Berounka

O řece

Berounka má malebné okolí. Vzniká za Plzní soutokem Mže a Úhlavy. Je převážně klidná a pohodová, vhodná pro rodinnou dovolenou s malými dětmi. Výlet po ní může být spojen s koupaním, výlety do okolí skýtajícího rozličné atrakce či rybařením.

Je to oblíbená řeka, která ze západních Čech protéká v délce 139 kilometrů západočeským, následně pak středočeským krajem, aby se nakonec u Lahovic spojila s Vltavou. Tento tok vzniká spojením hned čtyř menších řek, Mže, Radbuzy, Úhlavy a Úslavy v Plzni. Protéká kopcovitou krajinou a ačkoli je dobře dostupná ze silnice i železniční dopravou, silnice ji žádném případě nelemují po celé trase. Průtok bývá v průběhu roku poměrně kolísavý a nejvyššího stavu vody dosahuje pravidelně na jaře. Prakticky celý tok je téměř celoročně splavný pro rafty i otevřené sportovní lodě, poměrně teplá voda je využívána i ke koupání. V okolí řeky se nachází velké množství pamětihodností, bez problému si lze vybrat i z bohaté nabídky vodáckých tábořišť, kempů a stánků s občerstvením. K populárním kempům a tábořištím patří Rybárna, Butov, Skryje, Roztoky u Křivoklátu, Zbečno, Račice, Žloukovice, Nižbor, Beroun, Srbsko, Karlštejn a Zadní Třebáň.

Jako startovní bod slouží velmi často Chrást u Plzně, tady je k dispozici i populární kemp u dolanského mostu. Od Plzně do Roztok na Křivoklátsku je obtížnost na stupni ZWC+, následně až po soutok nese označení ZWC. Na Berounce se nachází mnoho jezů nejrůznější konstrukce a provedení, většina jich je dobře sjízdná, vždy je třeba dbát na aktuální stav vody. Z nebezpečných jezů stojí za zmínku vysoký jez v Berouně (přenášet lze vlevo) a Dobřichovický jez, kde je pro přenášení optimální místo po pravé straně. Vhodným místem pro ukončení plavby je tábořiště v Karlštejně, pokud se ale rozhodnete pokračovat dál, krajina je stále malebná a řeka dobře sjízdná. V nadjezí občas zejména na raftech budete muset docela zabrat, síla a rychlost proudu je také částečně závislá na momentálním průtoku.

Půjčovny lodí Berounka

Vybrané půjčovny lodí na řece Berounka, které se angažují ve službě Vodáci sobě a mají nejlepší výsledky.

 1. půjčovna lodí sports x13 / x11 / x0 / celkem 69 aukcí
 2. půjčovna lodí hamici x14 / x15 / x0 / celkem 71 aukcí
 3. půjčovna lodí bintas x38 / x27 / x0 / celkem 148 aukcí
 4. půjčovna lodí vservis x19 / x15 / x0 / celkem 81 aukcí
 5. půjčovna lodí maskac x7 / x13 / x0 / celkem 64 aukcí
 6. půjčovna lodí marie x44 / x29 / x1 / celkem 215 aukcí
 7. půjčovna lodí lodeohre x13 / x10 / x0 / celkem 54 aukcí
 8. půjčovna lodí jokota x28 / x36 / x0 / celkem 147 aukcí
 9. půjčovna lodí rikosport x12 / x7 / x0 / celkem 55 aukcí
 10. půjčovna lodí ahoooj x13 / x15 / x0 / celkem 131 aukcí
 11. půjčovna lodí pujcovnaadmiral x5 / x2 / x0 / celkem 21 aukcí
 12. půjčovna lodí lestan2004 x2 / x0 / x0 / celkem 4 aukcí
 13. půjčovna lodí titanic x0 / x1 / x0 / celkem 6 aukcí
 14. půjčovna lodí voddog x1 / x0 / x0 / celkem 2 aukcí

Vodácká trasa Berounka

Kudy Berounka teče.

 

 • Chrást u Plzně - U Dolanského mostu
 • Nadryby - Valentovský mlýn
 • Liblín - Kobylka
 • Liblín - Na Střelnici
 • Rakolusky - Na Rybárně
 • Hlince - U Potůčků
 • Zvíkovec - U Varských
 • Zvíkovec - Pod Mostem
 • Zvíkovec - Rekreační středisko Zvíkovec
 • Skryje - Ahoj
 • Branov
 • Roztoky - Višňová I
 • Roztoky - Višňová II
 • Roztoky - Pod Jezem
 • Roztoky - Mezi mosty
 • Zbečno - kemp Riviéra
 • Sýkořice - Míšův ranč
 • Račice - U Jezu
 • Žloukovice
 • Nižbor
 • Hýskov - u jezu
 • Beroun - autokemp Na Hrázi
 • Karlštejn - Kemp U Náplavy
 • Srbsko - tábořiště
 • Karlštejn - Autokemp
 • Hlásná Třebáň - U Mostu
 • Řevnice - U Mostu
 • Dobřichovice

Vybrané aukce

Výběr aukcí, které skončily úspěšně nebo byly jinak vodácky zajímavé.

Aukce #79 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Dobřichovice na 10 dvojmístných plastových kánoí (10lodí plasťáku,ale raději bychom jeli ještě výše z pod Hracholuské přehrady. A cíl kam dojedeme, jedou i děti, takže to chceme spíše pro ně , ať si to užijí. Díky Arty) voda zrušena.

Aukce #93 trasa Sýkořice - Míšův ranč - Hlásná Třebáň - U Mostu na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #126 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Skryje - Ahoj na 5 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #161 trasa Skryje - Ahoj - Branov na 6 dvojmístných plastových kánoí (Budeme ubytovaní v rekreačním středisku "Zotavovna Šlovice". Rádi bychom využili služby dopravy na start a z cíle zpět na zotavovnu.) voda zrušena.

Aukce #211 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Mezi mosty na 1 trojmístná plastová kánoe (chci pouze sambu, jinou kanoi nechci. potrebuji stabilni kanoi pro plavbu s malymi detmi. 1 barel, 2 detska padla, 2 detske vesty 5 let, zadna dospela padla..) voda proběhla.

Aukce #237 trasa Nadryby - Valentovský mlýn - Rakolusky - Na Rybárně na 6 dvojmístných plastových kánoí (+ - 1 loď) (Dobrý den, máme zájem o lodě v uvedeném termínu , prozatím přibližně 6 lodí. Nejvíce nám záleží na ceně za dopravu, přivezení a odvezení lodí, preferujeme možnost vrácení lodí bez poplatku.) voda proběhla.

Aukce #249 trasa Liblín - Kobylka - Roztoky - Pod Jezem na 5 dvojmístných plastových kánoí (plus pádla, barely, vesty) (Prosím o dopravu 3 osob zpět do Liblína.) voda proběhla.

Aukce #309 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Višňová I na 1 trojmístná plastová kánoe a 1 trojmístná nafukovací kánoe a 4 šestimístné nafukovací rafty (5 sudů, cca 15 dětských vest, 13 pádel pro děti, 12 pro dospělé, - detaily ohledně míst a časů doladíme později) voda zrušena.

Aukce #330 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Višňová II na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte (Požadujeme v ceně pádlo + barel. Z dalšího vybavení 1 x vesta dospělý výška cca 180 cm, 3 x vesta dětská.) voda proběhla.

Aukce #357 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Višňová II na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #417 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Zbečno - kemp Riviéra na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #457 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Zvíkovec - U Varských na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #471 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Rakolusky - Na Rybárně na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #491 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Račice - U Jezu na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe (Ještě potřebuji cca 5 barelů.) voda zrušena.

Aukce #570 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Višňová I na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #649 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Beroun - autokemp Plešivec na 2 dvojmístné plastové kánoe (barely mame a budem chtít jen dve vesty na děti 13+14 let) voda proběhla.

Aukce #679 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Beroun - autokemp Plešivec na 1 čtyřmístný nafukovací rafte a 3 šestimístné nafukovací rafty (Dobrý den, prosím o nacenění ,pokud bychom chtěli ponechat auta v kempu u Dolanského mostu, je nás celkem 14 osob, aby nás někdo poté v Berouně vyzvednul a přepravil včetně bagáže zpět do kempu u Dolanského mostu. Nevím, zda by bylo potřeba přepravovat i rafty spolu s námi, nebo si to půjčovatel zařídí jinak. Vybavení k raftům /pádla, vesty/ napočítat pro 14 osob. Děkuji za odpověd. Děkuji: Effenbergerová ) voda proběhla.

Aukce #691 trasa Račice - U Jezu - Karlštejn - Autokemp na 13 dvojmístných plastových kánoí a 1 šestimístný nafukovací rafte (13x kanoe vydra, 1x raft pro 5 osob včetně vest a pádel) voda proběhla.

Aukce #692 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Skryje - Ahoj na 8 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #707 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Pod Jezem na 17 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #745 trasa Višňová II - Karlštejn na 3 dvojmístné plastové kánoe (Potřebuji k tomu jen 3 pádla a 3 vesty) voda zrušena.

Aukce #786 trasa Skryje - Ahoj - Nižbor na 1 čtyřmístný nafukovací rafte a 4 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #811 trasa Zbečno - kemp Riviéra - Nižbor na 2 dvojmístné plastové kánoe (+ 2x 7lete deti) (Kde mam zaparkovat a jak se dostanu na start) voda proběhla.

Aukce #812 trasa Nižbor - Dobřichovice na 12 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #815 trasa Nižbor - Dobřichovice na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #845 trasa Skryje - Ahoj - Račice - U Jezu na 2 dvojmístné plastové kánoe (Bez barelů, Případně odvoz tří lidí na start ) voda proběhla.

Aukce #867 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Dobřichovice na 2 dvojmístné plastové kánoe (Start a cíl je nám celkem jedno, ale chtěli bychom ujet co nejdelší úsek. Upředňostňovali bychom co nejkratší zpáteční převoz lodí. ) voda proběhla.

Aukce #874 trasa Liblín - Kobylka - Beroun - autokemp Plešivec na 8 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe (pojede dítě 4 roky) (Do každé lodi prosím 2 sudy a 2 vesty. Pojedou 3 12 let děti.) voda zrušena.

Aukce #907 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Beroun - autokemp Plešivec na 4 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #918 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Višňová II na 4 dvojmístné plastové kánoe (+ houba, šňůra) voda proběhla.

Aukce #928 trasa Liblín - Kobylka - Roztoky - Pod Jezem na 8 dvojmístných plastových kánoí (Ahoj. Sháníme lodě nejlépe Samby s pádly a barely. Lodě bychom si vyzvedli v pátek ráno v Liblíně na Kobylce a odevzdali je v ideálním případě v neděli v Roztokách.) voda proběhla.

Aukce #933 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Karlštejn - Kemp U Náplavy na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #958 trasa Zvíkovec - Pod Mostem - Beroun - autokemp Plešivec na 7 dvojmístných plastových kánoí (Přeprava tří řidičů z Berouna do Zvíkovce) voda proběhla.

