Otava

O řece

Západočeská a současně i jihočeská řeka Otava je známa nejen jako velmi zajímavá výzva pro vodáky, kdysi se v ní dokonce rýžovalo zlato! Vzniká soutokem horských říček Vydry a Křemelné u Čeňkovy Pily na Šumavě. Celková délka toku činí 147 kilometrů, pokud je Vydra započtena jako hlavní pramenný tok. Z toho vodácky je využíváno 113 km. Charakter řeky se výrazně mění z podhorské bystřiny v horní části, protékající územím Národního parku Šumava, přes svižně tekoucí řeku s kamenitým dnem a mnoha zajímavými jezy až po klidně plynoucí tok v dolní části toku. Nakonec se jako levostranný přítok spojuje s Vltavou v orlické přehradní nádrži.

Splouvání vodácky nejatraktivnější a poměrně náročné horní části v chráněném území je omezeno vyhláškou národního parku. Jde v těchto pasážích o prudkou řeku s vyčnívajícími balvany a náročností WW III od Čeňkovy Pily po kamenný most, dále se obtížnost lehce snižuje (WW II) až do Radešova. Následující úsek řeky k Sušici si ještě zachovává velmi proudný charakter a celou tuto pasáž lze považovat za nejkrásnější část plavby. Horní úsek je jen pro zkušené a sjízdný nejlépe za vyššího stavu vody. Od Radešova je Otava sjízdná i pro otevřené lodě, na horní část je třeba použít raft nebo kajak. U Sušice řeka opouští šumavské kopce, její charakter se výrazně mění, zklidňuje se a plavba je vhodná i pro mírně pokročilé začátečníky. Až do Horažďovic platí označení stupněm ZWC, dále po Vojníkov na úrovni ZWB. Závěrečný úsek až po ústí do Vltavy je na minimální obtížnosti ZWA. Od Sušice je kromě mimořádných letních přísušků sjízdná prakticky celoročně, vodočet v Sušici by měl pro plavbu bez drhnutí o dno dosahovat alespoň 30 cm. Obvyklé startovní místo pro splouvání střední a dolní části řeky je Sušice, cílem bývají často Strakonice, Písek nebo Zvíkovské Podhradí. Na trase je několik jezů, které mohou být nebezpečné i zkušeným vodákům, jedná se zejména o jez v Sušici, na Svatém Poli (oba je vhodné přenášet vpravo) a ve Strakonicích, který je lépe přenášet po levé straně. Přístupnost je velmi dobrá ze silnice, od Sušice směrem po proudu i ČD. Kempů a vodáckých tábořišť najdete podle řeky velké množství, mezi vyhlášené patří kemp Rejštejn, Annín, velké tábořiště v Sušici, Čepice, Velké Hydčice, Hoštice, Katovice a Štěkeň.

Půjčovny lodí Otava

Vybrané půjčovny lodí na řece Otava, které se angažují ve službě Vodáci sobě a mají nejlepší výsledky.

 1. půjčovna lodí sports x13 / x11 / x0 / celkem 69 aukcí
 2. půjčovna lodí bintas x38 / x27 / x0 / celkem 148 aukcí
 3. půjčovna lodí veronica x18 / x19 / x3 / celkem 89 aukcí
 4. půjčovna lodí vservis x19 / x15 / x0 / celkem 81 aukcí
 5. půjčovna lodí marie x44 / x29 / x1 / celkem 215 aukcí
 6. půjčovna lodí jokota x28 / x36 / x0 / celkem 147 aukcí
 7. půjčovna lodí jakubec x3 / x2 / x0 / celkem 19 aukcí
 8. půjčovna lodí rikosport x12 / x7 / x0 / celkem 55 aukcí
 9. půjčovna lodí ahoooj x13 / x15 / x0 / celkem 131 aukcí
 10. půjčovna lodí lora x3 / x2 / x0 / celkem 10 aukcí
 11. půjčovna lodí otavsus x0 / x1 / x0 / celkem 7 aukcí
 12. půjčovna lodí vydrysek x5 / x3 / x0 / celkem 15 aukcí
 13. půjčovna lodí titanic x0 / x1 / x0 / celkem 6 aukcí

Vodácká trasa Otava

Kudy Otava teče.

 

 • Čeňkova pila - Soutok
 • Rejštejn
 • Radešov - autokemp
 • Annín - autokemp
 • Nové Městečko
 • Sušice - Páteček
 • Sušice - tábořiště
 • Dobršín - kemp
 • Čepice - U Polenů
 • Rabí - silniční most
 • Velké Hydčice
 • Horažďovice - Rosenauer
 • Horažďovice
 • Střelské Hoštice - kemp
 • Katovice - kemp
 • Strakonice - autokemp Podskalí
 • Štěkeň - kemp
 • Kestřany - kemp
 • Putim - Na Soutoku
 • Písek - Václavský jez
 • Vrcovice - kemp

Vybrané aukce

Výběr aukcí, které skončily úspěšně nebo byly jinak vodácky zajímavé.

Aukce #169 trasa Rejštejn - Katovice - kemp na 8 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #185 trasa Rejštejn - Strakonice - autokemp Podskalí na 4 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte (raft může být i pro víc osob, pak ale ubrat kanoe tak, aby celkový počet osob byl 17) voda proběhla.

Aukce #205 trasa Sušice - tábořiště - Katovice - kemp na 3 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #231 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 10 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #233 trasa Sušice - tábořiště - Písek - Václavský jez na 4 dvojmístné plastové kánoe (Mohou být Samby, ale rád bych aspoň jednu Vydru.) (+ doprava 2 řidičů pro auta do Sušice.) voda proběhla.

Aukce #299 trasa Sušice - tábořiště - Horažďovice - u bazénu na 1 šestimístný nafukovací rafte (2dospělí+3děti) voda proběhla.

