Aukce #3398

Aukce má vítěze

Účel: vážný úmysl výpůjčky lodí

Vítězem aukce je kaservisberounka

Založil(a): alexa 28.4.2017 15:53

Aukce skončila 28.4.2017 21:20.

Vodácká recenze

Akce už úspěšně proběhla a vodák, který aukci založil, se rozhodl podělit se o svou zkušenost s půjčovnou lodí kaservisberounka s ostatními:

nespokojenost
dodržení dohod, stav vybavení: 100%
Vše dle domluvy, jen byl trochu problém se psem, ačkoli jsme to uvádeli v objednávce, musel se pán, který lodě přivezl, domlouvat s majitelem, který naštěstí se psem v lodi problém neměl.
flexibilita, schopnost vyjít vstříc:
Syn pána, který si od nás rafty vyzvedával, byl fajn ...
lidská stránka, vlídnost, rady: 20%
Byly jsme samé holky s dětmi a psem. Měly jsme dva rafty. "Vstup" do vody v místě, kam nám pán lodě přivezl (bylo to jiné místo, než které jsme uvedli v objednávce) bylo naprosto nevhodné, pán nebyl schopný poskytnout nám aktuální informace, nakonec jsme i s raftem podlézaly drátěný plot ... Kdyby za námi z kempu nepřijeli naši partneři, asi bychom to nedaly ... A to jsme i v objednávce i při osobní komunikaci uváděly, že jsme samé holky s malými dětmi a začátečnice ... Sjezd Berounky jako takový už byl skvělý, moc se nám to líbilo, jen příště s jinou půjčovnou ...

Řeka

Berounka

Berounka

Úsek

Start Pá 26.05.2017
ráno (obvyklé časy)
Beroun - autokemp Plešivec

Cíl Pá 26.05.2017
podvečer (obvyklé časy)
Karlštejn - Autokemp

Vybavení

1x raft nafukovací (6 osob)

Pozn.:

Doplnění

Pozn.: Dobrý den, rádi bychom si vypůjčili raft/y pro 4-6 dospělých a 3 malé děti ve věku 3 let na jednodenní výlet z Berouna do autokempu na Karlštejně. Potřebovali bychom i pádla a vesty, bagáž povezeme sólo autem. Rafty bychom potom ideálně nechali v autokempu na Karlštejně. Prosím Vás o nabídku. Děkuji Vám.