Aukce #994 trasa Beroun - autokemp Plešivec - Dobřichovice na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1006 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Beroun - autokemp Plešivec na 3 dvojmístné plastové kánoe (Jen 3x detska vesta do 20kg) voda proběhla.

Aukce #1008 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Višňová II na 2 trojmístné plastové kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte (Není podmínkou, ale ideální stav by byl vyzvednout našeho řidiče v neděli 13.7. na Kobylce a přistavit ho společně s loděmi do Chrástu.) voda proběhla.

Aukce #1016 trasa Beroun - autokemp Plešivec - Karlštejn - Autokemp na 2 šestimístné nafukovací rafty (můžou být i kanoe pro 2 osoby 5kusů) (bylo by nás asi 10dospělích, přijeli bychom již v pátek a v sobotu ráno by jsme chtěli vyrazit, začátek cesty nemusí být v tomto kempu,můžeme se ubytovat i jinde dle nabídky, ale jsme od Liberce a nechceme jezdit daleko autem - zjednodušeně bychom chtěli jednodenní výlet, je nám jednoodkud budeme vyjjíždět, ale chtěli bychom zase odvoz zpět do kempu :)) voda zrušena.

Aukce #1031 trasa Rakolusky - Na Rybárně - Karlštejn - Autokemp na 3 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #1038 trasa Roztoky - Višňová II - Karlštejn - Kemp U Náplavy na 5 dvojmístných plastových kánoí (10 ks pádel, 10 ks vest + 2 ks dětská vesta) voda proběhla.

Aukce #1077 trasa Skryje - Ahoj - Roztoky - Višňová II na 1 osmimístný nafukovací rafte (Vyzvednutí ve Višňové cca 10:00 doprava do Skryjí.) voda proběhla.

Aukce #1120 trasa Zvíkovec - U Varských - Roztoky - Višňová II na 1 dvojmístná plastová kánoe (2 pádla + 1 dětské (4 roky)) (požaduji dopravu z Višňové do Zvíkovce pro 2 dospělé a 1 dítě + zapůjčení 1 dětské vesty) voda proběhla.

Aukce #1196 trasa Zvíkovec - U Varských - Karlštejn - Kemp U Náplavy na 1 dvojmístná plastová kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe (6xpadlo 5xbarel navoz věci na start a odvoz z cíle) voda zrušena.

Aukce #1224 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Zbečno - kemp Riviéra na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1298 trasa Roztoky - Višňová II - Beroun - autokemp Plešivec na 4 dvojmístné plastové kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe (Pojedou s námi dvě děti (10 a 13 let). Prosím tedy dvě pádla a dvě vesty menší velikosti. Dále bychom radši uvítali lodní (voděodolné) pytle než barely (není to ale podmínka, jen přání :-) ). Děkuji Hanka) voda proběhla.

Aukce #1312 trasa Zvíkovec - Pod Mostem - Žloukovice na 1 dvojmístná plastová kánoe (pojede 1osoba) voda proběhla.

Aukce #1333 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Višňová I na 4 osmimístné nafukovací rafty (předběžně pojede cca 15 dospělých a 15 dětí, bude tedy potřeba 15 dětských vest) voda zrušena.

Aukce #1395 trasa Hlince - U Potůčků - Skryje - Ahoj na 3 dvojmístné nafukovací kánoe voda zrušena.

Aukce #1457 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Višňová I na 6 dvojmístných plastových kánoí a 3 trojmístné plastové kánoe (Požaduji ke každé lodi 2x pádlo, 2x barel nebo lodní pytel. Celkem 7x dětská vesta. Možno navézt lodě do Dolan už 3.7. večer.) voda proběhla.

Aukce #1471 trasa Zvíkovec - U Varských - Zbečno - kemp Riviéra na 6 dvojmístných plastových kánoí (3 děti jako "porcelán", jinak obvyklá výbava) (PO předání lodí potřebujeme přepravit jednoho řidiče - např.s loděmi - nazpět do Zvíkovce k autu.) voda proběhla.

Aukce #1480 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Zvíkovec - U Varských na 3 dvojmístné plastové kánoe (Vesty pro děti 140, 120, 110 a 100cm.) voda proběhla.

Aukce #1481 trasa Liblín - Na Střelnici - Račice - U Jezu na 2 dvojmístné plastové kánoe (nebo nafukovací, když nebude plast) voda proběhla.

Aukce #1483 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Beroun - autokemp Plešivec na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1519 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Višňová I na 6 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #1532 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Račice - U Jezu na 6 dvojmístných plastových kánoí (včetně barelů a pádel) (Chtěli bychom, pokud možno, převést ze startu do cíle prázdné batohy.) voda proběhla.

Aukce #1556 trasa Zvíkovec - Rekreační středisko Zvíkovec - Beroun - autokemp Plešivec na 3 dvojmístné plastové kánoe (Ráda bych sehnala za co nejnižší cenu tři kánoe pro dvě osoby a šest pádel. Popřípadě zjistit ještě cenu půjčených barelů. Předem díky za nabídky:)) voda proběhla.

Aukce #1562 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Mezi mosty na 4 dvojmístné plastové kánoe (V roztokách budeme nechávat jedno auto pro přejezd řidičů po skončení plavby, kdyby šlo zajistit parkování. A 2 auta zůstanou u Dolanského mostu, pokud by byla možnost, zajistit parkování. ) voda proběhla.

Aukce #1587 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Beroun - autokemp Plešivec na 11 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1609 trasa Beroun - autokemp Plešivec - Hlásná Třebáň - U Mostu na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 dvojmístná nafukovací kánoe a 1 čtyřmístný nafukovací rafte a 2 šestimístné nafukovací rafty (Prosím eventuelně o nabídnutí i jiného úseku řeky) voda proběhla.

Aukce #1610 trasa Liblín - Kobylka - Roztoky - Višňová I na 3 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #1627 trasa Liblín - Kobylka - Roztoky - Višňová I na 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #1631 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Mezi mosty na 6 dvojmístných plastových kánoí (12x pádlo, 6x barel, 6x vesta) voda proběhla.

Aukce #1658 trasa Roztoky - Višňová I - Hlásná Třebáň - U Mostu na 2 čtyřmístné nafukovací rafty voda zrušena.

Aukce #1676 trasa Liblín - Kobylka - Skryje - Ahoj na 3 dvojmístné plastové kánoe (Prosím navíc 5x pádlo pro vlastní nafukovací člun. Pro děti vestu 1x 6let a 3x 11let. 2x barel.) voda proběhla.

Aukce #1689 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Zbečno - kemp Riviéra na 3 dvojmístné plastové kánoe (doprava pravděpodobně vlakem, bez aut) voda proběhla.

Aukce #1696 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Zvíkovec - Pod Mostem na 7 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1762 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Hýskov - u jezu na 2 dvojmístné plastové kánoe (pouze tri detske vesty do 20kg) voda proběhla.

Aukce #1765 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Račice - U Jezu na 2 dvojmístné nafukovací kánoe (Omlouvám se, ale musel jsem původní poptávku pozměnit, protože se k nám přidal ještě starší syn. Takže 4 vaky a tři pádla pro dospělé a jedno pro kluka 11 let 150cm.) voda zrušena.

Aukce #1847 trasa Skryje - Ahoj - Nižbor na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #1869 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Višňová I na 1 trojmístná plastová kánoe (2 dospělé osoby a 2 děti (věk 8 a 11 let), potřebujeme loď, abychom se bez problémů vešli a typ lodi pokud možno stabilnější a abychom se bez problémů vešli) (Dobrý den, rád bych si zapůjčil kanoe pro 4 osoby (dvě dospělé osoby a dvě děti-věk 8 a 11 let). Prosím o zapůjčení lodi (pokud možno stabilnějšího typu) včetně pádel, 2 ks barelu, 2 vesty (možná 4 vesty). Děkuji moc za nabídku a přeji pěkný den Petr Vaněček *********) voda zrušena.

Aukce #1907 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Višňová I na 7 trojmístných plastových kánoí (prosíme místo barelů,lodní pytle) voda zrušena.

Aukce #1930 trasa Branov - Nižbor na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #1931 trasa Liblín - Kobylka - Skryje - Ahoj na 3 dvojmístné plastové kánoe a 1 čtyřmístný nafukovací rafte a 1 šestimístný nafukovací rafte (Mám zadáno bud kanoe nebo raft /ne oboji/. uprednostnujeme raft pro 5-6 lidi. ale prosim o vsechny nabidky, dekuji ) voda zrušena.

Aukce #1974 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Mezi mosty na 7 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #2016 trasa Roztoky - Pod Jezem - Dobřichovice na 11 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #2017 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Dobřichovice na 4 dvojmístné plastové kánoe a 3 trojmístné plastové kánoe a 1 dvojmístná nafukovací kánoe (Možnost parkování (alt. hlídaného) vozidel na startu nebo v cíli.) voda zrušena.

Aukce #2024 trasa Rakolusky - Na Rybárně - Zbečno - kemp Riviéra na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2040 trasa Nadryby - Valentovský mlýn - Hlince - U Potůčků na 2 dvojmístné plastové kánoe (Poptáváme 2x 2-místné kánoe s plnou výbavou vč. jejich dopravy. Jsme 2 dospělí a 3 děti (věk 13,8,4). Na start se dopravíme sami autem, z cíle potřebujeme převoz (alespoň) řidiče zpět k našemu autu. U nabídky prosíme uveďte vždy den, kterého se nabídka týká. Můžeme už i tento víkend. Předem děkujeme.) voda proběhla.

Aukce #2050 trasa Roztoky - Višňová II - Karlštejn - Autokemp na 5 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #2061 trasa Liblín - Na Střelnici - Nižbor na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte (1x raft nafukovaci pro 6 - treba Raft Colorado 450 1x kanoe plastova pro 2 - treba Kanoe Vydra 4x detska vesta ( deti 12let, 6let, 6let, 11let ) 4x dospela vesta 2x barel + vesla Mate toto prosim k dispozici ? Dekuji Nachtigall) voda proběhla.

Aukce #2081 trasa Roztoky - Višňová II - Nižbor na 2 trojmístné nafukovací kánoe voda proběhla.

Aukce #2083 trasa Zvíkovec - U Varských - Račice - U Jezu na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2089 trasa Roztoky - Pod Jezem - Nižbor na 10 dvojmístných plastových kánoí (Bude se jednat asi o 10 lodí. Ke každé lodi 2x pádlo, 2x vesta a dohromady 5xbarelů.) voda zrušena.

Aukce #2113 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Mezi mosty na 4 dvojmístné plastové kánoe (Potřebuji 4 vesty pro malé děti) voda proběhla.

Aukce #2116 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Zbečno - kemp Riviéra na 2 dvojmístné plastové kánoe (Preferuji vodní vak, vesty pouze dvě) voda proběhla.

