí 24.7 večer v lužnici) voda proběhla.

Aukce #995 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - pod žel. mostem na 1 trojmístná plastová kánoe (2pádla a 1dětské) (3 - místná kanoe) voda zrušena.

Aukce #1043 trasa Suchdol nad Lužnicí - Soběslav - Spartak na 6 dvojmístných plastových kánoí (Měli bychom zájem o přepravu bagáže) voda zrušena.

Aukce #1079 trasa Majdalena - Stará Hlína na 2 dvojmístné plastové kánoe (Na obě lodi nám bude dohromady stačit jeden barel.) voda proběhla.

Aukce #1084 trasa Soběslav - Spartak - Bechyně - pod žel. mostem na 4 dvojmístné plastové kánoe (ke každé lodi dvě pádla a barel) voda proběhla.

Aukce #1103 trasa Veselí nad Lužnicí - ostrov - Bechyně - pod žel. mostem na 2 šestimístné nafukovací rafty (Žádáme o dopravu lodí na místo startu a z cíle.) voda proběhla.

Aukce #1116 trasa Suchdol nad Lužnicí - Stará Hlína na 3 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe (Zohlednit prosím dopravu cca 5 osob zpět do Suchdola nad Lužnicí.) voda proběhla.

Aukce #1151 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 3 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #1153 trasa Hamr - Bechyně - pod žel. mostem na 7 dvojmístných plastových kánoí (Uvažujeme o alternativním cíly Koloděje nebo Týn nad V. Datum začátku a konce by se neměnil. Jen pro případ, že by nám to pěkně jelo. Jak by změna cíle zahýbala s cenou dopravy lodí?) voda proběhla.

Aukce #1187 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 3 trojmístné plastové kánoe (6 × pádlo a 1 dětská vesta) voda proběhla.

Aukce #1195 trasa Sezimovo ústí - Soukeník - Malšice - Salón Lužnice na 2 trojmístné nafukovací kánoe (Prosila bych kanoe dopravit do Sezimáku a vyzvednout je u Stádleckého mostu., ke kanoi potřebujeme 4 pádla a 4 vesty.) voda proběhla.

Aukce #1197 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Malšice - Salón Lužnice na 1 trojmístná plastová kánoe a 1 devítimístný nafukovací rafte (nebo 2 rafty pro odpovídající počet osob) (doprava pro 3 řidiče zpět z kempu na místo startu) voda proběhla.

Aukce #1203 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - pod žel. mostem na 4 dvojmístné plastové kánoe (7x pádlo, 4x vesta, 3x vak (80l), 4x barel) a 1 trojmístná plastová kánoe (2x padlo, 1x vesta, 1x vak (80l), 1x barel) (Možnost změny místa ukončení a případná přeprava k nádraží.) voda proběhla.

Aukce #1205 trasa Suchdol nad Lužnicí - Tábor - Suchomelův ostrov na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 dvojmístná nafukovací kánoe voda zrušena.

Aukce #1235 trasa Roudná - Pohoda - Bechyně - pod žel. mostem na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1252 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - pod žel. mostem na 6 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den, plánujeme jet ze Suchdola do Hamru a poté (13.8. odpoledne) potřebujeme lodě převézt do Tábora, odkud doplujeme do Bechyně. Také by nás zajímalo, jaký je příplatek za převoz zavazadel mezi kempy. Předem děkuji za odpověď.) voda proběhla.

Aukce #1278 trasa Suchdol nad Lužnicí - Soběslav - Spartak na 2 dvojmístné plastové kánoe (Klasicky bych ráda k lodi 2 barely, 2 pádla, 2vesty. Pokud by bylo možné i ocelové lanko se zámečkem, bylo by to fajn. ) voda proběhla.

Aukce #1279 trasa Veselí nad Lužnicí - ostrov - Soběslav - Spartak na 1 dvojmístná plastová kánoe (Máme možnost loď vyzvednout o den dříve, tzn. 14.8. v odpoledních/večerních hodinách (po doplutí z Hamru do Veselí).) voda proběhla.

Aukce #1290 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1293 trasa Suchdol nad Lužnicí - Majdalena na 2 čtyřmístné nafukovací rafty (dva rafty + pádla pro 4 dospělí + 4 děti do 7 let (vesty pro děti)) voda proběhla.

Aukce #1303 trasa Suchdol nad Lužnicí - Jemčina na 1 trojmístná plastová kánoe (plavbu potvrdime telefonicky po ukonceni aukce) (1ks samba 3mistna, 2ks padlo + 1ks padlo detske, 1ks vesta detska, 2ks barel, material pokud mozno chceme zapujcit (na startu) i odevzdat (v cili) v pujcovne v kempu) voda proběhla.

Aukce #1363 trasa Suchdol nad Lužnicí - Hamr na 7 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1370 trasa Suchdol nad Lužnicí - Tábor - Suchomelův ostrov na 4 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #1382 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Bechyně - pod žel. mostem na 4 dvojmístné plastové kánoe (Vydra) voda proběhla.

Aukce #1383 trasa Suchdol nad Lužnicí - Mláka na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1410 trasa Majdalena - Soběslav - Spartak na 6 dvojmístných plastových kánoí (nebo 5 dvoumístných a jedna trojmístná) (uvítám možnost v případě nepříznivého počasí dopravu na jinou sjízdnou řeku v okolí (Vltava, Otava, Sázava)) voda proběhla.

Aukce #1412 trasa Suchdol nad Lužnicí - Planá nad Lužnicí u jezu na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #1444 trasa Suchdol nad Lužnicí - Majdalena na 7 dvojmístných plastových kánoí (14 dospělých, 14 pádel, 14 vest, 7 barelů) a 2 trojmístné plastové kánoe (5 dospělých, 1 dítě, 5 pádel dospělých, 1 dětské, 5 vest dospělých, 1 dětská, 2 barely) a 4 čtyřmístné nafukovací rafty (8 dospělých, 7 dětí, 8 pádel dospělých, 6 dětských, 8 vest dospělých, 8 dětských, 4 barely) a 1 šestimístný nafukovací rafte (2 dospělí, 3 děti, 2 pádla dospělá, 3 dětská, 2 vesty dospělé, 3 dětské, 1 barel) (Nejsem si jist, zda je naše trasa průjezdná těmi rafty, proto prosím o komentář.) voda proběhla.

Aukce #1462 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Bechyně - pod žel. mostem na 5 dvojmístných plastových kánoí (prosím se vším příslušenstvím ke každé lodi - pádla, vesty i barely pro každého) voda proběhla.

Aukce #1473 trasa Suchdol nad Lužnicí - Soběslav - Spartak na 7 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1561 trasa Suchdol nad Lužnicí - Tábor - Suchomelův ostrov na 1 trojmístná plastová kánoe voda zrušena.

Aukce #1575 trasa Suchdol nad Lužnicí - Majdalena na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe (Doprava řidiče na místo výjezdu. Děkuji. Ludvík Farkaš) voda proběhla.

Aukce #1591 trasa Suchdol nad Lužnicí - Sezimovo ústí - Soukeník na 3 dvojmístné plastové kánoe (potřebuji 3 lodě s padly a vestami pro 4 dospělé a 5 dětí.) voda proběhla.

Aukce #1633 trasa Suchdol nad Lužnicí - Roudná - Pohoda na 9 dvojmístných plastových kánoí (Měli bychom zájem o převoz bagáže.) voda proběhla.

Aukce #1640 trasa Suchdol nad Lužnicí - Soběslav - Spartak na 13 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den, pojedeme dohromady 2 party. 1. 19.6. - 21.6. 2. 20.6. - 22.6. S tím, že by se začínalo pá - ne a so - po, počet lodí +-13) voda proběhla.

Aukce #1651 trasa Suchdol nad Lužnicí - Tábor - Suchomelův ostrov na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1705 trasa Suchdol nad Lužnicí - Soběslav - Spartak na 1 dvojmístná plastová kánoe (k této kánoe potřebujeme jen 2x pádlo) a 2 trojmístné plastové kánoe (potřebujeme pouze 2x barel, 1x dětská vesta, 1x dětské pádlo) (Kánoe pro dvě osoby bude končit až 24.7. v Bechyni.) voda proběhla.

Aukce #1729 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 5 šestimístných nafukovacích raftů (včrtně pádel, vest a barelů) (Dobrý den Organizuji 3 denní splouvání Lužnice ve dnech 24. až 26.7.2015 pro skupinu asi 30 lidí. cca 12 dětí ve věku 6-15 let a zbytek dospělí. Zašlete mi prosím cenovou nabídku na pronájem pěti 6ti místných raftů všetně pádel, vest a barelů. Trasa Suchdol-Majdalena-(stará řeka)-Lužnice-Veselí nad Lužnicí. Je možné u vás objednat i denní přepravu zavazadel do jednotlivých cílových míst? Děkuji za odpověď) voda proběhla.

