Ohře

O řece

Severočeská řeka Ohře pramení na území Německa, při celkové délce 316 km na našem území leží 247 kilometrů toku. Vodácky využitelný a sjízdný je 242 kilometrů dlouhý úsek řeky, nabízející při nižší obtížnosti příjemnou plavbu i pro začínající vodáky s otevřenými loďmi. Řeka je vhodná díky dostatečnému množství tábořišť a kempů i pro několikadenní putování, splouvání lze spojit také s návštěvou zajímavých památek. Většina jezů je řešena bez propustí, začínající vodáci by proto měli dodržovat zvýšenou opatrnost, jinak je plavba poklidná a snadná. V horní části je jako výchozí bod nejčastěji využíván Cheb nebo Kynšperk, až do Lokte úroveň na stupni ZWC. Sjízdnost nebývá problémem, pro kontrolu si ověřte, zda karlovarský vodočet dosahuje hodnoty alespoň 40 cm. Řečiště v průměrné šířce 8 až 10 metrů se vine loukami, které střídají zalesněná údolí, Od Lokte se řeka stane trochu náročnější, obtížnost dosahuje označení WW I až po Stráž nad Ohří. Dále se v úseku do Rašovic opět zklidňuje a odpovídá označení ZWB. Úsek mezi Karlovými Vary a Kadaní lze označit za nejmalebnější část z pohledu vodáka, řeka se kroutí mezi kopci i loukami, stále přináší nové výhledy. Pod Kadaní je poměrně krátký meandrující úsek a následuje nechranická přehrada. Pod nejdelší sypanou hrází v Evropě můžete v cestě pokračovat, poměrně klidná plavba je občas oživena jezy, které při vypouštění větších přebytků vody z přehrady mohou být zrádné. To platí především pro začátečníky, jimž jinak tento charakter řeky (ZWB) vyhovuje. Od Žatce je řeka výrazně regulovaná, zážitek nebude zdaleka takový, jako v úseku nad Kadaní.

Nebezpečné jezy jsou označeny zpravidla výstražnými tabulkami, přesto je možná na místě varovat před Ottovým jezem v Chebu, před jezem v Kynšperku, v Královském Poříčí jsou hrozbou zejména skryté ostré kameny, v Lokti larseny, na říčním kilometru 158 číhá záludný jez v Radošově. K řece je po celé délce dobrý přístup ze silnice, železnici nenajdete v úseku Karlovy Vary-Kynšperk a mezi Kadaní a Žatcem, jinak ji také můžete pohodlně využít. Střední a spodní úsek Ohře je splavný celoročně. Vodácká tábořiště najdete podle celého toku, hned v Tršnici je jich několik, další například v Kynšperku, na Černém mlýně, v Lokti, Karlových Varech, v Dubině nebo v Kadani.

Půjčovny lodí Ohře

Vybrané půjčovny lodí na řece Ohře, které se angažují ve službě Vodáci sobě a mají nejlepší výsledky.

 1. půjčovna lodí sports x13 / x11 / x0 / celkem 69 aukcí
 2. půjčovna lodí hamici x14 / x15 / x0 / celkem 71 aukcí
 3. půjčovna lodí bintas x38 / x27 / x0 / celkem 148 aukcí
 4. půjčovna lodí vservis x19 / x15 / x0 / celkem 81 aukcí
 5. půjčovna lodí maskac x7 / x13 / x0 / celkem 64 aukcí
 6. půjčovna lodí lodeohre x13 / x10 / x0 / celkem 54 aukcí
 7. půjčovna lodí jokota x28 / x36 / x0 / celkem 147 aukcí
 8. půjčovna lodí ahoooj x13 / x15 / x0 / celkem 131 aukcí
 9. půjčovna lodí lestan2004 x2 / x0 / x0 / celkem 4 aukcí

Vodácká trasa Ohře

Kudy Ohře teče.

 

 • Tršnice u Chebu
 • Kynšperk nad Ohří
 • Šabina
 • Sokolov
 • Královské Poříčí
 • Loket
 • Karlovy Vary
 • Hubertus
 • Dubina
 • Radošov
 • Vojkovice
 • Jakubov mlýn
 • Stráž nad Ohří
 • Boč
 • Perštejn
 • Klášterec nad Ohří
 • Kadaň

Vybrané aukce

Výběr aukcí, které skončily úspěšně nebo byly jinak vodácky zajímavé.

Aukce #84 trasa Tršnice u Chebu - Klášterec nad Ohří na 7 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #135 trasa Kynšperk nad Ohří - Klášterec nad Ohří na 1 dvojmístná plastová kánoe voda zrušena.

Aukce #229 trasa Loket - Klášterec nad Ohří na 5 dvojmístných plastových kánoí (požaduji 10 ks pádel, 10 ks vest, 5ks barelů a 5 ks vaků (pytlů)) voda proběhla.

Aukce #235 trasa Kynšperk nad Ohří - Klášterec nad Ohří na 3 dvojmístné plastové kánoe (Uvítali bysme i kalkulaci s přepravou bagáže (v tom případě nám však stačí pouze 1 barel na loď).) voda proběhla.

Aukce #243 trasa Kynšperk nad Ohří - Klášterec nad Ohří na 2 dvojmístné plastové kánoe (Jsme 4 osoby. Chtěli bychom 2 vydry a vybavení. Již máme (nepotřebujeme půjčit): jeden sud, 2 padla, 1 vesta. Lze prosím v normálním tempu i se zastávkami sjet uvedený úsek v daných termínech (jsme průměrně zkušení)?) voda proběhla.

Aukce #268 trasa Kynšperk nad Ohří - Vojkovice na 3 šestimístné nafukovací rafty (může se stát, že budou nakonec pouze 2) (Na každý raft nám stačí 5 pádel, 2 vesty a 1 loďák.) voda zrušena.

Aukce #314 trasa Loket - Boč na 4 dvojmístné plastové kánoe (3-5 kanoí) voda zrušena.

Aukce #323 trasa Loket - Klášterec nad Ohří na 5 dvojmístných plastových kánoí (kompletní výbava) voda proběhla.

Aukce #338 trasa Tršnice u Chebu - Perštejn na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #348 trasa Tršnice u Chebu - Karlovy Vary na 10 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #365 trasa Kynšperk nad Ohří - Perštejn na 7 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #372 trasa Tršnice u Chebu - Perštejn na 5 dvojmístných plastových kánoí (4 lodě z Tršnice ve čtvrtek, 1 loď z Kynšperku n.O. v pátek) a 1 dvojmístná nafukovací kánoe (1 loď z Kynšperku n.O. v pátek) (Ideální by bylo parkování aut v Tršnici, ale to se myslím dá zařídit přes správce kempu v Tršnici. Plus mě zajímají storno podmínky v případě nepříznivého počasí, např. povodní, kdy bychom se rozhodli nejet na poslední chvíli. ) voda proběhla.

Aukce #433 trasa Loket - Perštejn na 1 dvojmístná nafukovací kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #469 trasa Loket - Vojkovice na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #472 trasa Kynšperk nad Ohří - Karlovy Vary na 5 dvojmístných plastových kánoí a 1 čtyřmístný nafukovací rafte (V Kynšperku budem přespávat v kempu už z pátku (26.7.)na sobotu, tak že loďe lze dopravit i dříve pokud vám to usnadní práci.) voda proběhla.

Aukce #486 trasa Šabina - Perštejn na 9 dvojmístných plastových kánoí (Potřebujeme pádla, několik barelů (cca 6), vesty skoro pro všechny a případný odvoz z jiného místa, kdybychom měli problémy s dojezdem :-)) voda proběhla.

Aukce #555 trasa Kynšperk nad Ohří - Loket na 4 dvojmístné plastové kánoe (Pojedeme od čtvrtka do neděle, nevím, jestli jsem úplně odhadla délku trasy? ) voda proběhla.

Aukce #658 trasa Tršnice u Chebu - Kadaň na 5 dvojmístných plastových kánoí (Ideální by byly Samby, ale není podmínkou.) voda proběhla.

Aukce #665 trasa Tršnice u Chebu - Klášterec nad Ohří na 9 dvojmístných plastových kánoí a 7 trojmístných plastových kánoí (3-místný DAG s pevnými opěrkami zad se nám posledně dost zamlouval) voda proběhla.

Aukce #671 trasa Tršnice u Chebu - Klášterec nad Ohří na 6 dvojmístných plastových kánoí a 3 trojmístné plastové kánoe (Žádám o nabídku převozu bagáže. Gěkuji) voda proběhla.

Aukce #672 trasa Kynšperk nad Ohří - Kadaň na 4 dvojmístné plastové kánoe (potřebujem převézt 8 osok do startu a poté odvézt z cíle nebo kde se dá celý týden parkovat) voda proběhla.

Aukce #678 trasa Tršnice u Chebu - Klášterec nad Ohří na 5 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe voda zrušena.

Aukce #682 trasa Šabina - Hubertus na 5 dvojmístných plastových kánoí a 3 trojmístné plastové kánoe (Prosíme přepravu 20 osob ze Svatošských skal do Šabiny v sobotu 14.6. v 8.00.) voda proběhla.

Aukce #709 trasa Sokolov - Vojkovice na 8 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #715 trasa Kynšperk nad Ohří - Vojkovice na 6 dvojmístných plastových kánoí (Je nějaké omezení pro splavnost řeky? Např. nepůjčujete lodě při stavu menším, než 45 cm v KV. ) voda proběhla.

Aukce #734 trasa Kynšperk nad Ohří - Klášterec nad Ohří na 4 trojmístné plastové kánoe (je_li možno, požadujeme š dětské vesty a 4 lodní pytle) voda proběhla.