Aukce #2135 trasa Zvíkovec - Rekreační středisko Zvíkovec - Zbečno - kemp Riviéra na 2 trojmístné plastové kánoe (Potřebuji 2 lodě + pádla + 3 vesty. Pojedeme 2 dospělí + 4 děti, 2 budou porcelán. Přivezení i odvezení lodí. Trasu jsem zvolila jen orientačně. Termín se také může změnit.) voda proběhla.

Aukce #2136 trasa Beroun - autokemp Plešivec - Dobřichovice na 1 šestimístný nafukovací rafte voda zrušena.

Aukce #2140 trasa Liblín - Kobylka - Zbečno - kemp Riviéra na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #2141 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Nižbor na 3 trojmístné plastové kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte (4 lidi + bagáž pro 4 lidi) voda proběhla.

Aukce #2164 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Hlince - U Potůčků na 3 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #2167 trasa Skryje - Ahoj - Roztoky - Pod Jezem na 2 dvojmístné plastové kánoe voda zrušena.

Aukce #2218 trasa Skryje - Ahoj - Zbečno - kemp Riviéra na 1 dvojmístná plastová kánoe (Jako alternativa mne zajímají také nabídky zahrnující pojištění proti poškození.) voda zrušena.

Aukce #2229 trasa Zbečno - kemp Riviéra - Karlštejn - Kemp U Náplavy na 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #2249 trasa Skryje - Ahoj - Nižbor na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #2282 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Mezi mosty na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe (samba 5.2) voda vysoutěžena.

Aukce #2286 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Nižbor na 6 dvojmístných plastových kánoí (s pádly a sudy (12 pádel a 12 50l sudů)) voda proběhla.

Aukce #2288 trasa Roztoky - Mezi mosty - Nižbor na 1 šestimístný nafukovací rafte (raft coloredo pro 6 osob) voda proběhla.

Aukce #2290 trasa Roztoky - Mezi mosty - Řevnice - U Mostu na 1 dvojmístná plastová kánoe voda zrušena.

Aukce #2294 trasa Roztoky - Višňová I - Zbečno - kemp Riviéra na 8 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #2314 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Zvíkovec - Rekreační středisko Zvíkovec na 5 dvojmístných plastových kánoí (doprava 10lidí že Zvíkovce zpět do Dolanského kempu.) voda proběhla.

Aukce #2336 trasa Beroun - autokemp Plešivec - Dobřichovice na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2340 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Liblín - Kobylka na 7 dvojmístných plastových kánoí (Potřebujeme zajistit dopravu pro 14 osob zpět k Dolanskému mostu.) voda vysoutěžena.

Aukce #2351 trasa Nižbor - Karlštejn - Kemp U Náplavy na 1 čtyřmístný nafukovací rafte (2 dospělí, 2 děti (6,4)) (První výlet s rodinou na vodě. Plánujeme auto zaparkovat v cíli, vlakem dojet na start a strávit na vodě příjemný den se zastávkou po cestě na oběd, koupání atd. ) voda proběhla.

Aukce #2385 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Beroun - autokemp Plešivec na 14 dvojmístných plastových kánoí (ideálně Samba) (Prosím 14 vest menších (děti 11 - 15 let), 14 větších (děti 15+, dospělí). U lodí požaduji koňadru. Houbu alespoň 4x. Pádla: 14x kratší (140 cm), 14x dospělé. ) voda proběhla.

Aukce #2410 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Zvíkovec - U Varských na 8 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #2419 trasa Beroun - autokemp Plešivec - Dobřichovice na 3 dvojmístné plastové kánoe (3 barely, 6 dlouhých pádel, 6 vest pro dospělé) voda proběhla.

Aukce #2421 trasa Hlince - U Potůčků - Roztoky - Mezi mosty na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2425 trasa Liblín - Kobylka - Roztoky - Mezi mosty na 4 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #2446 trasa Liblín - Kobylka - Branov na 20 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den, zadávám poptávku na půjčení asi 20 lodí, nejlépe vydry, přesný počet upřesním.) voda proběhla.

Aukce #2453 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Branov na 5 dvojmístných plastových kánoí (Typ SAMBA) a 1 trojmístná plastová kánoe (Typ TUKAN) (- je možné půjčit dva vodní pytle a zbytek barely? Také upřesníme. ) voda proběhla.

Aukce #2531 trasa Roztoky - Višňová II - Beroun - autokemp Plešivec na 1 trojmístná plastová kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte (Dobrý den, je nás 8, jsme začátečníci a rádi bychom si půjčili 1 raft a 1 kánoi včetně vest, pádel a barelů. Do Roztok se dopravíme vlakem a z Berounka potom také vlakem, takže nepotřebujeme přepravu osob. Děkuji za nabídku :).) voda proběhla.

Aukce #2540 trasa Roztoky - Mezi mosty - Nižbor na 2 trojmístné plastové kánoe (Požadujeme 2x třímístně kanoe (plastové nebo nafukovací) na jeden den (od rána do večera). Budeme dva páry s dvěma malými dětmi. Za nabídku děkuji.) voda proběhla.

Aukce #2557 trasa Liblín - Kobylka - Roztoky - Višňová II na 8 dvojmístných plastových kánoí (součástí 16 ks pádel, vest a barelů) voda proběhla.

Aukce #2565 trasa Roztoky - Mezi mosty - Nižbor na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2571 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Zvíkovec - U Varských na 2 šestimístné nafukovací rafty voda zrušena.

Aukce #2591 trasa Liblín - Kobylka - Roztoky - Višňová I na 4 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2608 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Karlštejn - Autokemp na 10 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #2626 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Višňová II na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #2628 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Pod Jezem na 4 dvojmístné plastové kánoe (Dobrý den. Potřebuji navíc dětské vesty.) voda proběhla.

Aukce #2695 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Višňová II na 3 dvojmístné plastové kánoe a 3 trojmístné plastové kánoe (Odvoz řidiče ) voda proběhla.

Aukce #2753 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Srbsko - tábořiště na 9 dvojmístných plastových kánoí a 3 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2760 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Karlštejn - Kemp U Náplavy na 3 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2767 trasa Hlince - U Potůčků - Zbečno - kemp Riviéra na 4 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe a 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #2796 trasa Liblín - Na Střelnici - Roztoky - Pod Jezem na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #2813 trasa Zvíkovec - Rekreační středisko Zvíkovec - Zbečno - kemp Riviéra na 2 šestimístné nafukovací rafty (Zdravím, rádi bychom jeli od Zvíkovce a skončili v Újezdě nad Zbečnem - u Jezu. Počet dospělých zatím 7 + 2 děti. Takže podle toho také výbava, pádla jen pro dospělé. Ideálně bez kauce. Vyzvednutí vybavení ve Zvíkovci, odevzdání na konci - v Újezdě. Předem děkuji za nabídky.) voda proběhla.

Aukce #2820 trasa Liblín - Kobylka - Skryje - Ahoj na 5 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2870 trasa Rakolusky - Na Rybárně - Roztoky - Višňová I na 3 dvojmístné plastové kánoe (pro každou loď 1 velký nebo 2 malé barely) voda proběhla.

Aukce #2894 trasa Skryje - Ahoj - Skryje - Ahoj na 6 dvojmístných plastových kánoí (jen pádla) a 2 šestimístné nafukovací rafty (jen pádla a jednu dětskou vestu) voda proběhla.

Aukce #2899 trasa Roztoky - Mezi mosty - Hlásná Třebáň - U Mostu na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #2900 trasa Zvíkovec - Pod Mostem - Beroun - autokemp Plešivec na 4 trojmístné plastové kánoe (vč. dopravy lodí 1x vesta dospělí vel. L 8x dětská vesta (věk: 3,4, 2x 6, 7, 3x 9 let)) voda proběhla.

Aukce #2904 trasa Roztoky - Pod Jezem - Nižbor na 1 šestimístný nafukovací rafte (popt8v8m Raft pro 6 lidí - 4 dospělé a 2 děti na 1 den na Berounce) voda proběhla.

Aukce #2913 trasa Liblín - Kobylka - Nižbor na 4 dvojmístné plastové kánoe (pojedeme s dětmi - dětská pádla, vesty) (Jedeme s dětmi nevíme jestli dojedeme až do Nížboru. Potřebujeme mít možnost ukončit plavbu a vyzvednout lodě dřív. Přijedeme autem, využili bychom služby dopravy řidičů z cíle k zaparkovaným autům. Jedná se o dvě rodiny - 4 lodě.) voda proběhla.

Aukce #2974 trasa Liblín - Kobylka - Zvíkovec - U Varských na 1 šestimístný nafukovací rafte (2 dospělí + 4 děti) voda zrušena.

Aukce #2985 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Liblín - Na Střelnici na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3013 trasa Roztoky - Mezi mosty - Nižbor na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3055 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Zbečno - kemp Riviéra na 8 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3108 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Branov na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #3165 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Karlštejn - Autokemp na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe (3 dospělí+ 2 děti včetně vybavení.Děkuji za nabídku) voda proběhla.

Aukce #3186 trasa Zbečno - kemp Riviéra - Karlštejn - Autokemp na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3192 trasa Beroun - autokemp Plešivec - Dobřichovice na 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #3208 trasa Roztoky - Mezi mosty - Žloukovice na 2 dvojmístné plastové kánoe (kanoe prosim sportovnejsi - Vydru a podobne, diky) voda proběhla.

Aukce #3233 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Pod Jezem na 4 dvojmístné plastové kánoe (Je možné, že počet lodí bude 31.8. odpoledne zvýšen na 5. pádlo jen 1, barely 3, vest netřeba) (Prosím variantu ceny: a) jen půjčovné b) půjčovné + doprava 2 řidičů z cíle do kempu u Dolanského mostu. Děkuji) voda proběhla.

Aukce #3246 trasa Roztoky - Pod Jezem - Nižbor na 1 dvojmístná plastová kánoe (parkujiv Nižboře...jesli je možná doprava do Roztok (jesli ne jede vlak v 8 .00hod).) voda proběhla.

Aukce #3292 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Pod Jezem na 2 dvojmístné plastové kánoe (Nepožaduji barely ani záchranné vesty.Požaduji pádla) a 2 trojmístné plastové kánoe (Nepožaduji barely ani záchranné vesty,Požaduji pádla) voda proběhla.

Aukce #3294 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Zbečno - kemp Riviéra na 2 dvojmístné plastové kánoe (parkování aut odvoz řidiče) voda proběhla.

Aukce #3297 trasa Hlince - U Potůčků - Račice - U Jezu na 2 dvojmístné plastové kánoe a 3 trojmístné plastové kánoe (Pokud by bylo možné,převoz bagáže mezi tábořišti.) voda proběhla.

Aukce #3300 trasa Zvíkovec - U Varských - Zbečno - kemp Riviéra na 6 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3325 trasa Zvíkovec - Pod Mostem - Roztoky - Višňová II na 8 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den, potřeboval bych dopravit 3-5 osob rano 10.6. z Visnove na Zvikovec - vyzvednuti cca 30 mimut pred predanim lodi na Zvikovci) voda proběhla.