Aukce #1738 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - Lišky na 8 dvojmístných plastových kánoí (24. dopoledne bychom chtěli převézt cca 16 osob i z bagáží a loděmi (8 kanoí) z Veselí nad Lužnicí do Tábora) voda proběhla.

Aukce #1794 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Bechyně - pod žel. mostem na 3 šestimístné nafukovací rafty (velikost raftu může být jiná, potřebujeme 2-3 rafty pro 9 dospělých a 10 dětí (od 7 do 15 let)) voda proběhla.

Aukce #1800 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - pod žel. mostem na 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #1822 trasa Suchdol nad Lužnicí - Sezimovo ústí - Soukeník na 3 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #1837 trasa Suchdol nad Lužnicí - Soběslav - Spartak na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #1852 trasa Suchdol nad Lužnicí - Stará Hlína na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #1881 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - pod žel. mostem na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1882 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 3 dvojmístné plastové kánoe a 1 jednomístný plastový kajak voda proběhla.

Aukce #1909 trasa Suchdol nad Lužnicí - Planá nad Lužnicí u jezu na 14 dvojmístných plastových kánoí (26 PÁDEL; 19 VEST; 8 BARELŮ) (SPECIFICKÝ POŽDAVEK JE ŽE POKUD NEBUDE SJÍZDNÁ LUŽNICE BUDEME CHTÍT PŮJČIT LODĚ NA BEROUNCE, PŘESNÝ START A CÍL ANI NA JEDNÉ ŘECE NEMÁME URČEN, PEVNÝ JE TERMÍN A VYBAVENÍ) voda proběhla.

Aukce #1968 trasa Suchdol nad Lužnicí - Majdalena na 2 dvojmístné nafukovací kánoe voda proběhla.

Aukce #1984 trasa Majdalena - Bechyně - Lišky na 5 dvojmístných plastových kánoí (kanoe včetně 2 pádel, 2 barelů, 2 vest) voda proběhla.

Aukce #2033 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - pod žel. mostem na 6 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #2079 trasa Suchdol nad Lužnicí - Roudná - Pohoda na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe voda zrušena.

Aukce #2099 trasa Suchdol nad Lužnicí - Stará Hlína na 1 dvojmístná nafukovací kánoe voda proběhla.

Aukce #2121 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - pod žel. mostem na 3 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2139 trasa Suchdol nad Lužnicí - Hamr na 1 dvojmístná plastová kánoe (bez vest a barelu) a 2 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2152 trasa Majdalena - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 3 trojmístné plastové kánoe (3x dětská vesta pro 2x5 roku věku a 1x pro tří leté dítě. Jedno dětské pádl.o) voda proběhla.

Aukce #2174 trasa Suchdol nad Lužnicí - Majdalena na 6 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #2191 trasa Suchdol nad Lužnicí - Majdalena na 1 trojmístná plastová kánoe (2 dospělí, 2 děti ( 9, 3 )) voda proběhla.

Aukce #2258 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - pod žel. mostem na 8 dvojmístných plastových kánoí (Vydra) ( ) voda proběhla.

Aukce #2260 trasa Suchdol nad Lužnicí - Dráchov - Karvánky na 10 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #2374 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 5 dvojmístných plastových kánoí (Rádi bychom 2. den spluli Starou řeku a 3. den Novou řeku, proto poptávám také možnost dopravy lodí dne 10.6.2016 odpoledne ze Staré Hlíny do tábořiště Majdalena. Osoby dopravíme sami, ale pokud by byla možnost dopravy i 10 osob (5 dospělých a 5 školních dětí), bylo by to ještě lepší.) voda proběhla.

Aukce #2375 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #2384 trasa Suchdol nad Lužnicí - Majdalena na 5 dvojmístných nafukovacích kánoí voda proběhla.

Aukce #2435 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 3 dvojmístné plastové kánoe (se standardní výbavou - pádla, vesty, barel) a 2 trojmístné plastové kánoe (se standardní výbavou - pádla, vesty, barel) (Přistavení lodí do Suchdola nad Lužnicí, převzetí zpět u Spáleného mostu - Krkavec) voda proběhla.

Aukce #2436 trasa Suchdol nad Lužnicí - Soběslav - Spartak na 5 dvojmístných plastových kánoí (včetně vest, barelů a pádel) voda proběhla.

Aukce #2439 trasa Suchdol nad Lužnicí - Dráchov - Karvánky na 5 dvojmístných plastových kánoí (10 pádel+10barelů) a 1 trojmístná plastová kánoe (2pádla+1barel+1 dětská vesta) (+ cena za dovoz lodí na start a predání v cíly.) voda proběhla.

Aukce #2513 trasa Suchdol nad Lužnicí - Soběslav - Spartak na 7 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #2528 trasa Planá nad Lužnicí u jezu - Bechyně - pod žel. mostem na 8 dvojmístných plastových kánoí (8 lodí ideálně samba) voda proběhla.

Aukce #2630 trasa Suchdol nad Lužnicí - Soběslav - Spartak na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #2647 trasa Suchdol nad Lužnicí - Soběslav - Spartak na 4 dvojmístné plastové kánoe (Dobrý den, rádi bychom si nechali auta v Soběslavi v kempu 2.7., nebo vodácké půjčovně a nechali se i s loděma dovézt do Suchdolu. Bude nás asi 8.) voda proběhla.

Aukce #2690 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Bechyně - pod žel. mostem na 8 dvojmístných plastových kánoí (Prosim o nabidku vcetne padel, barelu nebo lodniho pytle.) voda zrušena.

Aukce #2799 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 5 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe (Prosím o předběžnou kalkulaci ceny, děkuji.) voda proběhla.

Aukce #2839 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 2 dvojmístné plastové kánoe (Prosim o nabidku 2 lodi pro 4 osoby. Dekuji, Pavel Marik) voda proběhla.

Aukce #2851 trasa Suchdol nad Lužnicí - Stříbřecký Most (Nová řeka) na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2906 trasa Suchdol nad Lužnicí - Jemčina (Nežárka) na 1 dvojmístná plastová kánoe (Dobrý den, chtěl jsem se Vás zeptat, zda máte k zapůjčení na Lužnici loď v termínu 25-27.7 i s malým příslušenstvím? Plánuji výlet s 3letým synem 25.7. ze Suchodolu nad Lužnicí do 27.7 hráz Rožumberského rybníka. Chtěl bych si zapůjčit loď, jedno pádlo, dětskou vestu, barel a houbu. Vlastní dopravu pro loď zpět nemám. Je možné si požadované věci v daném termínu od Vás zapůjčit? Děkuji s pozdravem Ivo Proks) voda proběhla.

Aukce #2907 trasa Suchdol nad Lužnicí - Dráchov - Karvánky na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2930 trasa Suchdol nad Lužnicí - Soběslav - Spartak na 9 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #2959 trasa Suchdol nad Lužnicí - Stará Hlína na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe (Dobrý večer poptavam 2 kánoe+vybavení,3 dospělí,2 děti... předem děkuji za nabídky) voda proběhla.

Aukce #2961 trasa Suchdol nad Lužnicí - Dráchov - Karvánky na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2964 trasa Veselí nad Lužnicí - ostrov - Bechyně - pod žel. mostem na 5 dvojmístných plastových kánoí (2 pádla, 2 vesty, 2 barely - prosím připojit až 30.7. ráno) (Pojištění proti poškození a krádeži (velkou) výhodou. 4 lodě 28.-31.7., jednu loď s výbavou přidat extra 30.7. k chatkám U Ježka, Pintova 1030, Tábor. Kdyby to nebylo možné, tak si ji vyzvedneme na Suchomelu. Odevzdáme dohromady.) voda proběhla.

Aukce #2986 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3034 trasa Soběslav - Spartak - Bechyně - pod žel. mostem na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3064 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Bechyně - pod žel. mostem na 2 dvojmístné plastové kánoe (Čas startu a cíle jsou orientační a lze s nimi hýbat, to samé se startem a cílem, jde nám o dva dny na vodě. Potřebovali bychom někde bezpečně zaparkovat auto v místě startu.) voda proběhla.

Aukce #3110 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - pod žel. mostem na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3116 trasa Suchdol nad Lužnicí - Hamr na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #3124 trasa Suchdol nad Lužnicí - Majdalena na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #3154 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 4 dvojmístné plastové kánoe (7 dospělých lidí = 7 pádel + 7 vest, barelů pouze 5. Požadujeme pojištění + zámek na lodě.) voda proběhla.

Aukce #3313 trasa Suchdol nad Lužnicí - Lužničanka na 2 dvojmístné plastové kánoe (2x dětské pádla 2x vesta pro děti) a 3 trojmístné plastové kánoe (6x dětské pádla 6x vesta pro děti) (Rádi bychom, jestli je to možné, vynechat úsek Soběslav-Tábor a převést tam lodě. a jet opět až z Tábora. Díky. S pozdravem Martin Čáp) voda proběhla.