Aukce #312 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 4 dvojmístné plastové kánoe (Dobrý den, chceme jet Otavu od patku rana do nedele. Chtela bych poslat kompletni ceny i s dvema padly,dvema barely a dvouma vestama. A k tomu prosim napsat cenu za dopravu. Potrebujeme 3-4 lode, spise 4. Prosim poslete mi ceny jak za kanoi pro dva tak za nafukovaci kanoi pro dva. A zda s timto terminem muzeme pocitat. Dekuji Hollová Barbora) voda proběhla.

Aukce #328 trasa Radešov - autokemp - Štěkeň - kemp na 4 dvojmístné plastové kánoe (preferujeme kanoe Vydra) a 1 šestimístný nafukovací rafte (preferujeme raft Colorado) a 1 jednomístný plastový kajak voda proběhla.

Aukce #361 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 6 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe (Prosím o dopravu lodí na místo začátku i konce plavby.) voda proběhla.

Aukce #421 trasa Sušice - tábořiště - Písek - Václavský jez na 4 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #453 trasa Radešov - autokemp - Písek - Václavský jez na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 dvojmístná plastová kánoe (Tuto třetí kanoi bychom potřebovali až v sobotu ráno (nebo pátek večer) ve Štěkni, vrátili bychom v neděli v Písku všechny 3 dohromady.) (Poptávku myslíme vážně a těšíme se na nabídky :-).) voda proběhla.

Aukce #583 trasa Sušice - tábořiště - Písek - Václavský jez na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #610 trasa Sušice - tábořiště - Katovice - kemp na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #693 trasa Sušice - tábořiště - Vrcovice - kemp na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #720 trasa Sušice - tábořiště - Písek - Václavský jez na 5 dvojmístných plastových kánoí (Čas v cieli je orientačný. Pošlite nám prosím absolútne hraničný termín pre platbu. Uprednostňujeme kvôli medzinárodným bankovým poplatkom platbu v hotovosti (v minulosti sme v ČR ani inak neplatili).) voda proběhla.

Aukce #752 trasa Sušice - tábořiště - Střelské Hoštice - kemp na 6 dvojmístných plastových kánoí (PŘEPRAVA 3 LIDÍ ZPET DO SUSICE) voda zrušena.

Aukce #772 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe a 3 šestimístné nafukovací rafty (28.6. bych vše potřeboval ráno. pádel mi stačí 15, barelů 12x, vesta 8x) voda proběhla.

Aukce #784 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 9 dvojmístných plastových kánoí (8 x kanoe Sušice - Strakonice pátek-neděle 1 x kanoe Horažďovice - Strakonice sobota-neděle = celkem 9 kanoí) voda proběhla.

Aukce #808 trasa Sušice - tábořiště - Štěkeň - kemp na 3 dvojmístné plastové kánoe (kanoe + 2 pádla + 2 vesty + 2 barely) a 1 trojmístná plastová kánoe (kanoe + 2 pádla + 2 vesty + 2 barely) voda proběhla.

Aukce #855 trasa Sušice - tábořiště - Písek - Václavský jez na 10 dvojmístných plastových kánoí (- možná 9 lodí a kajak, záleží na počtu osob; pokud je možná doprava věcí z místa na místo, stačí nám 1 barel na loď) (poptáváme také převoz věcí z místa na místo (pravděpodobně odjezd ze Sušice, 2. v Horažďovicích, 3. ve Štěkeni, končíme v Písku) ) voda proběhla.

Aukce #908 trasa Annín - autokemp - Strakonice - autokemp Podskalí na 4 dvojmístné plastové kánoe (nejlépe typ Samba, 5xpádlo,6xbarel) a 1 dvojmístná nafukovací kánoe (nejlépe typ BARAKA) voda proběhla.

Aukce #943 trasa Sušice - tábořiště - Písek - Václavský jez na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #968 trasa Katovice - kemp - Písek - Václavský jez na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #972 trasa Sušice - tábořiště - Písek - Václavský jez na 6 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #1050 trasa Sušice - tábořiště - Putim - Na Soutoku na 1 dvojmístná plastová kánoe a 3 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1068 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 3 dvojmístné plastové kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #1073 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 10 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1080 trasa Horažďovice - u bazénu - Strakonice - autokemp Podskalí na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1131 trasa Sušice - tábořiště - Katovice - kemp na 3 dvojmístné plastové kánoe (K jedné kánoi sedátko pro dítě, celkem tři barely a jedna vesta pro dítě) (Start v Sušici - jedno kde) voda proběhla.

Aukce #1134 trasa Sušice - tábořiště - Štěkeň - kemp na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1138 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1181 trasa Radešov - autokemp - Štěkeň - kemp na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1198 trasa Sušice - tábořiště - Písek - Václavský jez na 3 dvojmístné plastové kánoe (vzhledem k tomu ze nektere vybaveni mame vlastni a jede s nami dite, tak bude objednavka lehce nestandardni. Krome samotnych 3 lodi bychom potrebovali vypujcit 4 padla pro dospele, 1 padlo detske (6 let). Dale 2 barely a pro dite jeste plovaci vestu a helmu. ) voda proběhla.

Aukce #1229 trasa Sušice - tábořiště - Střelské Hoštice - kemp na 6 dvojmístných plastových kánoí (Upřesnila bych následně počet barelů, několik účastníků má loďáky.) voda proběhla.

Aukce #1394 trasa Sušice - tábořiště - Vrcovice - kemp na 2 dvojmístné plastové kánoe a 6 trojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1449 trasa Radešov - autokemp - Horažďovice - u bazénu na 15 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1530 trasa Sušice - tábořiště - Písek - Václavský jez na 10 dvojmístných nafukovacích kánoí voda proběhla.

