Aukce #679

Aukce má vítěze

Vítězem aukce je lodeohre

Založil(a): efiska 7.4.2014 12:34

Aukce skončila 13.4.2014 19:18.

Vodácká recenze

Akce už úspěšně proběhla a vodák, který aukci založil, se rozhodl podělit se o svou zkušenost s půjčovnou lodí lodeohre s ostatními:

mimořádná spokojenost
vybavení perfektní,dle dohody,vše dodáno včas a v pořádku, možnost vyzkoušení vybavení, výměna velikostí vest apod., poskytnuty kompletní informace o řece, odkazy na kempy a ubytování, půjčovna zjistila před odjezdem aktuální stav vody, atd. , na všem jsem se dopředu dohodli, vše bezchybně připraveno a zajištěno, lodě doručeny do místa určení i zpětné vyzvednutí bylo zajištěno v pořádku, mohu jen doporučit, výborná spolupráce.
dodržení dohod, stav vybavení: 100%
vybavení perfektní,dle dohody, dodáno včas a v pořádku, možnost vyzkoušení vybavení, výměna velikostí vest apod.,
flexibilita, schopnost vyjít vstříc: 100%
na všem jsem se dopředu dohodli, vše bezchybně připraveno a zajištěno, lodě doručeny do místa určení i zpětné vyzvednutí bylo zajištěno v pořádku, mohu jen doporučit, výborná spolupráce
lidská stránka, vlídnost, rady: 100%
poskytnuty kompletní informace o řece, odkazy na kempy a ubytování, půjčovna zjistila před odjezdem aktuální stav vody, atd.

Řeka

Berounka

Berounka

Úsek

Start Ne 27.07.2014
preferovaný čas 09:00
Chrást u Plzně - U Dolanského mostu
Pozn.: nebo předešlý den v podvečerních hodinách

Cíl St 30.07.2014
podvečer (obvyklé časy)
Beroun - autokemp Plešivec

Vybavení

1x raft nafukovací (4 osob)

Pozn.:


3x raft nafukovací (6 osob)

Pozn.:

Doplnění

Pozn.: Dobrý den, prosím o nacenění ,pokud bychom chtěli ponechat auta v kempu u Dolanského mostu, je nás celkem 14 osob, aby nás někdo poté v Berouně vyzvednul a přepravil včetně bagáže zpět do kempu u Dolanského mostu. Nevím, zda by bylo potřeba přepravovat i rafty spolu s námi, nebo si to půjčovatel zařídí jinak. Vybavení k raftům /pádla, vesty/ napočítat pro 14 osob. Děkuji za odpověd. Děkuji: Effenbergerová