Aukce #3333 trasa Suchdol nad Lužnicí - Stará Hlína na 5 dvojmístných plastových kánoí a 1 jednomístný plastový kajak (odvoz alespoň jednoho vodáka do Majdaleny po vrácení lodí.) voda proběhla.

Aukce #3358 trasa Majdalena - Dráchov - Karvánky na 4 dvojmístné plastové kánoe (doplňující info: prosím o cenovou nabídku včetně dopravy pro 4 plastové lodě typu Tydra nebo Samba, 8 barelů 50 l, 5 vest a 8 pádel. Ahoj Karel) voda zrušena.

Aukce #3370 trasa Veselí nad Lužnicí - ostrov - Bechyně - Lišky na 15 dvojmístných plastových kánoí (kanoe vydra, počet je zatím cca) (Do Veselí přijedeme vlakem den před vyplutím. V Bechyni bychom požádali o dopravu celé party od vody na nádraží. Rádi bychom využili možnosti v den půjčení lodí u vás uschovat batohy, které bychom si vyzvedli v den vrácení lodí.) voda proběhla.

Aukce #3373 trasa Suchdol nad Lužnicí - Stará Hlína na 7 dvojmístných plastových kánoí (Jednalo by se o 7x komplet lodí pro 14 vodáků. Začátek 24.06. v v Suchdole. Konec 25.06 ve Staré hlíně. Podmínkou je odvoz zpět všch 14 vodáků ze Staré Hlíny do kempu Majdalena cca od 14 hod (na odvoz počkáme). Nejpozdější termín v Majdaleně je ale do 15:00 tam. (Potřebujeme stihnout vlak 15:45) Prosím o cenu zvlášť za vybavení a za odvoz lidí do Majdaleny. Prosím o info, kdy je nutné udělat přibližně objednávku, aby byla ještě volná kapacita. Předem díky moc.) voda proběhla.

Aukce #3385 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Bechyně - pod žel. mostem na 9 dvojmístných plastových kánoí a 8 trojmístných plastových kánoí ( Součástí objednávky by mělo být pojištění lodí a storno - stav vody a náhlé onemocnění.) voda proběhla.

Aukce #3409 trasa Suchdol nad Lužnicí - Stará Hlína na 16 dvojmístných plastových kánoí (počet vest bude nižší - upraven) (Plánujeme trasu: 2 dny Suchdol - Majdalena - Stará Hlína 3 den plavby Tábor - Lužničanka využijeme přepravu lodí, vlastní mít nebudeme) voda proběhla.

Aukce #3412 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 2 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3426 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 2 trojmístné plastové kánoe (2 dospělí a 2 děti do 10let na každé lodi) voda proběhla.

Aukce #3429 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 3 dvojmístné plastové kánoe a 8 trojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3433 trasa Lužnice - Roudná - Pohoda na 6 dvojmístných plastových kánoí a 3 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3443 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Týn nad Vltavou na 1 devítimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #3456 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 7 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3506 trasa Roudná - Pohoda - Bechyně - pod žel. mostem na 7 dvojmístných nafukovacích kánoí a 1 šestimístný nafukovací rafte (Dobrý den,měl bych upřesnění pro rozvoz bagáže: 27.7.-z Roudné do Tábora 28.7.-Z Tábora do Bečice 29.7.-z Bečice do Bechyně) voda proběhla.

Aukce #3520 trasa Suchdol nad Lužnicí - Lužnice na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3521 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3536 trasa Suchdol nad Lužnicí - Lužničanka na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3546 trasa Suchdol nad Lužnicí - Tábor - Suchomelův ostrov na 2 dvojmístné nafukovací kánoe (Dobrý den, chtěl bych si půjčit pouze nafukovací Pálavy 2x a to pro 4 os na 4 dny. Odjezd že Suchdolu je v pátek 2.6.2017 v 9h. ) voda proběhla.

Aukce #3570 trasa Dobronice - Bechyně - pod žel. mostem na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #3576 trasa Suchdol nad Lužnicí - Stará Hlína na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe (Na miste porcelanu pojede 9 leta dcerka) voda proběhla.

Aukce #3582 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 4 dvojmístné plastové kánoe a 2 dvojmístné nafukovací kánoe (Pokud by to šlo, tak Baraky popř. Pálavy.) (Celkem k vybavení lodí potřebujeme 11 velkých pádel a jedno dětské. 10 velkých vest a dvě dětské. Barely nepotřebujeme.) voda proběhla.

Aukce #3595 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Bechyně - pod žel. mostem na 3 dvojmístné plastové kánoe a 5 trojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #3597 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Bechyně - pod žel. mostem na 5 dvojmístných plastových kánoí a 5 trojmístných plastových kánoí a 1 jednomístný plastový kajak (jestli není kajak, tak kanoe plast (2 osoby) 4x a kanoe plast (3 osoby) 6x) (Prosíme o možnost převozu bagáže mezi tábořišti 24.6. Suchomelův ostruv-Veřejné tábořiště SALOON a 25.6. Veřejné tábořiště SALOON-Bechyně a převoz řidičů 25.6 do Tábora k autům.) voda proběhla.

Aukce #3638 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 6 dvojmístných plastových kánoí (stabilnější verze, pojedou i děti) voda proběhla.

Aukce #3641 trasa Majdalena - Jemčina (Nežárka) na 3 dvojmístné plastové kánoe voda vysoutěžena.

Aukce #3666 trasa Suchdol nad Lužnicí - Lužničanka na 4 dvojmístné plastové kánoe (chtěli bychom pouze lodě a pádla , to jest bez vest a barelů) (rádi by jsme měli možnost změnit cílovou stanici bez nějakých velkých problémů) voda proběhla.

Aukce #3703 trasa Lužnice - Tábor - Suchomelův ostrov na 10 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné plastové kánoe (Ahoj, poptávám 12-13 lodí pro partu 24-26 osob na termín 13. - 16.7. (čt-ne). Výdej v Lužnici, vrácení v Táboře. Do výbavy také vesty, pádla, barely (ideálně 12 barelů a 12 loďáků). Předem děkuji za nabídky a přeji krásný den. Veronika Červíková) voda proběhla.

Aukce #3717 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - Lišky na 2 dvojmístné plastové kánoe (Důležitou poznámkou pro půjčovnu je požadavek schopnosti přepravy lodí, nebo lodí a posádky, z Veselí n.L. ( nebo jeho bližšího okolí) do Tábora. Převoz by se konal v odpoledních hodinách třetího dne plavby t.j. 25.7. . Přesné místo dopravy v Táboře bych nechal na bližší dohodě, nebo spíš doporučení. Jakýmkoliv časům setkání a předání atd. jsme schopni v určíté míře vyhovět, a to vše telefonickou dohodou. ) voda proběhla.

Aukce #3750 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #3776 trasa Suchdol nad Lužnicí - Majdalena na 1 trojmístná nafukovací kánoe voda proběhla.

Aukce #3833 trasa Soběslav - Spartak - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 1 trojmístná plastová kánoe (dobry den .. rad bych si pujcil kanoe na jeden den .. start dopoledne, vraceni odpoledne .. v presnych casech se muzeme prizpusobit .. dekuji veselsky) voda proběhla.

Aukce #3843 trasa Soběslav - Spartak - Bechyně - pod žel. mostem na 7 dvojmístných plastových kánoí a 4 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3887 trasa Suchdol nad Lužnicí - Lužnice na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3992 trasa Suchdol nad Lužnicí - Majdalena na 2 dvojmístné plastové kánoe a 3 trojmístné plastové kánoe (Odvoz řidičů k autum. 1 dětská vesta ) voda proběhla.

Aukce #4137 trasa Roudná - Pohoda - Týn nad Vltavou na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #4222 trasa Suchdol nad Lužnicí - Soběslav - Spartak na 10 dvojmístných plastových kánoí (Ideálně kanoe Vydra nebo podobné) (Ahoj! Rád bych pro naši skupinku zajistil čtyřdení vodáckou dovolenou na Lužnici. Bude nás pravděpodobně 20 a začínali bychom v Suchdole nad Lužnicí v Kempu Vodácká Základna s cílem v Soběslavi. Rádi bychom si půjčili naše oblíbené Kanoe Vydra. Pro 20 lidí tedy 10 Kanoí. Chtěli bychom mít k dispozici převoz bagáže a stanů každý den mezi kempy. Předběžně Kemp Vodácká základna - Kemp Majdalena (na staré řece) - Kemp Lužnice - Vodácké tábořiště Ostrov - Soběslav. Kempy zatím vyjmenovávám jen orientačně, při přesném domlouvání ještě místa upřesním, případně si rád nechám poradit a nebo doporučit. Předem děkuji za nabídky, Radim) voda proběhla.

Aukce #4235 trasa Majdalena - Dráchov - Karvánky na 13 dvojmístných plastových kánoí (přeprava bagáže mezi kempy) voda proběhla.