Aukce #749 trasa Tršnice u Chebu - Klášterec nad Ohří na 12 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné plastové kánoe (18 x dětská vesta, cca 15 barelů, cca 30 x pádlo, asi 10 x menší dětské) voda proběhla.

Aukce #762 trasa Tršnice u Chebu - Klášterec nad Ohří na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 jednomístný plastový kajak (Stačí nám pouze lodě. Ostatní vybavení si přivezeme. ) voda proběhla.

Aukce #787 trasa Kadaň - Kadaň na 15 dvojmístných plastových kánoí (Start Nechranice pod hrází...cíl Žatec loděnice. cca 10-20 lodí dle zájmu. Včetně Vaší dopravy. 1 barel na loď, dvě pádla, dvě vesty na loď.) voda zrušena.

Aukce #791 trasa Sokolov - Hubertus na 6 dvojmístných plastových kánoí (Nepožadujeme vesty) voda proběhla.

Aukce #792 trasa Tršnice u Chebu - Klášterec nad Ohří na 6 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné plastové kánoe a 1 jednomístný plastový kajak voda proběhla.

Aukce #820 trasa Tršnice u Chebu - Vojkovice na 3 dvojmístné plastové kánoe a 3 trojmístné plastové kánoe (Ahoj, chystáme se na Ohři ve výše uvedeném termínu a potřebujem zapůjčit vybavení: 3ks kanoe 3 os., 3ks kanoe 2 os., 7ks pádlo, 4ks pádlo dětské, 1ks pádlo kajakářské, 11ks barel, 7ks vesta dětská, event. 2ks lodní vak.) voda proběhla.

Aukce #824 trasa Tršnice u Chebu - Karlovy Vary na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #858 trasa Tršnice u Chebu - Kadaň na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #879 trasa Sokolov - Vojkovice na 6 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den, rádi bychom si půjčili 6 kanoí pro dvě osoby (vč.pádel,barelů,vest) v termínu od 27.-29.6. a sjížděli Ohři z Lokte. Vrácení lodí by proběhlo ve Vojkovicích. Prosím Vás o zaslání cenové nabídky. Předem děkuji,pěkný den, Tereza Paulíková) voda zrušena.

Aukce #890 trasa Loket - Perštejn na 6 dvojmístných plastových kánoí (Budeme potřebovat 12 pádel, 8 vest, 8 barelů.) voda proběhla.

Aukce #920 trasa Loket - Perštejn na 2 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #923 trasa Kynšperk nad Ohří - Vojkovice na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #938 trasa Tršnice u Chebu - Perštejn na 6 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe (Dobry den. Potřebovala bych půjčit kanoe plus padla, vesty a barely 2 do každé lodi na termín 8,9,10.8 2014. Z Tšnice do Perštejna. 6 kanoji pro 2 a jednu kanoj pro 3. Lidi bude 14, nebo 15. Děkuji Kadlecová ) voda proběhla.

Aukce #940 trasa Tršnice u Chebu - Perštejn na 9 dvojmístných nafukovacích kánoí (a vybavení ( pumpa a vesty)) voda proběhla.

Aukce #1028 trasa Vojkovice - Klášterec nad Ohří na 12 dvojmístných nafukovacích kánoí a 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda zrušena.

Aukce #1065 trasa Loket - Vojkovice na 7 dvojmístných plastových kánoí (Je možné ve Vojkovicích nechat "bezpečně" zaparkovaná auta od pátku večer do neděle večer? ) voda proběhla.

Aukce #1082 trasa Karlovy Vary - Klášterec nad Ohří na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1083 trasa Loket - Vojkovice na 4 dvojmístné plastové kánoe (Jedna z lodí musí být s prostřední sedačkou = pro porcelán. Děkuji.) voda proběhla.

Aukce #1087 trasa Kynšperk nad Ohří - Radošov na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1092 trasa Sokolov - Karlovy Vary na 5 dvojmístných plastových kánoí (asi mezi 5 až7 loděma kanoe 2 os.) voda proběhla.

Aukce #1104 trasa Loket - Klášterec nad Ohří na 1 dvojmístná plastová kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe (Ahooj,mám zájem o zapůjčení třech kánoí. Dvakrát pro tři osoby a jednou pro dvě osoby. Součástí zapůjčení - barely, vesty, pádla. Děkuji za odpověd´) voda proběhla.

Aukce #1184 trasa Šabina - Vojkovice na 11 dvojmístných plastových kánoí (11 lidí Samba) voda proběhla.

Aukce #1244 trasa Loket - Perštejn na 4 dvojmístné plastové kánoe (Samba) voda proběhla.

Aukce #1274 trasa Loket - Vojkovice na 11 dvojmístných plastových kánoí (loď vydra včetně vybavení (2 ks pádlo, 2 ks vesta, 1 ks barel 50 l), koníčkovací šňůry a houby na vylévání výhodou) voda proběhla.

Aukce #1305 trasa Loket - Karlovy Vary na 4 dvojmístné plastové kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1332 trasa Loket - Vojkovice na 2 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #1348 trasa Šabina - Hubertus na 15 trojmístných plastových kánoí (Dobrý den, můžete mi prosím napsat, kolik by stálo půjčení 15 lodí na tento termín? Start a cíl jsem dala orientačně. Děkuji za odpověď Dominika Zábranská) voda proběhla.

Aukce #1392 trasa Královské Poříčí - Vojkovice na 17 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den, prosím o kalkulaci půjčení lodí v uvedeném termínu pro školní výlet. Jsme střední škola a počet studentů by byl cca 30 plus doprovod (4 lidi). Dále bychom chtěli požádat o převoz bagáže a to: 25.6. Královské Poříčí (U Barona) - do kempu Loket(190,1km), 26.6. Loket - Hubertus (zde pokud by to šlo bych potřeboval cca 10 helem), 28.6. Hubertus - Vojkovice n. O. Dále bych se chtěl zeptat jak je to s placením v kempech(zda máte nějaké dohody, že se platí pouze stany nebo osoby, atd... ) voda zrušena.

Aukce #1400 trasa Loket - Klášterec nad Ohří na 5 dvojmístných plastových kánoí a 8 trojmístných plastových kánoí (Zatím předběžně hledáme pro skautský vodácký oddíl) voda proběhla.

Aukce #1401 trasa Královské Poříčí - Hubertus na 10 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #1430 trasa Sokolov - Klášterec nad Ohří na 5 dvojmístných plastových kánoí (pouze do 03.07.2015) a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #1446 trasa Kynšperk nad Ohří - Vojkovice na 8 dvojmístných plastových kánoí (navíc dětská vesta na věk 2-3 roky, houby do lodí a koňadry) a 1 dvojmístná nafukovací kánoe (Výhodou by byla možnost odložit někde auta a potom k nim dopravit řidiče, ale není to podmínkou.) voda proběhla.

Aukce #1458 trasa Karlovy Vary - Klášterec nad Ohří na 2 devítimístné nafukovací rafty (nebo varianta 3 x raft x 6 osob - colorádo) (Dobrý den, jede nás parta 8 chlapů a 12 dětí (5 - 10 let). Do této kombinace připadá v úvahu raft 2 x 9, nebo 3 x 6. Děti jsou malé lehké :-).Jedeme z KV - centrum, do Kláštěrce nad Ohří - kemp U jezu. ) voda zrušena.

Aukce #1472 trasa Loket - Klášterec nad Ohří na 5 trojmístných plastových kánoí (2 dospělí a 2 děti na jedné lodi) (Ahoj, potřebujeme si objednat 5 lodí pro rodiny s dětmi. Na lodi budou vždy 2 dospělí a 2 děti. děkuji za nabídku ahoj Dana) voda proběhla.

Aukce #1492 trasa Tršnice u Chebu - Loket na 5 dvojmístných plastových kánoí (Počet lidí ještě ladíme, mohlo by se jednat i o 6 lodí) voda proběhla.

Aukce #1498 trasa Loket - Vojkovice na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1499 trasa Tršnice u Chebu - Perštejn na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1502 trasa Loket - Radošov na 5 dvojmístných plastových kánoí (Po ukončení plavby bychom potřebovali převést 3-4 řidiče k autům do Lokte. Případně nabídnout možnost, jak se k autům dostat. Trasu jsme jinak ochotni upravit dle možností půjčovny. Je pro nás důležité, abychom byli schopni v neděli mezi 14 - 15h ukončit plavbu. ) voda proběhla.

Aukce #1512 trasa Loket - Vojkovice na 7 dvojmístných plastových kánoí a 3 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1517 trasa Kynšperk nad Ohří - Vojkovice na 6 dvojmístných plastových kánoí (preferujeme typ SAMBA) a 1 dvojmístná nafukovací kánoe (BARAKA) voda proběhla.

Aukce #1518 trasa Kynšperk nad Ohří - Karlovy Vary na 10 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1522 trasa Loket - Klášterec nad Ohří na 8 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1528 trasa Královské Poříčí - Perštejn na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1539 trasa Královské Poříčí - Vojkovice na 4 trojmístné plastové kánoe (preferujem kánoe Samba) voda proběhla.

Aukce #1543 trasa Královské Poříčí - Vojkovice na 2 čtyřmístné nafukovací rafty (dobrý den,jedná se o dvě rodiny s dětmi,budem potřebovat 4krát dětské vybavení.Jaká je možnost kde nechat auta po dobu plavby?) voda proběhla.

Aukce #1557 trasa Loket - Perštejn na 7 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1564 trasa Šabina - Klášterec nad Ohří na 3 šestimístné nafukovací rafty (12 pádel, 6 barelů) voda proběhla.