Aukce #1554 trasa Sušice - tábořiště - Písek - Václavský jez na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1581 trasa Sušice - tábořiště - Štěkeň - kemp na 6 dvojmístných plastových kánoí (Rádi bychom Vydry :-). Ke každé lodi 2 barely, 2 pádla a 2 vesty.) voda proběhla.

Aukce #1617 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 7 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1624 trasa Sušice - tábořiště - Kestřany - kemp na 4 šestimístné nafukovací rafty (+ pádla, vesty, barely) voda proběhla.

Aukce #1661 trasa Radešov - autokemp - Štěkeň - kemp na 3 dvojmístné plastové kánoe (k lodím budeme celkem chtít 6 pádel, 6 barelů a jen 2 vesty) (Místo startu Radešov platí za vhodného stavu vody. Pokud by byl nízký stav, vyrazíme ze Sušice-tábořiště. Upřesníme telefonicky jeden dva dny před vyplutím. Cílové místo Štěkeň může být kvůli počasí posunuto do Strakonic nebo ještě blíže. To bychom se operativně domluvili telefonem během plavby. Zatím tedy platí trasa Radešov-Štěkeň.) voda proběhla.

Aukce #1700 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 8 trojmístných plastových kánoí (předpoklad je 7-10lodí) (budeme potřebovat větší počet dětských vest a pádel předpokládaný počet dětí je 14 - 17,jedeme Otavu poprvé , takže bych uvítal i nějaká doporučení na kempy apod,) voda proběhla.

Aukce #1703 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 10 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den, 9 kanoí 100% a 10 zatím tak na 70%, případně prosím zda by byla možnost například půjčení jednomístného kajaku a jak by se v tom případě lišila cena. Děkuji) voda proběhla.

Aukce #1778 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 8 dvojmístných plastových kánoí (Zatím objednávám 8 lodí, možná bychom ale potřebovali 1-2 lodě přiobjednat. Dostatečně dopředu budu informovat.) (Ahoj zadala jsem úsek Sušice - Strakonice, avšak možná skončíme již v Katovicích (pokud to nebude problém), bude záležet na našem stavu a stavu řeky. ) voda proběhla.

Aukce #1805 trasa Sušice - tábořiště - Štěkeň - kemp na 4 trojmístné plastové kánoe (velká rodinná - např. Samba 5.2) a 1 trojmístná nafukovací kánoe (Baraka) a 1 šestimístný nafukovací rafte a 1 jednomístný plastový kajak (pouze pro informaci, nevím jestli budeme chtít) (+8x pádlo dospělý +12x pádlo dítě +12x vesta dítě +1x vesta dospělý +3x barel + dovoz/odvoz lodí) voda proběhla.

Aukce #1844 trasa Sušice - tábořiště - Štěkeň - kemp na 6 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den, máme zájem o zapůjčení 6 ks kanoí. Trasa Sušice - Horažďovice - Katovice - Štěken. Zároveň máme zájem o převoz bagáže. Děkuji za nabídku Michalčák) voda proběhla.

Aukce #1962 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 3 dvojmístné plastové kánoe voda vysoutěžena.

Aukce #2221 trasa Střelské Hoštice - kemp - Štěkeň - kemp na 5 dvojmístných plastových kánoí (k lodím pouze pádla, ostatní máme vlastní) (navíc : 1x minipádlo dětské, 1x dětská vesta (4 roky)) voda zrušena.

Aukce #2378 trasa Sušice - tábořiště - Písek - Václavský jez na 4 šestimístné nafukovací rafty (+ přeprava bagáže mezi kempy) voda proběhla.

Aukce #2415 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 11 dvojmístných plastových kánoí (poptáváme 11 plastových vyder, 22 pádel, 22 barelů a 22 vest) voda proběhla.

Aukce #2428 trasa Sušice - tábořiště - Písek - Václavský jez na 4 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #2456 trasa Sušice - tábořiště - Písek - Václavský jez na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2549 trasa Sušice - tábořiště - Vrcovice - kemp na 3 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #2619 trasa Sušice - tábořiště - Štěkeň - kemp na 5 dvojmístných plastových kánoí (pokud možno z toho 1 x Samba (není podmínkou)) voda proběhla.

Aukce #2688 trasa Sušice - tábořiště - Putim - Na Soutoku na 5 dvojmístných plastových kánoí (chceme pouze pádla (z toho 2 dětská) a vesty ( z toho 2 dětské) + malý barel) (Dále si půjčíme 7x vesta a 2x pádlo. 2 lodě skončí už 21.07.2016 ve Štěkeni.) voda proběhla.

Aukce #2705 trasa Sušice - tábořiště - Štěkeň - kemp na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #2738 trasa Sušice - tábořiště - Písek - Václavský jez na 9 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #2850 trasa Rejštejn - Strakonice - autokemp Podskalí na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3160 trasa Sušice - tábořiště - Písek - Václavský jez na 2 dvojmístné plastové kánoe (radeji Vydra nez Samba) voda vysoutěžena.

Aukce #3217 trasa Sušice - tábořiště - Katovice - kemp na 2 dvojmístné plastové kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3327 trasa Radešov - autokemp - Katovice - kemp na 7 dvojmístných plastových kánoí a 2 dvojmístné nafukovací kánoe voda proběhla.

Aukce #3365 trasa Radešov - autokemp - Strakonice - autokemp Podskalí na 1 dvojmístná plastová kánoe (vydra) a 1 trojmístná plastová kánoe (samba) voda proběhla.

Aukce #3389 trasa Sušice - tábořiště - Putim - Na Soutoku na 6 dvojmístných plastových kánoí (Prosím včetně 12 pádel, 12 barelů, 12 vest, 6 koňader, 6 hub, 1 lanka se zámkem, 1 házečky) voda proběhla.