Aukce #3337 trasa Zvíkovec - U Varských - Hlásná Třebáň - U Mostu na 7 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3360 trasa Liblín - Kobylka - Sýkořice - Míšův ranč na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3377 trasa Roztoky - Mezi mosty - Srbsko - tábořiště na 15 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3398 trasa Beroun - autokemp Plešivec - Karlštejn - Autokemp na 1 šestimístný nafukovací rafte (Dobrý den, rádi bychom si vypůjčili raft/y pro 4-6 dospělých a 3 malé děti ve věku 3 let na jednodenní výlet z Berouna do autokempu na Karlštejně. Potřebovali bychom i pádla a vesty, bagáž povezeme sólo autem. Rafty bychom potom ideálně nechali v autokempu na Karlštejně. Prosím Vás o nabídku. Děkuji Vám.) voda proběhla.

Aukce #3424 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Nižbor na 3 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #3434 trasa Liblín - Kobylka - Račice - U Jezu na 7 dvojmístných plastových kánoí a 3 trojmístné plastové kánoe (celkové vybavení k 10ti lodím - 20 pádel, 11 barelů, 10 dětských vest, 2 házecí pytlíky, 10 hub) (po ukončení uvítáme převoz řidičů k autům na výchozí místo (7 osob) ) voda proběhla.

Aukce #3440 trasa Liblín - Kobylka - Skryje - Ahoj na 9 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3463 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Zvíkovec - Pod Mostem na 2 dvojmístné plastové kánoe a 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #3486 trasa Beroun - autokemp Plešivec - Dobřichovice na 3 trojmístné plastové kánoe a 1 jednomístn plastov kajak (Lodě prosíme převzít v místě Beroun pod dálničním mostem. jedeme 3 rodiny s dětmi ve věku 11,8,8,6,6,5. Pro děti prosíme 6x vestu a 3 x dětské pádlo. Děkuji) voda proběhla.

Aukce #3537 trasa Skryje - Ahoj - Zbečno - kemp Riviéra na 1 dvojmístná nafukovací kánoe a 1 čtyřmístný nafukovací rafte (3 pádla , 2 barely, pumpu) (prosím o jednu pálavu,dvě pádla, 2 barely, jeden raft pro 4osoby , 2 barely, 3 pádla) voda proběhla.

Aukce #3568 trasa Liblín - Kobylka - Zbečno - kemp Riviéra na 3 šestimístné nafukovací rafty (Dobrý den, rád bych požádal o nabídky ohledně vypůjčení 3 raftů na 3 dny po 6 lidech, nejlépe bez zálohy za rafty. Dále prosím o případnou cenovou nabídku za převoz bagáže mezi kempy Liblín - Zvíkovec - Višňová - (konečná) Zbečno... Předem moc děkuji) voda proběhla.

Aukce #3581 trasa Skryje - Ahoj - Račice - U Jezu na 5 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3601 trasa Roztoky - Pod Jezem - Račice - U Jezu na 3 dvojmístné plastové kánoe (Potřebujeme 3 plastové kánoe na jedno odpoledne. Uvítáme, pokud bude možnost přizpůsobit místo a čas vrácení naší aktuální situaci (Račice/Žloukovice/Nižbor) ... Budeme 5 dospělých a 2 malé děti. Vesty prosíme pro všechny. Barel/loďák postačí jeden do každé lodě.) voda proběhla.

Aukce #3610 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Zvíkovec - U Varských na 2 trojmístné plastové kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte (včetně 8 pádel a 6 barelů 50l) voda proběhla.

Aukce #3618 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Beroun - autokemp Plešivec na 2 dvojmístné plastové kánoe (kánoe Samba) (Dále chceme pokračovat na Vltavu. Na Vltavu chceme raft. Konec bude 16.7.) voda proběhla.

Aukce #3625 trasa Liblín - Na Střelnici - Zbečno - kemp Riviéra na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #3629 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Hlince - U Potůčků na 3 dvojmístné plastové kánoe (Prosím o cenu včetně dopravy lodí, děkuji. 2 barely a 1 dětská vesta - lepší, pokud máte, děkuji.) voda proběhla.

Aukce #3645 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Beroun - autokemp Plešivec na 2 dvojmístné plastové kánoe (může být i laminátová) a 2 šestimístné nafukovací rafty (uzavřený) voda proběhla.

Aukce #3648 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Zbečno - kemp Riviéra na 4 dvojmístné plastové kánoe (8x pádlo, 8x vesta a 4x barel. Možná budeme potřebovat jednu loď s vybavením navíc.) (Znovu opakuji, start je z Plzně (ve výběru nástupních míst nelze vybrat)) voda proběhla.

Aukce #3661 trasa Hlince - U Potůčků - Beroun - autokemp Na Hrázi na 13 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #3711 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Pod Jezem na 4 dvojmístné plastové kánoe (Potřebuji vesty pro 4 malé děti) voda proběhla.

Aukce #3742 trasa Beroun - autokemp Na Hrázi - Dobřichovice na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #3751 trasa Liblín - Kobylka - Roztoky - Mezi mosty na 6 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #3752 trasa Roztoky - Višňová I - Račice - U Jezu na 2 dvojmístné plastové kánoe (Dobrý den, bylo by možné pujčit dvě lodě na 1 den tuhle trasu ? děkuji a hezký den Gabriela Senciová) voda vysoutěžena.

Aukce #3792 trasa Liblín - Na Střelnici - Roztoky - Višňová I na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe (Přeprava loďí o osob) voda proběhla.

Aukce #3858 trasa Nadryby - Valentovský mlýn - Roztoky - Višňová II na 4 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #3859 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Hlince - U Potůčků na 1 dvojmístná plastová kánoe (vydra) a 2 dvojmístné nafukovací kánoe (Pálava) a 2 trojmístné nafukovací kánoe (Barala) (Dobrý den Potřebujeme 1x Vydru 2x Pálavu 2x Baraku 8x dětská vesta 16x pádlo 4 barely nebo lodní pytle) voda proběhla.

Aukce #3890 trasa Zvíkovec - Pod Mostem - Zbečno - kemp Riviéra na 1 dvojmístná nafukovací kánoe (k lodi pouze 2 pádla) voda proběhla.

Aukce #3959 trasa Liblín - Kobylka - Roztoky - Višňová I na 4 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe (3 Lodě z Plzně (Štruncovy sady) ve čtvrtek 3.8. ráno, 2 loďě z Liblína v sobotu 5.8. ráno...konec něděle v Roztokách) voda proběhla.

Aukce #4117 trasa Nadryby - Valentovský mlýn - Zvíkovec - Pod Mostem na 2 dvojmístné plastové kánoe a 4 trojmístné plastové kánoe (Nabídky pouze na lodě typu SAMBA !! 4x 3místná Samba 2x 2místná Samba 11x barel 10x vesta (5 dětí + 5 dospělých) 15x pádlo (5 dětí + 10 dospělých)) voda proběhla.

Aukce #4150 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Višňová II na 13 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #4151 trasa Nižbor - Karlštejn - Autokemp na 10 dvojmístných nafukovacích kánoí (Rádi bychom byli ubytováni v autokempu Karlštejn, sjezd z Nižboru-do toho autokempu, se zastávkou vSrbsku na jídlo) voda proběhla.

Aukce #4153 trasa Liblín - Kobylka - Beroun - autokemp Na Hrázi na 2 dvojmístné plastové kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe (potřebujeme stabilní lodě pro začátečníky: 5 dospělých 2 dospívající děti (15 let) 1 desetiletý 1 sedmiletý 1 čtyřletý) voda proběhla.

Aukce #4170 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Liblín - Na Střelnici na 2 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #4179 trasa Hlince - U Potůčků - Roztoky - Višňová II na 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #4262 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Branov na 14 dvojmístných plastových kánoí (Ke každé lodi 1 barel, 2 pádla, 2 vesty) (Ahoj. Jedná se o školní výlet, takže prosím o možnost storna počtu účastníků bez sankce do 10 hod dne 19.6. Žádné vedlejší služby kromě zapůjčení materiálu, dovozu a odvozu plavidel nepotřebujeme, budeme mít doprovodný autobus. Těším se na nabídky, Ondra) voda proběhla.

Aukce #4281 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Višňová II na 16 dvojmístných plastových kánoí (rád bych se zeptal na přeprava batohů(při převzetí lodí naložit batohy a při vracení vyzvednutí).dík) voda proběhla.

Aukce #4283 trasa Liblín - Kobylka - Skryje - Ahoj na 1 čtyřmístný nafukovací rafte a 1 šestimístný nafukovací rafte a 1 jednomístný plastový kajak (Dítě 12 let) voda proběhla.

Aukce #4334 trasa Karlštejn - Kemp U Náplavy - Dobřichovice na 1 čtyřmístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #4362 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Zvíkovec - Pod Mostem na 4 dvojmístné plastové kánoe (2 kanoe předání v Plzni (Štruncovy Sady) ve 14:30 a 2 kanoe předat až v Dolanech - kemp, Pátek večer, či Sobota ráno) a 3 šestimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #4376 trasa Zvíkovec - Pod Mostem - Karlštejn - Autokemp na 5 dvojmístných plastových kánoí (samba) voda proběhla.

Aukce #4411 trasa Zvíkovec - Pod Mostem - Žloukovice na 8 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #4434 trasa Hlince - U Potůčků - Roztoky - Pod Jezem na 3 dvojmístné plastové kánoe (+ pádla+ 3 barely + 1 dětskou vestu (na 5 let)) (Startovat bychom chtěli z kempu U mloka na 90,6 km (o kousek výš od Potůčků a na druhé straně řeky). Máme tam zamluvenou chatku na nocleh. ) voda proběhla.

Aukce #4671 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Zvíkovec - Rekreační středisko Zvíkovec na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #4715 trasa Roztoky - Mezi mosty - Nižbor na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #4759 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Liblín - Kobylka na 2 dvojmístné plastové kánoe a 4 trojmístné plastové kánoe (K lodím bych chtěl 5 barelů, 4 pádla, 5 dětských pádel a 4 dětské vesty. Díky :-)) voda proběhla.

Aukce #4868 trasa Račice - U Jezu - Dobřichovice na 1 dvojmístná plastová kánoe a 4 dvojmístné nafukovací kánoe (bez barelů a stačí jedna pumpa) voda proběhla.

Aukce #4870 trasa Zvíkovec - Pod Mostem - Zbečno - kemp Riviéra na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #4885 trasa Beroun - autokemp Na Hrázi - Karlštejn - Autokemp na 41 dvojmístných plastových kánoí (není nutný barel do každé lodi, stačí 20 ks) voda proběhla.

