Aukce #227

Aukce má vítěze

Vítězem aukce je jakubec

Založil(a): hedwika 10.6.2013 12:56

Aukce skončila 23.6.2013 14:30.

Vodácká recenze

Akce už úspěšně proběhla a vodák, který aukci založil, se rozhodl podělit se o svou zkušenost s půjčovnou lodí jakubec s ostatními:

mimořádná spokojenost
Vodu jsem jela už s hodně půjčovnami, ale tahle je opravdu NEJLEPŠÍ!!!
dodržení dohod, stav vybavení: 100%
Sjížděli jsme řeku Sázavu. Vyplouvali jsme z Ratají n. Sáz. a půjčovna dorazila přesně na čas. Dokonce nás informovali, že jsou na cestě a že není žádný problém. Kvalita vybevení byla velmi výborná. Pádla, vesty, sudy (barely), lodě, houby na vodu no prostě vše, tak jak má být. Končili jsme na veřejném tábořišti Na Břečkárně. Při vykládání a nakládání lodí nebyl žádný problém ba naopak.
flexibilita, schopnost vyjít vstříc: 100%
Jelikož jsme tuto akci měli napůl firemní, nebyl problém se s p. jakubcem dohodnout na fakturačních podmínkách a platbách. Vyšel nám vstříc, co se týče časových plánů, které jsme měli coby požadavek. Neplatili jsme žádný storno poplatek za to, když si někdo nevzal do lodi žádný barel a ani dokonce za to, když jsme den předem odhlásili dvě lodi. Líbilo se mi také možnost připojištění vybavení proti krádeži a poškození "za pár kaček".
lidská stránka, vlídnost, rady: 100%
P. Jakubec je fajn chlapák, který se dobře věnuje svému řemeslu. Líbí se mi, že se svými zákazníky udržuje kontakt a je vždy moc rád, když se k němu zákazníci opět vrátí (není vyloučena i nějaká slevička za věrnost).

Řeka

Sázava

Sázava

Úsek

Start Pá 12.07.2013
preferovaný čas 15:30
Rataje nad Sázavou

Cíl Ne 14.07.2013
preferovaný čas 16:30
Týnec nad Sázavou

Vybavení

6x kanoe plast (2 osob)

Pozn.: vydra


3x kanoe plast (2 osob)

Pozn.: samba


1x kanoe plast (3 osob)

Pozn.: samba

Doplnění

Pozn.: Počet osob (20 dospělých + 1 dítě). Pádla=21x, Vesty=20 dospělých +1 dětská, Barely=2ks/lod. Prosím o zahrnutí připojištění lodí proti krádeži a poškození do nabídky. Děkuji