Aukce #1566 trasa Loket - Klášterec nad Ohří na 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #1567 trasa Sokolov - Vojkovice na 2 sedmimístné nafukovací rafty a 1 devítimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #1645 trasa Sokolov - Klášterec nad Ohří na 9 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den, ještě bychom si přáli mít službu převoz báglů mezi tábořišti (klidně zaplatíme) nebo minimálně převoz prázdných báglů ze startu do cíle. Je dost pravděpodobné, že finální počet lodí se bude ještě hýbat +-2. S pozdravem, Vlastik Menšík) voda proběhla.

Aukce #1656 trasa Loket - Karlovy Vary na 1 dvojmístná plastová kánoe voda zrušena.

Aukce #1712 trasa Kynšperk nad Ohří - Vojkovice na 6 dvojmístných plastových kánoí (ke každé kánoi jeden barel navíc) (prosím ke každé kánoi barel navíc, dvě vesty,a dvě pádla.cenu prosím dohromady se vším na loď. ) voda proběhla.

Aukce #1730 trasa Tršnice u Chebu - Perštejn na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1745 trasa Tršnice u Chebu - Klášterec nad Ohří na 10 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #1750 trasa Tršnice u Chebu - Kadaň na 3 dvojmístné plastové kánoe (4 padla,5 barelu) (Pokud mozno dovoz i odvoz lodi) voda proběhla.

Aukce #1752 trasa Tršnice u Chebu - Vojkovice na 5 dvojmístných plastových kánoí (Rádi bychom přesný konec nechali otevřený, tedy možnost domluvit přesné místo a čas vrácení lodí s půjčovnou nejlépe den předem (24.7.). Kromě pojištění proti poškození, bychom ocenili i možnost pojištění proti krádeži. Množství vybavení se možná ještě trochu změní, doufáme, že taková změna nebude problém. Budeme potřebovat různé velikosti vest, od malých po velké, detaily upřesníme. Děkuji) voda proběhla.

Aukce #1772 trasa Kynšperk nad Ohří - Klášterec nad Ohří na 9 dvojmístných plastových kánoí (dvě lodě bychom vraceli v neděli 5.7. v Karlových Varech :)) voda proběhla.

Aukce #1825 trasa Loket - Klášterec nad Ohří na 3 dvojmístné plastové kánoe (Začátek můžeme mírně upravit dle dostupnosti tak, abychom stihli do neděle dojet do kláštěrce a dostali se tam hromadnou dopravou.) voda proběhla.

Aukce #1862 trasa Loket - Klášterec nad Ohří na 5 dvojmístných plastových kánoí a 1 šestimístný nafukovací rafte (Prosím o nabídku na 5x plast. kánoe, 1x6M raft, 14x pádlo a 10x vesta. Minimální náklady na dopravu lodí jsou preferovány.) voda zrušena.

Aukce #1867 trasa Karlovy Vary - Radošov na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #1950 trasa Sokolov - Kadaň na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1956 trasa Kynšperk nad Ohří - Klášterec nad Ohří na 4 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #1981 trasa Tršnice u Chebu - Perštejn na 2 dvojmístné plastové kánoe (lodě Samba) voda zrušena.

Aukce #1993 trasa Tršnice u Chebu - Karlovy Vary na 4 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #1998 trasa Loket - Perštejn na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #2000 trasa Loket - Vojkovice na 7 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #2054 trasa Loket - Hubertus na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #2069 trasa Královské Poříčí - Dubina na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2077 trasa Karlovy Vary - Klášterec nad Ohří na 4 dvojmístné plastové kánoe a 8 trojmístných plastových kánoí (Není to poptávka, 100% chceme v tomto termínu jet. Pokud byste neměli celou kapacitu lodí, nabídněte aspoň část, v krizi to vezmeme od více půjčoven. Porcelán na trojkách budou větší děti, takže pádla (trochu kratší) i pro ně. Děkuji.) voda proběhla.

Aukce #2158 trasa Kynšperk nad Ohří - Vojkovice na 5 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe (Prosím, napište mi zda se dá u Hubertusu parkovat s doprovodným vozidlem, nějak inteligentně a ne u silnice nahoře. Jestli je možné se s někým domluvit atp.Dík M.) voda proběhla.

Aukce #2168 trasa Kynšperk nad Ohří - Klášterec nad Ohří na 5 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2301 trasa Loket - Vojkovice na 6 dvojmístných plastových kánoí (Odvoz řidičů k autu) voda proběhla.

Aukce #2303 trasa Kynšperk nad Ohří - Kadaň na 9 dvojmístných plastových kánoí (7 lodí jede na 100% zbylé 2 lodě potvrdíme 2 týdny pred odjezdem.) (Prosím o možnost odevzdat lode i na jinem miste, samozrejme nahlasime, den predem v pripade ze bychom nestihli dojet az do Kadane. Děkuji) voda proběhla.

Aukce #2310 trasa Karlovy Vary - Perštejn na 5 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné plastové kánoe (pripadne i tyto můžou byt jen dvoumistne) (předběžně trasa i počet, upřesnění za týden) voda proběhla.

Aukce #2334 trasa Tršnice u Chebu - Vojkovice na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #2339 trasa Loket - Karlovy Vary na 5 dvojmístných plastových kánoí (ke každé lodi jeden barel, k celé objednávce jen jednu vestu pro menší, štíhlou paní a jen 8 pádel, dvě budeme mít vlastní) (Chci start v Lokti, rozhodně nechci start v tábořišti pod Loktem a zásadně nechci mít nic společného se slovy Barták a Maskáč!) voda proběhla.

Aukce #2389 trasa Tršnice u Chebu - Vojkovice na 8 dvojmístných plastových kánoí (kdyby byly laminátové, byli bychom radši) (Místo konce plavby je pouze orientační, bude se odvíjet podle okolností a byli bychom rádi, kdyby nebylo pevně stanoveno a upřesnilo se až na zavolání) voda proběhla.

Aukce #2458 trasa Královské Poříčí - Vojkovice na 2 šestimístné nafukovací rafty (pojede nás 10 - 12 lidí, proto buď 2ks raftů pro 6 osob, nebo 3ks raftů pro 4 osoby) (Prosím o půjčení raftů, pádel, vest a sudů.) voda proběhla.

Aukce #2492 trasa Kynšperk nad Ohří - Vojkovice na 4 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe (1 dospělý a 2 děti (10 a 13 let - 140 a 160 cm)) voda proběhla.

Aukce #2502 trasa Loket - Vojkovice na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2560 trasa Tršnice u Chebu - Vojkovice na 4 dvojmístné plastové kánoe (Dobrý den, prosím o nabídku na 4 kanoe. Loďáků pouze 6 ks. Děkuji S pozdravem Jiří Borovský) voda proběhla.

Aukce #2575 trasa Sokolov - Vojkovice na 10 dvojmístných plastových kánoí (Prosím o zapůjčení 10x kánoi, 20x vesty,20x pádla,20x velký barel,10x malý,) voda proběhla.

Aukce #2607 trasa Tršnice u Chebu - Karlovy Vary na 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #2652 trasa Loket - Klášterec nad Ohří na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #2661 trasa Loket - Klášterec nad Ohří na 6 dvojmístných plastových kánoí (Poprosím o 4 barely méně.) voda proběhla.

Aukce #2669 trasa Šabina - Klášterec nad Ohří na 2 čtyřmístné nafukovací rafty a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #2790 trasa Tršnice u Chebu - Radošov na 10 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #2814 trasa Kynšperk nad Ohří - Klášterec nad Ohří na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2841 trasa Královské Poříčí - Vojkovice na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3112 trasa Kynšperk nad Ohří - Perštejn na 1 dvojmístná plastová kánoe (2x pádlo, vesta, přilba, barel) a 2 trojmístné plastové kánoe (4x pádlo, vesta, přilba, barel) (Prosím nabídněte i variantu Sokolov-Pernštejn. ) voda proběhla.

Aukce #3150 trasa Šabina - Karlovy Vary na 3 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #3151 trasa Karlovy Vary - Vojkovice na 7 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3172 trasa Karlovy Vary - Dubina na 2 čtyřmístné nafukovací rafty (2x raft max. cca. 10 osob) voda proběhla.

Aukce #3204 trasa Loket - Klášterec nad Ohří na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3272 trasa Tršnice u Chebu - Kadaň na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #3283 trasa Tršnice u Chebu - Vojkovice na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3303 trasa Tršnice u Chebu - Karlovy Vary na 4 dvojmístné nafukovací kánoe voda zrušena.

Aukce #3319 trasa Loket - Vojkovice na 8 dvojmístných plastových kánoí a 5 trojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3356 trasa Tršnice u Chebu - Loket na 3 dvojmístné plastové kánoe (Parkovani 3 aut v Lokti. Kanoe pozaduji tzv. Kacena (max ploche dno - nepotopitelne...)) voda proběhla.

Aukce #3372 trasa Tršnice u Chebu - Karlovy Vary na 5 dvojmístných plastových kánoí a 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #3382 trasa Karlovy Vary - Kadaň na 4 dvojmístné plastové kánoe (potěšila by nás úschova zavazadel během plavby. nabídněte i cenu. díky.) voda proběhla.

Aukce #3384 trasa Tršnice u Chebu - Vojkovice na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3402 trasa Sokolov - Vojkovice na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3416 trasa Tršnice u Chebu - Karlovy Vary na 4 dvojmístné plastové kánoe a 3 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3445 trasa Kynšperk nad Ohří - Perštejn na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #3464 trasa Kynšperk nad Ohří - Karlovy Vary na 1 dvojmístná plastová kánoe (jeden dospělý plus jedno dítě) a 4 trojmístné plastové kánoe (4 dopělí plus 8 dětí) voda proběhla.