Aukce #3461 trasa Radešov - autokemp - Strakonice - autokemp Podskalí na 3 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #3462 trasa Annín - autokemp - Dobršín - kemp na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3485 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 5 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #3489 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 9 trojmístných plastových kánoí (požaduji převoz bagáže) voda proběhla.

Aukce #3547 trasa Sušice - tábořiště - Katovice - kemp na 3 dvojmístné plastové kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe (standardní výbava, přistavení lodí na start, vyzvednutí v cíli) voda zrušena.

Aukce #3586 trasa Radešov - autokemp - Štěkeň - kemp na 7 dvojmístných plastových kánoí (Uvidíme dle vody, jestli dáme Radešov - Štěkeň či Sušice - Písek, ale to by snad neměl být problém domluvit pár dní předem.) voda proběhla.

Aukce #3607 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3608 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 10 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3614 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 3 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3656 trasa Radešov - autokemp - Strakonice - autokemp Podskalí na 7 dvojmístných plastových kánoí (ke každé lodi 2 pádla, 2 vesty, 2 barely, houba, lano) (Dobrý den, plánovaná řeka je Otava v úseku Radešov - Strakonice s možností odvozu (půjčení) lodí na Vltavu v úseku Výšší Brod - Zlatá Koruna v případě nedostatku vody na Otavě. Termín a počet poptávaných lodí se v obou případech nijak nemění. Předem děkuji za nabídky.) voda proběhla.

Aukce #3802 trasa Horažďovice - Rosenauer - Katovice - kemp na 1 šestimístný nafukovací rafte (PŘÍPADNĚ RAFT PRO 7 OSOB) (PROSÍM 4 DOSPĚLÁ PÁDLA A 3 DĚTSKÁ K TOMU 3 DĚTSKÉ VESTY / 1 DÍTĚ MÁ TÉMĚŘ 160 CM, TAK NEVÍM, ZDA NEBUDE POTŘEBOVAT NEJMENŠÍN DĚTSKOU VESTU / , PROSÍM 1 SUD) voda proběhla.

Aukce #3832 trasa Dobršín - kemp - Putim - Na Soutoku na 8 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3876 trasa Sušice - tábořiště - Štěkeň - kemp na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3898 trasa Radešov - autokemp - Písek - Václavský jez na 7 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #4047 trasa Sušice - tábořiště - Kestřany - kemp na 6 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #4177 trasa Sušice - tábořiště - Štěkeň - kemp na 3 šestimístné nafukovací rafty (Pravděpodobně budeme celou dobu v kempu Otavský ráj a budeme se přesouvat pouze na jednotlivé úseky.Doprava každý den pro lidi vítána.) voda proběhla.

Aukce #4180 trasa Radešov - autokemp - Strakonice - autokemp Podskalí na 10 dvojmístných plastových kánoí (školní akce) voda proběhla.

Aukce #4185 trasa Annín - autokemp - Strakonice - autokemp Podskalí na 1 dvojmístná plastová kánoe (vydra) a 1 trojmístná plastová kánoe (velka samba) (odvoz z cile do startu pro 6 osob) voda proběhla.

Aukce #4272 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 3 šestimístné nafukovací rafty (včetně kompletní výbav - pádla, vesty atd..) voda proběhla.

Aukce #4292 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 11 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4311 trasa Horažďovice - Rosenauer - Strakonice - autokemp Podskalí na 6 dvojmístných plastových kánoí a 3 dvojmístné nafukovací kánoe a 2 čtyřmístné nafukovací rafty (když nebudou rafty, tak místo toho nafukovací lodě pro dva - pálava, baraka) voda proběhla.

Aukce #4364 trasa Nové Městečko - Písek - Václavský jez na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4389 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #4442 trasa Sušice - tábořiště - Putim - Na Soutoku na 9 dvojmístných plastových kánoí (Pojedeme 2 dny pak den pauza a 2 dny, budeme den volna platit za lodě i když nepojedeme? ) voda proběhla.

Aukce #4470 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 3 dvojmístné plastové kánoe (pouze jeden barel na loď (jedeme na lehko)) a 3 trojmístné plastové kánoe (pouze jeden barel na loď (jedeme na lehko)) voda proběhla.

Aukce #4565 trasa Sušice - tábořiště - Horažďovice na 2 čtyřmístné nafukovací rafty (Případně prosím o info o nejbližším volném termínu.) voda proběhla.

Aukce #4712 trasa Sušice - tábořiště - Kestřany - kemp na 3 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #4731 trasa Sušice - tábořiště - Katovice - kemp na 4 dvojmístné plastové kánoe (Uvažuji MOŽNÁ ještě k těm 4 lodím + 1 loď, pokud by se nám kamarádi zotavili z nemoci. Tedy prosím případnou rezervu + 1 loď.) (Uvažuji MOŽNÁ ještě k těm 4 lodím + 1 loď, pokud by se nám kamarádi zotavili z nemoci. Tedy prosím případnou rezervu + 1 loď.) voda proběhla.

Aukce #4735 trasa Sušice - tábořiště - Štěkeň - kemp na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #4756 trasa Sušice - tábořiště - Písek - Václavský jez na 4 dvojmístné plastové kánoe (Vesty nejsou nutné.) (Čas startu by byl s největší pravděpodobností na tu 11 (pokud by vlak neměl zpoždění apod.) Čas ukončení - to nevím.) voda proběhla.

Aukce #4757 trasa Sušice - tábořiště - Písek - Václavský jez na 3 dvojmístné plastové kánoe a 3 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #4822 trasa Horažďovice - Rosenauer - Štěkeň - kemp na 5 trojmístných plastových kánoí (Potřebovali bychom 3 řidiče odvézt z cíle na start pro auta v neděli dopoledne. Vrácení lodí neděle dopoledne. Lodě pouze Samby. ) voda proběhla.