Aukce #4890 trasa Beroun - autokemp Na Hrázi - Karlštejn - Autokemp na 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #4909 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Nižbor na 2 šestimístné nafukovací rafty (Dobrý den, sháníme 4 denní plavbu na řece Berounka, pro přibližně 10 lidí, máme vyzkoušenu plavbu na 2 raftech pro 6 lidí, parkování v místě startu nebo cíle a dle toho odvoz řidičů zpět na start nebo celé posádky (z cíle na start před plavbou), každý den převoz bagáže mezi jednotlivými kempy, děkuji moc za návrhy, nechám si poradit i co se výběru kempů týče a dalších poznámek k plavbě, Berounku ještě neznáme) voda proběhla.

Aukce #5011 trasa Skryje - Ahoj - Roztoky - Višňová II na 8 dvojmístných plastových kánoí a 2 osmimístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #5024 trasa Liblín - Kobylka - Zvíkovec - U Varských na 11 dvojmístných plastových kánoí (bude stačit pouze 20 barelů) voda proběhla.

Aukce #5037 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Hlince - U Potůčků na 5 trojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #5040 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Nižbor na 13 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #5046 trasa Nadryby - Valentovský mlýn - Roztoky - Višňová II na 9 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #5054 trasa Skryje - Ahoj - Dobřichovice na 5 dvojmístných plastových kánoí (navíc prosím 1 dětskou a 1 dospěláckou vestu) voda proběhla.

Aukce #5105 trasa Roztoky - Mezi mosty - Dobřichovice na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #5118 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Beroun - autokemp Na Hrázi na 2 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #5119 trasa Liblín - Kobylka - Nižbor na 8 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #5133 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Skryje - Ahoj na 8 dvojmístných plastových kánoí a 3 čtyřmístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #5134 trasa Zvíkovec - Pod Mostem - Žloukovice na 7 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #5150 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Pod Jezem na 6 dvojmístných plastových kánoí (Včas upozorním, kdyby se počet změnil (+-1 loď)) voda proběhla.

Aukce #5162 trasa Zvíkovec - Pod Mostem - Roztoky - Pod Jezem na 1 dvojmístná plastová kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe (Prosím 2 dětské vesty.) voda proběhla.

Aukce #5214 trasa Liblín - Kobylka - Roztoky - Mezi mosty na 4 dvojmístné plastové kánoe (prosím o výpočet ceny: v pátek v 11 ráno hodin převoz 8 osob z Roztok do Liblína. V sobotu plout z Liblína do Zvíkovec a v neděli Zvíkovec do Roztok.. cenu pro 4 kanoe /2 místé/ přepravu 8 osob z Roztok do Liblína přeprava bagaže /sobota, neděle/ děkuji Niemczyková) voda proběhla.

Aukce #5223 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Mezi mosty na 7 dvojmístných plastových kánoí (Snad bude voda v řece.) voda proběhla.

Aukce #5239 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Zbečno - kemp Riviéra na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 šestimístný nafukovací rafte voda proběhla.

Aukce #5243 trasa Roztoky - Mezi mosty - Nižbor na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #5267 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Rakolusky - Na Rybárně na 5 dvojmístných plastových kánoí a 2 dvojmístné nafukovací kánoe (Jedeme skupina 5 rodin s dětmi (malými - 8 kusů :) ) - nevím tedy, jaké plavidlo vybrat - máte vydry i pálavy pro 2 nebo 3 osoby...nevím co vybrat, ale jsme zvyklí na klasické :) Mezi kempy budeme přejíždět autem, tedy snad i s většinou bagáže aby bylo v lodích místo na děti. S tím souvisí to, že potřebujeme malé vesty (pro všechny, tedy 8...čím menší tím lepší). Za variantu nabídky předem díky, ahoooj ) voda proběhla.

Aukce #5273 trasa Liblín - Kobylka - Roztoky - Višňová I na 3 dvojmístné plastové kánoe (Dobrý den, rádi bychom si půjčili 3 lodě (kanoe pro 2 osoby) od 26.7. do 28.7. z Liblina do Višňové. Potřebovali bychom zajistit i odvoz lodí. Děkuji a budu se těšit na odpověď. Urbanková ) voda proběhla.

Aukce #5332 trasa Nižbor - Dobřichovice na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 dvojmístná nafukovací kánoe a 2 šestimístné nafukovací rafty (Bude nás celkem 13 dospělých a 7 dětí. Tomu prosím přizpůsobit počet vest. Prosím 17 pádel a 5 barelů ) voda proběhla.

Aukce #5347 trasa Hlince - U Potůčků - Skryje - Ahoj na 4 šestimístné nafukovací rafty (součástí nabídky , prosím, kalkulovat i přepravu 5-ti řidíčů z cílové destinace na začátek plavby + pokud možno zajištění parkování poblí cílové destinace pro 5 aut) voda proběhla.

Aukce #5389 trasa Karlštejn - Autokemp - Dobřichovice na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #5403 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Zvíkovec - Rekreační středisko Zvíkovec na 2 dvojmístné plastové kánoe a 1 dvojmístná nafukovací kánoe voda proběhla.

Aukce #5410 trasa Zvíkovec - U Varských - Zbečno - kemp Riviéra na 4 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #5411 trasa Zvíkovec - U Varských - Nižbor na 3 dvojmístné plastové kánoe (Lodě vydry, 2x vesta navíc.) voda proběhla.

Aukce #5445 trasa Nadryby - Valentovský mlýn - Zvíkovec - U Varských na 10 dvojmístných plastových kánoí (Ahoj, poptávka samozřejmě platí pouze v případě uvolnění stávající situace. Zatím mám potvrzeno 10 lodí, v předchozích letech nás jezdilo kolem 14-ti kanoí (je možné, že ve finále bude i v letošním roce tento počet). Těžko v této nelehké situaci plánovat dovolenou, ale nevzdávám se optimismu. Díky za pochopení Luboš) voda proběhla.

Aukce #5464 trasa Roztoky - Mezi mosty - Beroun - autokemp Na Hrázi na 5 dvojmístných plastových kánoí (Potřebujeme 5 lodí, pádel, barelů a vest.) voda proběhla.

Aukce #5473 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Zvíkovec - Pod Mostem na 12 trojmístných plastových kánoí (Do každé lode 1 barel, 2 dospělé vesty a pádla a 2 dětské vesty a pádla.) a 1 čtyřmístný nafukovací rafte (Barel, padla, vesty) voda proběhla.

Aukce #5512 trasa Zvíkovec - U Varských - Nižbor na 7 dvojmístných plastových kánoí (Odvoz k řidičů k autům(cca 5 osob)- prosím o cenu:)) voda proběhla.

Aukce #5520 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Beroun - autokemp Na Hrázi na 8 dvojmístných plastových kánoí (Požadujeme pouze 12 pádel,9 barelů) a 1 trojmístná plastová kánoe (Požadujeme - 2 pádla, 1 pádlo dětské, 1 barel, 1 sedačku navíc) voda proběhla.

Aukce #5523 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Zvíkovec - Rekreační středisko Zvíkovec na 4 dvojmístné plastové kánoe a 2 trojmístné plastové kánoe (Dobrý den, jsme skupinka, která jede Berunku poprvé a tak potřebuje i poradit s itinerářem. Jedem tedy tři dny a jsme schopní ujet i 20 km, ale patrně na více tekoucích vodách, tak konec plavby je orientační. Dále, pokud by byla možnost převozu bagáže, mezi kempy, někteří by to i ocenili. Předem děkuji za odpověď. Jarda Kubíček ) voda proběhla.

Aukce #5526 trasa Nadryby - Valentovský mlýn - Roztoky - Mezi mosty na 10 dvojmístných plastových kánoí (Dobrý den, žádám o cenovou nabídku pro 10 lodí (20 lidí) v termínu viz. výše. Uzavírku přihlášek mám 15. 6. 2020 a v ten moment budu znát konečný počet účastníků. Prosím o nacenění 9 x kanoe vydra, 1 x kanoe samba)20 x pádlo + vesta, barelů 0. Budu požadovat lanko se zámkem k zamčení lodí.) voda proběhla.

Aukce #5527 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Pod Jezem na 12 dvojmístných plastových kánoí (Pokud nebude dostatek kanoi pro 2, může být zbytek i kanoe pro 3) voda proběhla.

Aukce #5606 trasa Liblín - Kobylka - Nižbor na 4 dvojmístné plastové kánoe (Nejlépe vydra) (Převoz bagaze Liblín - Zlikovec - Roztoky - Nizbor) voda proběhla.

Aukce #5621 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Pod Jezem na 4 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #5655 trasa Liblín - Kobylka - Roztoky - Pod Jezem na 10 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #5713 trasa Liblín - Kobylka - Roztoky - Mezi mosty na 9 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe a 2 šestimístné nafukovací rafty (Popř. doprava z cíle na start...) voda proběhla.

Aukce #5783 trasa Liblín - Kobylka - Zbečno - kemp Riviéra na 1 dvojmístná nafukovací kánoe voda proběhla.

Aukce #5787 trasa Liblín - Kobylka - Roztoky - Pod Jezem na 2 trojmístné plastové kánoe (Do každé lodi bychom potřebovali 2 sudy.) (Jméno příjmení:Maxmilián Veselý Telefon:********* Pojedeme i s dětmi,takže se může při nejhorším stát, že v neděli změníme cíl cesty, podle toho, jak to s dětmi půjde. V tomto případě by bylo dobré vědět kontakt, kam případně můžeme zavolat a domluvit se na změně.) voda proběhla.

Aukce #5882 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Rakolusky - Na Rybárně na 3 dvojmístné plastové kánoe a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #6018 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Višňová I na 13 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe (Ahoj! Rád bych pro naši skupinku zajistil čtyřdení vodáckou dovolenou na Berounce v termínu od 22.7. do 24.7. Bude nás pravděpodobně 28 a začínali bychom ve Chrástu s cílem v Roztocích. Rádi bychom si půjčili naše oblíbené Kanoe Vydra. Pro 28 lidí tedy 14 Kanoí. Chtěli bychom mít k dispozici převoz bagáže a stanů každý den mezi kempy. Předběžně Chrást - Liblín - Třímany – Skryje - Roztoky. Kempy zatím vyjmenovávám jen orientačně, při přesném domlouvání ještě místa upřesním, případně si rád nechám poradit a nebo doporučit. Předem děkuji za nabídky. Radim ) voda proběhla.

Aukce #6021 trasa Skryje - Ahoj - Hlásná Třebáň - U Mostu na 17 dvojmístných plastových kánoí (Půjčení lodí, včetně vest , pádel a barelů) voda proběhla.

Aukce #6071 trasa Nižbor - Dobřichovice na 1 dvojmístná plastová kánoe (Aukci určitě nezrušíme. Jede se i při nepřízni počasí.) voda proběhla.

Aukce #6220 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Dobřichovice na 3 dvojmístné plastové kánoe (Ahoj. Prosíme 3 Samby) voda proběhla.

