Aukce #6657

Aukce skončila bez nabídky

Účel: vážný úmysl výpůjčky lodí

Založil(a): nelik 23.5.2022 21:38

zobrazení zadavatelem: 1×, naposledy: 23.5.2022 21:38

Řeka

Orlice

Orlice

Úsek

Start Čt 02.06.2022
ráno (obvyklé časy)
Kostelec nad Orlicí (Divoká O.)
Pozn.: Vyplouvat budeme v pátek od kempu v Kostelci, ale přijedeme určitě už ve čtvrtek, takže bude lepší, když se sejdeme už tehdy. Čas ještě upřesníme.

Cíl Ne 05.06.2022
podvečer (obvyklé časy)
Svinary
string(114) "Ještě si nejsme jistí, kde skončíme, protože bychom potřebovali poradit s trasou, upřesníme v doplnění." Pozn.: Ještě si nejsme jistí, kde skončíme, protože bychom potřebovali poradit s trasou, upřesníme v doplnění.

Vybavení

2x kanoe plast (2 osob)

Pozn.: Kdyby byla nafukovací, nevadí.


3x raft nafukovací (6 osob)

Pozn.: Ještě přesně nevíme, kolik nás bude, takže se požadavky mohou změnit.

Doplnění

Pozn.: Jsme parta lidí, která jede na vodu s nevidomými dětmi, věci nám často trvají trochu déle, proto bychom potřebovali poradit s trasou. Na plavbu budeme mít pátek, sobotu a neděli, ale to musíme skončit brzy, ať se zvládneme přesunout do Prahy. První část trasy bychom chtěli jet z Kostelce do Týniště, kde by se nám líbilo přespat v kempu písák, u kterého bychom se chtěli zeptat jestli funguje? Z webu to totiž není moc jasné. Případně bychom přespali v Rampě sport, ale to už by možná bylo moc dlouhé. Pak ovšem nastává největší kámen úrazu, sobota, protože tam pak kromě Sutých břehů dlouho není žádné tábořiště, a až k Hradci by to pro nás bylo moc náročné. Tak bychom se chtěli zeptat, jestli byste nám dokázali poradit nějaké místo, kde bychom eventuálně třeba mohli nechat lodě a pak se vrátit do původního kempu a v neděli pak pokračovat. A nebo případně, jestli nevíte o nějakém místě, kde by se dalo přespat jinde než v kempu. Potřebujeme sociální zařízení, takže nemůžeme spát úplně mimo civilizaci. Budeme moc rádi, když nám napíšete, co si o těchto našich úvahách myslíte. A moc se omlouvám za dlouhou zprávu, ale Orlici nikdo moc neznáme, tak se zkoušíme vyptávat.