Aukce #4844 trasa Annín - autokemp - Střelské Hoštice - kemp na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4886 trasa Sušice - Páteček - Písek - Václavský jez na 8 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné plastové kánoe (Jedná se o školní vodácký kurz, dopravu máme vlastní. ) voda proběhla.

Aukce #4892 trasa Sušice - tábořiště - Štěkeň - kemp na 10 dvojmístných plastových kánoí (kombinace vydry a samby) a 8 trojmístných plastových kánoí (do dvou lodí bych potřeboval čtvrtou sedačku pro dítě) (ahoj, poptávám lodě na Otavu v úseku Sušice - Slaník. U dvoumístných lodí kze kombinovat vydru a sambu, třímístné určitě samby. Ke každé lodi jeden barel na věci, vesty budou spíše dětské velikosti, cca 12 ks. Převzetí lodí v Sušici kolem 10 hodiny dopoledne, vrácení lodí mezi 2 a 3 odpoledne ve Slaníku (kousek pod Strakonicema). Pokud by bylo katastrofálně málo vody a v řece nic nepoteče, tak bychom na poslední chvíli zvolili Vltavu.) voda proběhla.

Aukce #4928 trasa Sušice - tábořiště - Vrcovice - kemp na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #4976 trasa Radešov - autokemp - Putim - Na Soutoku na 7 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den, začátek trasy by byl buď z Radešova nebo případně za Sušice (bude záležet na stavu vody) a konec bychom si ještě upřesnili. S pozdravem, Václav Vízelka) voda proběhla.

Aukce #5078 trasa Sušice - tábořiště - Písek - Václavský jez na 7 dvojmístných plastových kánoí (Může se stát, že budeme nakonec s počtem hýbat. Cca o 1 ks.) (Fakturační adresa: Občanské sdružení Klub Pathfinder Londýnská 30 120 00 Praha 2 IČO: 62939211 Půjčujete i házečku?) voda proběhla.

Aukce #5103 trasa Sušice - tábořiště - Písek - Václavský jez na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #5104 trasa Radešov - autokemp - Vrcovice - kemp na 6 dvojmístných plastových kánoí (chceme jen lodě, pádla a případně koňku) a 1 trojmístná plastová kánoe (to samé) (Samozřejmě se lokace dle vody může změnit) voda proběhla.

Aukce #5129 trasa Sušice - tábořiště - Písek - Václavský jez na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #5244 trasa Sušice - tábořiště - Horažďovice - Rosenauer na 5 dvojmístných plastových kánoí a 1 šestimístný nafukovací rafte (Potřebovali bychom vzít věci (stany) při převzetí lodí v Sušici a vrácení věci při vratce v Horažďovicích. ) voda proběhla.

Aukce #5434 trasa Annín - autokemp - Písek - Václavský jez na 6 dvojmístných plastových kánoí (Máme zájem o 4-6 kánoí.) voda proběhla.

Aukce #5441 trasa Sušice - tábořiště - Štěkeň - kemp na 5 trojmístných plastových kánoí (+ 1x sedačka,+ standard.příslušenství) voda proběhla.

Aukce #5542 trasa Dobršín - kemp - Putim - Na Soutoku na 8 dvojmístných plastových kánoí (1 loď budeme vracet zřejmě již v úterý odpoledne. Navíc budeme potřebovat 2 dětské vesty a dvě dětská pádla.) voda proběhla.

Aukce #5548 trasa Rabí - silniční most - Štěkeň - kemp na 8 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe (odvoz ridiču k autu) voda proběhla.

Aukce #5572 trasa Radešov - autokemp - Rabí - silniční most na 13 dvojmístných plastových kánoí (vydra) (Ahoj! Rádi bychom si sjeli Otavu, popsaný úsek předpokládá, že bude dostatek vody, jinak bychom startovali níže. Zvažujeme i variantu, půjčit si rafty a jezdit z Čenkovy pily dolů, pokud by bylo opravdu dostatek vody. Budu tedy rád, pokud do poznámky připíšete, jestli umíte půjčit i raftové vybavení. ) voda proběhla.

Aukce #5598 trasa Sušice - tábořiště - Putim - Na Soutoku na 3 dvojmístné plastové kánoe (včetně vest , padel a barelu) (pokud sídlíte v Českých Budějovicích, můžeme se domluvit že si zajistíme odvoz a svoz k vrácení.) voda proběhla.

Aukce #5748 trasa Sušice - tábořiště - Štěkeň - kemp na 11 dvojmístných plastových kánoí (Ahoj, prosím o nabídku 11 lodí pro 22 vodáků, včetně převozu bagáže. Orientační plán: Sušice - Horažďovice - Katovice - Slaník - Štěkeň Děkuji, Veronika) voda proběhla.

Aukce #5750 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 7 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe (Výbava dle následného tel. upřesnění, předpoklad co osoba to sud, vesta, pádlo, též koníčkovací lano k lodi a houba by nebyly od věci. Velmi děkuji za Vaše nabídky. R) voda proběhla.

Aukce #5752 trasa Annín - autokemp - Putim - Na Soutoku na 6 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #5951 trasa Sušice - tábořiště - Putim - Na Soutoku na 4 dvojmístné plastové kánoe (Kanoe prosím pouze Vydry) voda proběhla.

Aukce #6001 trasa Sušice - tábořiště - Katovice - kemp na 5 dvojmístných plastových kánoí (Ideálně Samby) voda proběhla.

Aukce #6106 trasa Radešov - autokemp - Horažďovice na 7 dvojmístných plastových kánoí a 8 trojmístných plastových kánoí (V kempu budeme oba dny v Sušici. Pokud by byl možný nějaký převoz k místu nástupu / odvoz od výstupu, bylo by to skvělé, není ale podmínkou.) voda proběhla.