Aukce #3467 trasa Sokolov - Stráž nad Ohří na 3 šestimístné nafukovací rafty (vybavení pouze pro 4 osoby,vždy dva dospělí a dvě děti na raft) (žádám o převoz řidičů zpět k autům do Sokolova(3 osoby)) voda proběhla.

Aukce #3500 trasa Karlovy Vary - Klášterec nad Ohří na 4 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná nafukovací kánoe voda proběhla.

Aukce #3552 trasa Tršnice u Chebu - Perštejn na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3560 trasa Tršnice u Chebu - Vojkovice na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3577 trasa Loket - Klášterec nad Ohří na 2 dvojmístné nafukovací kánoe a 2 trojmístné nafukovací kánoe voda proběhla.

Aukce #3599 trasa Loket - Klášterec nad Ohří na 1 dvojmístná plastová kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe (1.7.převoz dvou řidičů z Klašterce do Lokte na start. V Klášterci parkování dvou aut.) voda proběhla.

Aukce #3723 trasa Tršnice u Chebu - Vojkovice na 7 dvojmístných plastových kánoí (Budeme mít částečně dělenou partu, kdy 4 lidi přijedou až v pátek večer (28.07.) Bylo by možné rozdělit to takto: 5 lodí do Tršnic a pak v pátek večer či v sobotu ráno 2 lodi do Lokte(190.1 km)?) voda proběhla.

Aukce #3724 trasa Tršnice u Chebu - Karlovy Vary na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3747 trasa Loket - Perštejn na 8 dvojmístných plastových kánoí (kanoe samba nejlepe) a 4 trojmístné plastové kánoe (kanoe samba 1 dsedatka navic do jedne kanoe) (doprovodne vozidlo po celou dobu ,na převoz bagaže, detske vesty 12x, detske padlo 12x , vesta dospely 8, barel 12x, padlo dospely 19x) voda proběhla.

Aukce #3783 trasa Kynšperk nad Ohří - Radošov na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3812 trasa Tršnice u Chebu - Karlovy Vary na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3835 trasa Loket - Vojkovice na 5 dvojmístných plastových kánoí a 1 dvojmístná nafukovací kánoe voda proběhla.

Aukce #3860 trasa Tršnice u Chebu - Královské Poříčí na 6 trojmístných plastových kánoí (Zdravím, rád bych stabilnější kanoe typu Vltava, většina pojede na kanoi poprvé. ) voda proběhla.

Aukce #3895 trasa Loket - Radošov na 7 dvojmístných plastových kánoí (Dobry den,barel budeme potrebovat jen jeden.Je mozny odvoz 3 ridicu zpet do Lokte? Dekuji Vojtova) voda proběhla.

Aukce #3926 trasa Loket - Dubina na 3 dvojmístné plastové kánoe (každá kanoe +2 barely +2 pádla (celkem 6 brelů a 6 pádel)) voda proběhla.

Aukce #3955 trasa Loket - Perštejn na 1 čtyřmístný nafukovací rafte (2+2 děti do 10 let, tak snad je to vhodné, známe jen kánoe) voda proběhla.

Aukce #4096 trasa Loket - Klášterec nad Ohří na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4119 trasa Loket - Hubertus na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #4214 trasa Hubertus - Perštejn na 11 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4225 trasa Kynšperk nad Ohří - Hubertus na 7 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné plastové kánoe (Zajímalo by mě i pokud je možnost přepravy věci není to podmínkou spíše jen kdybychom chtěli využít této nabídky ;-) také bych potřeboval cca 2 lodě přivést až v pátek nejspíše do kempu loket. Předem děkuji za informace.) voda zrušena.

Aukce #4263 trasa Kynšperk nad Ohří - Loket na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #4298 trasa Kynšperk nad Ohří - Vojkovice na 8 dvojmístných plastových kánoí (včetně pádel a 1 barelu do každé lodě) voda proběhla.

Aukce #4301 trasa Tršnice u Chebu - Vojkovice na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4317 trasa Tršnice u Chebu - Karlovy Vary na 3 dvojmístné nafukovací kánoe a 1 trojmístná nafukovací kánoe a 4 šestimístné nafukovací rafty (Stačí mi 27x pádlo, 8x vesta a 15x barel) voda proběhla.

Aukce #4318 trasa Královské Poříčí - Karlovy Vary na 5 dvojmístných plastových kánoí a 4 trojmístné plastové kánoe (Zdravím, rád bych stabilnější kanoe vhodné i pro méně zkušené vodáky.) voda proběhla.

Aukce #4323 trasa Loket - Vojkovice na 8 dvojmístných plastových kánoí (včetně dospělých vest a barelů) (Loket kemp - Vojkovice kemp) voda proběhla.

Aukce #4347 trasa Karlovy Vary - Perštejn na 4 dvojmístné plastové kánoe (odvoz řidičů k autům do Karlových Varů) voda proběhla.

Aukce #4351 trasa Loket - Stráž nad Ohří na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #4366 trasa Tršnice u Chebu - Loket na 7 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4367 trasa Královské Poříčí - Hubertus na 5 dvojmístných plastových kánoí (Žádám odvoz 3 osob (řidičů) od Sv. Huberta do Královského Poříčí.) voda proběhla.

Aukce #4390 trasa Tršnice u Chebu - Vojkovice na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4448 trasa Královské Poříčí - Vojkovice na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4449 trasa Královské Poříčí - Vojkovice na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #4460 trasa Tršnice u Chebu - Vojkovice na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4611 trasa Tršnice u Chebu - Radošov na 7 dvojmístných plastových kánoí (Vydra) voda proběhla.

Aukce #4623 trasa Loket - Karlovy Vary na 4 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #4624 trasa Královské Poříčí - Hubertus na 5 dvojmístných nafukovacích kánoí (8 detskych vest) voda proběhla.

Aukce #4627 trasa Kynšperk nad Ohří - Vojkovice na 3 dvojmístné plastové kánoe (Čas dojezdu do Vojkovic je přibližný, upřesníme v neděli telefonicky během plavby. ) voda proběhla.

Aukce #4638 trasa Sokolov - Radošov na 6 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe (Dobrý den, pokud by pak byla možná přeprava osob (14) z Radošova do K.Varů na Autobusové nádraží. ) voda proběhla.

Aukce #4641 trasa Karlovy Vary - Vojkovice na 5 dvojmístných plastových kánoí (Preferuji spíše samby, nicméně ani vydry, případně jiné typy nejsou překážkou.) (Žádáme o zajištění dopravy lodí do kempu Liapor, kde budeme ze středy na čtvrtek přespávat. Lodě bychom odevzdávali ve čtvrtek odpoledne ve Vojkovicích. Rád bych též požádal o převoz bagáže z Kempu Liapor do Kempu Dubina. A poté z kempu Dubina do Vojkovic, kde budeme odevzdávat lodě. Děkuji za nabídky) voda proběhla.

Aukce #4734 trasa Sokolov - Loket na 1 trojmístná nafukovací kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte (K obema plavidlum potreba dohromady 5 detskych vest a helem (4 - 8 let).) voda proběhla.

Aukce #4738 trasa Královské Poříčí - Perštejn na 4 dvojmístné plastové kánoe (Jedno dětské pádlo a vestu....dítě šest let) (Čtyři dvoumístné kánoe s vybavením,jedno dětské pádlo a vestu...holčička 6 let) voda proběhla.

Aukce #4775 trasa Karlovy Vary - Perštejn na 1 dvojmístná plastová kánoe (vydra) (poprosim o odvoz 2 dospelych z cile do startu) voda proběhla.

Aukce #4801 trasa Kynšperk nad Ohří - Karlovy Vary na 1 trojmístná nafukovací kánoe (případně i plast) (Dále žádám zapůjčení: 2x barel, 2x pádlo dospělé 1x pádlo dětské Děkuji) voda proběhla.

Aukce #4849 trasa Tršnice u Chebu - Vojkovice na 1 osmimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #4852 trasa Tršnice u Chebu - Karlovy Vary na 13 dvojmístných plastových kánoí (Vydra) voda proběhla.

Aukce #4872 trasa Sokolov - Vojkovice na 5 dvojmístných plastových kánoí (postačí 8 ks barelů či loďáků) (Poptávám také zámek na lodě) voda proběhla.

Aukce #4911 trasa Loket - Vojkovice na 12 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4955 trasa Tršnice u Chebu - Kadaň na 5 dvojmístných plastových kánoí (pokud možno Samby) voda proběhla.

Aukce #5026 trasa Kynšperk nad Ohří - Klášterec nad Ohří na 3 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #5049 trasa Tršnice u Chebu - Karlovy Vary na 1 dvojmístná plastová kánoe (2 velké barely, 2 vesty, 2 dospělá padla. v kempu Budeme již v nedělní podvečer. Ideálně Samba) voda proběhla.

Aukce #5093 trasa Kynšperk nad Ohří - Loket na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #5102 trasa Tršnice u Chebu - Vojkovice na 1 dvojmístná plastová kánoe (vydra) a 1 trojmístná plastová kánoe (velka samba,2x detska vesta a 2x padlo) (odvoz z cile na start pro 4 dospelaky a 2 deti) voda proběhla.

Aukce #5115 trasa Kynšperk nad Ohří - Vojkovice na 5 dvojmístných plastových kánoí (Pokud nebude voda ,jel bych z Tršnice do Karlových Varů. Máme sebou děti 8 a 9 tak aby byly na ně vesty.) voda proběhla.

Aukce #5117 trasa Tršnice u Chebu - Sokolov na 8 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe (Půjčení vč. vest, barelů. Dovoz lodí do Tršnice a odvoz lodí ze Sokolova.) voda proběhla.

