Aukce #4892

Aukce má vítěze

Účel: vážný úmysl výpůjčky lodí

Vítězem aukce je marie

Založil(a): pista 14.4.2019 14:24

Počet zobrazení aukce zadavatelem: 9x,
naposledy 18.7.2019 15:23

Aukce skončila 21.4.2019 22:34.

Vodácká recenze

Akce už úspěšně proběhla a vodák, který aukci založil, se rozhodl podělit se o svou zkušenost s půjčovnou lodí marie s ostatními:

mimořádná spokojenost
komunijace s půjčovnou od začátku do konce bez sebemenšího zádrhele. Změny v lodích, doplnění dalšího vybavení apod. bez potíží. Na čem jsme domluvili to platilo. Závoz lodí i jejich vyzvednutí bez nějakého dlouhého čekání. Díky jednoduché domluvě, ochotě a vstřícnosti jsme si mohli užít krásné volno na Otavě. Díky.
dodržení dohod, stav vybavení: 100%
vše klaplo jak jsme se domluvili, bez dalších plateb za nějaké služby. Měli jsme 19 lodí, všechny byly v pořádku, ostatní vybavení jako vesty, pádla a barely také.
flexibilita, schopnost vyjít vstříc: 100%
potřebovali jsme změnit počty dvou a třímístných lodí, nebyl problém. Stejně tak i změna cíle kam až jsme pluli. Na závěr nás řidiče odvezl k autům.
lidská stránka, vlídnost, rady: 100%
nebyl problém s komunikací, stejně tak i při změnách počtu lodí, dřívějšího ukončení, snažili se maximálně vyjít vstříc a najít řešení vyhovující oběma stranám. Za to Jardovi moc děkujeme.

Řeka

Otava

Otava

Úsek

Start Pá 21.06.2019
ráno (obvyklé časy)
Sušice - tábořiště

Cíl Ne 23.06.2019
podvečer (obvyklé časy)
Štěkeň - kemp
Pozn.: skutečný konec ve Slaníku ještě před Štěkní, nebylo v nabídce možných míst

Vybavení

10x kanoe plast (2 osob)

Pozn.: kombinace vydry a samby


8x kanoe plast (3 osob)

Pozn.: do dvou lodí bych potřeboval čtvrtou sedačku pro dítě

Doplnění

Pozn.: ahoj, poptávám lodě na Otavu v úseku Sušice - Slaník. U dvoumístných lodí kze kombinovat vydru a sambu, třímístné určitě samby. Ke každé lodi jeden barel na věci, vesty budou spíše dětské velikosti, cca 12 ks. Převzetí lodí v Sušici kolem 10 hodiny dopoledne, vrácení lodí mezi 2 a 3 odpoledne ve Slaníku (kousek pod Strakonicema). Pokud by bylo katastrofálně málo vody a v řece nic nepoteče, tak bychom na poslední chvíli zvolili Vltavu.