Aukce #6269 trasa Sušice - tábořiště - Štěkeň - kemp na 14 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné plastové kánoe (budeme potřebovat 13 vest, převážně dětských a cca 16 barelů) voda proběhla.

Aukce #6281 trasa Radešov - autokemp - Katovice - kemp na 7 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #6350 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 2 dvojmístné plastové kánoe (2x barel, 4 pádla, 4 vesty pro děti ve věku 15-17 let) a 2 šestimístné nafukovací rafty (2x barel, 5 vest pro děti od 9-13 let, 2 vesty pro děti 6 let, 5x dospělé pádlo, 4x dětské pádlo pro 9-13 let, 2x pádlo pro 6 let) (prosím po předání odvoz pro 16 lidí na nádraží ve Strakonicích) voda proběhla.

Aukce #6353 trasa Sušice - tábořiště - Písek - Václavský jez na 6 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe (Na každou loď prosím 2 barely) voda proběhla.

Aukce #6374 trasa Radešov - autokemp - Písek - Václavský jez na 4 dvojmístné plastové kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe (Ahoj, prosim o nabidku na lode na Otavu. Podle stavu vody bychom jeli bud z Radesova, nebo ze Susice, to bychom dohodli treba den predem, pokud mozno. 4 mensi lode, 2 vetsi lode, 12 padel, sudy/lodaky, detska vesta 1x.) voda proběhla.

Aukce #6468 trasa Sušice - tábořiště - Strakonice - autokemp Podskalí na 5 dvojmístných plastových kánoí voda vysoutěžena.

Aukce #6573 trasa Čeňkova pila - Soutok - Katovice - kemp na 6 dvojmístných plastových kánoí (převezení pro auto) voda zrušena.

Aukce #6592 trasa Sušice - tábořiště - Putim - Na Soutoku na 10 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #6683 trasa Sušice - tábořiště - Kestřany - kemp na 10 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #6691 trasa Sušice - tábořiště - Písek - Václavský jez na 8 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #6805 trasa Annín - autokemp - Střelské Hoštice - kemp na 7 dvojmístných plastových kánoí (Vydra) voda proběhla.

Aukce #6879 trasa Sušice - tábořiště - Štěkeň - kemp na 5 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den. Lodě preferuji samby) voda proběhla.

Aukce #7077 trasa Sušice - tábořiště - Štěkeň - kemp na 12 dvojmístných plastových kánoí voda vysoutěžena.

Aukce #7108 trasa Sušice - tábořiště - Putim - Na Soutoku na 7 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #7196 trasa Sušice - tábořiště - Putim - Na Soutoku na 12 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe voda zrušena.

Aukce #7369 trasa Sušice - tábořiště - Štěkeň - kemp na 6 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné plastové kánoe voda vysoutěžena.

Vodáci Otava

Vodáci, vybraní uživatelé, kteří mají k řece Otava nějaký vztah.