Aukce #5130 trasa Loket - Karlovy Vary na 5 šestimístných nafukovacích raftů (20 pádel; 5 sudů; pumpa; 1 dětská vesta_8let) voda proběhla.

Aukce #5181 trasa Tršnice u Chebu - Karlovy Vary na 10 dvojmístných plastových kánoí a 6 trojmístných plastových kánoí (Jede s námi 17 dětí, takže budeme potřebovat malé vesty a kratší pádla.) voda proběhla.

Aukce #5215 trasa Sokolov - Loket na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #5328 trasa Tršnice u Chebu - Sokolov na 3 dvojmístné plastové kánoe (kompletní výbava- sud, vesty,pádla) (5 dospelích a jedno dítě 10 let, kánoe po dvou 3x + výbava-sudy,vesty, pádla) voda proběhla.

Aukce #5349 trasa Kynšperk nad Ohří - Dubina na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #5363 trasa Kynšperk nad Ohří - Klášterec nad Ohří na 4 dvojmístné plastové kánoe (+6 pádel, 5 vest, 5 barelů) voda proběhla.

Aukce #5438 trasa Tršnice u Chebu - Královské Poříčí na 18 dvojmístných plastových kánoí (Uvítali bychom Samby) (Uvítáme možnost odvozu řidičů v neděli k autům, asi z Poříčí do Kynšperka) voda proběhla.

Aukce #5456 trasa Vojkovice - Kadaň na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #5457 trasa Sokolov - Karlovy Vary na 10 dvojmístných plastových kánoí (Vydra/Samba) (Dobrý den, rádi bychom s partou poslední víkend v květnu vyrazili na Ohři. Předběžný počet lodí (8-10 ks - mix Vydra/Samba). Půjčujete (vzhledem k pandemii) lodě? Pokud ano, nevíte, zda jsou otevřené kempy a občerstvení? Díky a těším se na odpověď. Minaříková) voda proběhla.

Aukce #5458 trasa Kynšperk nad Ohří - Radošov na 7 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné plastové kánoe (Prosím o naceneni přepravy bagaze. Díky ) voda proběhla.

Aukce #5467 trasa Kynšperk nad Ohří - Vojkovice na 4 dvojmístné plastové kánoe a 1 jednomístný plastový kajak voda proběhla.

Aukce #5484 trasa Kynšperk nad Ohří - Karlovy Vary na 4 dvojmístné plastové kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #5492 trasa Kynšperk nad Ohří - Karlovy Vary na 1 dvojmístná nafukovací kánoe a 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #5502 trasa Tršnice u Chebu - Klášterec nad Ohří na 7 dvojmístných plastových kánoí (chceme jen lodě, pádla a případně koňku) a 1 trojmístná plastová kánoe (to samé) (Vzhledem k situaci s vodou se může změnit cíl a i mírně počet lodí (+- 1 až 2), sudy a vesty máme povětšinou své.) voda proběhla.

Aukce #5532 trasa Sokolov - Perštejn na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #5556 trasa Loket - Vojkovice na 15 dvojmístných plastových kánoí a 3 trojmístné plastové kánoe (Do Vojkovic přijedeme v sobotu večer, takže je možné případně vyzvednout už v sobotu.) voda proběhla.

Aukce #5587 trasa Tršnice u Chebu - Karlovy Vary na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #5592 trasa Královské Poříčí - Perštejn na 1 dvojmístná plastová kánoe (Samba) a 2 trojmístné plastové kánoe (Samba, 4 barely, 4 pádla) (2xSamba 3-místná 1xSamba 2-místná 4xbarel 4xpádlo) voda proběhla.

Aukce #5633 trasa Šabina - Karlovy Vary na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #5747 trasa Tršnice u Chebu - Karlovy Vary na 9 dvojmístných plastových kánoí (Potřebuji reálně 9 lodí (ideálně Vydry), 12 barelů, 18 pádel (8 mužských, 10 ženských) a 19 (!) vest (8 mužských a 11 ženských). Důvod pro vestu navíc je jedna posádka s vlastním vybavením, od které vzešel požadavek na 1 vestu.) voda proběhla.

Aukce #5764 trasa Kynšperk nad Ohří - Sokolov na 4 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #5851 trasa Loket - Perštejn na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 osmimístný nafukovací rafte (prosíme dopravu z cíle na nádraží - vše domluvíme- celkem 9 osob s bagáží) voda proběhla.

Aukce #5952 trasa Karlovy Vary - Vojkovice na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe (jjen 1x detska vesta( mala pro 3lety) radsi lodaky jestli je mozno) a 2 trojmístné nafukovací kánoe (jen 2x detska vesta ( 6 az 8let)) voda proběhla.

Aukce #6085 trasa Šabina - Vojkovice na 7 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #6101 trasa Hubertus - Stráž nad Ohří na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #6141 trasa Šabina - Karlovy Vary na 4 dvojmístné plastové kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #6181 trasa Kynšperk nad Ohří - Vojkovice na 5 šestimístných nafukovacích raftů (bude nás asi 17-20 a asi 7-8 dětí, to bych upřesnila 4 - 5 raftů) (Dobrý den, potřebuji objednat rafty, včetně vest, barelů a pádel. Odvoz lodí na místo a z místa. Nevím přesně jaký úsek jet, dlouho jsem na Ohři nebyla. Ráda bych se domluvila, potřebuji poradit :) Hlavně úsek, kde to nejvíce teče, abychom se na raftech neupádlovali. Je nám jedno kde začít a kde skončit. Rádi bychom ale spali v kempech, kde mají otevřeno do 24 hodin, kdyby bylo možné. Děkuji ) voda proběhla.

Aukce #6228 trasa Kynšperk nad Ohří - Radošov na 2 dvojmístné plastové kánoe (Dobrý den, budeme potřebovat stáhnout v neděli z Radošova do Karlových Varů na vlakové nádraží. Vlak nám pojede 12:26. Děkuji za nabídky ) voda proběhla.

Aukce #6319 trasa Sokolov - Karlovy Vary na 3 dvojmístné plastové kánoe (Ahoooj, jedem s klukama na vodu, lodě bychom chtěli od čtvrtka 15.7. od rána v Sokolově a vrátili bychom je k večeru v sobotu 17.7. v Karlových Varech.) voda proběhla.

Aukce #6383 trasa Kynšperk nad Ohří - Vojkovice na 3 dvojmístné plastové kánoe (Loď Vydra s komplet vybavením (pokud by to nebylo možné, tak Sambu)) (Ahoj. Prosím variantu s odvozem řidičů a i bez odvozu. Děkuji) voda proběhla.

Aukce #6492 trasa Kynšperk nad Ohří - Sokolov na 3 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #6512 trasa Královské Poříčí - Dubina na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #6542 trasa Kynšperk nad Ohří - Vojkovice na 8 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #6575 trasa Kynšperk nad Ohří - Stráž nad Ohří na 11 dvojmístných plastových kánoí (Aspoň 3x Samba (jedna rodinka na nich dost trvá;-/), zbytek bereme cokoliv;-)) voda proběhla.

Aukce #6648 trasa Sokolov - Stráž nad Ohří na 10 dvojmístných plastových kánoí a 2 šestimístné nafukovací rafty (ahoj, poptávám lodě na Ohři, 2x Raft (6míst) a 10x plast. kanoe (2 místné) nejlépe samby nebo aspoň napůl samba a vydra. Samozřejmě i s příslušenstvím - pádla, sudy nebo loďáky a nějaká dětská vesta.) voda zrušena.

Aukce #6668 trasa Loket - Stráž nad Ohří na 8 dvojmístných plastových kánoí (pokud možno tak klasické vydry, žádné samby) (pokud možno tak klasické vydry, žádné samby) voda proběhla.

Aukce #6713 trasa Tršnice u Chebu - Radošov na 9 dvojmístných plastových kánoí (Dvě vesty dětské a dvě pádla dětské zdytek plnna výbava ) voda proběhla.

Aukce #6716 trasa Sokolov - Kadaň na 8 dvojmístných plastových kánoí (Samba) voda proběhla.

Aukce #6772 trasa Tršnice u Chebu - Vojkovice na 4 dvojmístné plastové kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe (Ahoj, prosíme o nabídku na lodě a vybavení (pádla, sudy, vesty). Děkujeme!) voda proběhla.

Aukce #6783 trasa Tršnice u Chebu - Radošov na 4 dvojmístné plastové kánoe (Ideálně Vydry) a 1 čtyřmístný nafukovací rafte (Nafukovací raft/kanoe buď pro 3 nebo 4 osoby (pojedou na něm 3)) (Ahoj, jsme parta 11 studentů (můžeme využít isic slevu), která není na vodě poprvé. Chtěli bychom si půjčit lodě včetně vybavení (pádla, vesty, barely, houbičky). Cenu prosím nabízejte včetně dopravy.) voda proběhla.

Aukce #6833 trasa Loket - Vojkovice na 6 dvojmístných plastových kánoí (Ahoooj, jsme skupina asi 12 studentů ze jedné třídy a rádi si u Vás půjčili lodě. Chceme jet z Lokte do Vojkovic s noclehem v kempu Hubertus. Byla by možnost nějaké skupinové ceny nebo slevy na Isic? Předem díky za nabídku. Svoboda) voda proběhla.

Aukce #6835 trasa Tršnice u Chebu - Radošov na 6 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #6875 trasa Karlovy Vary - Stráž nad Ohří na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #6947 trasa Loket - Kadaň na 13 dvojmístných plastových kánoí a 6 trojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #6965 trasa Kynšperk nad Ohří - Perštejn na 8 dvojmístných plastových kánoí (stačí jeden barel na kánoi) (Lodě vypůjčit a poté vrátit na uvedených místech nástupu a dojezdu (Kynšperk, Perštejn).) voda proběhla.

