Aukce #715

Aukce má vítěze

Vítězem aukce je ahoooj

Založil(a): stoura 27.4.2014 22:08

Aukce skončila 4.5.2014 21:50.

Vodácká recenze

Akce už úspěšně proběhla a vodák, který aukci založil, se rozhodl podělit se o svou zkušenost s půjčovnou lodí ahoooj s ostatními:

mimořádná spokojenost
Celkově jsem s půjčovnou Ahoooj velmi spokojen, především s možností se dohodnout. Ale i řetěz se zámkem na lodě je velmi dobrá věc, kterou většinou půjčovny neposkytují.
dodržení dohod, stav vybavení: 100%
Kvalita a stav vybavení perfektní, jak bylo psáno v nabídce téměř nové. Některé vesty byly naprosto nové, při přebírání jsme sundavali cenovky. Jen drobnost, že jsme chtěli o 1 barel méně, ale cena zůstala nezměněna.
flexibilita, schopnost vyjít vstříc: 100%
Převzetí lodí jsme provedli už v odpoledních/večervních hodinách předcházející dnu, který byl účtován. Předcházející den byl navržen ze strany půjčovny a nám to vyhovovalo, vyrazili jsme tedy už ten den. Měli jsme možnost si navíc zapůjčit malé barely na osobní věci, což jsme využili. Navíc nám byl zadarmo zapůjčen řetěz a zámek, abychom si mohli lodě na noc v kempech zamykat. Předání lodí při ukončení sjezdu bylo také super, měli jsme i možnost předat lodě dále po proudu, ale nám to nevyhovovalo, tak jsme toho nevyužili. Byli jsme dohodnuti, že až budeme tak 2 hodiny před koncem trasy, tak půjčovnu prozvoníme. Přijeli jsme téměř současně.
lidská stránka, vlídnost, rady: 100%
Půjčovna byla velmi ochotná, což je vidět na příspěvku výše. Žádné rady a informace jsme nepotřebovali, neboť jsme zkušenými vodáky, navíc na místní řece.

Řeka

Ohře

Ohře

Úsek

Start Po 09.06.2014
ráno (obvyklé časy)
Kynšperk nad Ohří

Cíl Čt 12.06.2014
podvečer (obvyklé časy)
Vojkovice

Vybavení

6x kanoe plast (2 osob)

Pozn.:

Doplnění

Pozn.: Je nějaké omezení pro splavnost řeky? Např. nepůjčujete lodě při stavu menším, než 45 cm v KV.