Aukce #4268 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 4 dvojmístné plastové kánoe (Dobrý den, rád bych Vás požádal o nabídku na půjčení 4 lodí typu vydra nebo samba (loď pro 2 osoby) v termínu 12-15.7. od Suchdola nad Lužnicí do Veselí nad Lužnicí, ke každé 2 pádla a 2 barely, 2 vesty a případně jednu houbu, pokud je nabízíte k zápůjčce. Pokud nabízíte zápůjčku lanka/řetězu se zámkem, měl bych zájem o zapůjčení jednoho, abychom mohli lodě na noc svazovat. Je také možné u Vás ponechat batohy, ve kterých si přivezeme věci, do vrácení lodí? Velice děkuji za Vaši nabídku. S pozdravem Oldřich Krkoška) voda proběhla.

Aukce #4289 trasa Veselí nad Lužnicí - ostrov - Soběslav - Spartak na 1 dvojmístná plastová kánoe (1ks kanoe set, event přijedu pro loď osobně i do jiných míst na Lužnici) voda proběhla.

Aukce #4294 trasa Suchdol nad Lužnicí - Tábor - Suchomelův ostrov na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4300 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 12 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4415 trasa Veselí nad Lužnicí - ostrov - Roudná - Pohoda na 1 dvojmístná plastová kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná nafukovací kánoe (Barely: 3 Pádla a vesty: - 4 dospělé - 6 dětských) voda proběhla.

Aukce #4461 trasa Suchdol nad Lužnicí - Roudná - Pohoda na 7 dvojmístných plastových kánoí (ještě je možnost změny, tzn. 6-9 lodí) (Vím, že s Lužnicí není jisté, jestli bude sjízdná, proto sháním půjčovnu, která by mi v případě sucha zajistila stejnou službu na Ploučnici, cenově podobnou.) voda proběhla.

Aukce #4462 trasa Jemčina (Nežárka) - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 1 dvojmístná plastová kánoe (Přeprava zpět k autu. Auto mohu umístit kdekoliv dle dohody.) voda proběhla.

Aukce #4480 trasa Soběslav - Spartak - Bechyně - pod žel. mostem na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #4506 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - pod žel. mostem na 2 dvojmístné plastové kánoe (Prosím,půjčení lodě,pádel,mapy s převozem bagáže na místo startu.Připojištění.) voda proběhla.

Aukce #4522 trasa Tábor - Týn nad Vltavou na 6 dvojmístných plastových kánoí a 5 trojmístných plastových kánoí (+ 12 x dětská vesta) voda proběhla.

Aukce #4523 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 1 trojmístná plastová kánoe (3 vesty 2 pádla 1 barel) (parkovani auta) voda proběhla.

Aukce #4533 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - pod žel. mostem na 5 dvojmístných plastových kánoí (barely nepotřebujeme) (Místo cíle se možná změní :-) Navíc potřebujeme 2 vesty dětské (větší)) voda proběhla.

Aukce #4542 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 3 dvojmístné plastové kánoe (V Sobotu 14.7.2018 pak z Malšice SALOON do Bechyně dvě kanoe plast.) voda proběhla.

Aukce #4547 trasa Suchdol nad Lužnicí - Soběslav - Spartak na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #4613 trasa Suchdol nad Lužnicí - Majdalena na 4 trojmístné plastové kánoe (1 den - suchdol - majdalena 4 x kanoe pro tri os., 8x padlo dospely, 6x detske padlo, 6x detska vesta) voda proběhla.

Aukce #4632 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 2 dvojmístné plastové kánoe (ke každé lodi 2 padla a 2 barely) (Zatím přesně nevím kolik nás bude. mapuji zatím jen možnosti) voda vysoutěžena.

Aukce #4639 trasa Suchdol nad Lužnicí - Stará Hlína na 5 dvojmístných plastových kánoí (4kánoe na 2dny + 1kánoe na 1den z Magdaleny) (4kánoe na 2dny + 1kánoe na 1den z Magdaleny) voda proběhla.

Aukce #4658 trasa Majdalena - Bechyně - pod žel. mostem na 1 trojmístná plastová kánoe a 1 trojmístná nafukovací kánoe voda proběhla.

Aukce #4677 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - pod žel. mostem na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4713 trasa Suchdol nad Lužnicí - Stará Hlína na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4773 trasa Suchdol nad Lužnicí - Majdalena na 6 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #4855 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4883 trasa Suchdol nad Lužnicí - Harrachovka na 6 dvojmístných plastových kánoí (Budeme skupina deseti až dvanácti lidí, tedy 5 až 6 lodí, upřesníme. Výhodou by byl převoz bagáže do kempů, není podmínkou.) voda proběhla.

Aukce #4884 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 7 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4915 trasa Suchdol nad Lužnicí - Harrachovka na 2 dvojmístné plastové kánoe (parkování vozidla na Tábor- Harachovka, přeprava 4 osob na start do Suchdola.) voda proběhla.

Aukce #4929 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 19 dvojmístných plastových kánoí (Prevoz pres Rozmberk lode a osoby.odvoz baglu.pujceni lodi komplet) voda proběhla.

Aukce #4953 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Bechyně - pod žel. mostem na 5 dvojmístných plastových kánoí (Kanoe Vydra) (Nástup Tábor Hostinec na Brusírně) voda proběhla.

Aukce #4962 trasa Tábor - Bechyně - pod žel. mostem na 4 dvojmístné plastové kánoe (barely stačí 4 kusy.) voda proběhla.

Aukce #4968 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 5 dvojmístných plastových kánoí (Možná nás bude i víc, zatím poptávám lodě jen pro ty, kteří potvrdili účast.) voda proběhla.

Aukce #5002 trasa Suchdol nad Lužnicí - Mláka (Nová řeka) na 16 dvojmístných plastových kánoí (vydra) voda zrušena.

Aukce #5019 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 4 dvojmístné plastové kánoe (4 dvoumístné kanoe s veškerým vybavením.) voda proběhla.

Aukce #5021 trasa Suchdol nad Lužnicí - Hamr na 3 dvojmístné plastové kánoe (Prosím o zajištění parkování auta a přepravy zpět k němu. Prosím o doporučení dvou kempů po cestě, nejlépe s ubytováním v chatkách.) voda proběhla.

Aukce #5028 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 5 dvojmístných plastových kánoí (Prosím o nabídku včetně pádel a barelů (1 nebo 2 ks na loď). Děkuji.) voda proběhla.

Aukce #5107 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #5116 trasa Roudná - Pohoda - Bechyně - pod žel. mostem na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #5138 trasa Suchdol nad Lužnicí - Majdalena na 1 dvojmístná plastová kánoe voda vysoutěžena.

Aukce #5209 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 3 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #5485 trasa Suchdol nad Lužnicí - Mláka (Nová řeka) na 3 dvojmístné plastové kánoe (Ahoj spát budeme na Majdaleně ( pá-ne ) Prosíme tedy o odvoz z Majdaleny do Suchdola a v neděli odpoledne zase z místa dojezdu na Majdalenu. Lodí bude 3-5 ( ještě dáváme počty dohromady ). Rádi bychom ( bude-li to trochu možné raději Starou řeku ( konec na hrázi ). Díky) voda proběhla.

Aukce #5503 trasa Tábor - Bechyně - pod žel. mostem na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #5536 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #5538 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - pod žel. mostem na 4 dvojmístné plastové kánoe (Ahoj Kánoe prosíme Samby) voda proběhla.

Aukce #5544 trasa Suchdol nad Lužnicí - Soběslav - Spartak na 11 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #5565 trasa Bechyně - pod žel. mostem - Týn nad Vltavou na 20 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #5610 trasa Tábor - Dobronice na 6 dvojmístných plastových kánoí (typ lodi nejlépe Vydra) (vydra kompletní 6x) voda proběhla.

Aukce #5613 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Lužničanka na 1 trojmístná plastová kánoe (3 osoby, jednodenní výlet, doprava zpět do výchozího bodu(startu), doporučení cíle na jednodenní klidnou projížďku, je možno jet dále než zadaný cíl a telefonicky oznámit změnu?) voda proběhla.

Aukce #5620 trasa Suchdol nad Lužnicí - Harrachovka na 2 dvojmístné plastové kánoe (Možná budeme potřebovat 6. 7. po vrácení lodí odvézt 1 osobu do Tábora - ještě upřesníme. ) voda proběhla.

Aukce #5624 trasa Suchdol nad Lužnicí - Stará Hlína na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #5625 trasa Tábor - Bechyně - pod žel. mostem na 3 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #5640 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 2 dvojmístné plastové kánoe (Dobrý den, dále bych se také ráda zeptala. zda se dá sjet i stará část Lužnice. Pokud ano, jestli by jsme si ji mohli sjet. Děkuji Luštincová) voda proběhla.