Aukce #7035 trasa Šabina - Karlovy Vary na 9 dvojmístných plastových kánoí a 5 trojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #7042 trasa Královské Poříčí - Boč na 3 dvojmístné plastové kánoe a 7 trojmístných plastových kánoí (Potřebuji zajistit dvoumístné a třímístné lodě (s lavičkou, pro dva dětské zadky) a to: 7 lodí "trojek", 3 "dvojky", celkem 26 osob, k tomu bychom potřebovali odpovídající počet pádel, barelů, vést . Výstupní a nástupní místo můžeme po dohodě měnit.Prosím o nabídku) voda proběhla.

Aukce #7057 trasa Loket - Vojkovice na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #7103 trasa Kynšperk nad Ohří - Loket na 2 šestimístné nafukovací rafty (2 rafty pro 6 osob) voda proběhla.

Aukce #7142 trasa Loket - Perštejn na 13 dvojmístných plastových kánoí (Jedná se o třídní vodácký výlet. Rádi bychom měli zajištěnou přepravu zavazadel. první noc Hubertus, druhá Mlýn nad Ohří.) voda proběhla.

Aukce #7151 trasa Loket - Dubina na 4 dvojmístné plastové kánoe (Vydry) voda proběhla.

Aukce #7165 trasa Tršnice u Chebu - Perštejn na 7 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné plastové kánoe a 1 jednomístný plastový kajak (Ahoj, chystáme se na Ohři ve výše uvedeném termínu a potřebujeme zapůjčit lodě s vybavením (pádla, sudy - event. vaky a cca 9ks vest - z toho 3ks dětské (na výšku cca 140-150cm)). Pro lodě a po odevzdání pojedeme vlakem. Děkuji za nabídky. Ahoj Reci) voda proběhla.

Aukce #7180 trasa Karlovy Vary - Klášterec nad Ohří na 5 dvojmístných plastových kánoí (Dva páry čekají na rozpis šichty, s nimi by bylo lodí 7. Zatím poptáváme 5 vyder) voda proběhla.

Aukce #7270 trasa Tršnice u Chebu - Karlovy Vary na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #7285 trasa Loket - Karlovy Vary na 1 dvojmístná plastová kánoe a 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #7296 trasa Tršnice u Chebu - Perštejn na 2 trojmístné plastové kánoe (Je možná přeprava batohů mezi kempy?) voda proběhla.

Aukce #7325 trasa Loket - Vojkovice na 10 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #7413 trasa Královské Poříčí - Perštejn na 1 trojmístná plastová kánoe (Idealne samba, nebo neco vetsiho plastoveho pro dva plus dite. Jen kena a dva barely. Bez padel, vest apod.) voda vysoutěžena.

Aukce #7486 trasa Tršnice u Chebu - Kadaň na 3 dvojmístné plastové kánoe (Ahoj. Lodě chceme jen Samby. Díky) voda vysoutěžena.

Aukce #7489 trasa Tršnice u Chebu - Karlovy Vary na 7 dvojmístných plastových kánoí voda vysoutěžena.

Aukce #7490 trasa Tršnice u Chebu - Karlovy Vary na 12 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe voda vysoutěžena.

Aukce #7500 trasa Tršnice u Chebu - Jakubov mlýn na 5 dvojmístných plastových kánoí voda vysoutěžena.

Aukce #7520 trasa Kynšperk nad Ohří - Karlovy Vary na 2 sedmimístné nafukovací rafty (Dobrý den, prosím, ještě upřesním počet lidí, ale zatím je nás jistých 14 lidí.Možná bude o jeden raft navíc. Je nám jedno jak velké rafty to budou, pro kolik lidi, třeba pro 6 osob nebo dle počtu lidí. Nevím jak teče voda, zda jsou vhodné rafty a případně kam až dojedeme za 3 dni plavby - vstáváme déle :). Pokud by mmně někdo i poradil případně kempy, kde to žije :)? Jakou trasu jet dle toku řeky - nám je to celkem jedno odkud kam - budeme raději, kde to poteče. Jezdíme každý rok, ale Ohři jsme jeli jen jednou a už je to dlouho. Děkuji za informace. Upřesním ještě počet lidi v pondělí. Každopádně pro 14 lidí určitě požádám o nabídky s tím, že prosím, aby byl jeden raft k dispozici případně navíc. Děkuji ) aktivní.

Aukce #7525 trasa Kynšperk nad Ohří - Perštejn na 9 dvojmístných plastových kánoí (Ahój. Dvě lodě prosím jen na pondělí a úterý - K.Vary Liapor. Pak bychom prosili 2 maličká pádla navíc a 2 malé sedačky (polystyrén) doprostřed lodě na porcelán. Počet vest upřesním, spousta z nás už má své vlastní. Díky) aktivní.

Vodáci Ohře

Vodáci, vybraní uživatelé, kteří mají k řece Ohře nějaký vztah.

