Půjčovna lodí waterelement

vodácké recenze:

Recenze se váže vždy k přes službu uskutečněné vodě.

Morava 2014 srpen
spokojenost
dodržení dohod, stav vybavení: 100%
nebyl problem. Vse fungovalo tak, jak ma.
flexibilita, schopnost vyjít vstříc: 80%
spokojenost!
lidská stránka, vlídnost, rady: 100%
musim rict, ze tady nas prekvapili lide z pujcovny. Kdyz vyzvedavali lode a videli, ze bude prset, tak nam nabidli, ze nam odvezou bagaz na nadrazi, kde nam to i pomohli vynosit! Opravdu obema dekuji.
vodák helena76 (aukce #699)

Toto hodnocení vyjadřuje názor uživatelů systému nikoliv provozovatele. Provozovatel za jeho obsah neodpovídá.

vlastní popis půjčovny:

největší půjčovna na Moravě za nejlepší ceny! více jak 200lodí v půjčovně! veškeré lodě a vybavení nové! nový bonusový program pro naše zákazníky! velké množstevní slevy! speciální ceny pro školy, oddíly, cestovní kanceláře a jiné organizace! rozvoz lodí po Brně! doprava lodí na vybrané akce! doprava lodí na různé řeky v ČR, SR včetně osob! den půjčení a vrácení se neplatí (nevztahuje se na víkendové dny)! individuální výše zálohy pro registrované zákazníky! možnost pojištění lodí proti zničení nebo krádeži!

specializace:

řeky: Vltava, Lužnice, Morava, Sázava, -- jiná --, Bečva, Opava
vybavení: kanoe plast (2 osob), kanoe plast (3 osob), kanoe nafukovací (2 osob), kanoe nafukovací (3 osob), raft nafukovací (4 osob), raft nafukovací (6 osob), raft nafukovací (7 osob), raft nafukovací (8 osob), raft nafukovací (9 osob), raft nafukovací (11 osob), kajak plast (1 osob), kajak plast (2 osob), kajak nafukovací (1 osob), kajak nafukovací (2 osob)
datum registrace: 25. 6. 2013
poslední login: 31. 3. 2022

Výpis z rejstříku uživatelů zapojených
v projektu Vodáci sobě: půjčovny lodí a raftů na jednom místě