Aukce #5661 trasa Suchdol nad Lužnicí - Dobronice na 5 dvojmístných plastových kánoí (8 pádel, 2 barely) a 1 trojmístná plastová kánoe (2 pádla, 1 barel) (2 lodě budou končit 10.7.) voda proběhla.

Aukce #5758 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 6 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den, chceme 12 lidí jet Starou řeku Lužnice (snad vydrží aktuální stav vody) od pátku do neděle. Možná bychom měli zájem o převoz bagáže mezi kempy. Do startu a z cíle se dopravíme sami vlakem. Děkuji za nabídky, Tomáš) voda proběhla.

Aukce #5765 trasa Suchdol nad Lužnicí - Majdalena na 3 dvojmístné nafukovací kánoe voda proběhla.

Aukce #5833 trasa Suchdol nad Lužnicí - Stará Hlína na 3 dvojmístné plastové kánoe (3 lodě ) voda proběhla.

Aukce #5855 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #5899 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Bechyně - pod žel. mostem na 1 trojmístná plastová kánoe (Pro 4 osoby s přídavnou sedačkou) (Prosím o kompletní nabídku s dopravou i bez a kompletní vybavení ( vesta barel pádlo atp) pro 4 osoby ( 2 děti 10 a 14) nejlepší by bylo nástupní místo na Harrachovce u Tábora ) voda proběhla.

Aukce #5918 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Lužničanka na 2 šestimístné nafukovací rafty (Dobrý den, poptáváme vybavení pro 6dospělých, 3děti 7-12, 7dětí 3-6. Chtěli bychom jet na raftu, zmáčkli bychom se myslím na 2 rafty pro šest. 6 pádel pro dospělé, 6 pádel pro děti, 6 dospělých vest, 10 dětských. Za nabídky děkuji. Zdraví M.Černohorský ) voda proběhla.

Aukce #5968 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - pod žel. mostem na 2 dvojmístné plastové kánoe (nejlepe vydra) voda proběhla.

Aukce #5972 trasa Soběslav - Spartak - Bechyně - pod žel. mostem na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #6024 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Bechyně - pod žel. mostem na 1 čtyřmístný nafukovací rafte (2 dospělý + 2 děti - vesty i pádla, 1 barel, pumpu) a 4 šestimístné nafukovací rafty (do každého raftu 1 barel, celkem 11 dospělých pádel 11 dětských, vest 11 dospělých a 8 dětských, alespoň 1 pumpu) voda proběhla.

Aukce #6045 trasa Harrachovka - Bechyně - pod žel. mostem na 6 dvojmístných plastových kánoí a 2 jednomístné plastový kajaky (přepravu řidičů k autům by byla výhodou ale není podmínkou) voda proběhla.

Aukce #6064 trasa Majdalena - Bechyně - Lišky na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #6092 trasa Majdalena - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 7 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe a 1 trojmístná nafukovací kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte (Pokud možno odvoz řidičů do místa startu.) voda proběhla.

Aukce #6123 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 1 trojmístná plastová kánoe (přepravu řidičů k autům, či přepravu osob - ANO) voda proběhla.

Aukce #6126 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #6289 trasa Veselí nad Lužnicí - ostrov - Bechyně - pod žel. mostem na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #6339 trasa Suchdol nad Lužnicí - Dráchov - Karvánky na 7 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #6345 trasa Suchdol nad Lužnicí - Týn nad Vltavou na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #6348 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 4 dvojmístné plastové kánoe (start by byl u mostu v Halámkách (tady se to nedá zapsat). Lodě bych chtěl samby.) voda proběhla.

Aukce #6384 trasa Dráchov - Karvánky - Lužničanka na 5 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe (Potřebujeme v místě startu bezpečně zapracovat 3-4 vozidla a z cílového místa zajistit přepravu zpět k vozidlům (minimálně řidiče). Před odjezdem bychom ještě upřesnili finální počty. ) voda proběhla.

Aukce #6385 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 8 dvojmístných plastových kánoí (Ke každé lodi 2 pádla, 2 vesty, 2 sudy.) voda proběhla.

Aukce #6403 trasa Veselí nad Lužnicí - ostrov - Dobronice na 3 dvojmístné plastové kánoe (Je možné domluvit dopravu řidiče k autu? Dobronice -> Ostrov? Díky moc) voda proběhla.

Aukce #6408 trasa Lužničanka - Bechyně - pod žel. mostem na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #6417 trasa Suchdol nad Lužnicí - Majdalena na 7 dvojmístných plastových kánoí (Prosím o odvoz řidičů k autu ráno z Majdalény do Suchdola nad Lužnicí.) voda proběhla.

Aukce #6466 trasa Majdalena - Sezimovo ústí - Soukeník na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #6539 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 13 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #6621 trasa Majdalena - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 9 dvojmístných plastových kánoí (1 kanoe pouze na 1 den) a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #6660 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - Lišky na 10 dvojmístných plastových kánoí (výhradně lodě SAMBA) voda proběhla.

Aukce #6671 trasa Suchdol nad Lužnicí - Jemčina (Nežárka) na 4 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe (4 x dvoumístná kánoe 1 x trojmístná kánoe 4 x přídavná sedačka + standard = pádla, vesty, barely - domluva telefonicky ) voda proběhla.

Aukce #6685 trasa Suchdol nad Lužnicí - Sezimovo ústí - Soukeník na 5 dvojmístných plastových kánoí (všichni dospělí) (průběžný převoz bagáže mezi kempy a na konci odvoz dvou řidičů k začátku pro auta, pojištění proti poškození uvítáme, proti vodnímu stavu nevím, ale výhodou, přivítáme i tipy na kempy atd.) voda proběhla.

Aukce #6734 trasa Suchdol nad Lužnicí - Soběslav - Spartak na 3 dvojmístné plastové kánoe (Pouze Samba) a 1 trojmístná plastová kánoe (Pouze Samba) (5 pádel, 2 hydrovaky 60-80l, 1x dětská vesta 7 let) voda proběhla.

Aukce #6780 trasa Lužnice - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 7 dvojmístných plastových kánoí a 3 trojmístné plastové kánoe (jednodenní výlet, možný je i termín 8.7.) voda proběhla.

Aukce #6792 trasa Suchdol nad Lužnicí - Mláka (Nová řeka) na 7 dvojmístných plastových kánoí (Samby) a 1 trojmístná plastová kánoe (Samba) voda proběhla.

Aukce #6810 trasa Roudná - Pohoda - Bechyně - pod žel. mostem na 8 dvojmístných plastových kánoí (8x 2místná loď s barely a pádly) voda proběhla.

Aukce #6837 trasa Veselí nad Lužnicí - ostrov - Bechyně - pod žel. mostem na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #6853 trasa Suchdol nad Lužnicí - Bechyně - pod žel. mostem na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #6864 trasa Suchdol nad Lužnicí - Mláka (Nová řeka) na 4 trojmístné plastové kánoe (Pouze typ SAMBA) (Pouze lodě typ SAMBA - 3 místné) voda proběhla.

Aukce #6978 trasa Suchdol nad Lužnicí - Majdalena na 14 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #7001 trasa Soběslav - Spartak - Bechyně - pod žel. mostem na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #7065 trasa Suchdol nad Lužnicí - Harrachovka na 10 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #7104 trasa Suchdol nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí - ostrov na 7 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #7119 trasa Tábor - Suchomelův ostrov - Týn nad Vltavou na 3 dvojmístné plastové kánoe a 1 čtyřmístný nafukovací rafte (3x 2 místná 2 x 3 místná Raft Celkem ) voda proběhla.

Aukce #7121 trasa Suchdol nad Lužnicí - Soběslav - Spartak na 4 dvojmístné plastové kánoe (komplet vč. 8 sudů) (chceme odvoz do suchdola a z cíle k autům někde na trase (případně je necháme ve startu), cíl přibližný jak to pojede) voda proběhla.

Aukce #7194 trasa Suchdol nad Lužnicí - Mláka (Nová řeka) na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #7240 trasa Suchdol nad Lužnicí - Soběslav - Spartak na 10 dvojmístných plastových kánoí (Pouze Vydry - Samby ne.) voda proběhla.