mishiska (od 15.5.2013), pulec (od 26.5.2013), herbik (od 11.6.2013), dohnto (od 11.6.2013), martin (od 13.6.2013), mocipan (od 18.6.2013), waggy (od 24.6.2013), strejda.lenin (od 24.6.2013), fulik (od 25.6.2013), sluka.pavel (od 26.6.2013), jynropok (od 30.6.2013), mmm (od 1.7.2013), uda_koc (od 1.7.2013), pompo3689 (od 3.7.2013), nast (od 4.7.2013), venda (od 8.7.2013), piitr (od 9.7.2013), pavel (od 10.7.2013), lukyna (od 10.7.2013), otik (od 11.7.2013), zwiera (od 16.7.2013), tom (od 16.7.2013), barbucha (od 17.7.2013), hrom (od 18.7.2013), stepa (od 22.7.2013), jtekt (od 23.7.2013), printh (od 19.6.2013), babetka (od 26.7.2013), danio (od 30.7.2013), frenky (od 30.7.2013), kamca (od 1.8.2013), sikula (od 5.8.2013), nela (od 5.8.2013), couny (od 5.8.2013), dave (od 6.8.2013), andy (od 14.8.2013), verunka1503 (od 15.8.2013), verunka1503 (od 15.8.2013), tomas (od 17.8.2013), renata (od 18.8.2013), bemac (od 22.8.2013), dakota (od 6.3.2014), dakota (od 6.3.2014), ivka (od 17.3.2014), margal (od 27.3.2014), forstik (od 29.3.2014), vilimovcata (od 31.3.2014), sajgon (od 3.4.2014), tralalak (od 3.4.2014), worsot (od 6.4.2014), 1234 (od 8.4.2014), zizala (od 9.4.2014), vilda (od 14.4.2014), feferonka (od 24.4.2014), stoura (od 27.4.2014), ahoj (od 4.5.2014), olej (od 5.5.2014), neznalek (od 7.5.2014), hak (od 12.5.2014), caitsith (od 14.5.2014), pavlas (od 17.5.2014), q72gxu33 (od 23.5.2014), aaa (od 26.5.2014), petrpavlovic (od 26.5.2014), petrpavlovic (od 26.5.2014), fantomek (od 27.5.2014), reci (od 2.6.2014), jaarda (od 2.6.2014), effan (od 3.6.2014), broucinek (od 6.6.2014), spojka11 (od 9.6.2014), kilis (od 9.6.2014), slunce (od 11.6.2014), tp (od 12.6.2014), podivin (od 13.6.2014), alena (od 13.6.2014), kostra (od 13.6.2014), cvrcek (od 19.6.2014), bemac (od 22.8.2013), krusa (od 20.6.2014), povinny (od 20.6.2014), jelen (od 22.6.2014), jaro (od 23.6.2014), pepe (od 18.6.2013), pepa (od 26.6.2014), misicka (od 1.7.2014), sary (od 4.7.2014), havrda (od 5.7.2014), tox (od 9.7.2014), janav (od 11.7.2014), romario (od 27.3.2014), svistii (od 12.7.2014), kaji (od 13.7.2014), mendy (od 13.7.2014), puff (od 14.7.2014), puff (od 14.7.2014), adas (od 14.7.2014), adas (od 14.7.2014), adas (od 14.7.2014), adas (od 14.7.2014), chicago1998 (od 16.7.2014), chicago1998 (od 16.7.2014), eros88 (od 17.7.2014), eros88 (od 17.7.2014), radek144 (od 18.7.2014), trotro (od 12.8.2013), lukas (od 23.7.2014), meritum (od 1.7.2014), trotro (od 12.8.2013), lindy (od 27.7.2014), kulik (od 29.7.2014), icebreaker (od 31.7.2014), marketinka11 (od 31.7.2014), teta (od 1.8.2014), akim (od 2.8.2014), alena (od 13.6.2014), maclin (od 4.8.2014), keeleenka (od 5.8.2014), petsju (od 5.8.2014), macek76 (od 6.8.2014), pitrs (od 6.8.2014), honzak (od 7.8.2014), tp (od 12.6.2014), pavouk (od 18.8.2014), mata.a (od 18.9.2014), prcek (od 11.5.2014), aluska (od 13.2.2015), aluska (od 13.2.2015), domi (od 9.3.2015), vika (od 31.3.2015), hosny (od 10.4.2015), dan (od 7.5.2013), kroky (od 23.1.2014), radka.adam (od 16.4.2015), silmarillion (od 19.4.2015), puchor (od 25.4.2015), li (od 27.4.2015), dana (od 5.5.2015), fff (od 11.5.2015), mikaki (od 11.5.2015), prcek (od 11.5.2014), lula (od 11.5.2015), petrh (od 12.5.2015), fialka (od 12.5.2015), slon (od 13.5.2015), veverka (od 16.6.2014), vipera (od 20.5.2014), malda (od 30.5.2013), alena (od 13.6.2014), frd (od 17.5.2015), miwechek (od 18.5.2015), xxxx (od 18.5.2015), harri (od 19.5.2015), zuzka (od 19.5.2015), leon238 (od 19.5.2015), tyky (od 20.5.2015), kikirek (od 21.5.2015), leon238 (od 19.5.2015), fbmi (od 24.5.2015), kikirek (od 21.5.2015), kafoun (od 25.5.2015), bidlo (od 27.5.2015), sasina (od 28.5.2015), rosa.marek (od 2.6.2015), kaji (od 13.7.2014), vlastimil.mensik (od 9.6.2015), tomas2 (od 9.6.2015), desperado (od 9.6.2014), bananisimo63 (od 10.6.2015), fox (od 10.6.2015), vamo (od 27.12.2013), harri (od 19.5.2015), mcaskova (od 17.6.2015), marenka (od 6.7.2014), zdenda88 (od 21.6.2015), kyta (od 21.6.2015), lungren (od 1.7.2013), kytovecz (od 21.6.2015), pavel.andrejs (od 15.6.2014), handula71 (od 22.6.2015), viktor.raska (od 23.6.2015), kyta (od 21.6.2015), kyta (od 21.6.2015), akothera (od 24.6.2015), vasekmaz (od 24.6.2015), martinaz (od 27.6.2015), p.von (od 28.6.2015), kovy (od 29.6.2015), kovy (od 29.6.2015), ales.ponert (od 29.6.2015), michal.zvonik (od 29.6.2015), josef.dohnal (od 29.6.2015), ruza26 (od 29.6.2015), mara.roznaj (od 29.6.2015), klara.hlavsova (od 29.6.2015), plasilja (od 30.6.2015), barakratochvilova (od 30.6.2015), rudy (od 30.6.2015), pavelt (od 30.6.2015), lenca (od 30.6.2015), kuripe (od 1.7.2015), jorge (od 1.7.2015), havelka (od 1.7.2015), hanslpetr (od 1.7.2015), numero81 (od 1.7.2015), bigvlad (od 1.7.2015), pavka (od 1.7.2015), skuty (od 5.4.2015), houslista (od 2.7.2015), tomaspa (od 2.7.2015), marketka (od 3.7.2015), vasekmaz (od 24.6.2015), tomaspa (od 2.7.2015), d.dasa (od 6.7.2015), jozka (od 1.6.2015), majpavel (od 7.7.2015), petrcapek70 (od 7.7.2015), jafa (od 7.7.2015), alena.poncarova (od 8.7.2015), 2lida (od 9.7.2015), jakubnevole (od 12.7.2015), caskovi.dr (od 12.7.2015), katcu (od 12.7.2015), gagata (od 13.7.2015), skippi (od 13.7.2015), a.i.f (od 13.7.2015), honzapi (od 26.6.2013), marinacarlos (od 15.7.2015), krasa (od 15.7.2015), dankova.bara (od 17.7.2015), emi92 (od 20.7.2015), leonardo7 (od 22.7.2015), mariozcihelny (od 26.6.2014), monny (od 27.7.2015), rudolf.buchal (od 28.7.2015), ilek (od 27.5.2013), northernlights345 (od 5.8.2015), bittlsak (od 8.3.2016), milos (od 10.4.2016), vodacizhumpolce (od 10.4.2016), vodacizhumpolce (od 10.4.2016), krucka (od 17.4.2016), lula (od 11.5.2015), smelar (od 11.5.2015), desperado (od 9.6.2014), jirkra (od 18.5.2016), mareksvejda (od 25.5.2016), tp (od 12.6.2014), nacelnik (od 27.6.2013), pepe (od 18.6.2013), jan.turek90 (od 6.6.2016), jiri.kudlik (od 9.6.2016), manovak (od 12.6.2016), dd (od 13.6.2015), jirkab (od 13.6.2016), harri (od 19.5.2015), dd (od 13.6.2015), sjuza007 (od 19.6.2016), drn (od 23.4.2014), vojtikpavel (od 20.6.2016), mirky (od 21.6.2016), mejlmuj (od 22.6.2016), vladkynevsechmori (od 23.6.2016), lavander (od 30.7.2014), sjuza007 (od 19.6.2016), prdulix (od 25.6.2016), stipa.janovsky (od 26.6.2016), martina5 (od 27.6.2016), lukavska (od 28.6.2016), lukavska (od 28.6.2016), andrea.gabrhelova (od 28.6.2016), frydl.t (od 29.6.2016), ludwik.m (od 1.7.2016), lindamaskova (od 1.7.2016), ludwik.m (od 1.7.2016), ivi (od 2.7.2016), pavelbaranekm (od 6.7.2016), slidak (od 6.7.2016), mmm (od 1.7.2013), pavel.zelenak (od 18.8.2015), mikynova (od 9.7.2016), atas (od 10.7.2016), petrz (od 11.7.2016), sormm (od 13.7.2016), bammbus1 (od 18.7.2016), bursovalenka (od 20.7.2016), bursovalenka (od 20.7.2016), hraby (od 21.7.2016), plachta (od 26.7.2014), dana.dosla (od 25.7.2016), pvosyka (od 26.7.2016), dpodzimkova (od 12.6.2015), suchy.josef (od 29.7.2016), jnovotny (od 11.8.2015), paulfencl (od 3.8.2016), pary (od 7.8.2016), uzovka4 (od 8.8.2016), jrkytara (od 8.8.2016), markusdavid (od 11.8.2016), krystofkomarek (od 14.8.2016), krystofkomarek (od 14.8.2016), janky (od 14.8.2016), krystofkomarek (od 14.8.2016), romankv (od 18.8.2016), janca_novakova (od 19.8.2016), hankajur (od 19.8.2016), ilona.vargova (od 22.8.2016), jv (od 23.8.2016), smajlik (od 11.8.2014), yevgen (od 25.8.2016), jnavstyling (od 26.8.2016), fitbull (od 26.8.2016), machacon (od 29.8.2016), rudoch (od 4.9.2016), tstanislav (od 6.9.2016), radek.sch (od 12.9.2016), oskito (od 5.1.2017), danny (od 9.4.2014), bbng (od 8.3.2017), majsnerix1 (od 19.4.2016), cavyne (od 9.8.2016), karloss (od 14.5.2015), vojtas (od 14.4.2015), danny (od 9.4.2014), mates1 (od 1.5.2017), smida (od 2.5.2017), blazek (od 4.5.2017), hrdla21 (od 10.5.2017), andy78 (od 12.5.2017), robert.hlousek (od 17.5.2017), savec (od 18.5.2017), xxxx (od 18.5.2015), pustik (od 29.5.2015), jaro.skola (od 23.5.2017), beny9999 (od 24.5.2017), irena.bredlova (od 25.5.2017), desperado (od 9.6.2014), petrus (od 1.6.2017), vaclav.vizelka (od 7.6.2016), czechboy2000 (od 4.6.2017), tuhik (od 11.6.2013), jaroslav.skalicka (od 27.5.2016), janky (od 14.8.2016), p.bebutov (od 8.6.2017), mikulovaverka (od 9.6.2017), mercuriuz (od 19.6.2017), fgglapssb (od 20.6.2017), c.o.d.y.k (od 20.6.2017), c.o.d.y.k (od 20.6.2017), milhi (od 22.6.2017), milhi (od 22.6.2017), kraml.frantisek (od 12.7.2016), mzavrel (od 23.6.2017), gajdosikovav (od 26.6.2017), mracek.pavel (od 28.6.2017), vatouch (od 28.6.2017), sekanina.tomas (od 6.6.2015), katkratka (od 30.6.2017), m.furbacher (od 2.7.2017), jenda516 (od 2.7.2017), jirkab (od 13.6.2016), flaje (od 27.6.2016), miriam.sova (od 4.7.2017), flaje (od 27.6.2016), sti.pivonka (od 4.7.2017), svagrova.generali (od 6.7.2017), leonaleona (od 6.7.2017), luboskriz (od 24.6.2013), hwsoft (od 24.5.2016), jirivalach (od 10.8.2016), xhykz (od 12.7.2017), mini_maca (od 26.7.2016), annake (od 17.7.2017), hwsoft (od 24.5.2016), fulik (od 25.6.2013), tomas.jirinec (od 5.4.2017), irenamm (od 25.7.2017), jan.zdrha (od 26.7.2017), dan (od 7.5.2013), staflik.sm (od 2.8.2017), sejvi (od 3.8.2017), kocurik888 (od 7.8.2017), lexa.lukas (od 13.8.2017), uhlirek (od 14.8.2017), smajlik (od 11.8.2014), kubasmesny (od 17.8.2017), michaela.dlouha (od 24.8.2017), froldas (od 3.2.2018), wendy (od 2.3.2018), tomas.beransky (od 10.4.2018), katka5 (od 12.4.2018), eva.reismuller (od 16.4.2018), gingo (od 13.8.2013), direx (od 12.4.2017), paromo (od 20.10.2017), jilkova.michaela (od 3.5.2018), flaskav (od 8.5.2018), hana.hruza (od 15.5.2018), rous.r (od 18.7.2016), rendli (od 20.5.2014), hwsoft (od 24.5.2016), meritum (od 1.7.2014), barta.pe (od 28.5.2018), ewandy (od 19.6.2014), nakup33 (od 30.5.2018), kostra (od 13.6.2014), dojciak (od 31.5.2018), pospisilovadenis (od 1.6.2018), majda (od 4.6.2018), filip (od 5.6.2018), majda (od 4.6.2018), katerina (od 11.6.2018), vr (od 20.5.2014), nikl.marketa (od 14.6.2018), vojt (od 16.6.2018), monhart.lukas (od 28.5.2017), irena.bredlova (od 25.5.2017), irena.bredlova (od 25.5.2017), irena.bredlova (od 25.5.2017), irena.bredlova (od 25.5.2017), nikipi (od 15.7.2015), vhejtmanek (od 14.5.2018), mateoso.plzak (od 19.6.2018), barborah (od 19.6.2018), tomasvr (od 20.6.2018), svrcek2005 (od 25.6.2018), gkoubkova (od 25.6.2018), barulka (od 26.6.2018), helena79 (od 27.6.2018), jan.limbursky (od 27.6.2018), step (od 27.6.2018), jitka.kamenarova (od 27.6.2018), kandy (od 27.6.2018), radim (od 28.6.2018), zemanova95 (od 29.6.2018), janinakoubkova (od 29.6.2018), dusan.urban (od 29.6.2018), urukalass (od 29.6.2018), blanc.or (od 1.7.2018), blanc.or (od 1.7.2018), elissal (od 2.7.2018), janadrunecka (od 3.7.2018), apinka (od 3.7.2018), prusa.matej (od 3.7.2018), silentlamb (od 3.7.2018), veronika.cervikova (od 21.6.2017), jan.novak7 (od 4.7.2018), mmm (od 1.7.2013), kafec45 (od 5.7.2018), petr.straka.74 (od 8.7.2018), jaroslav.vavrich (od 8.7.2018), nacelnik (od 27.6.2013), zuzana.volrabova (od 9.7.2018), janadrunecka (od 3.7.2018), janadrunecka (od 3.7.2018), michi89 (od 1.6.2017), lukas.babikk (od 10.7.2018), pospi (od 18.7.2016), jitka53 (od 16.7.2018), medvedtom (od 26.7.2018), tomas.timo (od 26.7.2018), peli (od 29.7.2018), simonhorsky (od 30.7.2018), andreavranova (od 6.8.2018), m.havelkam (od 15.3.2016), marenka (od 6.7.2014), martin.bradka (od 14.8.2018), juli.kolouchova (od 6.3.2019), bosch.monika (od 13.3.2019), fialap (od 2.1.2018), stoura (od 27.4.2014), janafma (od 18.4.2019), janafma (od 18.4.2019), ludek.benak (od 15.5.2018), krauzovic.jiri (od 10.5.2019), panhu (od 13.5.2019), jonas.serych (od 17.5.2019), dakota (od 6.3.2014), ivi.kralova (od 23.5.2019), ppppp (od 3.6.2019), bohumil.kratochvil (od 20.6.2016), tomas.salamanek (od 4.6.2019), jiri.jagos (od 7.7.2018), ildik (od 6.6.2019), n3t (od 6.6.2019), ildik (od 6.6.2019), sisa.sperl (od 1.6.2015), vipera (od 20.5.2014), tomiczech (od 10.6.2019), radkaregent (od 12.6.2019), 36dejv (od 14.6.2019), terezac (od 14.6.2019), janav (od 11.7.2014), m.havelkam (od 15.3.2016), dolezal00 (od 17.7.2015), meritum (od 1.7.2014), pikes.standa (od 19.6.2019), vesi77 (od 19.6.2019), petr.straka.74 (od 8.7.2018), janav (od 11.7.2014), michal.vacura (od 22.6.2019), katka5 (od 12.4.2018), vlada.vlcek (od 6.7.2017), patrik.horsky (od 26.6.2019), fflachs (od 26.6.2019), vhejtmanek (od 14.5.2018), frodo76 (od 28.6.2019), stasinkapetr (od 29.6.2019), radek.91 (od 1.7.2019), jiri.jagos (od 7.7.2018), spesa (od 10.7.2019), daniela.weberova (od 19.7.2019), kuchysoft (od 22.7.2019), horyna (od 30.7.2019), dita7 (od 2.8.2018), uda_koc (od 1.7.2013), kovarikova.kv (od 6.8.2019), vaclav_ptak (od 7.8.2019), uda_koc (od 1.7.2013), uda_koc (od 1.7.2013), ondra.lev (od 30.6.2017), kubas (od 13.8.2019), chrapek (od 30.1.2020), jana.valentova (od 4.2.2020), petrcuhra (od 14.4.2018), panhu (od 13.5.2019), majsnerix1 (od 19.4.2016), culicek11 (od 6.5.2020), radekhluchy (od 6.8.2017), gosi (od 17.5.2020), slon (od 13.5.2015), katka5 (od 12.4.2018), libor1980 (od 23.5.2020), nakole15 (od 25.5.2020), jirijurcek (od 29.5.2020), sedina.hynek (od 19.5.2017), flint (od 1.6.2015), milasmutny (od 5.6.2020), vlada.vlcek (od 6.7.2017), zuzka11 (od 10.6.2020), ostanek83 (od 14.6.2020), roman.smykal (od 15.6.2020), davidpetr (od 16.6.2020), macha (od 21.6.2020), kabuto (od 29.6.2017), katkazden420 (od 22.6.2020), katkazden420 (od 22.6.2020), fiala (od 25.6.2020), skuty (od 5.4.2015), skuty (od 5.4.2015), skuty (od 5.4.2015), burkytek (od 7.7.2020), cambell (od 8.7.2020), spesa (od 10.7.2019), petr.straka.74 (od 8.7.2018), zdenka.kotvasova (od 11.7.2020), vaso.b (od 3.7.2016), tessax (od 20.7.2020), jana.jezova (od 20.7.2020), mlras (od 18.5.2017), stasinkapetr (od 29.6.2019), gami (od 18.6.2013), chalupak (od 25.8.2020), duskova.i (od 25.2.2021), duskova.i (od 25.2.2021), sisa.sperl (od 1.6.2015), sabina71 (od 12.6.2017), durnytomas (od 23.6.2020), martinradon (od 25.5.2021), solich (od 20.6.2013), rolli (od 30.5.2021), rolli (od 30.5.2021), kal (od 25.4.2018), choros5 (od 6.6.2021), macha (od 21.6.2020), macha (od 21.6.2020), bahasa77 (od 24.6.2013), marenka (od 6.7.2014), michi89 (od 1.6.2017), hlavkajaroslav (od 16.6.2021), honzazemcik (od 17.6.2021), nikolova.katerina (od 7.6.2019), romankarizek (od 20.6.2021), feda (od 20.6.2021), r.langmaier (od 23.6.2021), marketa.cestrova (od 23.6.2021), kalinovapavlina (od 24.6.2021), langer.jaros (od 26.6.2021), xantule (od 29.6.2021), helaantonova (od 2.7.2021), pavel.luccky (od 2.7.2020), zuzana.nova (od 4.7.2021), martin22 (od 25.6.2018), martin22 (od 25.6.2018), vchloubo82 (od 13.7.2021), kfmraz (od 21.6.2021), petr.straka.74 (od 8.7.2018), unihocplayer (od 27.5.2015), petr.straka.74 (od 8.7.2018), marketa.plicova (od 9.8.2021), prestoeunio (od 10.8.2021), l.borgesova (od 13.7.2016), puchor (od 25.4.2015), zoz (od 26.4.2022), jatr (od 23.5.2019), maryss (od 9.6.2014), pytlous (od 5.9.2019), jana.chemik (od 22.6.2020), pista (od 6.1.2014), sedina.hynek (od 19.5.2017), durnytomas8 (od 26.5.2022), bacil1961 (od 6.6.2022), bacil1961 (od 6.6.2022), miksjaroslav (od 23.4.2017), lubosvid (od 8.6.2022), magda.vimperk (od 9.6.2022), leos.prochazkaaa (od 12.6.2016), dablak (od 7.7.2021), chudyanesuspesny (od 29.5.2021), sarka.studecka (od 27.6.2022), petralurie (od 28.6.2022), matysek (od 5.7.2022), fsp98 (od 1.8.2016), tyky (od 20.5.2015), tetourd (od 6.6.2015), salata.jiri (od 24.8.2022), bar.miroslav (od 16.2.2022), vaclava.kuklova (od 17.3.2023), ivoq (od 27.3.2023), martin.buzek72 (od 25.4.2023), macha (od 21.6.2020), eva.teclova (od 9.5.2023), rous.r (od 18.7.2016), mhampl4 (od 29.5.2023), smykal.roman (od 9.6.2022), ploteny (od 2.6.2023), thornda (od 20.8.2016), petrus (od 1.6.2017), kamil.horak68 (od 16.6.2023), reci (od 2.6.2014), klima.007 (od 22.6.2023), jena.kinsky (od 27.6.2023), ustohalek (od 16.7.2023), sekanina.tomas (od 6.6.2015), jiruska (od 31.7.2023), zuzana.kremenova (od 5.8.2023), lucidus (od 11.8.2023), ahojvodaci (od 18.8.2023), angrest (od 4.9.2023), javamania (od 24.4.2024), kuba.zed (od 6.5.2024), majsnerix1 (od 19.4.2016), malda (od 30.5.2013), dakota (od 6.3.2014), selingert (od 2.6.2023), tomaskahan (od 19.8.2018), citron (od 13.6.2024), vaclav.vizelka (od 7.6.2016), martina.paris90 (od 17.6.2024), bahasa77 (od 24.6.2013), marenka (od 6.7.2014)

Půjčovna lodí Ohře

Takže letos jste se rozhodli vypravit na řeku Ohři? Anebo stále tápete a nemůžete se rozhodnout? Inu, třeba vám pomůže seznam půjčoven kánoí a raftů, který jsme pro danou lokalitu na našem webu přichystali. A že jich není málo!

Partnerský katalog půjčoven lodí působících na řece Ohře.