Aukce #6248 trasa Liblín - Kobylka - Roztoky - Pod Jezem na 2 dvojmístné plastové kánoe (Do každé z lodí prosím o dva sudy. K jedné lodi si vezmeme dvě pádla na víc, protože v průběhu cesty se členové jedné dvojlodi budou střídat s jinými) a 2 trojmístné plastové kánoe (V těchto lodích povezeme dva malé kluky, takže nějaká malá pádla pro ně. Vesty pro ně máme. K jedné z lodí si vezmeme o jedno pádlo na víc, protože v průběhu cesty jeden člen odpadne a přijde na jeho místo jiný. Do každé z lodí prosím o dva sudy) voda proběhla.

Aukce #6251 trasa Zvíkovec - Pod Mostem - Beroun - autokemp Na Hrázi na 5 dvojmístných plastových kánoí voda zrušena.

Aukce #6268 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Skryje - Ahoj na 7 dvojmístných plastových kánoí voda proběhla.

Aukce #6344 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Zvíkovec - Pod Mostem na 2 šestimístné nafukovací rafty (výbava pro 8 osob) voda proběhla.

Aukce #6388 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Hlince - U Potůčků na 3 dvojmístné plastové kánoe (Rádi bychom si půjčili 3 kánoe s pádly a barely na 2 dny) voda zrušena.

Aukce #6541 trasa Hlince - U Potůčků - Nižbor na 10 dvojmístných plastových kánoí a 5 trojmístných plastových kánoí (32 x pádlo ( 28 + 4 dětské 10let) 14 x vesta 2 x barel ( vak)) voda proběhla.

Aukce #6556 trasa Roztoky - Mezi mosty - Zbečno - kemp Riviéra na 1 dvojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #6663 trasa Zvíkovec - Pod Mostem - Beroun - autokemp Na Hrázi na 7 dvojmístných plastových kánoí (7xKánoe Vydra +pádla barely a vesty 14x) voda zrušena.

Aukce #6707 trasa Hlince - U Potůčků - Branov na 8 dvojmístných plastových kánoí a 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #6759 trasa Hlince - U Potůčků - Zbečno - kemp Riviéra na 12 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné plastové kánoe (Budeme potřebovat 12 dětských vest (věk 3 - 13 let), nějaké barely (případně upřesním), ) voda proběhla.

Aukce #6848 trasa Srbsko - tábořiště - Dobřichovice na 2 čtyřmístné nafukovací rafty voda proběhla.

Aukce #6880 trasa Zvíkovec - U Varských - Račice - U Jezu na 6 dvojmístných plastových kánoí a 2 trojmístné plastové kánoe (jednu z těchto třímístných bychom potřebovali vrátit v sobotu večer nebo neděli ráno v kempu Roztokách, kde plánujeme nocovat) (Mělo by nás být 9 dospělých a 10 dětí různého věku a velikosti. Prosíme o barely, pádla, vesty, houbičky, koňadry. Jednu trojmístnou loď bychom potřebovali vrátit po prvním dni - kdy plánujeme dojet do Roztoky - Višňová...) voda proběhla.

Aukce #6881 trasa Žloukovice - Dobřichovice na 6 dvojmístných plastových kánoí (radši bychom vydry než samby) a 1 dvojmístná nafukovací kánoe (prosím pálavu nebo něco podobně velkého (pojedeme 2 dospělí + 2 malé děti bez bagáže)) (Potřebujeme toto vybavení k lodím: 10x dětskou vestu (různé velikosti - děti od 3 do 8 let) 12x pádlo pro dospělé 9x dětské pádlo (nebo prostě menší :) ) Pravděpodobně si nevezmeme vše, ale radši ať je pro každého kdo by neměl své) voda proběhla.

Aukce #6884 trasa Liblín - Kobylka - Roztoky - Mezi mosty na 3 dvojmístné plastové kánoe a 1 jednomístný plastový kajak (Dobrý den, prosím 2x sambu, 1x vydru a jeden kajak, plus jeden 50l barel 5x pádlo kanoe + pádlo ke kajaku. Alternativa místo kajaku vydru (kdyby bylo nejhůř). Děkuji Říha. Na vodu chceme vyrazit v sobotu ráno. ) voda proběhla.

Aukce #6894 trasa Liblín - Kobylka - Roztoky - Višňová I na 3 dvojmístné plastové kánoe voda proběhla.

Aukce #7009 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Mezi mosty na 6 dvojmístných plastových kánoí (možné změny počtu a typu kanoe (3 osoby)) (možné změny: 1/počtu a typu kanoe (2osoby versus 3osoby - kanoe) po domluvě 2/ možná změna řeky dle vodního stavu ) voda proběhla.

Aukce #7070 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Branov na 10 dvojmístných plastových kánoí (komplet vybavení, sudy, vesty, pádla) voda zrušena.

Aukce #7182 trasa Zbečno - kemp Riviéra - Srbsko - tábořiště na 8 dvojmístných plastových kánoí a 4 trojmístné plastové kánoe (Budeme potřebovat 11 dětských vest (věk 2 - 13 let), nějaké barely (případně upřesním), ) voda proběhla.

Aukce #7243 trasa Chrást u Plzně - U Dolanského mostu - Roztoky - Pod Jezem na 5 dvojmístných plastových kánoí (preferuji samby) voda proběhla.

Aukce #7313 trasa Roztoky - Višňová II - Hlásná Třebáň - U Mostu na 1 trojmístná plastová kánoe voda proběhla.

Aukce #7315 trasa Roztoky - Mezi mosty - Nižbor na 2 dvojmístné plastové kánoe (Jinou dvousedadlovou kanoe, než je Vydra, byste měli?) voda proběhla.

Aukce #7331 trasa Beroun - autokemp Na Hrázi - Srbsko - tábořiště na 5 šestimístných nafukovacích raftů (Start by byl v Berouně pod mostem a cíl v Srbsku u hotelu) voda proběhla.

Vodáci Berounka

Vodáci, vybraní uživatelé, kteří mají k řece Berounka nějaký vztah.