Vodáci Lužnice

Vodáci, vybraní uživatelé, kteří mají k řece Lužnice nějaký vztah.

jackhat (od 17.5.2013), alibaba (od 18.5.2013), roman81 (od 18.5.2013), cyril (od 27.5.2013), ztracenka (od 6.6.2013), beny (od 9.6.2013), moni (od 16.6.2013), rs (od 17.6.2013), hany (od 18.6.2013), absd (od 21.6.2013), zdenekke (od 24.6.2013), duhha (od 25.6.2013), trolo_vk (od 12.7.2013), kevin (od 12.7.2013), kosik (od 13.7.2013), tesyi (od 13.7.2013), papa (od 14.7.2013), privoz (od 14.7.2013), tesyi (od 13.7.2013), vazi77 (od 28.5.2013), jitka (od 17.7.2013), janula (od 18.7.2013), kitharoidos (od 20.7.2013), lina (od 22.7.2013), pados (od 22.7.2013), mirka (od 22.7.2013), zanthia (od 22.7.2013), falco29 (od 25.7.2013), marabu (od 26.7.2013), perlas (od 26.7.2013), toman (od 27.7.2013), jojo (od 27.7.2013), kubacerny (od 29.7.2013), babirusa (od 31.7.2013), slunko (od 1.8.2013), macek (od 3.8.2013), olga (od 7.8.2013), xxz (od 11.8.2013), xxz (od 11.8.2013), superpadlo (od 12.8.2013), trotro (od 12.8.2013), allesch (od 12.8.2013), pelican (od 12.8.2013), gingo (od 13.8.2013), allesch (od 12.8.2013), allesch (od 12.8.2013), eli (od 14.8.2013), allesch (od 12.8.2013), rop (od 17.8.2013), robert (od 19.8.2013), pajan (od 22.8.2013), jitkaklo (od 29.8.2013), kowalski (od 17.1.2014), cc (od 17.2.2014), lamy (od 25.7.2013), doly (od 18.3.2014), mikey (od 8.4.2014), jirka (od 11.4.2014), drn (od 23.4.2014), ruda (od 28.4.2014), kamarad (od 5.5.2014), krbec (od 9.5.2014), padde (od 11.5.2014), brambur (od 12.5.2014), zdenek65 (od 13.5.2014), bobuch (od 13.5.2014), bobuch (od 13.5.2014), malda (od 30.5.2013), helse (od 28.5.2014), dvd (od 29.5.2014), martchla (od 1.6.2014), ivetak (od 1.6.2014), fialik (od 2.6.2014), lojza (od 3.6.2014), luckuc (od 5.6.2014), vladka (od 8.6.2014), organizatorka (od 9.6.2014), malda (od 30.5.2013), desperado (od 9.6.2014), turan (od 9.6.2014), majkl07 (od 10.6.2014), kroky (od 23.1.2014), tt (od 13.6.2014), paja (od 13.5.2013), indi (od 15.6.2014), pa (od 15.6.2014), hanz (od 16.6.2014), hagrit (od 17.6.2014), vitekvoltr (od 19.6.2014), beata (od 20.6.2014), lubos (od 22.6.2014), sim (od 23.6.2014), barbuch (od 23.6.2014), lenca.vitkova (od 26.6.2014), barakuda (od 27.6.2014), lenca.vitkova (od 26.6.2014), boyower (od 28.6.2014), neplavec (od 30.6.2014), choze (od 2.7.2014), ciha (od 3.7.2014), polotovar1 (od 3.7.2014), kokina (od 6.7.2014), pytlas (od 8.7.2014), judita (od 10.7.2014), 123456 (od 11.7.2014), ja (od 13.7.2014), pajos (od 14.7.2014), lenca.vitkova (od 26.6.2014), mili (od 14.7.2014), boubin (od 15.7.2014), boubin (od 15.7.2014), boubin (od 15.7.2014), mariemaja (od 20.7.2014), frodo (od 21.7.2014), trotro (od 12.8.2013), trotro (od 12.8.2013), oldik (od 22.7.2014), hedusak (od 22.7.2014), fany (od 24.7.2014), fany (od 24.7.2014), blanche (od 24.7.2014), aja027 (od 24.7.2014), ondrej (od 24.7.2014), verka (od 24.7.2014), stepi75 (od 24.7.2014), plachta (od 26.7.2014), staflik (od 26.7.2014), radekv96 (od 26.7.2014), matcha (od 28.7.2014), radekv96 (od 26.7.2014), matesak (od 2.8.2014), dita (od 3.8.2014), emca (od 4.8.2014), mike (od 4.8.2014), veronika.d (od 7.8.2014), hedusak (od 22.7.2014), hedusak (od 22.7.2014), capko (od 7.8.2014), smajlik (od 11.8.2014), chucky (od 11.8.2014), glorie (od 16.8.2014), luiswolf (od 18.8.2014), chosee (od 11.12.2014), smrtka (od 24.3.2015), smrtka (od 24.3.2015), dolfi (od 26.3.2015), bobr (od 5.4.2015), velitel (od 6.4.2015), vojtas (od 14.4.2015), franta (od 17.6.2013), wakestone (od 23.4.2015), zelena (od 16.7.2013), stoura (od 27.4.2014), kukin (od 11.5.2015), vido (od 23.5.2015), luiswolf (od 18.8.2014), bern (od 30.5.2015), ka.cerna (od 3.6.2015), scapegrace (od 5.6.2015), sekanina.tomas (od 6.6.2015), volfi (od 19.5.2013), odstrcil.petr (od 9.6.2015), cernobila.michaela (od 9.6.2015), jorji (od 17.6.2015), franci (od 18.6.2015), p.schutova (od 20.6.2015), beseda.petr (od 20.6.2015), beseda.petr (od 20.6.2015), martin.safa (od 24.6.2015), tomas.hrstka (od 25.6.2015), hemad (od 27.6.2015), aannaaiirrddaa (od 28.6.2015), zaif (od 29.6.2015), zaif (od 29.6.2015), mim (od 1.6.2015), atekram (od 6.8.2014), stepi75 (od 24.7.2014), jandusj (od 30.6.2015), pamela (od 11.6.2014), viki.com (od 1.7.2015), madlach (od 3.7.2015), novotnyfi (od 6.7.2015), katie___h (od 9.7.2015), marie.kukelkova (od 14.7.2015), dudysek (od 15.7.2015), stepi75 (od 24.7.2014), martinsvatos (od 18.7.2015), libor22 (od 21.7.2015), m.leupold (od 24.7.2015), kingn (od 27.7.2015), a.padera (od 28.7.2015), miroslav.sonka (od 3.8.2015), dass (od 12.8.2015), jarja92 (od 7.3.2016), kroky (od 23.1.2014), plavec (od 18.3.2016), lmichalik (od 3.5.2016), jan.panes (od 16.5.2016), smajlik (od 11.8.2014), radka.ptackova (od 16.5.2016), ilek (od 27.5.2013), jiriknebort (od 26.5.2016), s.dorko (od 29.5.2016), jirina78 (od 30.5.2016), otava (od 1.6.2016), fejmar (od 7.6.2016), vaclav.vizelka (od 7.6.2016), josef.ounicky (od 9.6.2016), sindar125 (od 11.6.2016), petan.nowak (od 18.6.2016), krajda09 (od 20.6.2016), radomir_hulka (od 21.6.2016), marek.vykusa (od 21.6.2016), kevin (od 12.7.2013), vodaaa (od 25.6.2016), hani (od 17.7.2014), bezjan (od 27.6.2016), kamila.slaba (od 27.6.2016), holeinone (od 27.6.2016), adelazla (od 29.6.2016), cufta (od 30.6.2016), tereziebraunova (od 3.7.2016), kwak (od 5.7.2016), danieljestrab (od 7.7.2016), lexa.karger (od 10.7.2016), paya (od 11.7.2016), pavel.walter (od 12.7.2016), rokosl (od 12.7.2016), apaguha (od 13.7.2016), borepet (od 13.7.2016), borepet (od 13.7.2016), derberg.ruft (od 18.7.2016), dvorak.top (od 19.7.2016), hana.hurleyova (od 20.7.2016), golemcik (od 21.7.2016), zuki.ez (od 21.7.2016), willi (od 10.7.2014), willi (od 10.7.2014), willi (od 10.7.2014), ferinka137 (od 22.7.2016), bik (od 24.7.2016), vladimircermakkh (od 24.7.2016), ev (od 25.7.2016), ifalka (od 30.6.2016), kyta (od 21.6.2015), tomasvojtech (od 26.7.2016), tomas.vranovsky (od 26.7.2016), alzbetka (od 27.7.2016), brezinova.lucie1 (od 28.7.2016), olicovamarketa (od 28.7.2016), matous.strba (od 28.7.2016), martina.kulinova (od 31.7.2016), martina.kulinova (od 31.7.2016), nelycek (od 31.7.2016), petr.jugy (od 2.8.2016), pepin (od 15.7.2015), pleskac.tom (od 2.8.2016), taptek (od 4.8.2016), smilik (od 4.8.2016), tkuta (od 7.8.2016), ivanahavlik (od 8.8.2016), mprochazkova (od 9.8.2016), ykci (od 