Aukce #304

Aukce má vítěze

Vítězem aukce je surfsport

Založil(a): pmikesova 23.6.2013 21:25

Aukce skončila 28.6.2013 17:40.

Vodácká recenze

Akce už úspěšně proběhla a vodák, který aukci založil, se rozhodl podělit se o svou zkušenost s půjčovnou lodí surfsport s ostatními:

mimořádná spokojenost
Po několika zkušenostech s půjčovnami jsem byla s touto velice překvapena. Půjčovna nám vyšla se vším vstříc, nebyl problém s malými pádly a vesty ( což v některých půjčovnách je nadlidský úkol, dokonce nám byla nabídnuta možnost vesty si přijít do půjčovny předem vyzkoušet. Lodě byly přivezeny do Zlaté Koruny v domluvený čas s kompletním vybavením. Lodě byly v dobrém stavu (neucházely). S půjčovnou jsem byla celkově spokojena.
dodržení dohod, stav vybavení: 100%
Vybavení bylo v pořádku, nafukovací části lodí neucházeli, pro případ nám byla zapůjčena pumpa. Jelikož se jednalo o výlet s dětmi, bylo třeba vetší množství malých vest a pádel, ani toto nebyl pro půjčovnu problém, dokonce nám bylo nabídnuta možnost, přijít si vyzkoušet vesty předem do obchodu.
flexibilita, schopnost vyjít vstříc: 100%
Půjčovna nám vyhověla ve všem. Včetně možnosti vyzkoušení vest před půjčením, po změně počtu dětí došlo i na změnu lodí, doprava lodí včetně ostatního vybavení na omluvené místo bez problému.
lidská stránka, vlídnost, rady: 100%
Pán nám se vším poradil, pomohl nám s rafty na řeku (aby to netahali děti).

Řeka

Vltava

Vltava

Úsek

Start St 17.07.2013
ráno (obvyklé časy)
Zlatá Koruna

Cíl St 17.07.2013
podvečer (obvyklé časy)
Boršov - Poslední štace

Vybavení

1x kanoe nafukovací (2 osob)

Pozn.:


2x raft nafukovací (6 osob)

Pozn.:

Doplnění

Pozn.: Jedná se o výlet TJ Sokol Čtyři Dvory v rámci příměstského tábora. Přihlášeny jsou děti od 6 do 13 let. Budou tedy třeba různé velikosti vest a pádel.Dále pak celkem 5 konví či pytlů. A zajisté i doprava lodí na místo vyplutí a jejich vyzvednutí na konci trasy. Lodě pak nejlépe raft colorado 6, a pálava.