arty (od 14.5.2013), gg (od 18.5.2013), nasud (od 21.5.2013), janapes (od 23.5.2013), reduoutwi (od 27.5.2013), vladav (od 27.5.2013), reduoutwi (od 27.5.2013), kolduskova (od 28.5.2013), sali (od 28.5.2013), georgeufo (od 2.6.2013), igi (od 6.6.2013), pavla (od 6.6.2013), majka (od 12.6.2013), sergi (od 13.6.2013), andrea (od 15.6.2013), betka (od 17.6.2013), pepan (od 18.6.2013), luky (od 19.6.2013), zdenekr (od 23.6.2013), kuba (od 24.6.2013), luboskriz (od 24.6.2013), gabina11 (od 25.6.2013), dejdar (od 25.6.2013), duch (od 27.6.2013), mio (od 1.7.2013), maffi (od 2.7.2013), jasemi (od 3.7.2013), tinti (od 4.7.2013), venda (od 8.7.2013), venda (od 8.7.2013), patriot36 (od 8.7.2013), ludik (od 10.7.2013), lukyna (od 10.7.2013), monkey (od 14.7.2013), berunda (od 17.7.2013), ruyw (od 19.7.2013), xyz (od 19.7.2013), honza (od 23.7.2013), jtekt (od 23.7.2013), jtekt (od 23.7.2013), jtekt (od 23.7.2013), zelena (od 16.7.2013), kajak (od 24.7.2013), kajak (od 24.7.2013), anah (od 24.7.2013), lamy (od 25.7.2013), lamy (od 25.7.2013), chvaluji (od 26.7.2013), turek (od 30.7.2013), thandl (od 30.7.2013), drahysek (od 31.7.2013), pekarka (od 2.8.2013), ropak (od 6.8.2013), dada58 (od 6.8.2013), drupik (od 6.8.2013), denny (od 9.8.2013), robatko (od 9.8.2013), mario (od 15.8.2013), kryten (od 20.8.2013), osel258 (od 9.2.2014), efiska (od 7.4.2014), maca (od 14.4.2014), nasud (od 21.5.2013), bobtom (od 16.4.2014), veronika87 (od 18.4.2014), alda (od 23.4.2014), veverkatour (od 29.4.2014), prcek (od 11.5.2014), fingros (od 15.5.2014), chuck (od 18.5.2014), ostrava (od 26.5.2014), veci (od 31.5.2014), lindros (od 2.6.2014), cartmen33 (od 2.6.2014), cartmen33 (od 2.6.2014), les (od 2.6.2014), gonca (od 4.6.2014), ludva (od 8.6.2014), kajina (od 8.6.2014), ppindian (od 9.6.2014), englos (od 10.6.2014), kveta (od 10.6.2014), antivodak (od 11.6.2014), hanky (od 11.6.2014), vusak (od 11.6.2014), krpy (od 12.6.2014), krpy (od 12.6.2014), klariz (od 12.6.2014), bohuna (od 12.6.2014), ferda (od 12.6.2014), kacica (od 16.6.2014), amik (od 16.6.2014), popkin (od 17.6.2014), josef (od 17.6.2014), ewandy (od 19.6.2014), pavlina (od 20.6.2014), nevimkcemu (od 21.6.2014), bahasa77 (od 24.6.2013), annaangie (od 24.6.2014), maryss (od 9.6.2014), pospa (od 25.6.2014), llydeb (od 30.6.2014), ab (od 1.7.2014), zdenekp (od 1.7.2014), enik11 (od 30.6.2014), doctor (od 2.7.2014), kamus (od 3.7.2014), trilobit (od 4.7.2014), prudkajana (od 6.7.2014), marenka (od 6.7.2014), bony (od 6.7.2014), bony (od 6.7.2014), bony (od 6.7.2014), jizy (od 6.7.2014), bony (od 6.7.2014), bony (od 6.7.2014), bony (od 6.7.2014), bony (od 6.7.2014), petanek1 (od 7.7.2014), zapa (od 7.7.2014), bony (od 6.7.2014), bony (od 6.7.2014), dvorani (od 9.7.2014), divejs (od 10.7.2014), simo (od 12.7.2014), liga (od 15.7.2014), george (od 17.7.2014), hanka92 (od 17.7.2014), milan901 (od 17.7.2014), milan901 (od 17.7.2014), lienka182 (od 21.7.2014), trejbalka (od 21.7.2014), nehtynes (od 22.7.2014), ivana (od 23.7.2014), vambi92 (od 24.7.2014), margrit (od 28.7.2014), roteiro (od 29.7.2014), milisandra (od 29.7.2014), vipera (od 20.5.2014), vipera (od 20.5.2014), semak (od 31.7.2014), zoulak (od 31.7.2014), spartan (od 31.7.2014), mara123 (od 4.8.2014), laduna (od 5.8.2014), laduna (od 5.8.2014), apokalipsi (od 11.8.2014), hanka92 (od 17.7.2014), kaskaro (od 22.8.2014), prajskap (od 26.8.2014), majka (od 12.6.2013), simpi (od 17.1.2015), dandy (od 21.1.2015), leninecka78 (od 9.3.2015), leninecka78 (od 9.3.2015), pecule (od 17.3.2015), aaaaaa (od 18.3.2015), les (od 2.6.2014), les (od 2.6.2014), mmarc (od 10.4.2015), bobtom (od 16.4.2014), les (od 2.6.2014), bony (od 6.7.2014), les (od 2.6.2014), brake (od 19.4.2015), les (od 2.6.2014), bony (od 6.7.2014), bony (od 6.7.2014), 26087314 (od 25.4.2015), rendli (od 20.5.2014), belevue (od 30.4.2015), les (od 2.6.2014), vikousch (od 18.5.2014), vikousch (od 18.5.2014), mydli (od 5.5.2015), jardasti (od 8.5.2015), les (od 2.6.2014), gabi73 (od 9.5.2015), woltr (od 12.5.2015), karloss (od 14.5.2015), hanys (od 15.5.2015), stepan0789 (od 17.5.2015), jony (od 17.5.2015), kurevindaloo (od 22.5.2015), stova (od 23.5.2015), keny (od 25.5.2015), hop (od 25.5.2015), vlada09 (od 27.5.2015), vit.caban (od 28.5.2015), pustik (od 29.5.2015), draxi (od 30.5.2015), keny (od 25.5.2015), hajsal (od 1.6.2015), jholakovsky (od 2.6.2015), holubcova (od 4.6.2015), jholakovsky (od 2.6.2015), chroustovaandrea (od 5.6.2015), tetourd (od 6.6.2015), tom79s (od 10.6.2015), mrpspf (od 10.6.2015), jony (od 17.5.2015), dpodzimkova (od 12.6.2015), dd (od 13.6.2015), bobik.101 (od 16.6.2015), kaplanova.janka (od 16.6.2015), piro (od 17.6.2015), falesnisobi (od 18.6.2015), falesnisobi (od 18.6.2015), hakost (od 20.6.2015), lucka.makovickova (od 22.6.2015), sarka.havelkova (od 22.6.2015), enik11 (od 30.6.2014), piro (od 17.6.2015), anna.peckova (od 23.6.2015), geo (od 23.6.2015), anna.peckova (od 23.6.2015), susterd (od 24.6.2015), dita.hrusovska (od 24.6.2015), zduda (od 26.6.2015), jolana (od 26.6.2015), petrakuldova (od 26.6.2015), tadeassalavec (od 28.6.2015), tadeassalavec (od 28.6.2015), danfl (od 28.6.2015), richard.schreiber (od 29.6.2015), gabriela.krofianova (od 29.6.2015), petrvanecek2 (od 29.6.2015), velika (od 9.6.2015), martinkasoukupova (od 29.6.2015), atekram (od 6.8.2014), libor.kryspin (od 29.6.2015), vlasta (od 30.6.2015), tereza.tesarova.7 (od 30.6.2015), jtauber (od 30.6.2015), vajda (od 30.6.2015), roman (od 4.6.2015), alenakrylova1974 (od 1.7.2015), libor_kovar (od 1.7.2015), l.rychlovska (od 1.7.2015), petabittner (od 1.7.2015), m1r3k (od 1.7.2015), lenkakozlikova (od 1.7.2015), bahasa77 (od 24.6.2013), sudejv (od 1.7.2015), jtekt (od 23.7.2013), jtekt (od 23.7.2013), clerk (od 2.7.2015), mikuja (od 2.7.2015), chvojka (od 2.7.2015), chantom (od 2.7.2015), varanvaran2 (od 2.7.2015), miloslav.lastovicka (od 3.7.2015), bohunka (od 4.7.2015), karlicek_m (od 9.7.2014), karlicek_m (od 9.7.2014), sunny (od 8.7.2015), andreajan (od 8.7.2015), hejdanek (od 9.7.2015), jetmar.ondrej (od 9.7.2015), xxxlucas (od 10.7.2015), cobi (od 10.7.2015), maz.da (od 10.7.2015), gabriela.krofianova (od 29.6.2015), cibule (od 8.7.2015), xxxlucas (od 10.7.2015), xxxlucas (od 10.7.2015), m.kotouckova (od 13.7.2015), vonkam (od 13.7.2015), davihula (od 13.7.2015), katerina.cipcalova (od 14.7.2015), hrabak.karel (od 14.7.2015), stibortomas (od 14.7.2015), hofmpe (od 14.7.2015), mika13 (od 14.7.2015), pepin (od 15.7.2015), jolana (od 26.6.2015), jitkat (od 16.7.2015), dolezal00 (od 17.7.2015), pepin (od 15.7.2015), elvis (od 18.7.2015), hort.lucie (od 18.7.2015), helejna (od 20.7.2015), luciek (od 20.7.2015), magda (od 21.7.2015), novacek (od 21.7.2015), rada.dobes (od 21.7.2015), martinpavlik (od 27.7.2015), mufoid (od 28.7.2015), lena.bluebear (od 29.7.2015), oldrich.holy (od 30.7.2015), janakavan (od 1.8.2015), iris.kh (od 4.8.2015), karelkruta (od 6.8.2015), lubos.novy.7 (od 10.8.2015), dasa (od 17.8.2015), pavelkutej (od 23.8.2015), petrnosal (od 27.8.2015), m. (od 30.8.2015), jirkop (od 6.9.2015), martin.dejvice (od 14.9.2015), smajlik (od 11.8.2014), m.havelkam (od 15.3.2016), hanasykorova26 (od 21.3.2016), m.havelkam (od 15.3.2016), admiral (od 1.4.2016), pittnerovi (od 2.4.2016), popelkarenata (od 4.4.2016), lacina (od 7.4.2016), 68marian (od 17.4.2016), vydrova.andrea (od 18.4.2016), wendalek (od 18.4.2016), l.kotera (od 3.5.2016), martula (od 3.5.2016), jd.doubkova (od 4.5.2016), pupik (od 4.5.2016), stepo (od 9.5.2016), milosuv (od 9.5.2016), stepo (od 9.5.2016), frantisek.enderst (od 13.5.2016), josefjirsa (od 15.5.2016), erik (od 16.5.2016), kyjovsky.stanislav (od 16.5.2016), pustik (od 29.5.2015), provaznikova.tereza (od 19.5.2016), pvl (od 19.5.2016), pyronovotny (od 22.7.2015), vaci (od 23.6.2014), llydeb (od 30.6.2014), lintimer (od 14.5.2016), kokeislova (od 25.5.2016), fejfar456 (od 25.5.2016), organizatorka (od 9.6.2014), petrabalkova (od 31.5.2016), veverka (od 16.6.2014), blahutar (od 1.6.2016), otava (od 1.6.2016), sasastieberova (od 9.6.2016), rechna (od 9.6.2016), magdalenah (od 11.6.2016), andrasik.daniel (od 13.6.2016), organizatorka (od 9.6.2014), lukas.baloun (od 14.6.2016), bivoj (od 17.6.2016), lubomir.rys (od 20.6.2016), ji.dostal (od 20.6.2016), kralovnaz (od 20.6.2016), patrik.steiner (od 21.6.2016), veunka.tvrda (od 21.6.2016), zorzino (od 21.6.2016), dolezal00 (od 17.7.2015), ondra.ballada (od 23.6.2016), irena.dolejsi (od 23.6.2016), jaroslav.skvaro (od 23.6.2016), vocadlo.s (od 23.6.2016), manicka.22 (od 24.6.2016), chamil1 (od 26.6.2016), flaje (od 27.6.2016), vladovicp (od 28.6.2016), limany (od 28.6.2016), andulkab (od 29.6.2016), vojtova (od 30.6.2016), tumapet4 (od 1.7.2016), bel34 (od 1.7.2016), rock (od 1.7.2016), sunny (od 8.7.2015), pilar.ls155 (od 2.7.2016), barta.mirek (od 2.7.2016), elmochi (od 3.7.2016), ivan.nejedly (od 4.7.2016), marsal.jiri (od 4.7.2016), dzibiak (od 4.7.2016), marsal.jiri (od 4.7.2016), kucerkanikita (od 7.7.2016), nickfanda (od 8.7.2016), vamo (od 27.12.2013), milda7 (od 10.7.2016), blazekmartin1 (od 11.7.2016), blazekmartin1 (od 11.7.2016), marek.slehofer (od 11.7.2016), jan.hof (od 12.7.2016), wiking08 (od 12.7.2016), xantiax1 (od 13.7.2016), l.borgesova (od 13.7.2016), prenosilovi (od 