venca (od 6.5.2013), nik (od 9.5.2013), kapsicka (od 21.5.2013), tanna (od 22.5.2013), pisek (od 26.5.2013), malda (od 30.5.2013), traktor (od 1.6.2013), mp (od 1.6.2013), radekmara (od 5.6.2013), dc07 (od 5.6.2013), bendi (od 10.6.2013), charvi (od 11.6.2013), tuhik (od 11.6.2013), martin_83 (od 15.6.2013), student (od 17.6.2013), david (od 18.6.2013), spilla (od 18.6.2013), hranol (od 18.6.2013), ruza13 (od 20.6.2013), bob (od 21.6.2013), bob (od 21.6.2013), bahasa77 (od 24.6.2013), alias (od 25.6.2013), nacelnik (od 27.6.2013), aleslesek (od 27.6.2013), stefi (od 29.6.2013), otto (od 1.7.2013), otto (od 1.7.2013), miki (od 2.7.2013), xxxxx (od 2.7.2013), peta (od 11.7.2013), bigoss (od 15.7.2013), bigoss (od 15.7.2013), shaari (od 15.7.2013), xurba12 (od 16.7.2013), lo_hi (od 17.7.2013), kokos (od 19.7.2013), janah (od 19.7.2013), bobes71 (od 23.7.2013), vosma (od 1.8.2013), couffi (od 1.8.2013), couffi (od 1.8.2013), indynka (od 17.8.2013), maker (od 11.3.2014), libuna (od 4.4.2014), vilimovcata (od 31.3.2014), radarr (od 27.12.2013), maker (od 11.3.2014), vlada (od 12.5.2014), mulve (od 19.5.2014), vipera (od 20.5.2014), rendli (od 20.5.2014), karelbarel (od 21.5.2014), nejlepsizadak (od 24.5.2014), vipera (od 20.5.2014), vamo (od 27.12.2013), pablo (od 9.6.2014), dupot (od 9.6.2014), simak (od 11.6.2014), veverka (od 16.6.2014), ivka25 (od 23.6.2014), elsabrno (od 26.6.2014), dedek (od 27.6.2014), elios (od 7.7.2014), fanda (od 9.7.2014), mariozcihelny (od 26.6.2014), karlicek_m (od 9.7.2014), jtekt (od 23.7.2013), indynka (od 17.8.2013), hani (od 17.7.2014), fanda (od 9.7.2014), mates (od 21.7.2014), schejby (od 21.7.2014), sona (od 22.7.2014), ivana (od 23.7.2014), leona (od 24.7.2014), gardenik (od 24.7.2014), blatouch (od 26.7.2014), maryss (od 9.6.2014), lavander (od 30.7.2014), jardauz (od 5.8.2014), a.j. (od 7.8.2014), bobes71 (od 23.7.2013), vodacka (od 9.3.2015), bejk (od 30.3.2015), majsnerix (od 12.4.2015), elios (od 7.7.2014), kofi (od 20.5.2013), kulich (od 23.5.2013), fridis (od 16.4.2015), karl (od 11.5.2015), mtomas (od 17.5.2015), olin (od 21.5.2015), hoblinka (od 28.5.2015), copataberuna (od 2.6.2015), marcel (od 3.6.2015), harry_ay1 (od 9.5.2014), vaci (od 23.6.2014), nacelnik (od 27.6.2013), karel.g19 (od 10.6.2015), bares (od 16.6.2015), joli.brod (od 17.6.2015), vaci (od 23.6.2014), fede (od 19.6.2015), fede (od 19.6.2015), fede (od 19.6.2015), zelena (od 16.7.2013), luboskriz (od 24.6.2013), kamil (od 19.5.2014), kvido.jerabek (od 29.6.2015), malinjir (od 1.7.2015), nasud (od 21.5.2013), patatko (od 16.7.2015), davidroznicek (od 28.7.2015), jnovotny (od 11.8.2015), mtomas (od 17.5.2015), mtomas (od 17.5.2015), dibel (od 26.5.2015), unihocplayer (od 27.5.2015), tommy (od 31.5.2016), babubab (od 2.6.2016), otava (od 1.6.2016), zdena.souskova (od 5.6.2016), jnovotny (od 11.8.2015), bubla78 (od 6.6.2016), leos.prochazkaaa (od 12.6.2016), leos.prochazkaaa (od 12.6.2016), unihocplayer (od 27.5.2015), bohumil.kratochvil (od 20.6.2016), stykac (od 18.5.2016), dd (od 13.6.2015), marenka (od 6.7.2014), irko (od 27.6.2016), petra.tumova (od 27.6.2016), smajlik (od 11.8.2014), jirimony (od 30.6.2016), mnmilano (od 8.7.2016), habanovakova (od 11.7.2016), lbouzek (od 12.7.2016), heri (od 14.7.2016), petra.8.ha (od 14.7.2016), waserfal (od 17.7.2016), lapi7 (od 26.7.2016), urbanlukas (od 30.7.2016), k.kreuz (od 4.8.2016), k.kreuz (od 4.8.2016), k.kreuz (od 4.8.2016), k.kreuz (od 4.8.2016), wimmerovaromana (od 8.8.2016), doubravice (od 8.8.2016), cavyne (od 9.8.2016), gardenik (od 24.7.2014), hostice (od 19.8.2016), hankajur (od 19.8.2016), thornda (od 20.8.2016), hostice (od 19.8.2016), unihocplayer (od 27.5.2015), smrtka (od 24.3.2015), tomas.jirinec (od 5.4.2017), m.havelkam (od 15.3.2016), miksjaroslav (od 23.4.2017), admiral (od 1.4.2016), veverka (od 16.6.2014), mlras (od 18.5.2017), kaca (od 29.5.2013), oldrich (od 21.5.2017), ituri (od 23.5.2017), smidbergerovam (od 23.5.2017), jiriknebort (od 26.5.2016), jiriknebort (od 26.5.2016), zdewitt (od 13.5.2016), pavel.engler (od 30.5.2017), jiriknebort (od 26.5.2016), parez17 (od 1.6.2017), ab (od 1.7.2014), davidsolc (od 6.6.2017), parez17 (od 1.6.2017), 37milankral (od 7.6.2017), meritum (od 1.7.2014), meritum (od 1.7.2014), johny (od 20.4.2015), matej.jirounek (od 16.6.2017), mikina (od 19.6.2017), vasekmaderak (od 28.6.2017), marcela.cisarovska (od 3.7.2017), mmm (od 1.7.2013), petr1.kalina (od 4.7.2017), monhart.lukas (od 28.5.2017), zdenda88 (od 21.6.2015), bahasa77 (od 24.6.2013), stavenikpetr (od 18.7.2017), bahasa77 (od 24.6.2013), radekhluchy (od 6.8.2017), ilek (od 27.5.2013), johny (od 20.4.2015), kroky (od 23.1.2014), p.von4 (od 23.3.2018), m.havelkam (od 15.3.2016), tomas.jirinec (od 5.4.2017), monhart.lukas (od 28.5.2017), kopecky.l (od 17.6.2017), lukasporizek (od 18.4.2018), kopecky.l (od 17.6.2017), mlras (od 18.5.2017), dendy (od 4.5.2018), mlras (od 