Ohlasy

"Ahoj, nedá mi to a musím vám napsat - díky moc za skvělý servis, který pro vodáky děláte! Fakt bomba! Držím palce do další práce a přeju hodně spokojených vodáků." Petr C., Praha 6 (Duben 2019)

"Děkuji moc za pomoc." Lucka M., Praha 5 (Duben 2017)

"Díky za bezva nápad, úžasná služba. Využila jsem již 3x a pokaždé k naprosté spokojenosti. Ještě jednou DÍKY :-)" Marie B., Cheb (Srpen 2016)

"Moc dobrá služba, svezl jsem se s partou na Berounce za moc dobrý peníz a služby půjčovny jenom s pochvalou. Moc díky" Pavel S., Teplice (Srpen 2015)

"Využila jsem Váš server k vytvoření poptávky a vše dopadlo k mé plné spokojenosti." Martina Z., aukce #1825 (Ohře, červenec 2015)

Váš server je super a mrzí mě, že jsem ho našla až po tom, co jsem hodinu a půl projížděla různé stránky půjčoven :D Kdyby byl víc vidět, bylo by to supr. Ahooj" Denisa K. (červenec 2015)

"Díky moc za skvělé služby. Objevila jsem Vaší stránku náhodou a moc mi to pomohlo vybrat super půjčovnu :). Jsem sice teprv na začátku, ale věřím, že všechno proběhne bez problémů." Petra S., Praha (červen 2015)

"Na vaši stránku mě upozornil kolega, který ji už využil. Oceňuji přehledný systém, nabídky od půjčoven chodily a akce proběhla k všeobecné spokojenosti." Marie P., Praha (červen 2015)

"VODACI SOBE? DOKONALY SYSTEM!!!!! velky dik za ten genialni napad i za kus prace, co tento projekt urcite vyzadal. AHOOOOJ" Gabi H., Jižní Čechy (srpen 2014)

"Děkuji, byla jsem velmi spokojena s Vašimi službami!! Dám na Vás kontakty známým, co jezdí na vodu." Barbora H., Útušice (2014)

"Existence tohoto projektu mě velmi potěšila. Vodáci sobě mi ušetřili mnoho času při hledání půjčovny lodí na Vltavě. Projektu přeji vydržel, abych ho mohla příští rok znovu využít." Markéta M., Brno (2013)

"Každé léto jezdíme s partou na vodu. Vždycky na jinou řeku. Je to super, že už nemusím obvolávat jednotlivé půjčovny lodí a luštit jejich složité ceníky. Půjčovny, které pro nás pro daný termín rafty mají se sami ozvou a já si jen vyberu podle ceny. Moc vám fandím." Květa M., Praha (2013)

"Projekt jsem si rychle oblíbil. Projíždím poptávky každý den a tam kde můžu, naše služby nabídnu. Je to dobrý nápad," Jan Hanuš, půjčovna Potápka, Český Krumlov (2013)

"Díky za pomoc s výběrem půjčovny lodí. Letos jedeme Berounku a tam nikdo s půjčovnami zkušenost nemáme." Karel L., Turnov (2013)

"Tak levně jako letos, jsem si lodě ještě nepůjčila. Díky moc Vodáci sobě! :-)" Petra S., Týn nad Vltavou (2013)

Vyjádři se k projektu také a pochval ho nebo zkritizuj.