16.7.2016), divejs (od 10.7.2014), j.ploteny (od 18.7.2016), andrea.beda (od 18.7.2016), pavel.stetina82 (od 18.7.2016), cidlina.josef (od 18.7.2016), verosudkova (od 19.7.2016), hanka (od 19.7.2016), danvet (od 21.7.2016), radek.melnik (od 21.7.2016), mori (od 22.7.2016), xzelenka (od 23.7.2016), michal.bereznaj (od 23.7.2016), nuna20 (od 24.7.2016), delta1 (od 26.7.2016), mini_maca (od 26.7.2016), pitak (od 28.7.2016), paldrmanova.e78 (od 28.7.2016), vera.sidhu (od 28.7.2016), standas (od 31.7.2016), fsp98 (od 1.8.2016), nasud (od 21.5.2013), pesickova.jindra (od 4.8.2016), machpetr (od 4.8.2016), 14zeli (od 5.8.2016), milanovekt (od 7.8.2016), tom.svoboda1 (od 7.8.2016), tomaskunc (od 11.8.2016), tomaskunc (od 11.8.2016), jira.01 (od 16.8.2016), kasparkovauklid (od 12.6.2016), pavelkovajaja (od 18.8.2016), jjiraskova (od 18.8.2016), 728274934 (od 20.8.2016), chorche (od 17.6.2015), kralicek (od 21.8.2016), j.ruzek (od 22.8.2016), karel.kocmich (od 22.8.2016), balvan8 (od 24.8.2016), bob.stalmach (od 24.8.2016), jana.zelingerova (od 26.8.2016), tuhik (od 11.6.2013), vosykatomas (od 31.8.2016), vosykatomas (od 31.8.2016), moskos (od 2.9.2016), trotro (od 12.8.2013), katka.hrdlickova (od 9.9.2016), miloson (od 27.9.2016), lenka.sobotova18 (od 28.11.2016), brozzyv (od 9.1.2017), vikki (od 19.1.2017), mirecek.plesnik (od 20.1.2017), ms58_2009 (od 28.1.2017), hrenuk.frantisek (od 18.2.2017), hrenuk.frantisek (od 18.2.2017), pslaby57 (od 21.2.2017), valazb (od 26.2.2017), dart (od 27.2.2017), macrel (od 27.2.2017), derick (od 25.3.2017), vikki (od 19.1.2017), pavelnehera (od 26.3.2017), augi (od 15.7.2015), mikey (od 8.4.2014), josefjanos76 (od 19.4.2017), jana.kasparova (od 19.4.2017), alexa (od 9.6.2016), maker (od 11.3.2014), gabi73 (od 9.5.2015), petren (od 10.5.2017), petrabalkova (od 31.5.2016), ms58_2009 (od 28.1.2017), pepino (od 18.5.2017), lpo11 (od 23.5.2017), cyklojachting (od 24.5.2017), ivetakony (od 30.5.2017), dg (od 31.5.2017), nickfanda (od 8.7.2016), m.salamatin (od 5.6.2017), kucerkanikita (od 7.7.2016), bares (od 16.6.2015), marek.stratil (od 7.6.2017), berounka2017 (od 8.6.2017), maevad (od 10.6.2014), elizabetn (od 9.6.2017), krtek.michal (od 9.6.2017), dakota (od 6.3.2014), sabina71 (od 12.6.2017), sabina71 (od 12.6.2017), bahasa77 (od 24.6.2013), privoz (od 14.7.2013), deni.polanska (od 15.6.2017), smelar (od 11.5.2015), kopecky.l (od 17.6.2017), si.kafkova (od 18.6.2017), pepe (od 18.6.2013), dolezal00 (od 17.7.2015), charvatce50 (od 24.6.2017), malymedved (od 26.6.2017), hroudaa (od 27.6.2017), pido (od 7.6.2017), gabriela.senciova (od 27.6.2017), jecminekpe (od 1.7.2017), udonetka (od 2.7.2017), zizala (od 9.4.2014), merceds (od 5.7.2017), kucerova.misulinka (od 9.7.2017), dita.osv (od 13.7.2016), vrastilondrej (od 10.7.2017), wlada (od 11.7.2017), ptacu (od 13.7.2017), dmivit98 (od 19.7.2017), zuzanalegenyova (od 19.7.2017), martina (od 4.7.2013), denisak91 (od 23.7.2017), tdor (od 24.7.2017), lbouzek (od 12.7.2016), berounka19.8.2017 (od 27.7.2017), roteiro (od 29.7.2014), caitsy (od 1.8.2017), ptacu (od 13.7.2017), dvd (od 29.5.2014), typo.reklama (od 8.8.2017), organizatorka (od 9.6.2014), unihocplayer (od 27.5.2015), akcibaz (od 16.1.2018), petra_sumna (od 17.1.2018), ssocool (od 23.1.2018), smidak (od 6.3.2018), anikrij (od 17.3.2018), vlastimil (od 21.3.2018), miroslav.kazda (od 4.4.2018), simonka72 (od 5.4.2018), rumbert (od 23.4.2018), martanka32 (od 28.4.2018), ondra.lev (od 30.6.2017), akcibaz (od 16.1.2018), jainaproudmoor (od 12.5.2018), janicek16 (od 14.5.2018), zavadiljakub23 (od 21.5.2018), serviss (od 17.5.2018), damiensmethurst (od 22.5.2018), stepka.honza (od 30.6.2017), bombus (od 2.6.2018), pavelolsan (od 5.6.2018), jirimyslik (od 9.6.2018), martinaturovska (od 11.6.2018), martinaturovska (od 11.6.2018), kucerkanikita (od 7.7.2016), rjiranek (od 12.6.2018), l.borgesova (od 13.7.2016), jan.kahovec (od 15.6.2018), jan.kahovec (od 15.6.2018), kahovec (od 18.6.2018), serviss (od 17.5.2018), nekovar9 (od 22.6.2018), nickfanda (od 8.7.2016), zuzapok (od 26.6.2018), floda (od 26.6.2018), tornado188 (od 26.6.2018), zavadiljakub23 (od 21.5.2018), serviss (od 17.5.2018), bahasa77 (od 24.6.2013), pitak (od 28.7.2016), pitak (od 28.7.2016), zak.vladimir (od 3.7.2018), cobi (od 10.7.2015), niki2 (od 17.7.2018), tomas4 (od 18.7.2018), drbrus (od 19.7.2018), andrea.hajna (od 22.7.2018), pitak (od 28.7.2016), barbora.rabochova (od 26.7.2018), vojtech.stefka (od 27.7.2018), pav.stepanek (od 27.7.2018), svoboda.roman (od 31.7.2018), svoboda.roman (od 31.7.2018), jan.fabinger (od 31.7.2018), dmitrij (od 31.7.2018), ladi (od 1.8.2018), jaroslav.brazda (od 1.8.2018), jv (od 23.8.2016), llydeb (od 30.6.2014), donny69 (od 9.8.2018), lugal (od 11.8.2018), katka.hrdlickova (od 9.9.2016), sturcovam (od 15.8.2018), katka.hrdlickova (od 9.9.2016), petrfr (od 1.6.2018), fetulap (od 4.3.2019), daniel (od 27.3.2019), sefik (od 31.3.2019), satran2 (od 3.4.2019), jitkak (od 13.3.2018), ondrej.pakandl (od 19.7.2018), werasek94 (od 26.4.2019), petr.cuhra (od 5.5.2019), otava (od 1.6.2016), nickfanda (od 8.7.2016), divejs (od 10.7.2014), nikolkaltm (od 28.6.2018), lmichalik (od 3.5.2016), nikolova.katerina (od 7.6.2019), smidbergerovam (od 23.5.2017), vladkynevsechmori (od 23.6.2016), marenka (od 6.7.2014), tvrdikv (od 15.6.2019), tvrdikv (od 15.6.2019), ondrus.double (od 18.6.2019), tomgra74 (od 7.3.2016), paczes (od 19.6.2019), jan.bechy (od 19.6.2019), fsp98 (od 1.8.2016), fsp98 (od 1.8.2016), lubos.novy.7 (od 10.8.2015), cermakovajana8 (od 24.6.2019), zavazalova.m (od 28.6.2019), mindarik (od 28.6.2019), mindarik (od 28.6.2019), dankuska (od 28.6.2019), michell13 (od 1.7.2019), rous.r (od 18.7.2016), martin311 (od 3.7.2019), rovek (od 3.7.2019), olga.trochtova (od 4.7.2019), petrjanecek (od 8.7.2019), nast (od 4.7.2013), urbankova.luc (od 11.7.2019), zuza (od 18.7.2019), patwit (od 21.7.2019), peziv (od 2.5.2017), josefsabl (od 31.7.2019), petr.straka.74 (od 8.7.2018), martin1612 (od 8.8.2019), muller.farm (od 10.8.2019), miry (od 11.8.2019), pavtrc (od 22.7.2019), kamila.knotkova (od 19.8.2019), ulc.pavel (od 29.8.2019), ajezberova (od 2.9.2019), pytlous (od 5.9.2019), zizu (od 17.1.2020), thornicek (od 20.1.2020), smidak (od 6.3.2018), smidak (od 6.3.2018), kopecky.l (od 17.6.2017), andrey.mishustin (od 15.5.2020), kristyna.sch (od 17.5.2020), andrey.mishustin (od 15.5.2020), n3t (od 6.6.2019), jaroslav.kubicek82 (od 26.5.2020), kristyna.sch (od 17.5.2020), zila (od 3.6.2020), jaroslav.kubicek82 (od 26.5.2020), sti.pivonka (od 4.7.2017), martinkarlik93 (od 23.3.2018), sedlakovatynka (od 24.7.2017), magdalenah (od 11.6.2016), brodskymartin (od 17.6.2020), brodskymartin (od 17.6.2020), dolezal00 (od 17.7.2015), jaroslavakuthanova (od 20.6.2020), jan.bechy (od 19.6.2019), pleky41 (od 30.6.2020), thornicek (od 20.1.2020), jenda516 (od 2.7.2017), kacenkasimik (od 9.7.2020), medrickymartin (od 15.7.2020), vesii (od 16.7.2020), luciesikolova2111 (od 20.7.2020), gacinka (od 22.7.2020), johankasedinova (od 1.8.2020), mamahor (od 3.8.2020), david.bedna (od 17.8.2020), ranelo (od 14.9.2020), kajousek.1975 (od 30.4.2021), trpaslik (od 27.3.2018), katerina.kollarova (od 15.6.2018), j.ruzek (od 22.8.2016), zuzana.bezdekova (od 10.5.2021), dolezal00 (od 17.7.2015), zuzana.bezdekova (od 10.5.2021), verka.petrova (od 3.7.2016), zdenek.tur (od 22.6.2019), jakubhora77 (od 5.6.2021), stuchlik20 (od 14.6.2021), dakota (od 6.3.2014), marhaj (od 15.6.2021), vesii (od 16.7.2020), petrus (od 1.6.2017), j.kulhy (od 20.6.2021), paczes (od 19.6.2019), nickfanda (od 8.7.2016), l.borgesova (od 13.7.2016), danielzemen (od 24.6.2021), marstel (od 24.6.2021), t.michera (od 30.6.2021), jsemeradtova (od 11.7.2021), lenka.f (od 11.7.2021), l.kutkova (od 19.7.2021), lada.zajicova.lz (od 15.1.2022), bar.miroslav (od 16.2.2022), desperado (od 9.6.2014), miry (od 11.8.2019), duchkovi (od 16.5.2022), duchkovi (od 16.5.2022), petrus (od 1.6.2017), miksjaroslav (od 23.4.2017), petrus (od 1.6.2017), xhavelka (od 4.6.2022), petr.soukup (od 23.7.2021), petrus (od 1.6.2017), emma.fotografia (od 13.6.2022), martin_motejl (od 14.6.2022), vlada.vlcek (od 6.7.2017), hecova (od 27.6.2022), karel_k (od 3.7.2022), aniehall (od 9.7.2022), prapra2 (od 20.7.2022), berounka2022 (od 21.7.2022), nast (od 4.7.2013), ludekrih (od 24.7.2022), nenmar (od 27.7.2022), bar.miroslav (od 16.2.2022), logos.ild (od 16.3.2023), vosykatomas (od 31.8.2016), hermannova.d (od 17.4.2023), xmartim11 (od 8.5.2017), veronika.sailerova (od 25.4.2023), zuzana.starostova (od 10.4.2018), sevcikota (od 2.7.2020), tibitancl.m (od 6.6.2023), vpospisil (od 16.5.2022), vlada.vlcek (od 6.7.2017), erikaskoda (od 26.6.2023), unihocplayer (od 27.5.2015), dolezal00 (od 17.7.2015), euroe (od 11.7.2023), hrenuk.frantisek (od 18.2.2017), nenmar (od 27.7.2022), velika (od 9.6.2015), jitkak (od 13.3.2018), gabriela.kortus (od 26.12.2023), kmalkova (od 22.3.2024), pslaby57 (od 21.2.2017)

Půjčovna lodí Berounka

Víte, jak je to s půjčovnami lodí na řece Berounce? Kolik jich je, jak jsou vybavené a jestli jsou jejich služby cenově dostupné i pro nenáročné vodáky? Nejen na tyto otázky se snaží pujcovna-berounka.eu svědomitě a se ctí odpovědět.

Partnerský katalog půjčoven lodí působících na řece Berounka.