7.8.2016), pompo3689 (od 3.7.2013), obilek (od 18.8.2016), koranda29 (od 18.8.2016), obilek (od 18.8.2016), famaj (od 22.8.2016), hosnedl.antonin (od 22.8.2016), dedek131 (od 25.8.2016), trotro (od 12.8.2013), klimova.zuza (od 14.9.2016), shortwhile (od 14.9.2016), hikebikejack (od 31.12.2016), tygr22 (od 4.2.2015), klapyk (od 23.3.2017), hikebikejack (od 31.12.2016), peter.jilke (od 10.4.2017), hoza (od 15.4.2017), giacky (od 18.4.2017), luckamacourkova (od 21.4.2017), m.zlamal (od 24.4.2017), petrdouda (od 27.4.2017), peziv (od 2.5.2017), gabriela.uhrikova (od 3.5.2017), xmartim11 (od 8.5.2017), kovarikvilem (od 9.5.2017), jajena (od 10.5.2017), ludek_s (od 23.5.2016), novakiz (od 14.6.2016), jakubicek.m (od 30.5.2016), smajlik (od 11.8.2014), daniell.kolar (od 29.5.2017), dolfi (od 26.3.2015), vese (od 31.5.2017), miroslav.dunaj (od 1.6.2017), mmicinova (od 1.6.2017), martinumarie (od 4.6.2017), martinumarie (od 4.6.2017), karlik.zdenek (od 5.6.2017), salusova.a (od 5.6.2017), ziki (od 6.6.2017), hanz (od 16.6.2014), 37milankral (od 7.6.2017), slon (od 13.5.2015), paos (od 12.6.2017), pavel.kaspar (od 14.6.2017), kozak.home (od 14.6.2017), mil.janovsky (od 16.6.2017), foltyn (od 17.6.2017), sedina.hynek (od 19.5.2017), pravsed (od 19.6.2017), vaclav.dubanic (od 19.6.2017), mil.janovsky (od 16.6.2017), veronika.cervikova (od 21.6.2017), leos.prochazkaaa (od 12.6.2016), janslosar (od 24.6.2017), jakub13 (od 27.6.2017), ocenaskovapetra (od 28.6.2017), ferinka137 (od 22.7.2016), omelkaa (od 29.6.2017), vlada.kucirek (od 29.6.2017), paos (od 12.6.2017), stanislavklima007 (od 30.6.2017), verka (od 24.7.2014), roseti (od 3.7.2017), j.veselsky (od 4.7.2017), vlada.vlcek (od 6.7.2017), lankova.katerina (od 10.7.2017), matejcekjirka (od 11.7.2017), luciemuchova (od 13.7.2017), honza159 (od 13.7.2017), ivetabcz (od 17.7.2017), danrezn (od 18.7.2017), jitka.simanova (od 21.7.2017), masekr (od 22.7.2017), komanec (od 26.7.2017), julman (od 27.7.2017), zajicpetr (od 27.7.2017), dreiecker (od 28.7.2017), zbynek.mejta (od 28.7.2017), kolarovsky.lukas (od 14.8.2016), kolarovsky.lukas (od 14.8.2016), taservis (od 1.8.2017), karfik (od 2.8.2017), trimar (od 2.8.2017), bluewings (od 2.8.2017), pade (od 3.8.2017), safrata (od 3.8.2017), kraby (od 4.8.2017), radekhluchy (od 6.8.2017), robert.kantor (od 11.8.2017), robert.kantor (od 11.8.2017), zuzana.cerna (od 13.8.2017), branozloch (od 20.8.2017), branozloch (od 20.8.2017), vranoch (od 21.8.2017), wendydraxal (od 22.8.2017), andrea.diviskova (od 22.8.2017), willeem (od 7.9.2017), paromo (od 20.10.2017), for.dana (od 28.12.2017), for.dana (od 28.12.2017), for.dana (od 28.12.2017), vladimir.kopal (od 9.1.2018), rmatl (od 17.4.2018), trpaslik (od 27.3.2018), alda (od 23.4.2014), singrova.renata (od 25.4.2018), petr960 (od 1.5.2018), jiri.he (od 4.5.2018), oldrich (od 21.5.2017), 1x (od 12.5.2018), karel.pejsa (od 14.5.2018), uhrova (od 14.5.2018), uhrova (od 14.5.2018), uhrova (od 14.5.2018), ludek.benak (od 15.5.2018), serviss (od 17.5.2018), dytrych.ovo (od 21.5.2018), mochalka (od 21.5.2018), salik.saly (od 11.6.2018), m.svajny (od 14.6.2018), rozavai (od 15.6.2018), fsp98 (od 1.8.2016), xsoukupm (od 18.6.2018), tetalidus (od 19.6.2018), serviss (od 17.5.2018), evina (od 20.6.2018), pelikancb (od 21.6.2018), jenda516 (od 2.7.2017), evina (od 20.6.2018), teri31 (od 22.6.2018), zbynek.vojtesek (od 24.6.2018), johnny (od 25.6.2018), evina (od 20.6.2018), jirik (od 26.6.2018), vlada.vlcek (od 6.7.2017), mirda (od 26.6.2018), pi.gryz (od 26.6.2018), marenka (od 6.7.2014), serviss (od 17.5.2018), michal.benes555 (od 27.6.2018), schejbalova12 (od 27.6.2018), jcesenek (od 29.6.2018), zdenkagorg (od 29.6.2018), jitkamikesova (od 2.7.2018), gumid (od 4.7.2018), sportdite (od 4.7.2018), penzionpohadka (od 5.7.2018), jiri.jagos (od 7.7.2018), michal.1982 (od 9.7.2018), cuty (od 10.7.2018), vooda (od 12.7.2018), jana_nova (od 15.7.2018), sidonie (od 15.7.2018), zdenda88 (od 21.6.2015), tomci (od 20.7.2018), demapes (od 22.7.2018), martinriedl (od 25.7.2018), 2adm (od 27.7.2018), sramek.old (od 31.7.2018), cerveny77 (od 4.8.2018), cerveny77 (od 4.8.2018), ttoommaass012 (od 6.8.2018), kolarovsky.lukas (od 14.8.2016), kadelac (od 9.8.2018), owerich (od 24.8.2018), tscholz (od 18.12.2018), tompin (od 6.3.2019), kroky (od 23.1.2014), petrcuhra (od 14.4.2018), 273janecek (od 7.4.2019), zuzana.starostova (od 10.4.2018), rostislav.psota (od 22.4.2019), r.ilavska (od 30.4.2019), vikin (od 30.4.2019), hroch (od 8.5.2019), robin (od 18.5.2019), ivi.kralova (od 23.5.2019), zzero (od 9.6.2015), vese (od 31.5.2017), kadelac (od 9.8.2018), gingo (od 13.8.2013), lnedorost (od 12.4.2017), pavouck (od 5.6.2019), roman.cermak (od 5.6.2019), artur.hlavacek (od 6.6.2019), lubos.novy.7 (od 10.8.2015), paos (od 12.6.2017), ptstn (od 11.6.2019), jiricekji (od 12.6.2019), karl.mlady (od 12.6.2019), karl.mlady (od 12.6.2019), karl.mlady (od 12.6.2019), ultralite (od 14.6.2019), kastanvkapse (od 17.6.2019), subrtvit (od 17.6.2019), spivonkova (od 18.6.2019), botswanan (od 19.6.2019), paos (od 12.6.2017), ondrahasoun (od 21.6.2019), monika.zednikova (od 26.6.2019), dusan.urban (od 29.6.2018), am (od 30.6.2019), d.hani (od 30.6.2019), kusoun (od 2.7.2019), tomda (od 5.7.2019), ony (od 7.7.2019), c.medek68 (od 11.7.2019), honza6 (od 12.7.2019), keson63 (od 20.7.2019), indianapolis (od 21.7.2019), luckamuzikk (od 23.7.2019), kolarovsky.lukas (od 14.8.2016), strasnylada (od 30.7.2019), psimek (od 2.8.2019), rezin (od 3.8.2019), rejza (od 7.8.2019), barbora_k (od 8.8.2019), fan (od 9.8.2019), matej.beh (od 15.8.2019), premek.stastka (od 16.8.2019), cervinkamiroslav (od 29.8.2019), ivuska (od 12.9.2019), davidmeixner (od 18.10.2019), michal.d (od 13.1.2020), dd (od 13.6.2015), tetourd (od 6.6.2015), losvendos (od 5.6.2020), dakota (od 6.3.2014), jatr (od 23.5.2019), j.jonak (od 26.5.2020), j.jonak (od 26.5.2020), topverun (od 12.6.2020), katka.katzova (od 14.6.2020), zuzana (od 14.6.2020), radekledvina (od 15.6.2020), sehy75 (od 15.6.2020), lm222 (od 10.6.2017), nemame (od 17.6.2020), nemec.beranov (od 17.6.2020), jbodurka (od 18.6.2020), m.velikovska (od 18.6.2020), b.sottova (od 19.6.2020), michal.sula (od 19.6.2020), vojtac3rny (od 20.6.2020), j.jerabek (od 20.6.2020), barvik88 (od 21.6.2020), jana.chemik (od 22.6.2020), janpokec (od 22.6.2020), petrjanecek (od 8.7.2019), navodu (od 22.6.2020), moneta (od 23.6.2020), andrejkav (od 3.6.2019), kraaca (od 24.6.2020), sejkovaz (od 28.6.2020), vsefrankova (od 28.6.2020), jhulej (od 29.6.2020), kamenicky (od 30.6.2020), krasaemil (od 30.6.2020), jan.limbursky4 (od 1.7.2020), miraro (od 4.7.2020), pazderovapav (od 7.7.2020), eda (od 7.7.2020), monik (od 7.7.2020), sekanina.tomas (od 6.6.2015), langovajitka (od 9.7.2020), eda (od 7.7.2020), pajau (od 10.7.2020), petr.dubsky63 (od 12.7.2020), veselka2835 (od 13.7.2020), michallo (od 14.7.2020), robba (od 15.7.2020), martina.mastna (od 16.7.2020), martina.mastna (od 16.7.2020), majva (od 16.7.2020), prodelal (od 17.7.2020), rutak11 (od 20.7.2020), karel.charvat (od 21.7.2020), v.podzemsky (od 23.7.2020), michal.kubena (od 24.7.2020), hamjir (od 25.7.2020), urbanovi (od 25.7.2020), bacil (od 26.7.2020), lenka.sobotova18 (od 28.11.2016), krestan8 (od 27.7.2020), josef.cerv (od 28.7.2020), smajlik (od 11.8.2014), mk (od 28.7.2020), marhan (od 28.7.2020), petrtribeca (od 30.7.2020), mida (od 30.7.2020), vojta.flasar (od 30.7.2020), kolarovsky.lukas (od 14.8.2016), mlcochmich (od 3.8.2020), jalbert (od 4.8.2020), petr.cap19 (od 4.8.2020), petr.svoboda (od 5.8.2020), xv5355 (od 5.8.2020), zpetrhk (od 8.8.2020), jenda516 (od 2.7.2017), foldynova.marketa (od 10.8.2020), matej.cernohorsky (od 10.8.2020), michaelahimmelova (od 10.8.2020), zdenek3 (od 10.8.2020), vojta9 (od 12.8.2020), ja.chlumska (od 12.8.2020), spooky (od 12.8.2020), kama.p (od 23.8.2020), patmotl (od 24.8.2020), pobiszuz (od 25.8.2020), zuzukrekre (od 6.9.2020), janap (od 25.11.2020), pajau (od 10.7.2020), jurecek (od 27.4.2021), danda (od 6.5.2021), jiri.bulan (od 19.5.2017), atka (od 10.5.2021), kozohroch (od 16.5.2021), thornicek (od 20.1.2020), skarabeus (od 26.5.2021), andrea.paulisova (od 26.5.2021), thornicek (od 20.1.2020), jirka. (od 26.5.2021), australan1 (od 31.5.2021), bauer.miroslav (od 1.6.2021), p.hyhlik (od 3.6.2021), ambra (od 4.6.2021), m.sba (od 4.6.2021), krystofnemcok (od 4.6.2021), baruna.strejckova (od 4.6.2021), venou (od 4.6.2021), broukalmich (od 6.6.2021), broukalmich (od 6.6.2021), jakub.pycha (od 8.6.2021), terkasaskova (od 9.6.2021), duchoslav (od 15.6.2021), hejkilka (od 15.6.2021), martan (od 16.6.2021), doskarj (od 16.6.2021), isabela.hons (od 16.6.2021), evzen.vlk (od 16.6.2021), denisproch (od 19.6.2021), derfl.d (od 19.6.2021), prokopsimek (od 20.6.2021), miloslav.mazanec (od 21.6.2021), rybama (od 22.6.2021), macek.jakub (od 22.6.2021), fiala.to (od 22.6.2021), volcomatom (od 22.6.2021), kuci (od 22.6.2021), olief (od 24.6.2021), snajberk (od 24.6.2021), slanina (od 28.6.2021), ovcakova (od 28.6.2021), dolezal.b (od 29.6.2021), radkaduda (od 30.6.2021), tita.tomas (od 28.6.2018), dolezal00 (od 17.7.2015), veve (od 4.7.2021), electric (od 5.7.2021), bolek (od 6.7.2021), tomz (od 10.7.2021), rous.r (od 18.7.2016), boca (od 11.7.2021), hexa (od 13.7.2021), wanderercz (od 14.7.2021), kolarovsky.lukas (od 14.8.2016), mysak (od 26.7.2021), jiriernst17 (od 27.7.2021), mvondr (od 29.7.2021), jsauer (od 2.8.2021), michal.zajicek (od 5.8.2021), klepal (od 9.8.2021), cizek.honza (od 10.8.2021), turkovabarbora (od 11.8.2021), mjedlicka (od 13.8.2021), auby (od 18.8.2021), aston202 (od 2.9.2021), tomaskahan (od 19.8.2018), m.skoludikova (od 22.3.2022), lubos.novy.7 (od 10.8.2015), vitorli (od 14.4.2022), ivetaskoupa (od 13.5.2022), vpospisil (od 16.5.2022), glorie (od 16.8.2014), seba (od 18.5.2022), novotny.pavel (od 6.5.2018), kistlerz (od 20.5.2022), lucie.krtkova1328 (od 22.5.2022), hak (od 12.5.2014), krejcaradek (od 26.5.2022), krejcaradek (od 26.5.2022), xmartim11 (od 8.5.2017), olgxihavfxqyfzakpo (od 30.5.2022), angel (od 1.6.2022), stingelp (od 6.6.2022), hani.janova (od 6.6.2022), patrik1976 (od 13.6.2022), smykal.roman (od 9.6.2022), yohannn (od 17.6.2022), pribyl0 (od 20.6.2022), buggy (od 23.6.2022), monika.mihlova (od 24.6.2022), radim.onderka (od 26.6.2022), jenda516 (od 2.7.2017), sisa.sperl (od 1.6.2015), martin.cs (od 27.6.2022), ladislav.kahoun (od 28.6.2022), joel.sourek (od 29.6.2022), kusoun (od 2.7.2019), petr.636 (od 1.7.2022), ondrejkubess (od 3.7.2022), blahovadana (od 4.7.2022), o.k.oknadvere (od 4.7.2022), vaclav.petrasek (od 4.7.2022), victory.m (od 6.7.2022), fechtle (od 7.7.2022), salik.saly (od 11.6.2018), vladimir.vlk2 (od 12.7.2022), unihocplayer (od 27.5.2015), salik.saly (od 11.6.2018), glorie (od 16.8.2014), simona.linnerova (od 25.7.2022), matyseknavratilek (od 2.8.2022), tomas.skala (od 2.8.2022), koutjarek (od 12.8.2022), jeptak (od 15.8.2022), pispav (od 15.8.2022), najman.jaroslav (od 23.8.2022), m.ryskova (od 30.8.2022), tuhik (od 11.6.2013), tetourd (od 6.6.2015), veronika.piskacova (od 29.1.2023), jan.kraina78 (od 27.3.2023), mikin (od 13.2.2023), stop (od 25.6.2018), mr.burns (od 14.4.2023), rihapeet (od 18.4.2023), katka.wolf (od 18.4.2023), anetanejtkova12 (od 18.4.2023), js (od 9.5.2023), marcela.bez94 (od 18.5.2023), majsnerix1 (od 19.4.2016), renata.pohorela (od 26.5.2023), eduard.hasa (od 31.5.2023), selingert (od 2.6.2023), winerysro (od 5.6.2023), dominik.andrle (od 6.6.2023), angel (od 1.6.2022), karlos9684 (od 12.6.2023), majtyka (od 16.6.2023), sterboval (od 21.6.2023), lukys.stehlik (od 26.6.2023), jana.jonaska (od 27.6.2023), montyradek (od 27.6.2023), dlabac (od 27.6.2023), dlabac (od 27.6.2023), lenkagrollmussova (od 27.6.2023), dasaburicova (od 28.6.2023), radek.zdich (od 2.7.2023), michael.dzindzi (od 5.7.2023), kavlik (od 9.7.2023), paczes (od 19.6.2019), martin.sebesta2 (od 16.7.2023), martin.sebesta2 (od 16.7.2023), fsp98 (od 1.8.2016), luciehrabak (od 24.7.2023), roman.turnik (od 25.7.2023), nela.riegerova (od 9.8.2023), hendrych.dan (od 17.8.2023), veskrnova (od 17.8.2023), bobapre (od 17.8.2023), zitka (od 2.9.2023), lidi.molleno (od 20.9.2023), zbynek.musil (od 3.1.2024), jitka.strizova (od 20.3.2024), jitka.strizova (od 20.3.2024)

Půjčovna lodí Lužnice

O komárech a vrbičkách na řece Lužnici jste již zajisté slyšeli dost, však ani na našem webu pujcovnaluznice.cz toho nebudete ušetřeni. Novinkou by pro vás ale mohl být ucelený seznam půjčoven kánoí, kajaků, raftů a nezbytného vybavení, díky kterému se snáze zorientujete v současné džungli nabízeného vodáckého servisu.

Partnerský katalog půjčoven lodí působících na řece Lužnice.