18.5.2017), vhejtmanek (od 14.5.2018), vhejtmanek (od 14.5.2018), vipera (od 20.5.2014), smrtka (od 24.3.2015), serviss (od 17.5.2018), chejnovsky (od 31.5.2018), lavander (od 30.7.2014), ungard (od 6.6.2018), tbrozek (od 13.6.2018), fennuska (od 15.6.2018), katerina.kollarova (od 15.6.2018), kahovec (od 18.6.2018), sstepan (od 19.6.2018), jenda516 (od 2.7.2017), flaje (od 27.6.2016), jan.piric (od 22.6.2018), rum26 (od 22.6.2018), zlaopice (od 25.6.2018), otava_iii (od 27.6.2018), alenagorg (od 29.6.2018), janahromuskova (od 1.7.2018), jirina78 (od 30.5.2016), zitajirka (od 10.7.2018), zden.bubla (od 16.7.2018), mkadlec87 (od 24.7.2018), bohumil.kratochvil (od 20.6.2016), janina.melisa (od 26.7.2018), premysl.derbek (od 27.7.2018), mara552 (od 30.6.2018), k.neumannova96 (od 29.7.2018), falco.ml (od 31.7.2018), smejky (od 2.8.2018), dita7 (od 2.8.2018), josef.vesejda (od 7.8.2018), unihocplayer (od 27.5.2015), vaclavkubik (od 28.2.2019), vaclavkubik (od 28.2.2019), stepanka.simbartlova (od 17.3.2019), smida (od 2.5.2017), pista (od 6.1.2014), petrus (od 1.6.2017), ivi.kralova (od 23.5.2019), vaclav.vizelka (od 7.6.2016), jozef (od 22.5.2018), premauer (od 14.6.2019), karafiat.z (od 7.6.2018), sedina.hynek (od 19.5.2017), si.kafkova (od 18.6.2017), mmm (od 1.7.2013), stepka.honza (od 30.6.2017), 123 (od 5.7.2019), barbora.cihi (od 16.7.2019), poldaradek (od 22.7.2019), mlras (od 18.5.2017), parez17 (od 1.6.2017), bretas33 (od 5.2.2020), radka.155 (od 22.2.2020), xmartim11 (od 8.5.2017), v.kucera (od 29.4.2020), bruhap (od 29.5.2020), novakiz (od 14.6.2016), pepa.petras (od 6.6.2020), marenka (od 6.7.2014), 37milankral (od 7.6.2017), miksjaroslav (od 23.4.2017), gingo (od 13.8.2013), jakup (od 12.6.2020), katerina.kollarova (od 15.6.2018), m.havelkam (od 15.3.2016), mmarketa (od 21.6.2020), m.havelkam (od 15.3.2016), schejbalova12 (od 27.6.2018), anezkapka (od 5.7.2020), petra.mestanova (od 6.7.2020), veronika.cervikova (od 21.6.2017), rous.r (od 18.7.2016), mmm (od 1.7.2013), desperado (od 9.6.2014), kahy (od 22.6.2016), vojtahaspl (od 19.8.2019), j.piric (od 5.7.2020), jenda516 (od 2.7.2017), prso34 (od 24.8.2018), m.havelkam (od 15.3.2016), sisa.sperl (od 1.6.2015), jirijanku (od 14.9.2020), jirijanku (od 14.9.2020), petrcuhra (od 14.4.2018), lenkachvalkovska (od 21.5.2021), pytlous (od 5.9.2019), n3t (od 6.6.2019), terka.pelcova (od 3.6.2021), blastakovadana (od 7.6.2021), mlejnkova.michaela (od 8.6.2021), rolli (od 30.5.2021), nikita57 (od 9.6.2021), bohumil.kratochvil (od 20.6.2016), vlada.vlcek (od 6.7.2017), radka (od 21.6.2021), standa71 (od 27.5.2019), lenca (od 30.6.2015), petradub (od 25.6.2021), strycpa2 (od 26.6.2021), pavel.svihovec (od 27.6.2021), mlras (od 18.5.2017), sarkakovandova (od 1.7.2021), fsp98 (od 1.8.2016), dablak (od 7.7.2021), hanka92 (od 17.7.2014), sti.pivonka (od 4.7.2017), zkovarova (od 12.7.2021), m.havelkam (od 15.3.2016), vondra11 (od 20.7.2021), karafiat.z (od 7.6.2018), honzaj (od 2.8.2021), dd (od 13.6.2015), dd (od 13.6.2015), dd (od 13.6.2015), eva.venkrbcovaa (od 6.8.2021), lucie_havlova (od 9.8.2021), sisa.sperl (od 1.6.2015), libor1980 (od 23.5.2020), stepankapolcarova (od 2.4.2022), majsnerix1 (od 19.4.2016), dawidkolar (od 25.6.2020), smida (od 2.5.2017), lucie.blahova18 (od 16.5.2022), igma4 (od 19.5.2015), zuzana.starostova (od 10.4.2018), vaclav.vizelka (od 7.6.2016), tetourd (od 6.6.2015), luboskriz (od 24.6.2013), stransky.jan (od 10.7.2017), paczes (od 19.6.2019), annet41 (od 3.7.2022), annet41 (od 3.7.2022), annet41 (od 3.7.2022), annet41 (od 3.7.2022), abarta (od 4.7.2022), tomz (od 10.7.2021), mlras (od 18.5.2017), mlras (od 18.5.2017), dolezal00 (od 17.7.2015), zetor (od 14.8.2021), petrpetrpetr (od 21.3.2023), donny69 (od 9.8.2018), kadelac (od 9.8.2018), radimk (od 23.4.2021), cahelka (od 24.4.2023), snehulak (od 20.4.2022), ludek.benak (od 15.5.2018), novotny (od 14.6.2017), novotny (od 14.6.2017), barta.pe (od 28.5.2018), barta.pe (od 28.5.2018), marenka (od 6.7.2014), mlras (od 18.5.2017), t.michera (od 30.6.2021), mlras (od 18.5.2017), tomaskahan (od 19.8.2018), barta.pe (od 28.5.2018), libsim (od 4.7.2023), martin_hacecky (od 17.7.2023), unihocplayer (od 27.5.2015), xmartim11 (od 8.5.2017), svobi9 (od 17.4.2023), jana.chemik (od 22.6.2020), malda (od 30.5.2013), jiri.bulan (od 19.5.2017), malda (od 30.5.2013), sisa.sperl (od 1.6.2015), sisa.sperl (od 1.6.2015), pplasil (od 18.6.2024)

Půjčovna lodí Otava

Nemáte kam dát vlastní loď a tak si, ostatně jako každý rok, lámete hlavu nad tím, od koho si ji letos na Otavě zase vypůjčíte? Zkuste zadat aukci na Vodáci sobě. Možná zjistíte, že kromě starých známých firem existují i jiné půjčovny lodí, o kterých jste dosud díky megakampani těch pohotovějších neměli ani páru. Váš zájem zajistí rovnováhu v oblasti poskytovaných služeb a vrátí vodácký servis z dravých do zdravých vod.

Partnerský katalog půjčoven lodí působících na řece Otava.